Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Які ланцюги треба брати для снігу/льоду?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2019, 15:09 #2750899   #1
.
 
Аватар для .
Типово Які ланцюги треба брати для снігу/льоду?

Які ланцюги треба брати для снігу/льоду? Потрібно такі, щоб не порвались і витримали бездоріжжя. Хто якими користувався?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 15:45 #2750902   #2
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Які ланцюги треба брати для снігу/льоду? Потрібно такі, щоб не порвались і витримали бездоріжжя. Хто якими користувався?
Я думаю, питання в пустоту. Тут 90 % без гугля не скаже чим відрізняється Хай- Джек від Сенд-трака
Спробуй тут http://lviv4x4.club/forum/
Або стукни в приват shypuch
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 17:13 #2750909   #3
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Думаєте, в квітні знову підсипе? ))

Додано через 2 хвилини
Лічно я користуюсь дешевими "польськими" ланцюгами, не порвались наразі, хоч виповзав бувало і по льодах на свому "позашляховику" ))
а вам під які задачі щось серйозне треба?

Востаннє редагував switch: 20.03.2019 о 17:13. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 17:40 #2750913   #4
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Так написано ж бездоріжжя. Хоча... обїздну на Теребовлю дорогою важко назвати, тому хай будуть польські
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 18:47 #2750916   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Повір, моя вулиця в теребовлі на всі 100 підходить під це поняття
Принаймі я в Карпатах на своїй пузотерці далеко не всюди захистом дороги рівняю, а в себе - регулярно.

Додано через 4 хвилини
можна "таксистів" на Драгу попитати, що вони чіпають на свої Шишиги і Буханки

Додано через 23 хвилини
Ладно, якщо серйозно - то те, що питання задали на такому "профільному" форумі говорить, що людина не дуже то в темі. Інакше давно сиділа б на профільних форумах, куди Петро її і послав.
Якщо людина не дуже в темі - то питання, чи такі вже аж серйозні ланцюги їй потрібні, може їй якраз тих "польських" "Вітолів" і вистачить?
Я тут просто кинув так по гуглу пошук "Цепи 4х4" - в основному пропонує конструктивно такий варіант, яким користуюсь я, ланцюги які з внутрішньої сторони застібаються на тросик, а зовні натягуються через ряд гачків і кілець.
Так от такого типу ланцюги, та певно і загалом всі вони, не розраховані на тривалу їзду. Вони гроблять гуму, диски (якщо литво), швидкість з ними лімітована 40 км/год.
Браслети я би сзагалі не розклядав, як на мене вони годяться тільки щоб виїхати з снігу/болота, але не для їзди по заледенілій дорозі. Ну самі розумієте - їдеш з гори на браслетах, провертається колесо - і далі сунешся як на саночках... Оці ланцюги, що ідуть ромбами - тримають на льоду мертво - знову ж таки перевірено на моїй вулиці - виїжав, зїжав, ставав на підйомі і нормально рушав вгору, і це все по льоду.

Але я не офроудер, чисто так, поумнічати рішив

Додано через 43 секунды
У мене просто особлива "любов" до вашого племені Петро і shypuch в курсі.

Востаннє редагував switch: 20.03.2019 о 18:49. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 19:25 #2750931   #6
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Та якраз на Драгобраті і забракло ланцюгів. Браслети там не витримають. Китайські ланцюги думаю лотерея.

І-нет вже перелистав. Поцікавився ще тут, так як писали раніше про офроуд.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 22:28 #2750942   #7
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

А, ну то для такого шукати такі, я описав, тільки якогось серйознішого виробника.
Я собі взяв на олх, навіть не пам'ятаю виробника, лейба вже відклеїлась, ну на вид - той же Вітол і компанія. Не юзані, бо після першого ж сезону пішли рижиками, а були чистюсінькі. Але служать, цієї зими раз 5 доводилось вдягати. Раз їхав по голольоду і каменях - думав точно порву - витримали, сам в шоці.
Може поцікавитись маркою Pewag, це такого ж типу ланцюги, але позиціюються як Австрія і коштують відчутно дорожче, біля 3 штук. Ну але це значно дешевше Туля.
Можна ще фірмові пошукати, зустрічав в продажі наприклад мерсовські.

