Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Не сплата по споживжому кредиту

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2010, 22:52 #1413709   #21
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Не сплата по споживжому кредиту

Ну то якщо мораторій визнано незаконим, то забирай депозит, гаси кредит і не парся.

ПС. Надра банк повне Г, вони подали на мене в суд за несплату кредиту який давно я сплатив. Коли суддя сказали їм відкликати справу, їхній юрист повідомив що їм заборонено таке робити, і що доручення на таке є зараз тільки в виконуючого обовязки в Києві! А юрист який писав заяву до суду взагалі вж в них не працює!
Короче - бардак.

ППС. Хоч то не моя справа, але як на мене людині яка не здатна швидко погасити кредит в 4000 грн весілля треба справляти в форматі "молода, молодий + свідки і родичі в ЗАГСІ" ну може ще якесь невелике застілля вдома.

Востаннє редагував vanco2: 27.07.2010 о 22:57.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 16:45 #1414417   #22
Lionso
Типово Відповідь: Не сплата по споживжому кредиту

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну то якщо мораторій визнано незаконим, то забирай депозит, гаси кредит і не парся.

ПС. Надра банк повне Г, вони подали на мене в суд за несплату кредиту який давно я сплатив. Коли суддя сказали їм відкликати справу, їхній юрист повідомив що їм заборонено таке робити, і що доручення на таке є зараз тільки в виконуючого обовязки в Києві! А юрист який писав заяву до суду взагалі вж в них не працює!
Короче - бардак.

ППС. Хоч то не моя справа, але як на мене людині яка не здатна швидко погасити кредит в 4000 грн весілля треба справляти в форматі "молода, молодий + свідки і родичі в ЗАГСІ" ну може ще якесь невелике застілля вдома.
ЛЮДИ ви що не вмієте читати, гроші були тоді і є зараз але на рахунках банку Надра. Просто мені їх не віддають. Сумма достатня щоб погсити п'ять таких кредитів.
Lionso зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 01:12 #1415731   #23
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Не сплата по споживжому кредиту

мені жілько нареченої
Що це за мужик який неможе погасити 4 тис. грн. боргу.
А коли проблеми будуть посерйозніші, так що знову на форумі запостить тему ?
П.С. Поїхав в Польщу на трускавку на місяць часу і проблема вирішена.
eleKtrik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Kija (02.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2010, 11:44 #1418242   #24
Kija
Banned
Типово Відповідь: Не сплата по споживжому кредиту

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
мені жілько нареченої
Що це за мужик який неможе погасити 4 тис. грн. боргу.
А коли проблеми будуть посерйозніші, так що знову на форумі запостить тему ?
П.С. Поїхав в Польщу на трускавку на місяць часу і проблема вирішена.
Чуєш мужик, а слабо 40 тис. витратити на кохану? Так що жалко мені твою не знаю кого там дівчину чи дружину, бо що то в неї за мужик такий, що 4 тис. грн. буде ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ заробляти тоді як інші 40 часом за день спускають.
Пора би вже зрозуміти, що якщо тобі можливо трохи більше повезло у цьому житті і ти замість 1200 грн. заробітної плати отримуєш 2400 це не привід для того щоб дерти носа до гори і вважати себе кращим за інших.
Kija зараз поза форумом  
Подякували 5:
axEAne (02.08.2010), CorwinAlex (02.08.2010), Ольвія (02.08.2010), smidt (07.08.2010), Twiggy (02.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2011, 21:01 #1542844   #25
Psevdonim
Типово Відповідь: Не сплата по споживжому кредиту

1. якщо навіть щось опишуть, а скоріш за все побутову техніку, банк все одно не займеться її реалізацією...
2. якщо це прівєтбанк, а я впевнений що це так, то і всуд не подадуть....максимум підроблять судове рішення (вони по цьому спєци)))) судові рішення можна знайти в єдиному реєстрі судових рішень - http://reyestr.court.gov.ua/
Psevdonim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:47.