Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.02.2016, 12:48 #2618271   #4341
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper
Ок,сперечайся дальше. Ісус так і робив.
Намагаюся не сперечатися, не обзивати, не переходити на особистість співрозмовника, не виносити вироків.
Наскільки це вдається - настільки і вдається. Повторюю: я далекий від досконалості. Але якщо хоч щось хороше вдасться донести людині від Бога, то буду втішений і тим.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 13:03 #2618275   #4342
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Але якщо хоч щось хороше вдасться донести людині від Бога, то буду втішений і тим.
І що ж вдалося донести їм за 5 років ,ну хоть комусь із всіх,хто тут з нимим спілкується?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 13:37 #2618285   #4343
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper
І що ж вдалося донести їм за 5 років?
Можеш залізти в душу кожного і все там оглянути: які із слів принесли плід, які пропали, а які ще принесуть? Кінцевий результат побачимо, коли прийде Ісус з Його ангелами, коли жнива закінчаться.

Востаннє редагував Новак: 24.02.2016 о 13:45.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 06:42 #2619607   #4344
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Про який такий "мій" переклад Ви зараз говорите? Я не перекладав Біблію. Уточніть Ваше запитання, Будь-ласка.
Про той яким ви користуєтесь.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І ще: Ви вважаєте, що побожні юдеї, які вживали слово "адонай" замість Єгова, теж зневажали це ім"я? А вони ж думали, що так виконують заповідь "Не вживай ім"я Бога твого намарно". І їх назвете також "служителями Сатани"?
Їх Ісус Христос назвав дітьми Диявола.
Коли Ізраїль почав грішити проти Єгови пклоняючись ваалам і астратам , то Бог насилав на них ворогів для того щоб вони навернулися і заборонив їм вимовляти ці імена в слух, а вони зробили все навпаки перестали вимовляти імя Єгова. В ті часи не вимовляння імені вважалося за зневагу. І ще гірше вони замінили імя Єгова у Писанні на адонай(що в перекладі означає владики мої,а адоні як владика мій) Про це навіть написав пророк Єгови Єремія(Єримії23:27)"За допомогою своїх снів, які вони розповідають одні одним, вони прагнуть змусити мій народ забути моє ім’я, як їхні батьки забули його через Ваа́ла." Далі буде.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 07:36 #2619612   #4345
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Про той яким ви користуєтесь.
Користуюсь багатьма перекладами, в т.ч. і ПНС. Використовую давньогрецькі тескти, працюю з словником. Є такапрограма Online Bible - там багато чого є. Сайт biblezoom.ru також непоганий.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Їх Ісус Христос назвав дітьми Диявола.
Я говорю про ВСІХ побожних юдеїв, які вживали адонай замість Єгова. В т.ч. і про Івана Христителя, інших праведників, про Симеона, який таки дочекався Спасителя, пророчицю Анну і т.д. Вони для Вас всі є діти диявола? Так само як і сучасні християни? Так само, як і християни Китаю, які виборюють своє право на віру в Ісуса Христа в умовах тиску держави і переслідувань за віру?

Як же ж ви, так звані "свідки Єгови" далеко зайшли у зневажанні праці Єгови, яку Він зараз робить по всьому світові! Вимовляючи це ім"я, ви зневажаєте Того, хто будує Церкву, навертає людей до спасіння і вічного життя через віру в Ісуса Христа. Схоже, ви не розумієте, що "святити ім"я" це означає святити Того, хто виявив Себе під цим іменем, святити Його справи на Землі і в душах людей.
Замість цього ви очорнюєте Його і Його дітей. Робите це огульно, за однією тільки рисою: "якщо людина не з нами, то вона з табору антихриста". От до чого доводить типове сектантство, коли люди свою волю і розум віддають у владу керівників секти.
А засновник вашої секти був лжепророком, зауважте! Проте ви цього не бачите, егеж?

