Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.03.2016, 20:09 #2620726   #4381
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дати цитатку- кинути перлами ??? А Ви після цього не будете ричати в бік цитати з Біблії ?
Так я же и просил цитату.


Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Покажите в Библии, какое имя святится.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:20 #2620727   #4382
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...1%8F%2023%3A39

Додано через 2 хвилини
Цитата Для чого змішуєте людей покликаних Ісусом Христом (апостолів Петра і Павла) і самозванців
Так їх же в 1 ст. називали, такі як Ви, самозванцями.

Додано через 3 хвилини
Цитата Де ж Ви їх знаходите, якщо серед Ваших, кажете, їх "десь один дід чи бабка"?
Расселіти і рутерфордовці до збору (грецькою: до церкви) ніколи не належали- вони зубрили дати, подібно до вас, і їх вже практично не чути в нашому регіоні- випарувались і замовкли.

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 20:23. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:32 #2620731   #4383
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А Ви чому не робите так як написано ???http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...BF%202%3A10-12
---- повторюсь, я не роблю так як написано не веб-ресурсах вартової вежі, оскільки вони суперечать як Писанню, так і здоровому глузду, не витрачайте на марно час на друк вище наведених посилань, я їх не читаю. до уваги беру виключно цитати з Писання.

Цитата Я розумію ваше розчарування, але ми перед Ісусовим ім'ям вклоняємось, але не поклоняємось (бачили у фільмах, як перед царями вклонялись, заходячи перед престол, на якому сидів цар?), але ми царям, президентам, ні Царю царів не поклоняємось, вклонитись можемо, а поклонитись ні, а тільки Небесному Батьку- Єгові, який призначив Царя- Ісуса ХрИста. "На славу Бога Отця"- саме так як написано.
--- тому, що надто захопились веб-ресурсами ВБ мабуть не читали в Писанні, що заборонено вклонятись творінню ? за теорією вчення ВБ Ісус - творіння?

.... Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей. (Вих.20:4-6)

... Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! (Матв.4:10)

--- Отже, виходячи з вище процитованих текстів з Писань та сказаного вами в дописі ви ідолопоклонник, або ваше вчення ВБ заблуджується щодо теорії створення Ісуса ?

Востаннє редагував engar: 05.03.2016 о 20:47.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:37 #2620732   #4384
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- повторюсь, я не роблю так як написано не веб-ресурсах вартової вежі, оскільки вони суперечать як Писанню, так і здоровому глузду, не витрачайте на марно час на друк вище наведених посилань, я їх не читаю. до уваги беру виключно цитати з Писання.
Правильно, бо святе читати будуть тільки достойні, гідний зайде і почитає, а негідний піде собі далі. І святого псам не кидається і гідні можуть читати- подвійна вигода, Слово не зневажається негідником і достойний може порівняти Середньовічні хитрості і маніпуляції для задурювання парафіян (темних мас).

Востаннє редагував Ychen: 06.03.2016 о 10:02.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:39 #2620733   #4385
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Шо це було?

Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Покажите в Библии, какое имя святится.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:48 #2620734   #4386
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не роби собі різьби і всякої подоби з того
Логічно- вішати ікони президентів в різблених рамках ображає Бога, але вклонитись людині наділеній владою, чи людині, яка йде вулицею (привітатись- відкланятись з повагою, чи шаною) логічно за таке Бог не карає навіть на першому поколінні.

Додано через 5 хвилин
Цитата ... Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! (Матв.4:10)
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%204%3A10

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 20:48. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:49 #2620736   #4387
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Правильно, бо святе читати будуть тільки достойні, гідний зайде і почитає, а негідний піде собі далі. І святого псам не кидається і гідні можуть читати- двойна вигода, Слово не зневажається негідником і достойний може порівняти Середньовічні хитрості і маніпуляції для задурювання парафіян (темних мас).
--- сайти та святині ідолопоклонників обходжу так як написано ....Бо ж написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! (Матв.4:10)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:55 #2620737   #4388
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата і служи Одному Йому!
Тобто одному тільки Єгові ! Так само як це робить Ісус ХрИстос.

Додано через 1 хвилину
Цитата заблуджується щодо теорії створення Ісуса
А ми Ісусу і не поклоняємось, тільки вклоняємось. Як можна тому хто є родженим (Первородженому) поклонятись ???

Додано через 3 хвилини
Цитата Господеві Богові своєму вклоняйся
Якому саме богові Ви навмання поклоняєтесь- можна якось конкретизувати ??? Чи Ваш бог не Персональний, абстрактний не індентифікований, не визначений і безіменний ???

