Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Стерилізація домашніх улюбленців (обгрунтування пишемо в темі)
За стерилізацію 17 60.71%
Проти стерилізації 11 39.29%
Голосували: 28. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Стерилізація котів, собак за і проти?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2012, 15:15 #2061274   #1
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Стерилізація котів, собак за і проти?

Погомонімо про стерилізацію домашніх улюбленців. Стерилізація котів та собак, як самців так і самок.
Я залишав кошенят тільки тих які були замовлені. Як не прискорбно решту топив. Я проти стерелізації, часом справлялись якимись таблетками(мама купляла), в мене кицьки.
З стерилізацією самців кота виглядає дещо по другому. Господарі каструють їх тільки для того шоб не мітили (дурна звичка в котів) і так їхню територію.
З собачками ситуація майже така сама...
Хто як важає і як виходить з ситуаціїї?
Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
erazel,

Щодо кастрування - не псуй життя звіру - він же ще молодий...
Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
Єдине, що поможе вашому коту, це генетика і кастрація. причому, останнє не найгірший варіант.


Востаннє редагував Сомбра: 25.10.2012 о 14:18.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 15:43 #2061293   #2
Філько
 
Аватар для Філько
Smile Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

То тіко мені ввижається бездонна скорбота в очах сеї тварючки?
Філько зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (27.10.2012), Сомбра (24.10.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 16:00 #2061307   #3
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

а ти менше розглядай всілякі картинки в неті, а подивись скільки безпритульних котів на вулиці. і власники приватних будинків найбільша цьому вина. тварин заводять, а кошенят викидають, бо вони, бачте, люди сердечні - втопити шкода. а то що такі кошенята попадають в зуби псам, під машини чи просто лишаються на вулицях і продовжують плодитися, то їм байдуже. а якщо говорити про анатомію, то коти , як і собаки не получають задоволення від сексу. це можуть лише деякі види приматів, дельфіни і люди. а в котів - це просто інстинкт розмноження.
Filusha зараз поза форумом  
Подякували 4:
Alita (26.10.2012), Пантера (26.10.2012), Jane Doe (25.10.2012), Simonich (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 16:10 #2061313   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Filusha, Я б не радив тикати в когось пальцем. Ви своїх кошенят якби не роздали куди б поділи??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 17:08 #2061350   #5
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

дивне питання? якби не роздала, то не роздала б, а годувала. так як годую котика, якого підібрала цього літа зі зламаною лапою. і ні на кого не нарікаю, бо сама вирішила його принести додому. просто , якщо обговорюють безпритульних тварин, то всіх треба стріляти, труїти і душити. а насправді є більш гуманні способи контролю чисельності
Filusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 18:31 #2061402   #6
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Filusha, Я б не радив тикати в когось пальцем. Ви своїх кошенят якби не роздали куди б поділи??
а ви своїх куди діваєте.?
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 18:54 #2061414   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
а ви своїх куди діваєте.?
Спершу була одна киця, лишали тільки тих шо замовили, за пару років стало вже дві киці, потім три. Одна пропала, лишилось знову дві, Тоді знову одне кошеня не забрали, В Ітозі на протязі 15 років в домі живе постійно три киці. Сама перша і друга 14 і 15 років літом померли від старості, зараз живе одна. Діваємо куди можемо з приплода завжди одне чи два кошеня замовлено, якшо не заберуть то лишається дома. А сліпих топимо, як не жаль але так і є... Тварину яка відкрила очі ,крім тих шо ростили на убой (кури, свині і т.д ), в мене рука не підніметься.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 14:12 #2061876   #8
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Стерилізація котів, собак за і проти?