Востаннє редагував Новак: 01.03.2016 о 07:55. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 08:53 #2619624   #4346
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від xAnonymouSx Переглянути допис
Коли помирає головний мозг, то зникає на завжди особистість. Інші органи в тілі можна замінити!
Про "зникає назавжди особистість" розкажете Ісусу Христу, воскреслому із мертвих і всім іншим, хто воскресне.
Навіть в часи до Ісуса люди знали, що особистість не зникає, коли людина (її тіло) помирає. Учні Ісуса бачили Іллю та Мойсея, з якими розмовляв Ісус на горі, хоча тіла тих старозавітніх героїв давно вже були в могилах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 12:47 #2619715   #4347
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від xAnonymouSx Переглянути допис
Учні не могли впізнати того, кого вони ніколи до того часу не бачили!
впізнали ж!
то які проблеми?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 21:21 #2619838   #4348
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не знаю що таке "іпостасія", тому прошу уточнити.
Це одна третя частина бога,так говорять майже всі християнські конфесії. А хіба протестанти не вірять у трійцю?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для мене Єгова - це ім"я Бога, яким Він відкрився людям в певний момент. (Вих.6:3)
Що означає в певний момент, хіба імя "Єгова" не є іменем на віки?
Чи може ви також вважаєте це тільки одне із імен Бога.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не святкую ніяких днів і жодного свята. Я з тих, хто "не відрізняє день від дня". (Рим.14:5)
Похвально.
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
мабуть і по цій причині не відповідають вам ?
І все ж скільки днів у вашому календарі присвячено для Єгови???
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- по вашому святити Ім'я не відноситься до шани?
Шанувати також добра справа але святити це щось інше.
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- ) Володар і розпорядник всього
Правильно десь так і буде і по вашому це одне з імен Бога. Тоді чому євреї із шани до імені "Єгова" замінили на імя Володар його що можна менше шанувати? Подумайте над цим.

Додано через 42 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Користуюсь багатьма перекладами, в т.ч. і ПНС. Використовую давньогрецькі тескти, працюю з словником. Є такапрограма Online Bible - там багато чого є. Сайт biblezoom.ru також непоганий.
Вас можна похвалити і які висновки робите з порівняння. Мені якось легше і зрозуміліше читати переклад де є імя Єгова 7216 разів.[quote=Новак;2619612]
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я говорю про ВСІХ побожних юдеїв, які вживали адонай замість Єгова. В т.ч. і про Івана Христителя, інших праведників, про Симеона, який таки дочекався Спасителя, пророчицю Анну і т.д.
А звідки ви знаєте що вони з поваги не вимовляли імя Єгова? Прочитайте іще раз Єремії23:27 чи хоче Єгова щоб з поваги не вимовляли Його Імя?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вони для Вас всі є діти диявола?
Я ж вам написав кого Ісус вважав дітьми Диявола.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як же ж ви, так звані "свідки Єгови" далеко зайшли у зневажанні праці Єгови, яку Він зараз робить по всьому світові! Вимовляючи це ім"я, ви зневажаєте Того, хто будує Церкву, навертає людей до спасіння і вічного життя через віру в Ісуса Христа.
То ви хочете щоб ми перестали вимовляти імя Єгова? Щоб ми так як і ви забули це Імя? Ні не вийде. Я вам уже писав, якби Єгова не хотів щоб Його свідки називалися цим Іменем то СЄ як організація не існувало б, почитайте що сказав Гаманеїл.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Схоже, ви не розумієте, що "святити ім"я" це означає святити Того, хто виявив Себе під цим іменем, святити Його справи на Землі і в душах людей
Освячуючи імя Єгова ми і освячуєм того хто носить це імя.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Замість цього ви очорнюєте Його і Його дітей. Робите це огульно, за однією тільки рисою: "якщо людина не з нами, то вона з табору антихриста". От до чого доводить типове сектантство, коли люди свою волю і розум віддають у владу керівників секти.
ЖАХ
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А засновник вашої секти був лжепророком, зауважте! Проте ви цього не бачите, егеж?
Ще раз якби засновником був Расел то ми би називалися раселіти, а так як наш засновник є Єгова то ми і називаємось свідки Єгова. А ваша організація яку назву має?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від xAnonymouSx Переглянути допис
Коли помирає головний мозг, то зникає на завжди особистість. Інші органи в тілі можна замінити!
Частково з вами згоден, деякі зникнуть на завжди , але не всі.

