Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2017, 15:41 #2704093   #401
yulina96
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

в Крим вже не їздимо, знайшли собі альтернативу в Західній Україні в Трускавці, https://edward-tour.com/uk/ моря там звичайно немає, але біля басейну позагоряти теж добре, тим більше щей комплекс лікувальних процедур можна пройти, відпочиваємо тепер там кожного року.
yulina96 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (22.08.2017)
Старий 22.08.2017, 20:51 #2704116   #402
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Безумовно передгір'я Карпат чудова місцевість з унікальними мінеральними джерелами – мальовничий куточок України. Але все ж таки якщо загорати то краще на узбережжі нашого Чорного моря в Південній Україні - Одещині, де повітря насичене йодом, а сонце по особливому ласкаве. А таких солоних хвиль не має в жодному басейні.
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 12.09.2017, 09:55 #2706113   #403
StasST
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Літом відпочивали в Одесі "Затока". Солона вода якраз для мого здоров'я саме то!
StasST зараз поза форумом  
Старий 08.05.2018, 07:41 #2728518   #404
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Можливо цього літа хтось планує до Затоки відпочити сім’єю, або компанією від 4 до 8 осіб, в двокімнатних апартаментах, з усіма досягненнями цивілізації, з можливістю самостійно (в разі потреби) готувати – звертайтеся ПП.
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 30.05.2018, 19:39 #2729748   #405
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від OURBAY Переглянути допис
Можливо цього літа хтось планує до Затоки відпочити сім’єю, або компанією від 4 до 8 осіб, в двокімнатних апартаментах, з усіма досягненнями цивілізації, з можливістю самостійно (в разі потреби) готувати – звертайтеся ПП.
ціни ?
louis50 зараз поза форумом  
Старий 30.05.2018, 20:48 #2729750   #406
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
ціни ?
Ви неуважно прочитали моє повідомлення: «…звертайтеся ПП».

Востаннє редагував OURBAY: 30.05.2018 о 21:46.
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 30.05.2018, 22:28 #2729754   #407
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від OURBAY Переглянути допис
Ви неуважно прочитали моє повідомлення: «…звертайтеся ПП».
Хрінова у вас реклама...
olligarh зараз поза форумом  
Старий 30.05.2018, 22:49 #2729756   #408
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Хрінова у вас реклама...
Навіщо так грубо? Я нічого не рекламую. Маю свою пропозицію, вона обмежена одним двокімнатним апартаментом. Якщо дійсно зацікавлені – звертайтеся приватним повідомленням.
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 04.06.2018, 22:42 #2730130   #409
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від OURBAY Переглянути допис
Можливо цього літа хтось планує до Затоки відпочити сім’єю, або компанією від 4 до 8 осіб, в двокімнатних апартаментах, з усіма досягненнями цивілізації, з можливістю самостійно (в разі потреби) готувати – звертайтеся ПП.
Я б хотів. Але нажаль з такими цінами на Затоку в мене грошей лише на Дубаї вистачає
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 5:
Don Kihot (05.06.2018), kurtq (06.06.2018), leyo (05.06.2018), Petro Ford (06.06.2018), Romko_7 (05.06.2018)
Старий 06.06.2018, 14:57 #2730240   #410
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я б хотів. Але нажаль з такими цінами на Затоку в мене грошей лише на Дубаї вистачає
Пляжний відпочинок літом у Еміратах? Червень, липень і серпень там - найспекотніші місяці, сонце нещадне, море настільки «тепле», що зовсім не освіжає, розпечений пісок… Хіба що купатися в охолодженому басейні?
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 17:46 #2730346   #411
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від OURBAY Переглянути допис
Пляжний відпочинок літом у Еміратах? Червень, липень і серпень там - найспекотніші місяці, сонце нещадне, море настільки «тепле», що зовсім не освіжає, розпечений пісок… Хіба що купатися в охолодженому басейні?
Навів для прикладу
Але мушу сказати, що був в Еміратах в липні. Не вмер. Но жарковато було ))
paravozz зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 23:00 #2730422   #412
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Повернувся на днях з Затоки. Від тої затоки, яка має турбазу Тернопіль це 14 км. Тобто в самому кінці. Будажська коса. 750грн номер. Перша лінія. Пляж рази в три ширший за аналогічні в затоці. Тишина мертва. Даже дискотек нема. Народу мало, все культурно. Правда готель не мав прибудинкової території, зате номери дуже красиві. Фієста називається. Можете загуглити. Ще дуже сподобався комплекс Жуль Верн. Нажаль місць там не було. Короче якщо ще колись поїду на море в Україну, то лише туди і лише в Жуль Верн. Затока Лиманська це жопа повна. Ми туди заїхали спеціально. Вонь жахлива. Душові на вулиці і туалети, це срака просто. І купа людей.
Ваш допис майже дворічної давнини … На самому початку Лиманській є такий чималий куточок Затоки (метрів 500 від згаданої Вами бази «Тернопіль»), трохи осторонь від загальної метушні, але в по-шаговій відстані від всіляких дискотек, кав’ярень, магазинів, ринку тощо. Ви напевно бачили цю багатоповерхівку? Велика, затишна територія, з прямим виходом на пляж. Сам пляж чималий і малолюдний – користуються лише гості цього куточка. Басейни, непоганий ресторан. Відвідайте, з нагоди, для порівняння. Гарного Вам відпочинку цього літа, будь де!
OURBAY зараз поза форумом  
Старий 08.06.2018, 07:48 #2730445   #413
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

