Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2017, 20:30 #2702117   #1
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Багато людей скептично відносяться до воскркресіння мертвих та до подій що будуть відбуватись в Новому Світі. Що говорить Писання про воскресіння, та які погляди наукового світу?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2017, 11:41 #2702152   #2
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Можу сказати, якби не було такої ілюзії, як та, що життя людини не закінчується смертю, що існує вічне життя і тому подібне, то таку ілюзію потрібно би було придумати, і бажанішої за неї важко було би собі уявити.Тому хочеться зберігати тверезе бачення. З іншої сторони, я вірю, що є те, що стає частиною вічності...

Востаннє редагував Mona: 04.08.2017 о 11:57.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2017, 14:14 #2702167   #3
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Тому хочеться зберігати тверезе бачення. З іншої сторони, я вірю, що є те, що стає частиною вічності...
--- в чому суть такого тверезого бачення?
--- що саме стає частиною вічності?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.08.2017, 20:29 #2702186   #4
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- в чому суть такого тверезого бачення?
--- що саме стає частиною вічності?
А в чому суть будь-якого бачення, що намагаєшся побачити максимально широко і ясно. Людство (людина) схильне до самообману, це реакція на споглядання безодні, пустоти, безкінечності і т.д.

Що стає частиною вічності? Щось, що не матеріальне, не вимірюється часом чи простором, чи категоріями точних наук. Можливо, свідомість, дух, любов... А ви як думаєте?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2017, 22:11 #2702219   #5
Lixaworr
Учасник
 
Аватар для Lixaworr
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Восстание мертвых и прочие православные бредни не реальны. К бреду невозможно относится скептически или еще как. Бред есть бредом.
Lixaworr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 08:44 #2702232   #6
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lixaworr Переглянути допис
Восстание мертвых и прочие православные бредни не реальны. К бреду невозможно относится скептически или еще как. Бред есть бредом.
В трьох реченнях чотири рази вжито слово "бред". Ви, шановний, себе намагаєтеся переконати в тому, що сказали? Самонавіюванням (самовнушением) займаєтеся?
І ще: до чого тут "православіє"?
Ісус Христос, Який воскрес із мертвих, по-Вашому, православний?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дуже позитивно: людина живе і на жаль помирає, потім воскресає на 1000 Суд, а тоді може більше не вмерти, а може померти другою вічною смертю- засудженою другою смертю. Під час 1000 літнього Судного Дня
Звідки Ви взяли ідею про "1000-літній Судній день"?
Можете підтвердити Біблією?

Натомусть, ось, дивіться, що написано в Біблії, коли відбудеться Суд:
Цитата 7 Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.
8 І вийде він зводити народи, що вони на чотирьох краях землі, Гога й Магога, щоб зібрати їх до бою, а число їхнє як морський пісок.
9 І вийшли вони на ширину землі, і оточили табір святих та улюблене місто. І зійшов огонь з неба, і пожер їх.
10 А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
11 І я бачив престола великого білого, і Того, Хто на ньому сидів, що від лиця Його втекла земля й небо, і місця для них не знайшлося.
12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми.
13 І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками.
14 Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне.
15 А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне...
(Об.20:7-15)
Звернули увагу на виділені слова?
Після того, як закінчиться 1000 років, відбудеться ще один бунт Сатани, і аж після цього відбудеться Суд.

Ну а апостол сказав чітко:

Цитата 27...людям призначено вмерти один раз, потім же суд,
(Євр.9:27)
Один раз жити і один раз померти.
Звідки у ваших керівників взялося вчення про ще одне життя перед тим, як відбудеться Суд?