Востаннє редагував musluvec: 01.03.2016 о 21:21. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 22:04 #2619862   #4349
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Це одна третя частина бога,так говорять майже всі християнські конфесії.
Я навіть слова такого не знаю


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Що означає в певний момент, хіба імя "Єгова" не є іменем на віки?
Прочитайте ще раз Вихід 6:3 - там висловлено думку, яку я лише повторив.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Похвально.
Абсолютно ні. Просто я такий є. Я не вважаю це достоїнством.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
І все ж скільки днів у вашому календарі присвячено для Єгови???
Жодного... і всі. Я не присвячую днів Богові. Я радію з того, що Бог почав у мені справу і Він продовжує її і доведе до кінця. Я вчуся довірятися Йому щодня, щохвилини.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
А звідки ви знаєте що вони з поваги не вимовляли імя Єгова?
Це Ви розділяєте людей на дітей Бога і дітей Сатани, орієнтуючись тільки на вимовляння імені Єгова і забуваючи про суть освячення імені Бога.
Звідки Ви знаєте чи Сатана не вимовляє ім"я Єгова?
Що толку коли лжепророк промовляє від імені Єгови і те, що він сказав не стається? За це лжепророк стає "вірним і розсудливим рабом"? "Добрим деревом"?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
То ви хочете щоб ми перестали вимовляти імя Єгова? Щоб ми так як і ви забули це Імя?
Не приписуйте мені слів, яких я не говорив, не пересмикуйте.
Я ж вимовляю ім"я Єгова і що це для Вас? Ви ж все-одно приписали мене до табору антихриста.
Я звернув Вашу увагу на багато речей, які принижують ім"я Єгова у вашій організації - ДІЛАМИ, розумієте? Очорненням праці Духа Єгови, яку Він чинить зараз навертаючи людей до віри в Ісуса Христа по всьому світові, навертаючи їх до спасіння і усиновлення в велику сім"ю Божу, через народження від Бога. А Ви (і ваші керівники) це не просто заперечуєте, але і очорнюєте, приписуючи ці дії Сатані.
Розумієте про що мова?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Ще раз якби засновником був Расел то ми би називалися раселіти, а так як наш засновник є Єгова то ми і називаємось свідки Єгова. А ваша організація яку назву має?
Церква Ісуса Христа, Тіло Його, з усіх народів, кого тільки прикликав Єгова Духом Своїм Святим і проповіддю про Ісуса Христа, Спасителя.
Народ Божий, що колись були грішниками, але омилися і очистилися Кров"ю Ягняти і Духом Єгови. Колись непомилувані, а тепер помилувані і усиновлені Отцем нашим Небесним.
Чули щось про таку "організацію"?
Навіть те казенне слово, яке Ви вжили щодо живого організму яким є Церква, говорить про те, що Ви мислите земними мірками. У вас є той, хто ходив до адвентистів, наслухався одного їз їхніх проповідників кінця світу, захопився цією ідеєю і почав сам вичисляти дату (рік) кінця світу і Армагедону. Потім він заснував гурток дослідників біблії і декілька разів хибно встановив таку дату, обманувши людей, які йому вірили.
За те, що він продовжував вичисляти цю дату і був вірний у цьому обмані, сам призначив себе "вірним і мудрим рабом" Єгови і не заперечував, коли його так називали. Оце і є початок, з якого і виросла ваша людська організація (тут це слово вже підходить).
Радієте, що втрапили в людську організацію, засновану самозванцем і лжепророком? Справа Ваша.
Але є ще час, щоб навернутися до Єгови і прийняти від Нього Його дарунки через віру в Ісуса Христа.

