Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Україно-російська війна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.02.2021, 12:16 #2788282   #3821
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Статті КК з термінами, будь ласка
шо ти з статтями вчіпився ))) я ж вище писав, термін влупили черезчур, я ж не спорю з тобою.
і це ж була тільки перша інстанція, буде апеляція, думаю/надіюсь термін сильно зменшать.
правда, скоро ж буде новий термін за вбивство, там може і на пж присяде :/
s1rc0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 12:19 #2788283   #3822
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата насправді це не важливо, тому що по викраденні - термін притягнення закінчився. тобі там на майдані не розказували?)
І таке говорили

Додано через 18 секунд
Цитата насправді це не важливо,
як так не важливо

Востаннє редагував org100h: 24.02.2021 о 12:19. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 12:37 #2788285   #3823
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
шо ти з статтями вчіпився ))) я ж вище писав, термін влупили черезчур, я ж не спорю з тобою.
і це ж була тільки перша інстанція, буде апеляція, думаю/надіюсь термін сильно зменшать.
правда, скоро ж буде новий термін за вбивство, там може і на пж присяде :/
Що значить вчепився? Я тобі доводжу, що ті 300 грн не хі-хі і не фейк
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 12:43 #2788288   #3824
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Що значить вчепився? Я тобі доводжу, що ті 300 грн не хі-хі і не фейк
я не кажу що це фейк, я кажу що 300грн не основний аргумент в користь вироку.
s1rc0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 13:10 #2788289   #3825
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
я не кажу що це фейк, я кажу що 300грн не основний аргумент в користь вироку.
Слоник, ти можеш назвати статті і терміни по них?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 13:51 #2788295   #3826
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата Статті КК з термінами, будь ласка
там у нього стільки справ що навіть ярісні фанати даного діяча наврядчи знають всі статті і терміни
ну як мінімум там точно є незаконне зберігання зброї, викрадення, розбій і перевищення меж допустимої самооброни
по яких із них на цей раз проходить мені навіть не цікаво
якщо в гуглі не забанили то терміни і статті шукаються за хвилину часу

Додано через 10 хвилин
Цитата цікаво шо там всякі Карасі (с14) і НацКорпус по стерненку кажуть?
а вот думка праворадикальної організації, яку в більшості західних країн вважають неонацистською і партії з рейтингом менше 1% думаю нікого не хвилює, якою б вона не була ця думка

Востаннє редагував TTaJIa4: 24.02.2021 о 13:52. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 13:57 #2788298   #3827
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис

а вот думка праворадикальної організації, яку в більшості західних країн вважають неонацистською і партії з рейтингом менше 1% думаю нікого не хвилює, якою б вона не була ця думка
воно то так, але оці праворадикали заправляють балом як б смішно не звучало.
я до чого, нацкорпус з вигляду відпрацьовує на ОП, і тому цікава ситуація виходить, з однієї сторони треба ж поцреота стерненка підтримати, а з іншої як нападати на зелю який їм бабосіки заносить
s1rc0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 14:07 #2788299   #3828
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
там у нього стільки справ що навіть ярісні фанати даного діяча наврядчи знають всі статті і терміни
ну як мінімум там точно є незаконне зберігання зброї, викрадення, розбій і перевищення меж допустимої самооброни
по яких із них на цей раз проходить мені навіть не цікаво
якщо в гуглі не забанили то терміни і статті шукаються за хвилину часу

Додано через 10 хвилин

а вот думка праворадикальної організації, яку в більшості західних країн вважають неонацистською і партії з рейтингом менше 1% думаю нікого не хвилює, якою б вона не була ця думка
Якщо тобі не цікаво - не береш участі в дискусії. Якщо вже сперечається - не кажи що не цікаво. Це ж просто. Не складно загуглити статті і терміни. Правда ж?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 14:16 #2788300   #3829
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата Якщо тобі не цікаво - не береш участі в дискусії. Якщо вже сперечається - не кажи що не цікаво. Це ж просто. Не складно загуглити статті і терміни. Правда ж?
не цікаво в тому сенсі що якби він був такий чистий, спокійний і хороший громадський активіст то не було б стільки статтей і справ
а кіпіш навкруг цього вигідний всім, крім нинішньої влади і власне простих людей
в умовній Америці за викрадення людини вже давно би посадили не зважаючи на попередні заслуги і всіх хто вирішив замість мирної акції підтримки штурмувати ОП чи суд також швидко би упакували і висунули звинувачення
такі реалії цивілізованого світу
не подобається рішення - оскаржуй, хоч в найвищих інстанціях в т.ч. європейських
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 14:46 #2788301   #3830
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Слоник, ти можеш назвати статті і терміни по них?
сам ти слоник
що ж тебе на тих статтях застопорило, обвинувальний акт і ККУ в вільному доступі, якщо справді цікаво пошукай і не розігруй тут комедію.

