Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


місця сили

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.01.2014, 11:32 #2329849   #1
ihormamay
Типово місця сили

випадково натрапив на російський сайт http.htm, там проводять тур поїздки по різним духовним місцям (так званим Місцям Сили). здивувало, що на рівні з Єрусалимом чи Єгипетським Люксором популярні поїздки в Почаїв - Стопа Богородиці. Трохи погуглив. На Тернопільщині є доволі багато цих Місць Сили - Монастирок, Підкамінь, Кременець Божа Гора, Звинигород і т.д. Цікаво, чи хтось займався більш грунтовним дослідженням. в плані поїздок-екскурсій. Готовий приєднатися. Авто є

Востаннє редагував ihormamay: 15.01.2014 о 12:49.
ihormamay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 12:00 #2329862   #2
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Звичайний шахрайський НРД, замаскованний під туристичну компанію. Мета - видурити кошти з людей не обізнаних з релігією. Поява таких груп повязана з примітивізаціює релігійних уявлень в суспільстві яке вважає себе не релігійним. В подібних практиках є відгомін тотемізму і фетешизму. Для звязку з Богом Єговю не важливо де ви є, в якому місці знаходитесь, важлий стан сердця. Правда натакій релігії нічого не заробиш, от і треба вигадати "святині", "реліквії", на зразок "дарів волхвів", чи місця сили.
Сподіваюсь адмінстрація сайту прибере завуальовану рекламу нібито релігійних, а наспавді фінасових шахраїв с цього форму.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ihormamay (15.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 12:23 #2329868   #3
wisper
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Звичайний шахрайський НРД, замаскованний під туристичну компанію. Мета - видурити кошти з людей не обізнаних з релігією. Поява таких груп повязана з примітивізаціює релігійних уявлень в суспільстві яке вважає себе не релігійним. В подібних практиках є відгомін тотемізму і фетешизму. Для звязку з Богом Єговю не важливо де ви є, в якому місці знаходитесь, важлий стан сердця. Правда натакій релігії нічого не заробиш, от і треба вигадати "святині", "реліквії", на зразок "дарів волхвів", чи місця сили.
Сподіваюсь адмінстрація сайту прибере завуальовану рекламу нібито релігійних, а наспавді фінасових шахраїв с цього форму.
Звідки інфа?
І взагалі,хто це сказав?
Послідовник людей,котрі не розуміють писання?


В почаєві є класна печерка Іова)))
Там не раз був,відчувається сила реально!
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
ihormamay (15.01.2014), Сомбра (15.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 12:34 #2329873   #4
ihormamay
Типово Відповідь: місця сили

що це за муть??
я взагалі далекий від релігійної комерції! - яка ще завуальована реклама?? це швидше у вас якась фанатична шовіністська жидівська релігійна озлобленість. прошу в подальшому не висловлюватися в такому тоні

Додано через 1 хвилину
і це, як вияляється, пише не підліток. а 29 річний чоловік... жесть

Востаннє редагував ihormamay: 15.01.2014 о 12:34. Причина: Пізніше додано
ihormamay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 12:37 #2329878   #5
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Цитата
Допис від ihormamay Переглянути допис
я взагалі далекий від релігійної комерції! - яка ще завуальована реклама?? це швидше у вас якась фанатична шовіністська жидівська релігійна озлобленість. прошу в подальшому не висловлюватися в такому тоні
Жодного шовінізму.
Ви рекламуете ілкувальні практики, даючи на них зсилку. Є наукові статі про систему Норбекова? Є наукові дослідження по "місцях сили"?. Люди здебільшого не дуже розумні, нажаль, і коли хворіють говті повірити кому завгодно - от іпотрапляють до шахраїв, типу цілителей.
Контора явно релійгійна, але замаскована під туристичну компанію.
Слово "жид" в українській мові образливе. На якій підставі, ви вжили це слово щодо мене?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 12:47 #2329885   #6
ihormamay
Типово Відповідь: місця сили