Востаннє редагував Новак: 01.03.2016 о 22:14.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 20:55 #2620066   #4350
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я навіть слова такого не знаю
Навіщо обманюєте? Ви вірите що Бог трійця?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Прочитайте ще раз Вихід 6:3 - там висловлено думку, яку я лише повторив.
Ви завжди хочете бачити те що вам підходить,а потрібно дивитися на всю Біблію
"Тоді Бог знову звернувся до Мойсея:
«Скажи ізраїльтянам так: “Єгова, Бог ваших прабатьків, Бог Авраама, Бог Ісака і Бог Якова, послав мене до вас”. Це моє ім’я навіки,"(Вихід3:15)
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Допис від musluvec
А звідки ви знаєте що вони з поваги не вимовляли імя Єгова?
Можна було відповісти , я так вважаю, догадався, а ви робите те в чому мене звинувачуєте.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це Ви розділяєте людей на дітей Бога і дітей Сатани, орієнтуючись тільки на вимовляння імені Єгова і забуваючи про суть освячення імені Бога.
Це не я, а Ісус приписав книжників і фарисеїв до дітей Диявола і не тільки за імя а за їхні закони і традиції.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що толку коли лжепророк промовляє від імені Єгови і те, що він сказав не стається?
Я так думаю ви знову маєте на увазі Расела? Брат Расел ніколи не був пророком і ніколи не говорив від імені Єгови вас мабуть ввели в оману, перевірте це. (Єремії 28:1-3)"Того ж року, на початку правління юдейського царя Седекı́ї, у п’ятий місяць четвертого року, Хананı́я, син Аззу́ра, пророк з Гіво́на, сказав мені в домі Єгови перед священиками і всім народом: 2 «Так промовляє Єгова, Бог військ, Бог Ізра́їля: “Я зламаю ярмо вавилонського царя. 3 Не мине і двох років*, як я поверну сюди всі речі дому Єгови, котрі цар Навуходоно́сор забрав звідси до Вавилона". Приблизно так говорять від імені Єгови. Якщо ви звинувачуєте Расела, то покажіть де він говорив щось подібне, інакше це наклеп.

Додано через 1 годину 57 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я звернув Вашу увагу на багато речей, які принижують ім"я Єгова у вашій організації - ДІЛАМИ, розумієте?
Мабуть я щось пропустив, крім Расела, якого ви вважаєте лжепророком, я нічого поганого не помітив.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Очорненням праці Духа Єгови, яку Він чинить зараз навертаючи людей до віри в Ісуса Христа по всьому світові, навертаючи їх до спасіння і усиновлення в велику сім"ю Божу, через народження від Бога. А Ви (і ваші керівники) це не просто заперечуєте, але і очорнюєте, приписуючи ці дії Сатані.
Розумієте про що мова?
Це ваша думка і як на мене помилкова. А про діла я уже давно хочу поговорити . Ви себе відносите до протестантів. Тому я поцікавився про вашу релігію і дізнався про дуже багато діл які робили і роблять протестанти. Саме основне вони брешуть на Бога. Вважають що Єгова займається садизмом бо палить людей у пеклі, вважають що Бог є трійця. Приймали участь у війнах, вбивали, спалювали, людей з інших релігій. Як ви можете бути в такій вірі? Мене наприклад охрестили в православному храмі, а коли я дізнався про діла православних то полошив цю віру, щоб не бути винним у їхніх вчинках. Чому ви бачите скалку, а колоду не бачите. Коли щось подібне робили Свідки Єгови?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Церква Ісуса Христа, Тіло Його, з усіх народів, кого тільки прикликав Єгова Духом Своїм Святим і проповіддю про Ісуса Христа, Спасителя.
Народ Божий, що колись були грішниками, але омилися і очистилися Кров"ю Ягняти і Духом Єгови. Колись непомилувані, а тепер помилувані і усиновлені Отцем нашим Небесним.
Це вам Єгова казав що ви усиновлені?Чи ви самі догадались?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Навіть те казенне слово, яке Ви вжили щодо живого організму яким є Церква, говорить про те, що Ви мислите земними мірками.
Я думаю що тверезий і логічний розум краще розпізнає де є правда, а емоціний навпаки засліплює. Людину на емоціях дуже легко обманути, чим і користуються релігійні шахраї для свого збагачення.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але є ще час, щоб навернутися до Єгови і прийняти від Нього Його дарунки через віру в Ісуса Христа.
Я і навернувся до Єгови і в Ісуса Христа вірую.