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 20:55. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 20:55 #2620741   #4389
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Логічно- вішати ікони президентів в різблених рамках ображає Бога, але вклонитись людині наділеній владою, чи людині, яка йде вулицею (привітатись- відкланятись з повагою, чи шаною) логічно за таке Бог не карає навіть на першому поколінні.

Додано через 5 хвилин
Цитата
... Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! (Матв.4:10)
--- не рукотворним іконам організації ВБ та віртуального раба організації не вклоняюсь
--- по друге не уважні "не вклоняся і не служи" Писання говорить :

...щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:10,11)
... Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець. (Iван.12:26)

--- Отже з написаного, поклоніння Імені Ісуса , та служіння Ісусу приносить Славу Отцю то чомуж не бажаєте славити Отця вклонившись перед Ісусовим Іменем ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:00 #2620742   #4390
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата служи Одному Йому!
То котрому Богу служив Ісус ХрИстос ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Як хто служить Мені, того пошанує Отець.
То як звати Отця Ісуса ХрИста ??? Невже Отець називається- Ніяк ??? Тоді я Вас буди кликати також- ніяк. Якщо Бога так можна, то Вас тим більше можна звати ніяк- потерпите. Ну що ніяк- добре бути ніяком ???

Додано через 3 хвилини
Цитата Ніколи не казав нікому бігти до "трясунів". І сам до них не належу.
Але говорили що ними кидає до підлоги святий дух, тими що біснуються. Чи вже змінили свою думку ???

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 21:06. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:08 #2620748   #4391
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто одному тільки Єгові ! Так само як це робить Ісус ХрИстос.
--- Гм ... Ісус мабуть цього не знав ? інакше чого б говорив ? ...Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець. (Iван.12:26)

Додано через 2 хвилини
Цитата А ми Ісусу і не поклоняємось, тільки вклоняємось. Як можна тому хто є родженим (Первородженому) поклонятись ???
--- у другі заповіді декалогу про поклоніння ні слова .......написано "не вклоняйся" отже....?

Додано через 1 хвилину
Цитата Якому саме богові Ви навмання поклоняєтесь- можна якось конкретизувати ??? Чи Ваш бог не Персональний, абстрактний не індентифікований, не визначений і безіменний ???
--- ми у вашому випадку ще з поклонінням Ісусу не визначились а ви вже на іншу тему переходите .

Додано через 2 хвилини
Цитата Але говорили що ними кидає до підлоги святий дух, тими що біснуються. Чи вже змінили свою думку ???
--- ну судя з ваших дописів вами аж трясе як доходить до поклоніння перед Ісусовим Іменем та служінню Йому.......

Востаннє редагував engar: 05.03.2016 о 21:10. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:09 #2620754   #4392
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А ми Ісусу і не поклоняємось, тільки вклоняємось.
Учень, ану розтолкуйте таки Ваше розуміння слова "вклонятися" (proskune/w).
Бо саме це слово, як я вже Вам казав, зустрічається в Новому Завіті 55 разів, (починаючи із Матвія 2:2 і до Откровення 22:9)
Це слово вжите в наступних відривках:

Цитата 8 І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!
(Лук.4:8 )

2 і питали: Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому.
(Матв.2:2)

33 А приявні в човні вклонились Йому та сказали: Ти справді Син Божий!
(Матв.14:33)

9 Аж ось перестрів їх Ісус і сказав: Радійте! Вони ж підійшли, обняли Його ноги і вклонились Йому до землі.
(Матв.28:9)

16 Одинадцять же учнів пішли в Галілею на гору, куди звелів їм Ісус.
17 І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався.
18 А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі.
(Матв.28:16-18 )

20 Отці наші вклонялися Богу на цій ось горі, а ви твердите, що в Єрусалимі те місце, де потрібно вклонятись.
(Iван.4:20)

23 Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
(Iван.4:23)

24 Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.
(Iван.4:24)
та інших.

Ось це слово:
proskune/w
поклоняться, кланяться,
воздавать почесть, упав на
колени поклониться до земли;

Всюди у цих уривках вжите одне і те ж слово, а не два різних.

Чому Ви говорите про два різних ("вклонятися" і "поклонятися"), якщо слово одне і те ж?
=======================
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Але говорили що ними кидає до підлоги святий дух, тими що біснуються.
Учень, Ви про кого зараз? Про коринтян, яким апостол Павло наказав разом не молитися мовами, щоб сторонні не спокусилися і не подумали, що ті біснуються?
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (05.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:09 #2620755   #4393
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- ми у вашому випадку ще з поклонінням Ісусу не визначились а ви вже на іншу тему переходите .
Ми вже визначились, а Ви визначайтесь, ми почекаємо.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:13 #2620757   #4394
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ми вже визначились, а Ви визначайтесь, ми почекаємо.
--- мова про ваш випадок жодної чіткої відповіді щоб підтвердила вашу позицію визначення. отже чекаємо ми .....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:15 #2620759   #4395
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чому Ви говорите про два різних ("вклонятися" і "поклонятися"), якщо слово одне і те ж?
Тому що в українській мові є два слова.
Наприклад мені люди вклоняються, дехто шапку знімає, але мені ніхто не поклоняється і до мене не молиться.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- мова про ваш випадок жодної чіткої відповіді щоб підтвердила вашу позицію визначення.
Чіткі відповіді в посиланнях, але це для достойних.

