Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2019, 21:29 #2750014   #341
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2019, 23:46 #2750032   #342
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Іноді складається враження, що Саймон думає, ніби-то він сам подібний до Трампа, деколи настільки захоплюється, що уявляє себе на його місці.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2019, 12:02 #2751174   #343
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Іноді складається враження, що Саймон думає, ніби-то він сам подібний до Трампа, деколи настільки захоплюється, що уявляє себе на його місці.
Найн.
Трамп просто мене надихає. Як Маск (пейпал, тесла, спей ікс), Безос (амазон), Ма (аліекспрес). І так, я ніколи не буду на їх місці, і я це розумію. Як і ти ти ніколи не будеш Монікою Белуччі, хоча дуже б цього хотіла.

Смисл в тому щоб тримати орієнтири на лідерів, а не на сраних гастарбайтерів, які будуть втирати маячню зі своєї дзвіниці.

Ну і картинка.

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2019, 19:34 #2751732   #344
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Найн.
Трамп просто мене надихає. Як Маск (пейпал, тесла, спей ікс), Безос (амазон), Ма (аліекспрес). І так, я ніколи не буду на їх місці, і я це розумію. Як і ти ти ніколи не будеш Монікою Белуччі, хоча дуже б цього хотіла.

Смисл в тому щоб тримати орієнтири на лідерів, а не на сраних гастарбайтерів, які будуть втирати маячню зі своєї дзвіниці.

Ну і картинка.


На лідерів чого? Маразму? Нарцисизму? Сублімації? Автозагару? Дібільної зачіски?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.03.2019, 21:39 #2752239   #345
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Ванко, то ти?
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2019, 15:27 #2752288   #346
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На лідерів чого? Маразму? Нарцисизму? Сублімації? Автозагару? Дібільної зачіски?
Це всього лиш твоя особиста думка. Змирися.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2019, 23:49 #2752379   #347
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ванко, то ти?
Ні звичайно, але якщо до наступних виборів я буду мати право голосу - то обовязково проголосую за когось іншого
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2019, 13:17 #2752980   #348
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Китай капитулировал в торговой войне с США
Від Ruters
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2019, 15:35 #2753006   #349
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ні звичайно, але якщо до наступних виборів я буду мати право голосу - то обовязково проголосую за когось іншого
а зря, він просто не встиг за один термін втілити все задумане тому йому як мінімум потрібен другий термін бо як вже всім відомо зміни вони не понос, вони повільні
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2019, 16:35 #2753019   #350
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
а зря, він просто не встиг за один термін втілити все задумане тому йому як мінімум потрібен другий термін бо як вже всім відомо зміни вони не понос, вони повільні
+ Тільки Трампа) = нам звідси видніше)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2019, 16:40 #2753020   #351
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
а зря, він просто не встиг за один термін втілити все задумане тому йому як мінімум потрібен другий термін бо як вже всім відомо зміни вони не понос, вони повільні
А мені більшість його змін не подобаються, наприклад він відмінив положення обамакер, яке зобовязувало всіх мати страховку - від того вона стала дорожча і гірша.

Він закручує гайки в міграційному законодавстві.

Хоче будувати тупу стіну з мексикою.

Нахера мені за це все платити свої податки?


Тому твоя спроба іронізувати мимо - бо я думаю - добре шо не встиг )))

Але, я ж не такий як слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник місцеві, я й визнаю позитив - чувак зробив реформу податкової системи, і цього року дійсно податки були менші десь на 1.5-2% для середнього класу, правда для корпорацій вони зменшили вдвоє, шо вже набагато краще.

Чувак при тому що пробує вести постійну проросійську риторику - таки дав Україні зброю, правда думаю то не його заслуга а республіканців, але все одно зарахуєм.

То саме санкції.

Ну, в принципі на тому позитив і закінчується.