Востаннє редагував musluvec: 02.03.2016 о 20:55. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 22:41 #2620112   #4351
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Як ви можете бути в такій вірі?
Ви робите очевидну і типову, як для сектанта, помилку: плутаєте назву зі вмістом.
Віра у мене та, яка передана апостолами Ісуса Христа.
А формально я не належу до жодної релігійної організації. Я просто християнин (як і перші християни називалися).



Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Це вам Єгова казав що ви усиновлені?Чи ви самі догадались?
Єгова у Своєму Слові. Написано чорним по білому, але Ви не бачите. А якщо бачите, то відкидаєте.
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Я і навернувся до Єгови і в Ісуса Христа вірую.
Це загальна фраза. Віра без діл є мертвою.
От найперші справи віри: прийняття від Єгови Його дарунків в Ісусі Христі:
1. Повне прощення гріхів і провин завдяки вірі в Жертву Ісуса Христа
2. Прийняття праведності Христової, яка дарована кожному, хто вірує в Ісуса Христа.
3. Прийняття Духа Святого і духовного народження від Духа Святого і, як наслідок, приєднання до сім"ї Божих дітей.

Оце початок християнина.
А хто не прийняв усього цього, той ще мертвий.
Цитата 9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.
(Рим.8:9)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 05:13 #2620126   #4352
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви робите очевидну і типову, як для сектанта, помилку: плутаєте назву зі вмістом.
Це є самообман. Ви себе тим тільки потішаєте, я можу також так сказати я християнин у мене добрі плоди, я вірую в Христа,то нічого що я належу до організації якою керує Сатана, Єгова як прийде судити світ, то буде дивитися тільки яким я був. Натомість Єгова каже вийди з Вавилона Великого, щоб не загинути разом ними.
Самі мене звинувачуєте в тому що самі робите.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата:
Допис від musluvec
Це вам Єгова казав що ви усиновлені?Чи ви самі догадались?
Єгова у Своєму Слові. Написано чорним по білому, але Ви не бачите. А якщо бачите, то відкидаєте.
Цитата
1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
І ще написано віра без діл мертва.На цілу Біблію потрібно дивитись а не вибирати що мені підходить.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це загальна фраза. Віра без діл є мертвою.
От найперші справи віри: прийняття від Єгови Його дарунків в Ісусі Христі:
1. Повне прощення гріхів і провин завдяки вірі в Жертву Ісуса Христа
2. Прийняття праведності Христової, яка дарована кожному, хто вірує в Ісуса Христа.
3. Прийняття Духа Святого і духовного народження від Духа Святого і, як наслідок, приєднання до сім"ї Божих дітей.

Оце початок християнина.
А хто не прийняв усього цього, той ще мертвий.
Цитата
9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.
(Рим.8:9)
Чому ви так впевнені в своїм спасінні і вважаєте,що найшли і навіть пройшли в ці тісні двері?
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 07:57 #2620137   #4353
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Це є самообман. Ви себе тим тільки потішаєте, я можу також так сказати я християнин у мене добрі плоди, я вірую в Христа,то нічого що я належу до організації якою керує Сатана,
musluvec, повторюю Вам: у Вас мислення сектанта. Для сектанта приналежність до своєї організації - це основне що відрізняє його від інших і робить особливим.
Відповідним чином Ви оцінюєте і інших. Але у Вас тоді з"являється слабке місце, бо Ви стаєте одним цілим з вашими керівниками. Тому Ви і сприймаєте так болюче оту всю інфу про коники, які викидали ваші керівники. І мусите або виправдовувати їх, або заперечувати факти. Те, що засновник вашої секти, Рассел, був лжепророком - це загальновідомий факт. За свої дати "закінчення цієї системи світоустрію" він занесений до списку людей, які призначали "кінець світу". Ясна річ, що ці дати не справдилися, хоча, як стверджував Рассел, він взяв їх на підставі Слова Єгови. Єгова помилився?
Та ні, просто таких лжепророків по світу немало було (і є), а ваш засновник вирізняється лише тим, що прикривався іменем Єгови.
Тому, по факту, Ви вступили і належите до організації, яка заснована лжепророком. І від цього нікуди подітися, треба просто зрозуміти і зробити висновки.