Додано через 13 хвилин
Цитата посадили не зважаючи на попередні заслуги
вот чого я не можу зрозуміти в нас, це коли прижимають по ділам розбійників-патріотів, і коли вже вроді все ясно, - завжди вкінці лунають фрази "я АТО-шнік/волонтер" або "вони ж брали участь в антимайдані".

якщо глобально, то я апелюю до оцієї вседозволеності.
і справа стерненка дуже показова, вона показує що в незалежності від всіх попередніх заслуг - перед законом всі рівні.
патріоти теж можуть сидіти.

Востаннє редагував s1rc0: 24.02.2021 о 14:46. Причина: Пізніше додано
s1rc0 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (24.02.2021), TTaJIa4 (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 15:03 #2788303   #3831
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
сам ти слоник
що ж тебе на тих статтях застопорило, обвинувальний акт і ККУ в вільному доступі, якщо справді цікаво пошукай і не розігруй тут комедію.

Додано через 13 хвилин


вот чого я не можу зрозуміти в нас, це коли прижимають по ділам розбійників-патріотів, і коли вже вроді все ясно, - завжди вкінці лунають фрази "я АТО-шнік/волонтер" або "вони ж брали участь в антимайдані".

якщо глобально, то я апелюю до оцієї вседозволеності.
і справа стерненка дуже показова, вона показує що в незалежності від всіх попередніх заслуг - перед законом всі рівні.
патріоти теж можуть сидіти.
Kurwa, перший і останній раз показую
Цитата Стерненка визнали винним у повному обсязі за ч.2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст. 187 (Розбій) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу. Водночас від статті про викрадення людини Стерненка звільнили у зв'язку із закінченням терміну давності.
Сергій Стерненко - який вирок і що відомо про справу
Навіть якщо нехтувати останнім реченням
Цитата Стаття 146. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини

1. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі діяння, вчинені щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Цитата Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу -

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Тобто максимальний термін за зброю мав бути 7 років. А в нього 7 і три місяці. + конфіскація. Чому?
Та тому що
Цитата 1. Напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій), -

карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм, -

карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
Отут і треба було 300 гривень. Щоб конфіскація і термін більше 7

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
не цікаво в тому сенсі що якби він був такий чистий, спокійний і хороший громадський активіст то не було б стільки статтей і справ
а кіпіш навкруг цього вигідний всім, крім нинішньої влади і власне простих людей
в умовній Америці за викрадення людини вже давно би посадили не зважаючи на попередні заслуги і всіх хто вирішив замість мирної акції підтримки штурмувати ОП чи суд також швидко би упакували і висунули звинувачення
такі реалії цивілізованого світу
не подобається рішення - оскаржуй, хоч в найвищих інстанціях в т.ч. європейських
Ніхто не каже, що він чистий і пухнатий. З тим же вбивством купа запитань. Але все виглядає так ніби почали наступ на неугодних і почали з суперечливої фігури. Якщо тобі цікаво, там купа процесуальних порушень. Цікаво, як би поставились в умовній Америці до такого???

Востаннє редагував Petro Ford: 24.02.2021 о 15:03. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 15:27 #2788306   #3832
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата Отут і треба було 300 гривень. Щоб конфіскація і термін більше 7
третій, і надіюсь крайній раз про ті твої 300грн.
вчинений розбій, катування ну і пограбування (карточку привату плюс твої 300грн, можливо те що було на руках).
чим тобі не 187 ч2?

дати комусь по пиці це одна стаття, а дати по пиці і по дурості забрати двайціть гривнів - це інша.

просто не треба роздувати наратив типу "заради 300грн він вчинив розбій". смішно же

вот вчора на банковій за участь в акції платили по 250 грн., це не такі гроші щоб нападати на людей, можна просто на акцію вийти ))

Додано через 4 хвилини
Цитата все виглядає так ніби почали наступ на неугодних
ага-ага, п'ята колона на чолі з проросійським зеленським розпочала повномасштабний наступ з посадки Стерненка
може все трішечки простіше?

Додано через 2 хвилини
Цитата Ніхто не каже, що він чистий і пухнатий. З тим же вбивством купа запитань.
іншими словами ти кажеш що він злодій і бандіт але садити його не можна?