Востаннє редагував vanco2: 03.04.2019 о 16:46.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 21:11 #2755567   #352
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цікава статистика взаємозв'язку конфесії і доходу в США. Найбагатші - іудеї, за ними йдуть індуїсти. Найбідніші - "Свідки Єгови" і баптисти. Статистика за 2014 рік. Перед тим як їхати в США прийміть правильну релігію


Востаннє редагував BadBoy: 20.04.2019 о 21:18.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 09:19 #2755624   #353
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Найн.
Трамп просто мене надихає. Як Маск (пейпал, тесла, спей ікс), Безос (амазон), Ма (аліекспрес). І так, я ніколи не буду на їх місці, і я це розумію. Як і ти ти ніколи не будеш Монікою Белуччі, хоча дуже б цього хотіла.
Я якраз дуже спокійно реагую на Моніка Белучі і ніколи не мріяла бути на її місці. От якби зараз запропонували в тіло молодої Моніки, так, не відмовилась би. Але навіть в голову таке не приходило до цього часу.
Я фанат Одрі Хепберн. Крім краси та жіночності, море харизми, почуття гумору, витонченість, купа талантів. Взагалі ідеал, дивишся і не віриться, що в природі існувала така досконалість.
От їй завжди щиро заздрила, але не рівнялась і не наслідувала, бо без шансів
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 16:59 #2755973   #354
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Рада може розглянути закон про імпічмент президента в четвер – Парубій
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/22/7213223/
Там доречі цей закон(запропонувала його самопоміч давненько ще) Цікавий, бо там мова не лише про імпічмент а і про деякі повноваження преза))) буде батл 100%
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 17:18 #2755974   #355
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Тема про трампа, але імпічмент кого?
Зеленського, чи Порошенка?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2019, 12:53 #2756355   #356
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США



Пасхальний зайчик, і якісь дві непонятних людини.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2019, 13:43 #2756725   #357
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Президент США Дональд Трамп завил, что США, Россия и Китай должны отказаться от ядерного оружия. Об этом он рассказал в интервью телеканалу Fox News
Якось так.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2019, 10:26 #2758009   #358
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Газета Нью-Йорк Таймс опубликовала во вторник вечером на своем сайте статью, которая в среду станет главным материалом очередного номера. Достоянием журналистов газеты стали транскрипты федеральных налоговых деклараций Трампа с 1985 по 1994 годы. Они показывают, что президент, позиционирующий себя как "преуспевающий бизнесмен" и издавший в 1987 году книгу "Трамп: искусство сделки", которая преподносилась и преподносится как ключ к богатству, за это самое время (1985-1994) понес убытков на $1 миллиард 170 миллинов. При этом он каждый год декларировал рекордные убытки, которых не было больше ни у кого. 8 из этих 10 лет он вообще не платил налоги (кроме 1987-198. Только в 1990 и 1991 годах убытки его основного бизнеса составляли более $250 миллионов ежегодно. Финансовые потери, задекларированные Трампом в 1991 году, составляют 1% от вообще всех задекларированных за этот год в США индивидуальных финансовых потерь.
Різниця менталітетів as is.

Мені хочуть розказати, що людина, яка втрачає майже півтора мільярда баксів, і при цьому залишається на плаву, є неуспішною.
Ну офігєть. То хто ж я тоді

Карочє, хотіли підвести Трампа під несплату податків, але шось троха перемудрили.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2019, 15:27 #2758030   #359
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Різниця менталітетів as is.

Мені хочуть розказати, що людина, яка втрачає майже півтора мільярда баксів, і при цьому залишається на плаву, є неуспішною.
Ну офігєть. То хто ж я тоді

Карочє, хотіли підвести Трампа під несплату податків, але шось троха перемудрили.
Хто ти тоді? Ти ідіот, бо він не втрачає мільярди лишаючись на плаву - він просто краде податки. І я розумію що в тебе філософія "не буду платив податки - най крадуд менше", але в США філософія сильно інша. Саме тому Трамп ховає свої декларації
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2019, 22:09 #2761906   #360
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США



Цитата Дональд Трамп похвалився у своєму Твіттері зустріччю з самим Принцом Китів (Prince of Whales). Його королівська високість принц Уельський (Prince of Wales), кажуть, трохи здивувався.
Всьо, підловили. Нарешті.
Тупий трампуша очепятався. Ібо свій твітер він веде особисто, а не армія найманців там щось пишуть. Дивина та й годі.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти ідіот, бо він не втрачає мільярди лишаючись на плаву - він просто краде податки.
І тут ти такий з пруфами.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:33.