Востаннє редагував Новак: 06.08.2017 о 08:44. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 09:02 #2702234   #7
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Один раз жити і один раз померти.
Звідки у ваших керівників взялося вчення про ще одне життя перед тим, як відбудеться Суд?
Новак, роздумував я над цим віршем. Якщо не помиляюся, за ідеологією СЄ деякі померлі дійсно не воскреснуть (ті що грішили проти святого духу). Але ж суд може закінчитися і виправдальним вироком.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 09:57 #2702237   #8
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Натомусть, ось, дивіться, що написано в Біблії, коли відбудеться Суд:

Звернули увагу на виділені слова?
Після того, як закінчиться 1000 років, відбудеться ще один бунт Сатани, і аж після цього відбудеться Суд.
Ностардамус ти наш, вже пройшло 2000 років

в "пророцтвах" на 1000 років, саме цінне, що жоден з живущих нині лохів, нездатен їх ні перевірити, ні спростувати

Востаннє редагував qazwsx321: 06.08.2017 о 12:04.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 10:07 #2702240   #9
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Міф.
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 10:28 #2702241   #10
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Звідки у ваших керівників взялося вчення про ще одне життя перед тим, як відбудеться Суд?
ефект "спорченого телефона" в дії

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Багато людей скептично відносяться до воскркресіння мертвих та до подій що будуть відбуватись в Новому Світі. Що говорить Писання про воскресіння, та які погляди наукового світу?
"науковий світ" рахує, що поки лохи, страдають такою "фігньою", у них можна поцупити землю, ліси, заводи, ріки, озера

Востаннє редагував qazwsx321: 06.08.2017 о 10:28. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 12:06 #2702250   #11
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, роздумував я над цим віршем. Якщо не помиляюся, за ідеологією СЄ деякі померлі дійсно не воскреснуть (ті що грішили проти святого духу). Але ж суд може закінчитися і виправдальним вироком.
Лео, незалежно від того який висновок буде на Суді, погодься, має бути якась визначеність щодо кількості життів, які людина має прожити перед Судом.
В Біблії сказано про одне життя, а потім Суд.
Керівники організації свідків говорять про різні варіанти:
- комусь одне життя і ніякого воскресіння та Суду, помер - і все.
- комусь два життя: жив, помер, потім воскрес і маєш знову, ще одне життя, але вже в іншому тілі, в час 1000-літнього царювання. Підчас цього життя ти можеш знову чинити вибір і або знову померти (і не воскреснути більше), або жити і вже не померти.
- далі Суд, але тоді вже неясно хто ж є оті померлі, які воскреснуть саме на Суд і стоятимуть перед Богом, перед великим і білим престолом. Я так розумію, що свідки мусять ще якусь категорію людей придумати, які будуть засуджені на цьому Суді (бо решта засуджених померли і більше не воскреснуть за гіпотезою керівництва свідків).

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ностардамус ти наш, вже пройшло 2000 років
Ви сплутали момент, від якого числиться 1000 років. Мова йде про другий прихід Ісуса Христа, а Ви говорите про перший.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, другий розбійник, який був страчений з Ісусом, воскресне?
Якщо вірити Біблії, то воскреснуть всі, хто будь-коли жив на Землі.

Цитата 28 Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують,
29 і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду.
(Iван.5:28,29)
Цитата 12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми.
13 І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками.
(Об.20:12,13)

Востаннє редагував Новак: 06.08.2017 о 12:11. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 12:53 #2702261   #12
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, незалежно від того який висновок буде на Суді, погодься, має бути якась визначеність щодо кількості життів, які людина має прожити перед Судом.
Новак, я не маю чіткого уявлення про суд. І навряд чи ти це розумієш досконало.
Цитата В Біблії сказано про одне життя, а потім Суд.
Взагалі-то в тому вірші немає слова життя.