я в жодній мірі не рекламую ніякі практики. тим більше не вважаю їх лікувальними. так як є переконаним атеїстом, хоча з греко-католицьким нахилом. зсилку зараз видалю, вона була подана для наочності. що навіть з Росії люди пруться в кількаденні тури в Тернопільську область. а слово жид - дійсно образливе (хоча обєктивно) - в даному випадку вжито через ці Єговістські волання (в класичному християнстві якось не прийнято кликати Бога по імені: )) і навязування своєї думки. не бачу потреби продовжувати цей діалог. Якщо в когось є якась цікава інформація по подібних місцях нашого краю. буду вдячний
ihormamay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 13:11 #2329898   #7
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Цитата
Допис від ihormamay Переглянути допис
я в жодній мірі не рекламую ніякі практики. тим більше не вважаю їх лікувальними. так як є переконаним атеїстом, хоча з греко-католицьким нахилом. зсилку зараз видалю, вона була подана для наочності. що навіть з Росії люди пруться в кількаденні тури в Тернопільську область. а слово жид - дійсно образливе (хоча обєктивно) - в даному випадку вжито через ці Єговістські волання (в класичному християнстві якось не прийнято кликати Бога по імені: )) і навязування своєї думки. не бачу потреби продовжувати цей діалог. Якщо в когось є якась цікава інформація по подібних місцях нашого краю. буду вдячний
Атеїст з греко-католицьким нахилом звучить як маячня.
Ви цих людей бачили? Невже не зрозуміло. що сайт сумнівний? І що ви знаете про класичне християнство? Правильно нічого. Інакше б знали , що в класичному християнстві було достатньо людей які вживали ім я Єгова чи Ягве, і цілковито від вжитку цього імені православні відмовились на початку 20 ст. через суперечку між імяславцями і імяборцями, а католики забороникли вживання імені Єгова в літургійній практиці, порівнняо нелдавнов 2004 році.

Додано через 3 хвилини
Івана 4:19—24: ...Пане, бачу, ти — пророк. 20 Наші прабатьки поклонялися на цій горі, а ви кажете, що потрібно поклонятися в*Єрусалимі». 21 Ісус відказав: «Повір, жінко, наступає час, коли ви не будете поклонятися Батькові ні на цій горі, ні в*Єрусалимі. 22 Ви поклоняєтесь тому, про що не знаєте, а ми поклоняємось тому, про що знаємо, адже спасіння походить від юдеїв. 23 Однак настає час,— і вже настав,— коли правдиві поклонники будуть поклонятися Батькові в*дусі та в*правді, бо саме таких поклонників він собі шукає. 24 Бог є Дух, і*ті, хто йому поклоняється, повинні поклонятися в*дусі та в*правді».

Питання, який сенс кудись їхати, якщо мічце поклоніння Богу, немає значення?
Для вас - ніякого, а от туроператор, вигадає якісь місмця сили, щоб на вас заробити.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 15.01.2014 о 13:11. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 13:25 #2329909   #8
ihormamay
Типово Відповідь: місця сили

шановний аспірант. прошу Вас зригнути з моєї теми з своїми сектанськими тирадами. дякую за розуміння
ihormamay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 14:21 #2329944   #9
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Тут нема ваших і не ваших тем. Це форум і кожний може висловлюватись де хоче.
Якщо ви наведете мені наукові докази якоїсь користі від згаданних вами місць, та системи Норбекова, я перед вамивибачусь.
Але до того часу я буду називати усе це пвсевдонауковою маячнею, для розводу людей на гроші.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 15:30 #2329989   #10
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: місця сили