Востаннє редагував s1rc0: 24.02.2021 о 15:27. Причина: Пізніше додано
s1rc0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 16:07 #2788309   #3833
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
третій, і надіюсь крайній раз про ті твої 300грн.
вчинений розбій, катування ну і пограбування (карточку привату плюс твої 300грн, можливо те що було на руках).
чим тобі не 187 ч2?

дати комусь по пиці це одна стаття, а дати по пиці і по дурості забрати двайціть гривнів - це інша.

просто не треба роздувати наратив типу "заради 300грн він вчинив розбій". смішно же

вот вчора на банковій за участь в акції платили по 250 грн., це не такі гроші щоб нападати на людей, можна просто на акцію вийти ))

Додано через 4 хвилини


ага-ага, п'ята колона на чолі з проросійським зеленським розпочала повномасштабний наступ з посадки Стерненка
може все трішечки простіше?

Додано через 2 хвилини


іншими словами ти кажеш що він злодій і бандіт але садити його не можна?
Так-так-так. Все набагато простіше. ПреЗедент вирішив навести лад в країні. А те, що почалось в все з неугодного блогера - то співпадіння. І те що правосєка судив ватний на всю голову суддя - також співпадіння, і те, що в справі купа процесуальних порушень - ще одне співпадіння. І не, що лад почали наводити чомусь з пліснявою покритих справ - ще одне співпадіння. В мене питання: ваша секта "Святого співпадіння" велика???
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 16:29 #2788310   #3834
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так-так-так. Все набагато простіше. ПреЗедент вирішив навести лад в країні. А те, що почалось в все з неугодного блогера - то співпадіння. І те що правосєка судив ватний на всю голову суддя - також співпадіння, і те, що в справі купа процесуальних порушень - ще одне співпадіння. І не, що лад почали наводити чомусь з пліснявою покритих справ - ще одне співпадіння. В мене питання: ваша секта "Святого співпадіння" велика???
сто процентів справи стерненка супер заполітизована, і те що зараз пришвидшили конкретно цю справу і максимально терміну дали - да, це комусь вигідно, і хто явно педалірує цю тему.

чому мені слабо віриться що це так зеля прибирає неугодного стерненка - тому що в нього є інша справа де він нарешті отримає ПЖ (я про вбивство, нагадаю смерть людини транслювалась онлайн), а по-друге, який стерненко ворог зелі? не варто перебільшувати. знову ж таки, глянь канал стерненка.

я вище пояснював чому я більше підтримую посадку цього бандюка, ніж не підтримую.
все, на цьому можна зупинитись, ніяких святих співпадінь.

Додано через 6 хвилин
ви ж зараз з цього кейсу таку зраду роздуєте що знову треба буде йти на майдані скакати

Востаннє редагував s1rc0: 24.02.2021 о 16:29. Причина: Пізніше додано
s1rc0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 16:47 #2788312   #3835
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
чому мені слабо віриться що це так зеля прибирає неугодного стерненка - тому що в нього є інша справа де він нарешті отримає ПЖ (я про вбивство, нагадаю смерть людини транслювалась онлайн), а по-друге, який стерненко ворог зелі? не варто перебільшувати. знову ж таки, глянь канал стерненка.
Прям в унісон з ватними колаборантами. А справа про самозахист, ніби то не політизована? Я тебе прошу, кому ти тут заливаєш? Сама генпрокурорша розказувала, що справа є політично важливою, і підозра буде в будь якому разі. Є ціла купа фактів та свідчень, які підтверджують, що це був самозахист, а не вбивство. На чувака було здійснено три напади, і під час третього нападники чотири години його вижуравлювали пізно ввечері під його підїздом без телефонів, в іншому місті, а рядом крутився організатор який курував цей процес. Є свідчення свідка, який розказав, що Кузнєцову запропонували підзаробити 1000 баксів. Другий нападник взагалі спригнув з країни, і досі не повертається, чомусь. Так що, давай не треба.

Додано через 5 хвилин
Задіяність в цьому процесі Портнова - багато що говорить само за себе. А сторону, якоби "постраждалих", представляють адвокати Татарова.