Ну а те, що ваші керівники (і Ви, граючи на одній дудочці з ними) причисляєте всіх християн до організації Сатани - це одна із "фішок" вашої організації. Просто, одним махом, всіх підряд - це риса самозванців, які вважають себе єдиноправильними і хочуть очорнити усіх, щоб обілити себе. Тоді, якщо всі є чорними, то навіть темно-сірий виглядає нічого собі. Але всі є чорними тільки у ваших очах, бо ви собі це навіяли і так думаєте. А Єгова буде судити кожну людину зокрема, бо бачить серце кожного. Ну а очорнення дітей Єгови точно не зарахується Вам у плюс, як і зневага дії Святого Духу, Який щодня приводить спасенних до Церкви.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Чому ви так впевнені в своїм спасінні
Тому що я прийняв подаровані Богом прощення, виправдання і народження згори, без яких НЕМОЖЛИВО бути християнином.
Називатися ним можна і без цього (як і свідком Єгови можна називатися), а бути - ні. І це не від діл, не від заслуг, а ДАРУНОК, який дарується Єговою кожному, хто вірує в Ісуса Христа. З цих дарунків починається справжнє християнство, тобто нове життя з Богом, в усиновленні.
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)

9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.
(Рим.8:9)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 11:29 #2620187   #4354
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Те, що засновник вашої секти, Рассел, був лжепророком
Ні, пане Новак, Ісус ХрИстос не був лжепророком ! Рассел взагалі пророком не був.

Додано через 6 хвилин
Цитата був лжепророком - це загальновідомий факт
Все залежить від того, як Ви себе буде поводити і що говорити про майбутнє. Наприклад: Ви можете тут напророкувати, що Земля буде знищена.

Востаннє редагував Ychen: 03.03.2016 о 11:29. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 20:26 #2620285   #4355
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні, пане Новак, Ісус ХрИстос не був лжепророком !
Згоден!
Але прикритись іменем Ісуса - погана ідея, враховуючи ставлення у вашій організації до Ісуса Христа.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Рассел взагалі пророком не був.
Так, він не був пророком Єгови.
Бо пророк Єгови говорить від імені Єгови і те, що він сказав - це слово Єгови для людей.
А Рассел говорив свої власні вигадки і цими вигадками зводив людей в оману. Тобто ваш засновник Рассел був несправжнім (фальшивим) пророком. Жодна із його дат Армагедону не справдилася і це промовистий факт, який свідчить про нього і вашу організацію.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Наприклад: Ви можете тут напророкувати, що Земля буде знищена.
Раджу Вам почитати листи апостола Петра і знайти там на цю тему. А потім можете звинувачувати його.
Можу і зі Старого Завіту навести Вам пророцтво, але ж ці слова для Вас теж не авторитет, чи не так?
Цитата 26 В начале Ты, основал землю, и небеса - дело Твоих рук;
27 они погибнут, а Ты пребудешь; и все они, как риза, обветшают, и, как одежду, Ты переменишь их, и изменятся;
(Пс.101:26,27)

Востаннє редагував Новак: 03.03.2016 о 22:09.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 20:57 #2620291   #4356
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата І все ж скільки днів у вашому календарі присвячено для Єгови???
--- мені відомий один календар який містить 365 днів от вони всі його

Додано через 1 хвилину
Цитата Шанувати також добра справа але святити це щось інше.
--- тобто коли ви шануєте Бога про святість в процесі не йдеться ?