Цитата
Допис від ihormamay Переглянути допис
хтось займався більш грунтовним дослідженням. в плані поїздок-екскурсій. Готовий приєднатися. Авто є
може вийти цікава поїздка, як знайдете однодумців. НЕ важаю вашу тему рекламою, сайт приведений вами як приклад яка має бути поїздка
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Прошу без образ на релігійному грунті.
Ви ж перші його образили??
В його дописі
Цитата
Допис від ihormamay Переглянути допис
от за що люблю єговістів. так це за навязливість)) я нічого не зобовязаний Вам доводити. Ваші ідеї - не буду їх коментувати - мені не цікаві
Прояв любові які вбачає в ваших діях і прохання якщо вам тема не цікава то не флудити, чим ви і займаєтесь.
Я сам поїхав би по святим місцям, незважаючи що атеїст, це історія моїє країни.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
А за наклеп дехто може відповісти.
де ви бачите наклеп?? Ви науковець?? якого напрямку?

ihormamay, ви продовжуйте тему, буде аспірант мішати ми заберем в нього право писати пости в цій темі.
В Свідків немає такої кількості святих місць, тому тема мала б бути не цікава.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви рекламуете ілкувальні практики, даючи на них зсилку
ну виж силки на бібілію даєте, для мене це теж фантастика. А люди вірять в зцілення в святих для них місцях, навіщо забирати в них таку надію
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Слово "жид" в українській мові образливе
Слово жид харектирезує евреїв певного характеру і не тільки євреїв. Як казав (друг мого тата) дядя Сёма Габіс "Я сам жид но есть ещё и пархатый жид, вот их надо бояться".
Хоча буду чесним, сам я не використовую це слово

Serhiy aspirant, до речі ваша силка в підписі пряма реклама свого блогу. Приберіть будь ласка, я то сваритись не буду, але хтось всуне серйозне порушення і буде правий, а мені поставлять на вид що не дав зауваження.
Мої підписи узгоджені з адміністрацією. Можете зробити те саме, напишіть листа адміну. Якщо дозволить то можете підпис залишити.

Востаннє редагував Сомбра: 15.01.2014 о 15:44.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 15:43 #2329994   #11
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: місця сили

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
де ви бачите наклеп?? Ви науковець?? якого напрямку?
Біологія, біохімія, генетика.

Додано через 2 хвилини
На рахунок блогу - то цене комерційний ресурс, амоя власна сторінка, не бачу проблеми в її розміщенні.

Зауваження в мене було не до реклами сайту, а до реклами сумнівних методів оздоровлення. Зазвичай це НРД, які маскються під громадські організації чи фірми з надання послуг по нетрадиційній медецині. Суть она - видурити кошти.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 15.01.2014 о 15:43. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 15:54 #2330002   #12
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: місця сили

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Біологія, біохімія, генетика.
закінчували усі три інститути??
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
а рахунок блогу - то цене комерційний ресурс, амоя власна сторінка, не бачу проблеми в її розміщенні.
На жаль правила мають дещо інший погляд на такі підписи.
Цитата 2.18. Заборонені рекламні посилання на сторонні ресурси у назвах тем, дописах, підписі, статусі чи юзерпіку (аватарі)
Якщо ваш підпис не реклама тоді що це??? напишіть посилання в інформації про вас, це дозволено

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
а до реклами сумнівних методів оздоровлення
Релігія сама сумнівність, тому методи лікування зціленням, я вважаю за плацебо. Але якщо з тисячі людей допоможе хоч одному, маю увазі поїздки по святим місцям, то я тільки за і обома руками за такі віри.


Надалі прошу по темі!!

Автору мої вибачення, я потру лишні пости на днях, хочу шоб почитали усі, тема лишиться чистою.
Від себе обіцяю розповідь про Фатіму, де я неодноразово був
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 21:00 #2330189   #13
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: місця сили

Думаю буде цікаво!) (Медобори)
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 22:23 #2330272   #14
ihormamay
Типово Відповідь: місця сили

перший пост по суті) підхід місцевих неоязичників в цьому репортажі викликає легку посмішку, але ж щось все ж таки їх туди тягне. з першим потепліням обовязково туди з'їжджу. думаю, подібні місця були помічені ще в давнину і відігравали певну роль в тодішніх релігійних культах. Але психічно здорові люди можуть від цього абстрагуватися і сприймати їх в туристично пізнавальному плані, для розширення власної свідомості
ihormamay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:17.