Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Результати опитування: Хто буде представляти Україну у фіналі кубку УЄФА?
Динамо (Київ) 71 59.66%
Шахтар (Донецьк) 48 40.34%
Голосували: 119. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.04.2009, 11:23 #901273   #21
Star
 
Аватар для Star
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

та пофіг хто пройде - головне шоб в фіналі виграли
Star зараз поза форумом  
Подякували 3:
12 oz. mouse (17.04.2009), koka_in (17.04.2009), leonkiller (17.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 11:30 #901284   #22
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата:
Допис від Star Переглянути допис
та пофіг хто пройде - головне шоб в фіналі виграли
Та ясно шо пофіг. Але особисто для мене приємніше буде коли Динамо виграє. Вот не люблю того Шахтаря і все.ІМХО
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 12:12 #901318   #23
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Солідарєн, я за тих, хто зможе виграти в фіналі, а так вийде - сильніший..Динамо в чемпі ловити нема шо вже, такшо вся консентрація на УЄФА буде..мені здається, що ДК в фіналі.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 12:19 #901323   #24
Gorob
 
Аватар для Gorob
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
сорі за оффтоп, але поясність якого хєра юссуф став атандою ?
Заміж вийшов
Gorob зараз поза форумом  
Подякував(ла):
martun (18.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 13:27 #901392   #25
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Динамо вже пару раз за цей сезон було в глибокій жопі. А шахтар ніби так своїх фанів не нервував, грав стабільніше. Тому я за Шахтар
грав стабільно і проти спортінга 2 рази вигравав і барсу дома вздрюкав на останніх хвилинах...

і ше одне мене вчора дуже харило: мілевський! мяч прийме попреться один проти 500 захисників і мяч втрачено. Другий Лука Тоні йпрст. ше харить шо він завжди падає і не бореться дальше за мяч, хоча 90% фолів можна вистояти...

Востаннє редагував Mr.Player: 17.04.2009 о 13:42.
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Подякували 3:
muTs (17.04.2009), дядя Вітя (17.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 19:22 #901709   #26
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Якщо недоречно або боян, то нехай модератори видалять мій компі-пейст.
Я не професійний вболівальник, але нижченаведений запис у блозі я перечитав з цікавістю. Отож:


http://blogs.pravda.com.ua/authors/p...49e8a92f42772/

Блог Олексія Потапова

17.04.2009 19:07___Олексій Потапов Бастилия взята! Украинское дерби в полуфинале!

Киевское "Динамо" и донецкий "Шахтер" творят историю украинского футбола.

Как вам чистый четверг? Не знаю как у вас, а у меня он самый счастливый. Мало того, что сами очистились, так еще и очистили французские клубы из Кубка УЕФА. И как очистили! Спокойно и непринужденно, как DVD пишет! Красота-то какая, ляпота!

Начну с киевского "Динамо". Киевляне, конечно, очень порадовали. Особенно в атаке. В этом смысле на поле была совершенно другая команда. По сравнению с первым матчем, конечно. Но в защите динамовцы играли далеко не самым лучшим образом. Можно много все сводить к травме Тараса Михалика, который выбыл как минимум на полгода, но "взаимодействие" опорника Юссуфа на позиции либеро в компании центра бека Горана Саблича ой как не ахти. И это очень сильно настораживает.

Это еще нужно сказать спасибо штанге ворот Стаса Богуша, с которой наш вратарь наверняка договорился при счете 1:0 в нашу пользу. Несколько раз, стоит признать, французы нас откровенно прощали. За что им честь и хвала, но удача, как говорится, штука переменчивая. Вообще чистый четверг в плане футбольного везения для наших клубов был просто великолепный. В первом тайме насыщенный французский центр поля практически начисто переигрывал динамовский.

Подарки же пришли оттуда, откуда лично я меньше всего ожидал. От опытнейшего вратаря Микаэля Ландро, который на своем жизненном пути прошел через огонь, воду и медные трубы. Как по мне, во всех трех голах в большей степени его вина. Что касается второго мяча, так я такого сколько себя помню не видел не то, чтобы в профессиональном футболе, в дворовом тоже.