Погомонімо про стерилізацію домашніх улюбленців. Стерилізація котів та собак, як самців так і самок.
Я залишав кошенят тільки тих які були замовлені. Як не прискорбно решту топив. Я проти стерелізації, часом справлялись якимись таблетками(мама купляла), в мене кицьки.
З стерилізацією самців кота виглядає дещо по другому. Господарі каструють їх тільки для того шоб не мітили (дурна звичка в котів) і так їхню територію.
З собачками ситуація майже така сама...
Хто як важає і як виходить з ситуаціїї?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 15:31 #2061919   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

з власного прикрого досвіду. Кицька 2 роки молода сильна та здорова була. Батьки хотіли стерелізувати особисто я був проти. Знайомий кражчий ветеринар області власноруч робив цю операцію . Все було нормально спочатку до вечора кицька здохла лише даремно мучилась. Після довгих розмов з різними ветеринарами та людьми говорили , що є процент самок які не виживаюь після операції 14% чи щось таке так це мало , але всерівно це імовірно , що і сталося. Нераз був в гостях бачив сетерелізованих самців поводять себе дуже здичавіло хоча до цього все було нормально з їх поведінкою. За собак незнаю , але загалом я Против стерелізації , виривання ногтей (блять це кіт він має царапати як птах літати) та іншого роду тортур та знущань над тваринами. Кражче не заводити тварину ніж мучити її.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 15:32 #2061715   #10
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Втопити приплід від 3 котів за 15 років 2 рази на рік приблизно по 4 кошенят від кожної виходить гуманно, а стерелізація, то знущання?!?!?!?!

Додано через 5 годин 56 хвилин
я тут щоб точніше було підрахувала скільки саме ви втопили кошенят. за 15 років це буде 192 малят.такий підхід для вас гуманніший?!?!??! в розвинутих країнах уже кожен розуміє, що він сам особисто відповідає за всіх бездомних тварин. До прикладу, там кожен стерилізує своїх домашніх улюбленців, тих що на вулицях підбирають спеціальні служби теж стерелізують, а тому рівень безпритульних вних мінімальних. в нас натомість їх з діда прадіда топили, душили і стріляли. а толку! множаться вони в арифметичній прогресії.

Востаннє редагував Filusha: 25.10.2012 о 15:32. Причина: Пізніше додано
Filusha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (26.10.2012), SNIZHOK (28.10.2012), Ultra (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:06 #2061941   #11
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
Втопити приплід від 3 котів за 15 років 2 рази на рік приблизно по 4 кошенят від кожної виходить гуманно, а стерелізація, то знущання?!?!?!?!

Додано через 5 годин 56 хвилин
я тут щоб точніше було підрахувала скільки саме ви втопили кошенят. за 15 років це буде 192 малят.такий підхід для вас гуманніший?!?!??! в розвинутих країнах уже кожен розуміє, що він сам особисто відповідає за всіх бездомних тварин. До прикладу, там кожен стерилізує своїх домашніх улюбленців, тих що на вулицях підбирають спеціальні служби теж стерелізують, а тому рівень безпритульних вних мінімальних. в нас натомість їх з діда прадіда топили, душили і стріляли. а толку! множаться вони в арифметичній прогресії.
Чому не підраховано скільки курей, свиней, корів я зів за 40 років!? Цифра дико не точна)) бо коти за 7 років перестають приносити припляд, але суть справи вами викладений вірно.
Розмова правда почалась про кастрацію котів , ане про стерилізацію кішок що не одне й те саме. Тому шо коти в чому винні??
Що до задоволення яке не приносить котам зпарювання... Ну це близько до анікдота про верблюдів . Коли один другому каже, "Шоб там люди не казали , але пити дуже хочеться"
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:18 #2061947   #12
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Я за стерилізацію. Підібрала два роки назад на вулиці кошеня, зараз то вгодована стерилізована киця. Чому за стерилізацію:
1. Живу в квартирі, тому гуляти котові нема де ( Вулиці боїться як вогню, бо була спроба переїзду на дачу. Котє недурне, сказало пішло Ви в ж..., я хочу додому, сільські простори не для мне )
2. Варіант утоплення кошенят не то шо не для мене - я категорично проти. Життя можу забрати хіба в мухи чи комара.
3. Нашо мучитися мені від котячих криків, а котові корчитися від похоті ?
4. Пробували ми ті славетні таблетки. Тримали вони мою кицюню в нормі тиждень, далі знов треба було шпигати тою хімією.
Тому зваживши всі фактори на сімейному совєті було вирішено стерилізувати. Все пройшло гладко, зажило "як на кішці", котє довольні, всі домашні теж. Шо ше треба в тому життю?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Чому не підраховано скільки курей, свиней, корів я зів за 40 років!? Цифра дико не точна)) бо коти за 7 років перестають приносити припляд, але суть справи вами викладений вірно.
Розмова правда почалась про кастрацію котів , ане про стерилізацію кішок що не одне й те саме. Тому шо коти в чому винні??
Що до задоволення яке не приносить котам зпарювання... Ну це близько до анікдота про верблюдів . Коли один другому каже, "Шоб там люди не казали , але пити дуже хочеться"
Бо кіт, який живе в квартирі, мітить територію ( зараза ). Я розумію, шо для чоловіків слово "кастрація", то гірше Крюгера, але я, як дівка, не бачу в тому нічого страшного.
П.С. Ясно, що якщо кіт живе в приватному будинку, то потреби в кастрації, як на мене, немає.