Востаннє редагував Chefild: 24.02.2021 о 16:47. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 16:58 #2788314   #3836
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Прям в унісон з ватними колаборантами. А справа про самозахист, ніби то не політизована? Я тебе прошу, кому ти тут заливаєш? Сама генпрокурорша розказувала, що справа є політично важливою, і підозра буде в будь якому разі. Є ціла купа фактів та свідчень, які підтверджують, що це був самозахист, а не вбивство. На чувака було здійснено три напади, і під час третього нападники чотири години його вижуравлювали пізно ввечері під його підїздом без телефонів, в іншому місті, а рядом крутився організатор який курував цей процес. Є свідчення свідка, який розказав, що Кузнєцову запропонували підзаробити 1000 баксів. Другий нападник взагалі спригнув з країни, і досі не повертається, чомусь. Так що, давай не треба.

Додано через 5 хвилин
Задіяність в цьому процесі Портнова - багато що говорить само за себе. А сторону, якоби "постраждалих", представляють адвокати Татарова.
всі інакомислячі від тебе це ватні колаборанти? прикинь, а є і факти які підтверджують що це був не зовсім самозахист. і шо? надивився того же стерненка і тараториш заїжену пластінку
ладно, то таке, лірика.

то шо, ти кажеш що посадка стерненка - це відкриття війни Зеленим проукраїнським активістам?
ви вже собі пояснили як це вяжеться з жорстким накатом на медведчука?
s1rc0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 17:02 #2788315   #3837
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Як би йому почати ліпити "перевищення меж необхідної оборони", то ще можна було б про щось сперечатись. А йому ліплять статтю про навмисне вбивство. Чувак повертався додому під руку з дівчиною, в руці ніс пакет з молоком і продуктами, і тут, ні з того ні з сього йому спало на думку напасти на двох бугаїв, і одного з них завалити. Ну, просто так співпало.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
всі інакомислячі від тебе це ватні колаборанти?
Заїжджена пластінка в ватних колаборантів, які 2 роки заливають, що Стерненко вбивця, не маючи для цього жодних доказів. А ретрансляція цих какашок тобою тут на форумі - це констатація факту.

Востаннє редагував Chefild: 24.02.2021 о 17:03. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 18:11 #2788317   #3838
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Як би йому почати ліпити "перевищення меж необхідної оборони", то ще можна було б про щось сперечатись. А йому ліплять статтю про навмисне вбивство. Чувак повертався додому під руку з дівчиною, в руці ніс пакет з молоком і продуктами, і тут, ні з того ні з сього йому спало на думку напасти на двох бугаїв, і одного з них завалити. Ну, просто так співпало.

Додано через 2 хвилини


Заїжджена пластінка в ватних колаборантів, які 2 роки заливають, що Стерненко вбивця, не маючи для цього жодних доказів. А ретрансляція цих какашок тобою тут на форумі - це констатація факту.
гггг
нє друг, ще на тебе вже сил немає, вже один тут вище за 300 грн не міг ніяк вспокоїти
ти в праві мати свою думку, удачі
давай краще розберемось хто головний бенефіціар посадки сірожі?

Додано через 13 хвилин
ой

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/82/2015#Text

Додано через 29 хвилин


шукайте нову теорію, слуги народу вже висловили своє занепокоєння з приводу справи стерненка
чи думаєте це було б можливим без погодження з патроном?

Востаннє редагував s1rc0: 24.02.2021 о 18:11. Причина: Пізніше додано
s1rc0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 18:27 #2788320   #3839
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
гггг
нє друг, ще на тебе вже сил немає, вже один тут вище за 300 грн не міг ніяк вспокоїти
ти в праві мати свою думку, удачі
давай краще розберемось хто головний бенефіціар посадки сірожі?

Додано через 13 хвилин
ой

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/82/2015#Text

Додано через 29 хвилин


шукайте нову теорію, слуги народу вже висловили своє занепокоєння з приводу справи стерненка
чи думаєте це було б можливим без погодження з патроном?
Тобто 300гривень таки було?

Що Ой? Там вже в мордокнизі насували слоників за це Ой. Зайти почитай
І що ти хочеш сказати оцим "демаршем" слуг? Вова Обісрався зі страху і не знає як відступити?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2021, 18:45 #2788321   #3840
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
шукайте нову теорію, слуги народу вже висловили своє занепокоєння з приводу справи стерненка
Зеленський подає до верховної ради на призначення венедіктової генпрокурором, за неї голосує фракція "Слуги народу", потім орли венедіктової готують обвинувальний акт Стерненку, за яким його закривають до каталаги, але рафік нєувіноват? Я нічого не пропустив?

Додано через 2 хвилини
Чи як там казала венедіктова, око держави?

Востаннє редагував Chefild: 24.02.2021 о 18:45. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:27.