Только хороших отзывов заслуживает группа атаки киевлян Алиев, Милевский, Бангура, Нинкович, Еременко. А это уже пол команды, просто красавцы! В Европе можно сказать не только я изголодался по настоящей атакующей игре "Динамо", как результат – мы получили самую крупную победу киевлян в Европе в нынешнем сезоне. И стоит признать, что 3:0 это минимум. Если бы все у "Динамо" залетало то, что должно было залетать на второй тайм парижанам уже можно было не выходить. Лучшим вчера как по мне был Алиев, успевал везде и в подыгрыше великолепен и сам не стеснялся бить при первой возможности! После первого матча было заметно, что именно не насыщенный центр поля необходим нашей команде, а игра в два форварда. Таранному и фактурному, умеющему зацепиться за мяч Милевскому как воздух был необходим прутконогий бегунок. До недавнего время эту роль не безуспешно выполнял Кравец, вчера Бангура. Как итог два мяча в первые 15 минут и фактически сделанная игра.

В матче против "Марселя" чересчур уж прагматичным был "Шахтер" и это еще больше удивило. Приятно, конечно. И не только потому, что итог первого матча обязывал к такому повороту событий. Лично я не помню "Шахтер", который а) играет в оборонительный, сугубо итальянскую версию футбола и б) использует рационально и смертельно эффективно свои возможности. Два момента – два мяча. Вы такое помните? Обычно когда донецкий клуб избирает такую вот политику партии заканчивается это всегда (или почти всегда) очень плачевно для поклонников украинского клуба.

Полчаса разъяренные футболисты "Марселя" движимые сумасшедшей поддержкой болельщиков "Велодрома" душили "горяков" на их половине поля. Одна вылазка, один укол и он оказался смертельным 1:0 и французам для выхода в полуфинал необходимо забивать четыре мяча. А при таком супер как оказалось эффективно оборонительном "Шахтере" казалось невероятным. Тем не менее матч смотрелся, первый тайм пролетел на одном дыхании в мгновении ока. И уж очень необязательно в самой концовке тайма "горняки" пропустили совершенно нелогичный мяч. Публика завелась, страсти накалились, нервишки лоскотались...В общем футбол смотрелся более чем. А фанами там похлеще чем в Турции, просто огонь!

Очень интересно ожидал второй тайм, с той точки зрения сможет ли "Марсель" повторить подвиг "Ливерпуля" в финальном матче Лиги чемпионов против "Милана", с другой – будет ли донетчане показывать такой же прагматичный, тем не менее дающий необходимый результат после первого тайма. Французы в перерыве наверняка прокручивали в голове тему из "Миссия невыполнима" и первые 15 минут второго тайма действительно пришлось поволноваться. За пятнадцать минут до конца уже все стало ясно.

Итак, вы этого хотели? Вы это получили. Полуфинал ПОСЛЕДНЕГО розыгрыша Кубка УЕФА "Динамо" – "Шахтер", ну просто сказка! Не верится до сих пор. Вот это будет валиво, советую оставить вам детей дома! А это значит, что в финале уже однозначно будет украинский клуб и значит, что наши команды уже творят историю! Стоит ли говорить какой это будет праздник для украинских поклонников футбола? Мы откроем себя во всей Европе, люди поймут что в Украине дерби "Динамо" – "Шахтер" это тоже самое, что "Реал" – "Барселона" в Испании. Ну или почти тоже самое...Пока что...

Алекс ПОТАПОВ
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Gorob (18.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 12:18 #902207   #27
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Хех конечно же я за Шахтар із Донецька, всім недодуші цей клуб, а в мене він в душі
І всеж таки вискажу своє ІМХО: судячи обєктивно, Динамо виглядає симпатичніше, а саме хороший контроль мяча, кожен гравець сумліно виконує свою роботу і дивлячись на весь пройдений шлях (матчі з Валенсією, де балансували на межі і вицарапали перемогу, просто фантастичний матч в Харкові) з психологією в команди все в порядку...А от моя субєктивна думка така: "На дворі жаркий кінець Серпня 2009року, в рамках підготовки до Євро 2012 в місті Донецьк відкривається найсучасніша в Європі футбольна арена і першим трофеєм в подарунок від старого стадіона новому, щоб на ньому також велося таке і краще, Кубок УЕФА з останього розіграшу цього турніру" - уявили? слинка тече? ну тоді віримо і надіємось, що цей кубок буде в Україні, і нема різниці в якому місті, бо для самогу українсього футболу це доказ того що є ще порох в порохівницях, і він навіть деколи щей стріляє
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 12:26 #902212   #28
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Симпатії на стороні Донєцка, але не обіжуся якщо пройде Динамо.
Головне ,щоб останім володарем КУєфа, був український клуб.
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 12:57 #902243   #29
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Динамо вже пару раз за цей сезон було в глибокій жопі. А шахтар ніби так своїх фанів не нервував, грав стабільніше. Тому я за Шахтар
Був би шахтар в такій жопі як ти сказав, він би з неї ніколи не виліз, протягом сезону ліги чемпіонів і уефа шахтареві слабші команди попадали. Вболівав за дві команди, але більше звичайно за динамо. Після ігор які будуть грати динамо - шахтар, на останній матч вийдуть певно 3 -ті склади команд, думаю порубають вони один одного, 5 ігор за місяць часу це шось .
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:16 #902261   #30
PrinceOfUkraine
 