Додано через 10 хвилин
Зауважу, що ланцюги мають розміри, і залежить він не від радіуса диска (р14, р21, бла-бла), а від радіуса шини, або цілого колеса, якщо ще точніше. Відповідно один ланцюг іде на певний набір шин з вкажанням їх радіуса, ширини і профіля.

Додано через 10 хвилин
http://forum.autoua.net/showflat.php...&Main=11576197

Додано через 6 хвилин
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=4578303

Востаннє редагував switch: 20.03.2019 о 22:28. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 11:35 #2751008   #8
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Ситуація приблизно така:

- дешевий китайський набір ~1000грн за 2шт
- хороші австрійські Pewag ~ 4000 грн за 1 шт
- дуже хороші для важкого бездоріжжя Konig ~ 9000 грн за 1 шт
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 11:50 #2751011   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Мені здається що Певага вистачить. Але я їх вживу не бачив. Взяти би в руки, потримати.
Поросто навіть дешеві китайчики в принципі свою функцію виконують досить добре, то "фірма" мала б гарантувати вже, що той ланцюг не підведе.
це реально така штука. яка за зиму потрібна раз чи два переважно, а може і виявитись ні разу не потрібна. валити за неї 10 к.... ну не знаю. але як є гроші - то чо нє...

Додано через 10 хвилин
Єдине - Туль/Кьоніг думаю ставляться/знімають значно зручніше.

Востаннє редагував switch: 21.03.2019 о 11:50. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 12:04 #2751019   #10
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Цитата Поросто навіть дешеві китайчики в принципі свою функцію виконують досить добре, то "фірма" мала б гарантувати вже, що той ланцюг не підведе.
На звичайній засніженій/льодовій дорозі може і вистачить, а на такій як на Драгобрат то, як писали десь на форумі, ті ланцюги рвуться і намотуються ззаду колеса.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 13:19 #2751020   #11
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Так я китайські не пропоную брати, я їх для порівняння чисто навів. В мене нахил трохи менший ніж на драгу, звичайно (набір висоти метрів 60 на 700 метрах шляху), але це далеко не звичайна дорога. По звичайній ніхто ланцюги не вдягає - нормальна гума і поїхав...

Додано через 2 хвилини
Та і дорога на драг не є така аж екстремальна, легківками люди заїжають, якщо не дуже розбита. Хоча пару місць там є крутих.

Додано через 10 хвилин
Варіант "Дешево і сердито": http://www.tcepi.com.ua/

Додано через 17 хвилин

на цьому відео в кінці видно пару машин зблизька - по моєму там Pewag це в кращому випадку. Хоча Pewag на око від Vitola не відрізниш певно.

Востаннє редагував switch: 21.03.2019 о 13:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (21.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 13:31 #2751027   #12
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Цитата Та і дорога на драг не є така аж екстремальна, легківками люди заїжають, якщо не дуже розбита. Хоча пару місць там є крутих.
Літом коли суха дорога, то може і заїдуть. В іншому випадку, сядуть на пузо в першій же колії. А зимою без ланцюгів можливо вискочити тільки якщо сніг на останньому підйомі не зализаний, або дуууже багато шипів на гумі, як на останній Хакапеліті, наприклад.

Літом коли суха дорога, то може і заїдуть. В іншому випадку, сядуть на пузо в першій же колії. А зимою без ланцюгів можливо вискочити тільки якщо сніг на останньому підйомі не зализаний, або дуууже багато шипів на гумі, як на останній Хакапеліті, наприклад.

За сайт дякую, але не зрозуміло хто, що, де і як робить ті ланцюги. На сайті дуже мало інформації.

Додано через 8 хвилин
Цитата на цьому відео в кінці видно пару машин зблизька - по моєму там Pewag це в кращому випадку. Хоча Pewag на око від Vitola не відрізниш певно.
На око вони подібні - кольорові.

Типово бачив чіпають або на два задніх, або на два передніх колеса. Бачив одного на шипах і ланцюги тільки на одному задньому колесі. Також на горі стояв Мітсубісі Л200 на грязевій гумі BFGoodrich Mud-Terrain, але з ланцюгами на двох задніх колесах.

Востаннє редагував .: 21.03.2019 о 13:31. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 14:19 #2751038   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ланцюги на колеса 4х4

Там хтось з джип-форума замовляв. можна подзвонити. але там я так зрозумів вони тільки драбинку роблять. Драбинка кажуть слабо тримає на боковий зсув.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:15.