Востаннє редагував Jane Doe: 25.10.2012 о 16:20. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (26.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:37 #2061973   #13
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

думаю, тримати живу тварину в бетонній коробці - це є ще менш гуманно, ніж топити приплід. По суті - довічне увязнення Ну і плюс - високі шанси всяких циститів, запалень сечовивідної системи і всього шо з тим повязано.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:41 #2061978   #14
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Чому не підраховано скільки курей, свиней, корів я зів за 40 років!? Цифра дико не точна)) бо коти за 7 років перестають приносити припляд, але суть справи вами викладений вірно.
Розмова правда почалась про кастрацію котів , ане про стерилізацію кішок що не одне й те саме. Тому шо коти в чому винні??
Що до задоволення яке не приносить котам зпарювання... Ну це близько до анікдота про верблюдів . Коли один другому каже, "Шоб там люди не казали , але пити дуже хочеться"

виходячи з вашої логіки про підрахунок курей, мушу спитати : то що ж ви тих кошенят топили, треба було на шашлик. стільки м"яса пропало!!!!
і я так бачу, що ви від питань про кастрацію, хочете перейти на гендерні. немає значення кіт чи кицька (хоча операція в котів набагато легша і вони швидше відходять) - це необхідна норма, щоб знизити чисельність безпритульних тварин. це вже визнали в усьому світі і така практика себе підтвердила. але лише наші люди можуть нарікати, що їх покусав пес і його "нада убіть", а на питання про кастрацію говорити що це не гуманно. Безпритульних тварин не буде, якщо люди займуться своїми (і власників приватних будинків це стосується першочергово). якщо хочете, щоб вас більше не кусали на вулицях, почніть з себе - стерилізуйте своїх тварин, поясніть родичам і знайомим, займіться псами і котами в селах у бабусь. і з часом дворняг стане менше, і покусаних також.
Filusha зараз поза форумом  
Подякували 6:
Alita (27.10.2012), Пантера (26.10.2012), Jane Doe (25.10.2012), Simonich (28.10.2012), SNIZHOK (28.10.2012), thebestsobaka (25.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:53 #2061985   #15
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
думаю, тримати живу тварину в бетонній коробці - це є ще менш гуманно, ніж топити приплід. По суті - довічне увязнення Ну і плюс - високі шанси всяких циститів, запалень сечовивідної системи і всього шо з тим повязано.
Я підібрала мале кошеня, перетримала холодну пору року і в травні повезла на дачу, на свіже повітря. Кіт вибрав життя в бетонній коробці, як ви кажете. Кішка в перший же день роздерла спину, людині, яка тримала її на руках на вулиці і смилася в хату, там забилася під шафу і прожила в тому засланні 4 дні. Після чого була забрана назад у тепличні умови.
П.С. Для людей життя в селі ніби теж здоровіше, але добра половина людства відмовилася від того блага, в тому числі і мій чоловік. Мене туди теж не затягнеш. Такшо кожному своє.
П.П.С. Моя кішка городська дама.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (26.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 18:54 #2062016   #16
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
Втопити приплід від 3 котів за 15 років 2 рази на рік приблизно по 4 кошенят від кожної виходить гуманно, а стерелізація, то знущання?!?!?!?!