Аватар для PrinceOfUkraine
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Динамо молодці! А нога Алієва - просто гарматне ядро
PrinceOfUkraine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:25 #902272   #31
Gorob
 
Аватар для Gorob
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата:
Допис від PrinceOfUkraine Переглянути допис
Динамо молодці! А нога Алієва - просто гарматне ядро
ядром може бути у даному випадку м'яч, а от нога - гарматою
Gorob зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:29 #902278   #32
Cameleo
 
Аватар для Cameleo
Post Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Більшість Тернополян за Динамо.. але на мою думку ці 2ві команди гідні грати в Фіналі.
Cameleo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:37 #902284   #33
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Вийде ваше Динамо мєга-кльове, а потім попаде в фіналі......
Бєлий руский зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:38 #902285   #34
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Був би шахтар в такій жопі як ти сказав, він би з неї ніколи не виліз, протягом сезону ліги чемпіонів і уефа шахтареві слабші команди попадали. Вболівав за дві команди, але більше звичайно за динамо. Після ігор які будуть грати динамо - шахтар, на останній матч вийдуть певно 3 -ті склади команд, думаю порубають вони один одного, 5 ігор за місяць часу це шось .
незнаю про які ви жопи говорите і де ви їх бичите, єдине що Шахтар провали початок УПЛ, але так же само минулого року і Динамо провалило початок сезону, так шо це я невважаю жопою, про те чи вибереться та чи інша команда з тої чи іншої жопи то певно ми знати незнаємо і неможемо знати поки самі непобачимо...
На рахунок суперників, то за весь євросезон можу тільки погодитись що в порівняні суперників тільки одна Валенсі була складним суперником, так як її називали головним притендантом на Кубок і майже непроходимим суперником, Динамівці молодці, доказали шо не такий страшний чорт(в подобі кажана)...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 13:55 #902309   #35
contras552
Banned
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Динамо вже пару раз за цей сезон було в глибокій жопі.
Судячи по турнійній таблиці національного чемпіонату, то в жопі більше був і є якраз Шахтар.
Я за Динамо.
Динамо сильніше, тому має більше шансів перемогти у фіналі.
Ну не команда Шахтар. Чим ближче до фіналу, то вони завжди якісь перелякані, не впевнені. Та й Шахтар вигравав в Динамо кілька разів не тому, що він нормально грає, а тому, шо Динамо було нєвмєняєме.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 14:04 #902320   #36
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Судячи по турнійній таблиці національного чемпіонату, то в жопі більше був і є якраз Шахтар.
Я за Динамо.
Динамо сильніше, тому має більше шансів перемогти у фіналі.
Ну не команда Шахтар. Чим ближче до фіналу, то вони завжди якісь перелякані, не впевнені. Та й Шахтар вигравав в Динамо кілька разів не тому, що він нормально грає, а тому, шо Динамо було нєвмєняєме.
Ще в четвер так гарно вболівали за обидва наші клуби, а вже сьогодні ділимось на два табори, а я от радий що Європа побачить українське CLASICO а в фінал вийда та команда яка переможе!!! і не тому що інша лох, а тому що та котра виграє на даний момент є сильнішою!!!
 
Подякував(ла):
Gorob (18.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 14:13 #902332   #37
contras552
Banned
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Ги, я за Шахтар ніколи не вболівав. Якби навіть він програв, то я б не був сильно засмученим. Динамо форева...
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (18.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 14:15 #902335   #38
Gorob
 
Аватар для Gorob
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Ще в четвер так гарно вболівали за обидва наші клуби, а вже сьогодні ділимось на два табори, а я от радий що Європа побачить українське CLASICO а в фінал вийда та команда яка переможе!!! і не тому що інша лох, а тому що та котра виграє на даний момент є сильнішою!!!
Підтримую! Але десь глибоко у зажерливій душі хотілося б, щоб фінал був українським
Gorob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 14:19 #902343   #39
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ги, я за Шахтар ніколи не вболівав. Якби навіть він програв, то я б не був сильно засмученим. Динамо форева...
100%!
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2009, 16:04 #902412   #40
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк), 1/2 UEFA CUP

Цитата:
Допис від Gorob Переглянути допис
Підтримую! Але десь глибоко у зажерливій душі хотілося б, щоб фінал був українським
maybe tomorrow
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:48.