Цитата Керівники організації свідків говорять про різні варіанти:
- комусь одне життя і ніякого воскресіння та Суду, помер - і все.
- комусь два життя: жив, помер, потім воскрес і маєш знову, ще одне життя, але вже в іншому тілі, в час 1000-літнього царювання. Підчас цього життя ти можеш знову чинити вибір і або знову померти (і не воскреснути більше), або жити і вже не померти.
- далі Суд, але тоді вже неясно хто ж є оті померлі, які воскреснуть саме на Суд і стоятимуть перед Богом, перед великим і білим престолом. Я так розумію, що свідки мусять ще якусь категорію людей придумати, які будуть засуджені на цьому Суді (бо решта засуджених померли і більше не воскреснуть за гіпотезою керівництва свідків).
Новак, я собі не хочу таким голову забивати. Я сам не розберуся, мабуть, а приймати твою позицію чи раба я не хочу, тому що не хочу покладатися на людину.


Цитата Якщо вірити Біблії, то воскреснуть всі, хто будь-коли жив на Землі.
Адам і Єва тоже?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 13:36 #2702265   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я не маю чіткого уявлення про суд. І навряд чи ти це розумієш досконало.
Ну я ж не про сам Суд говорю, а про кількість життів перед Судом


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Взагалі-то в тому вірші немає слова життя.
Так, там написано "один раз померти, а потім Суд"
Одне життя - одна смерть


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я собі не хочу таким голову забивати. Я сам не розберуся, мабуть, а приймати твою позицію чи раба я не хочу, тому що не хочу покладатися на людину.
Про яку таку "мою" позицію ти говориш?
Я ж зацитував слова апостола, а не свою позицію.
Якщо не покладатися на слова Ісуса Христа та апостолів, записані в Біблії, тоді на на що?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Адам і Єва тоже?
Яка різниця?
Кожен має прийти на Суд і отримати згідно своїх вчинків.
Адам і Єва що, гірші за інших людей?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 14:10 #2702268   #14
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну я ж не про сам Суд говорю, а про кількість життів перед Судом



Так, там написано "один раз померти, а потім Суд"
Одне життя - одна смерть



Про яку таку "мою" позицію ти говориш?
Я ж зацитував слова апостола, а не свою позицію.
Якщо не покладатися на слова Ісуса Христа та апостолів, записані в Біблії, тоді на на що?


Яка різниця?
Кожен має прийти на Суд і отримати згідно своїх вчинків.
Адам і Єва що, гірші за інших людей?

Новак, для мене ця писанина - відціжування комара. Єгова приймає рішення про воскресіння чи ні. Зрозуміло, що для такого потрібно померти. Але там не говориться, що життя дається один раз.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 14:15 #2702269   #15
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, для мене ця писанина - відціжування комара. Єгова приймає рішення про воскресіння чи ні. Зрозуміло, що для такого потрібно померти. Але там не говориться, що життя дається один раз.
Питання того скільки разів буде жити людина перед Судом - це дрібниця для тебе, "відціжування комара"?
Ти вважаєш, що людина може жити раз, а потім ще раз, а вже потім Суд?
Чи, все-таки, так, як сказав апостол?
Це не дрібниця хоча б тому, що людині пропонується відкласти вибір на потім, на наступне життя. Людина, яка понадіється на таке і не прийме Божих дарунків, за які Ісус заплатив Своїм життям, так і не отримає ні прощення гріхів, ні виправдання ні нового народження.
Що тоді вона матиме? З чим прийде на Суд?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 18:46 #2702280   #16
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата Що стає частиною вічності? Щось, що не матеріальне, не вимірюється часом чи простором, чи категоріями точних наук. Можливо, свідомість, дух, любов... А ви як думаєте?
--- Частиною вічності ? Звичайно існує два паралельних світи - матеріальний видимий, дочасний, і не матеріальний невидимий вічний . Все що повязано з матеріальним як наслідок тимчасове - тіло, матеріальні здобутки, все що повязано з духовним вічне - дух та духовне надбання. Наше тіло не що інше як тимчасова матеріальна оболочка для духа щоб можна було жити в матеріальному світі певний час по закінчені якого людина переходить і духовний світ

Додано через 3 хвилини
Цитата "науковий світ" рахує, що поки лохи, страдають такою "фігньою", у них можна поцупити землю, ліси, заводи, ріки, озера
--- є приклади подібного доведені "науковим світом"?