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 21:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:16 #2620761   #4396
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чіткі відповіді в посиланнях, але це для достойних.
--- тобто ви не достойний?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:18 #2620762   #4397
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому що в українській мові є два слова.Наприклад мені люди вклоняються, дехто шапку знімає, але мені ніхто не поклоняється і до мене не молиться
До чого тут українська мова, якщо Новий Завіт написано на давньогрецькій?
Я ж Вам ясно показав на прикладах, що ОДНЕ І ТЕ САМЕ слово вклонятися (proskune/w) вживається і щодо Отця Небесного і щодо Ісуса Христа.
Я навів частину прикладів із 55-ти. Продовжувати далі чи Вам Біблія не авторитет?

Показати Вам місця де до Ісуса молилися? Стефан, наприклад?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:22 #2620763   #4398
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Учень, Ви про кого зараз? Про коринтян, яким апостол Павло наказав разом не молитися мовами, щоб сторонні не спокусилися і не подумали, що ті біснуються?
Коринтяни по землі не валялись, коли в день п'ятидесятниці зійшов святий дух, то затряслось те місце, ніби буря раптова зірвалась і на кожному з них осів. Але затряслось місце, а не люди і ніхто не валявся на землі, чи підлозі. Так що Ви до коринтського духу нічого не маєте.

Додано через 1 хвилину
Цитата До чого тут українська мова, якщо Новий Завіт написано на давньогрецькій?
Тому що я українець, а не грек.

Додано через 1 хвилину
Цитата Показати Вам місця де до Ісуса молилися? Стефан, наприклад?
Він до нього говорив, а не молився. Ні один апостол ніколи до Ісуса не молився- вони разом молились з Ісусом ХрИстом до Єгови Бога.

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 21:24. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:26 #2620767   #4399
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Коринтяни по землі не валялись, коли в день п'ятидесятниці зійшов святий дух, то затряслось те місце, ніби буря раптова зірвалась і на кожному з них осів.
То було в Єрусалимі, а не в Коринті.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До чого тут українська мова, якщо Новий Завіт написано на давньогрецькій?
Я ж Вам ясно показав на прикладах, що ОДНЕ І ТЕ САМЕ слово вклонятися (proskune/w) вживається і щодо Отця Небесного і щодо Ісуса Христа.
Я навів частину прикладів із 55-ти. Продовжувати далі чи Вам Біблія не авторитет?

Показати Вам місця де до Ісуса молилися? Стефан, наприклад?
То як, будуть від Вас приклади різних слів "вклонятися" і "поклонятися" з Нового Завіту, подібно як я Вам навів?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Він до нього говорив, а не молився.
Гаразд, говорив. Я теж часто говорю, коли молюся.
А ще Стефан віддав Ісусові свого духа, так і сказав: "Господи Ісусе, прийми мого духа!" А знаємо, що дух людини піднімається до Бога. Так чи ні?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні один апостол ніколи до Ісуса не молився
Навести Вам приклади, які говорять, що Ісус вислуховував їхні молитви?

Учень, Ви таки читаєте Новий Завіт чи виключно Вартові вежі?

Востаннє редагував Новак: 05.03.2016 о 21:26. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2016, 21:35 #2620770   #4400
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- ну судя з ваших дописів вами аж трясе як доходить до поклоніння перед Ісусовим Іменем та служінню Йому......
Я фетишизмом і культом особистості не страдаю в ім'я релігії, чи релігійної ідеї.

Додано через 2 хвилини
Цитата То було в Єрусалимі, а не в Коринті.
Де написано що в Коринті трясло людьми ???

Додано через 2 хвилини
Цитата "Господи Ісусе, прийми мого духа!" А знаємо, що дух людини піднімається до Бога. Так чи ні?
І до тих хто має владу воскрешати померлих- тобто повернути цей дух.

Додано через 3 хвилини
Цитата Навести Вам приклади, які говорять, що Ісус вислуховував їхні молитви?
Бо він є Головою збору і служить Первосвященником Єгови. І що дальше- де написано що Ісус ХрИстос є об'єктом поклоніння ??? Він що замінив свого Батька- пішов проти Нього так, як це зробив Сатана ???

Востаннє редагував Ychen: 05.03.2016 о 21:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:21.