Додано через 1 хвилину
Цитата Правильно десь так і буде і по вашому це одне з імен Бога. Тоді чому євреї із шани до імені "Єгова" замінили на імя Володар його що можна менше шанувати? Подумайте над цим.
--- що значить Ім'я Єгова ?

Востаннє редагував engar: 03.03.2016 о 20:57. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 01:01 #2620330   #4357
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата 27 они погибнут, а Ты пребудешь; и все они
Це про кого тут ??? Хто це "все они" ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Жодна із його дат Армагедону не справдилася
Хоч одну таку дату навести можете ???

Востаннє редагував Ychen: 04.03.2016 о 01:01. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 10:17 #2620357   #4358
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це про кого тут ??? Хто це "все они" ???
Небеса та Земля, які були засновані Богом на самому початку.
Дивимося у словнику давноєврейської мови:

MIy'm/Vv
небеса, небо;

U]r]a
земля;

Точно ті самі слова, які ми читаємо тут:

1 На початку Бог створив Небо та землю.
2 А земля була пуста та порожня...
(Бут.1:1,2)

Слів "все они" в оригіналі нема, їх додано.

Слова в цій молитві мали би звучати так: "В начале Ты основал землю, и небеса - дело рук; погибнут, а Ты пребудешь..."
Це видно згідно нумерації Стронга слів Старого Завіту.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хоч одну таку дату навести можете ???
Дати, які встановлював ваш засновник Рассел, не є секретом, інформація про це є загальнодоступною і Ви ці дати прекрасно знаєте, бо ми неодноразово говорили на цю тему і дати там були наведені.
Ваші (чи керівників ваших) пояснення, що "брат Рассел був занадто ревний по Єгові" тому видав бажане за дійсне, його не виправдовують.

Цікаво, якби в часи Старого Завіту якийсь із євреїв проголосив що "такого-то року конче станеться така подія" і підтвердив це тим, що він знайшов це у Слові Єгови, а потім це виявилося б неправдою, то чи уникнув би він покарання згідно Закону? Навіть якби переконував на суді, що то через "надмірну ревність по Богу" він проголосив неправдиву інформацію.
А якби він уникнув смерті по Закону (ну, раптом?) то за повторне таке діяння його теж би не було покарано?
Керівники свідків неодноразово заявляли про такі дати і, одночасно, самоназвали себе "вірним і розсудливим" рабом Єгови. (Без коментарів)

Востаннє редагував Новак: 04.03.2016 о 10:26. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 11:50 #2620370   #4359
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Слів "все они" в оригіналі нема, їх додано.
А хто додав ?

Додано через 21 хвилину
Цитата А якби він уникнув смерті по Закону (ну, раптом?) то за повторне таке діяння його теж би не було покарано?
А він і не уникнув смерті, бо говорив що зруйнує храм і через три дні відбудує. Але храм простояв аж до 70 р.н. Теж вважаєте Ісуса ХрИста лжепророком ???

Додано через 3 хвилини
Цитата Навіть якби переконував на суді, що то через "надмірну ревність по Богу" він проголосив неправдиву інформацію.
Що робити з першими хрИстиянами, адже вони думали і говорили що ХрИстос повернеться ще за їхнього життя в 1 ст.? За Вашим твердженням вони говорили і не сталося-це лжепророки ??? А Ви чого послідовник лжепророків ???

Додано через 7 хвилин
Цитата Цікаво, якби в часи Старого Завіту якийсь із євреїв проголосив що "такого-то року конче станеться така подія"
Пророцтва ніколи не були такого то року, в тридев'ятому царстві, в тридев'ятому господарстві. Такого то року можна на щось чекати, можна не чекати. Пророцтва завжди мають дату:день, місяць, рік. Просто рік- це не пророцтво, а певні очікування. Пора вже знати різницю між пророцтвом і просто роком, а то через свою поведінку ще зараз та й потрапите до лжепророків, чи лжеапостолів, бо називаєте, на відміну від нас, просто рік (без дати) пророцтвом !!! То Ви Новак насправді лжепророк, а я думав що тільки з лжедухом.