Додано через 46 секунд
Цитата Міф.
--- підстави такого переконання

Додано через 1 хвилину
Цитата Восстание мертвых и прочие православные бредни не реальны. К бреду невозможно относится скептически или еще как. Бред есть бредом.
--- щоб щось назвати маривом слід це довести - маєте якісь аргументи чи просто так фраза в тему.....

Востаннє редагував engar: 06.08.2017 о 18:46. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 19:54 #2702285   #17
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Питання того скільки разів буде жити людина перед Судом - це дрібниця для тебе, "відціжування комара"?
Ти вважаєш, що людина може жити раз, а потім ще раз, а вже потім Суд?
Чи, все-таки, так, як сказав апостол?
Це не дрібниця хоча б тому, що людині пропонується відкласти вибір на потім, на наступне життя. Людина, яка понадіється на таке і не прийме Божих дарунків, за які Ісус заплатив Своїм життям, так і не отримає ні прощення гріхів, ні виправдання ні нового народження.
Що тоді вона матиме? З чим прийде на Суд?
Новак, поясню тобі просто. Якщо стараюсь бачити підстави любити Єгову. Не через страх бути знищеним. Стараюсь шукати підстави любити його. Він є втіленням ЛЮБОВІ. Новак, якщо в мене з ним непогані стосунки, чого мені боятися суду? Відповідно я таким і не переймаюся.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 20:06 #2702286   #18
Cabirez
 
Аватар для Cabirez
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Закінчив читати якраз Ю.Пєтухов « Проклятий, или полтора года в аду». Як на мене, наразі найкраще чтиво на тему пекла, як воно є. ( або може бути)
Рекомендую, для розширення світогляду, і варіантів животіння після смерті. Кому сподобається, плюсуйте в карму
Cabirez зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 08:21 #2702306   #19
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, поясню тобі просто. Якщо стараюсь бачити підстави любити Єгову. Не через страх бути знищеним. Стараюсь шукати підстави любити його. Він є втіленням ЛЮБОВІ.
Лео, підстав любити Єгову є не одна.
Питання не в цьому, а в тому, щоб таки любити.
Яким чином я виявляю свою любов до Небесного Батька, якщо відкидаю подаровані Ним прощення, виправдання та народження згори, за які Його Син заплатив смертю?
Він здобув це (те, що життєво необхідно мені), пропонує мені, а я не приймаю... то в цьому є моя любов до Небесного Батька?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, якщо в мене з ним непогані стосунки, чого мені боятися суду?
На підставі чого в людини можуть бути непогані стосунки з Небесним Батьком, якщо вона проігнорувала пропоновані Ним дарунки, заради яких помер Однороджений Син Єгови?
Подарунки, які (і тільки вони) можуть відновити стосунки між Богом і людиною, бо завдяки їм людина переходить від смерті до життя, стає дитиною Бога по Духу, приймає усиновлення.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 11:58 #2702336   #20
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата Закінчив читати якраз Ю.Пєтухов « Проклятий, или полтора года в аду». Як на мене, наразі найкраще чтиво на тему пекла, як воно є. ( або може бути)
Рекомендую, для розширення світогляду, і варіантів животіння після смерті. Кому сподобається, плюсуйте в карму
---- взагалі то в цій темі не розглядаються варіанти перебування в аду чи як туди потрапити - мабуть для того вашого стилю життя вистачить , цікавить вас ця перспектива - ваша справа та вибір, хоч перебування в цій місцині таки реальне з двох можливих у потойбічному світі, і мабуть тому хто потрапить туди будуть ноповнювати почуття далекі від гумору ... хоч вони їх переповнювали на шляху до нього.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:23.