Додано через 5 годин 56 хвилин
я тут щоб точніше було підрахувала скільки саме ви втопили кошенят. за 15 років це буде 192 малят.такий підхід для вас гуманніший?!?!??! в розвинутих країнах уже кожен розуміє, що він сам особисто відповідає за всіх бездомних тварин. До прикладу, там кожен стерилізує своїх домашніх улюбленців, тих що на вулицях підбирають спеціальні служби теж стерелізують, а тому рівень безпритульних вних мінімальних. в нас натомість їх з діда прадіда топили, душили і стріляли. а толку! множаться вони в арифметичній прогресії.
а хто сказав , що топити тварин є гуманним ?
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (25.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 19:08 #2062029   #17
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Jane Doe, та да... всі ми тягнемося до міста - до дешевої супермаркетної хавки із соєю замість мяса, розпушувачами - замість борошна, і до надуманих скучних розваг в подолянах. І при тому, що у більшості городян, правду кажучи - не надто напряжне життя (в плані фізичної праці і нехватки вільного часу), ми ще знаходимо в собі причини бідкатися як в нас все паршиво Люди вже самі наче домашні улюбленці, знають тілько три розваги: поїсти, поспати і нагадити сусіду в тапки.


Все-одно кастрація - зло . Якшо жодного нормального кота не буде - хто буде по весні під вікнами волати? Та й в селі недокіт буде не надто практичним - кастровані коти в більшості своїй ліниві - мишам, переносчикам лептоспірозу і всякої іншої біди - фрей. Це ж буде явне порушення природнього плину речей - хіба нє?
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 19:30 #2062041   #18
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Бо кіт, який живе в квартирі, мітить територію ( зараза ). Я розумію, шо для чоловіків слово "кастрація", то гірше Крюгера, але я, як дівка, не бачу в тому нічого страшного.
П.С. Ясно, що якщо кіт живе в приватному будинку, то потреби в кастрації, як на мене, немає.
бред)) чесно)))
мій живе в квартирі, некастрований і ніц не мітить.малим пару раз потикали носом, де "мітив" і перестав. так варював аж 2 місяці час від часу. тепер навіть не думає про то)) а може мій котяра - то виняток. але вже казала, що випускаю на вулицю гуляти і ходить скіки хоче і по 8-10 раз за сутку забігає чи поїсти, чи поспати додому.
так.страшно випускати, бо живемо біля траси, яку любить перебігати, але замикати на замок дома не буду.
вопшем.квартирний, некастрований і не мітить.повноцінним життям живе + домашній регулярний догляд має
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 19:36 #2062045   #19
WakS
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Я проти стерилізацій-обрізувань та інших здіватєльств над домашніми улюбленцями. І ось чому.
Про моральний аспект помовчимо? Тварина в хаті - це член твоєї сім"ї. І лише ти несеш відповідальність за те, що робить твій домашній улюбленець. А тепер до конкретних чисел. Не знаю як у вас, котів, але в собаки тічка триває 2 рази в рік по 20 днів. З тих 20 лише 3-4 дні, в які сука може залетіти. Питання: невже хазяїну, який любить свою тварину, важко в ці 4 дні уважніше прослідкувати за нею? Зробити коротші прогулянки (на горшок - і додому) обов"язково на поводку, щоб тварина була під постійним контролем? Тоді і відпадуть проблеми з потомством.
В мане в квартирі живе дві собаки: хлопчик і дівчинка. Тому що таке тічка - знаю не по слухах. Живуть в ці дні тварини в різних кімнатах, якщо ні -вдягаєм памперс або трусики. І по квартирі не мажеться - і від гріха подалі. Так що завжди є вихід з ситуації без кардинальних усєкновєній.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 19:42 #2062048   #20
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
бред)) чесно)))
мій живе в квартирі, некастрований і ніц не мітить.малим пару раз потикали носом, де "мітив" і перестав. так варював аж 2 місяці час від часу. тепер навіть не думає про то)) а може мій котяра - то виняток. але вже казала, що випускаю на вулицю гуляти і ходить скіки хоче і по 8-10 раз за сутку забігає чи поїсти, чи поспати додому.
так.страшно випускати, бо живемо біля траси, яку любить перебігати, але замикати на замок дома не буду.
вопшем.квартирний, некастрований і не мітить.повноцінним життям живе + домашній регулярний догляд має
Ну, то напівквартирний кіт, бо все ж на вулицю ходить. А те що не мітить - тобі нереально пощастило. Зі всіх моїх знайомих котячників ти - перша.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:47.