Востаннє редагував Ychen: 04.03.2016 о 12:02. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 15:08 #2620419   #4360
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А хто додав ?
перекладачі, в т.ч. і ваші додають слова, щоб речення не були такими кострубатими. Іноді це приводить до зміни змісту, але в даному випадку цього нема.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А він і не уникнув смерті, бо говорив що зруйнує храм і через три дні відбудує. Але храм простояв аж до 70 р.н. Теж вважаєте Ісуса ХрИста лжепророком ???
Переводити розмову на Ісуса Христа - погана затія, враховуючи ставлення ваших керівників до самого Ісуса.
Ісус НЕ говорив про те, що Він зруйнує храм, Ви і тут неуважно ставитеся до Його слів (і це не дивно, бо слова ваших керівників для вас важливіші). Ось цитата:
Цитата 19 Ісус відповів і промовив до них: Зруйнуйте цей храм, і за три дні Я поставлю його!
(Iван.2:19)
Ну а Його пророцтво про те, що з храму не залишиться каменя на камені таки здійснилося.



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Теж вважаєте Ісуса ХрИста лжепророком ???
Для мене Ісус є Творцем Неба і Землі, усього видимого і невидимого, Богом істинним, Правдою, Дорогою і Життям, світлом, в Якому нема жодної темряви. На відміну від вас. Ну і засновника вашої секти, який заснував її на неправді в ім"я Єгови.




Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Що робити з першими хрИстиянами, адже вони думали і говорили що ХрИстос повернеться ще за їхнього життя в 1 ст.? За Вашим твердженням вони говорили і не сталося-це лжепророки ??? А Ви чого послідовник лжепророків ???
Якщо Ви не розщумієте з першого разу, процитую відповідь, яка вже була, вдруге.
Наголошую, що ваш засновник встановлював ДАТУ (вказував конкретно рік) події. Ні Ісус ні апостоли дат не встановлювали.
У апостолів було очікування і надія, що Ісус повернеться ще за їх життя, але вони чітко знати (зі слів Ісуса), що час повернення Його є закритим для людей.
Ваш засновник "відкрив" людству час Армагедому - не сталося. Потім "відкрив" ще раз - знову промах. Для людини, яка проголошувала ці дати від імені Єгови і на підставі Слова Єгови, такі помилки називаються гріхом.
Апостоли так не грішили.



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Пророцтва ніколи не були такого то року, в тридев'ятому царстві, в тридев'ятому господарстві. Такого то року можна на щось чекати, можна не чекати. Пророцтва завжди мають дату:день, місяць, рік.
Учень, рекомедую Вам, окрім вартових башт, читати ще і Біблію.
Я можу навести Вам купу пророцтв з Старого і Нового завітів де пророки не вказували ні дати, ні місяця, ні, навіть, року. Зате вказували конкретну подію.

А ваш Рассел вказав і подію і рік. Не вказував би року здійснення - не було б про що говорити. Але ніхто його за язик не тягнув, сам так захотів і сам видав з себе цю "отсебятину".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Пора вже знати різницю між пророцтвом і просто роком, а то через свою поведінку ще зараз та й потрапите до лжепророків, чи лжеапостолів, бо називаєте, на відміну від нас, просто рік (без дати) пророцтвом !!!
Пора, пора, Учню!
Наводити Вам приклади пророцтв зовсім без дати чи Ви вже зрозуміли, що ляпнули дурницю?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То Ви Новак насправді лжепророк, а я думав що тільки з лжедухом.

Коли в людини нема аргументів, то вона скочується до спроб очорнити опонента. Це аксіома ведення дискусій.
Учню, нащо так опускатися? Почніть читати Біблію.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:34.