19 червня їде бус в Залізний порт. Житло - 150грн з людини
деталі по телефону: 098 88 00 48О
п.с. це не реклама, а пропозиція - є ще вільні місця у бусі
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (12.06.2018)
Старий 04.05.2019, 21:15 #2757431   #414
KAPOSNA
 
Аватар для KAPOSNA
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

підскажете хтось??будемо вперше в Затоці. поїзд Чернівці-Білгород-Дністровський. знаю що електрички з Одеси на станції "Лиманська" зупиняються. А мій поїзд пише в маршруті - кароліно бугаз , Бугаз,Білгород-Дністровський. тепер от думаю де ми маємо сходити))
KAPOSNA зараз поза форумом  
Старий 04.05.2019, 22:30 #2757437   #415
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата підскажете хтось??будемо вперше в Затоці. поїзд Чернівці-Білгород-Дністровський. знаю що електрички з Одеси на станції "Лиманська" зупиняються. А мій поїзд пише в маршруті - кароліно бугаз , Бугаз,Білгород-Дністровський. тепер от думаю де ми маємо сходити))
Ось карта: https://www.google.com.ua/maps/place...41!4d30.452837
Станція Лиманська знаходиться в селищі Кароліно-Бугаз, а станція Бугаз — це селище Затока ( за мостом протоки лиману). Білгород- Дністровський — остання зупинка потяга в одноіменному місті Б-Д
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KAPOSNA (16.05.2019)
Старий 06.05.2019, 08:08 #2757526   #416
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від KAPOSNA Переглянути допис
підскажете хтось??будемо вперше в Затоці. поїзд Чернівці-Білгород-Дністровський. знаю що електрички з Одеси на станції "Лиманська" зупиняються. А мій поїзд пише в маршруті - кароліно бугаз , Бугаз,Білгород-Дністровський. тепер от думаю де ми маємо сходити))
На мою думку, Вам краще буде вийти на станції Кароліно-Бугаз - це значно ближче до Лиманської (станція Бугаз знаходиться на протележному боці Затоки, за мостом через лиман, і Вам потрібно буде повертатися кілька зупинок). Принаймі, щоб підїхати електричкою, судячі з графіку прибуття Вашого потягу (напрямком що з Білгорода, що з Одеси) чекатимете десь з 2 години. Станція Кароліно-Бугаз знаходится внизу схила і досить далеко від дороги через селище, тому Вам залишиться варіант підїхати на таксі (телефони на кожному стовпі), але питайте при замовленні скільки буде коштувати - відстань невелика і майже по прямій, але можуть здерти ... Приємного відпочинку в Затоці.

Додано через 59 хвилин
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Станція Лиманська знаходиться в селищі Кароліно-Бугаз, а станція Бугаз — це селище Затока ( за мостом протоки лиману). Білгород- Дністровський — остання зупинка потяга в одноіменному місті Б-Д
Ви помиляєтесь. Станція «Лиманська» – також знаходиться в селищі Затока Білгород- Дністровського району (в частині що до мосту), а станція «Кароліно-Бугаз» в однойменному селищі Овідіопольського району. Затока починається вже з КК«Променад».

Востаннє редагував OURBAY: 06.05.2019 о 08:08. Причина: Пізніше додано
OURBAY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KAPOSNA (16.05.2019)
Старий 06.05.2019, 16:20 #2757579   #417
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від KAPOSNA Переглянути допис
підскажете хтось??будемо вперше в Затоці. поїзд Чернівці-Білгород-Дністровський. знаю що електрички з Одеси на станції "Лиманська" зупиняються. А мій поїзд пише в маршруті - кароліно бугаз , Бугаз,Білгород-Дністровський. тепер от думаю де ми маємо сходити))
а куда саме на Лиманській будете посилятись???
є Тернопілська база Надзбруччя, правда недавно чутка підгоріла
але сам там буваю щороку
dodge зараз поза форумом  
Старий 06.05.2019, 16:20 #2757580   #418
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від KAPOSNA Переглянути допис
підскажете хтось??будемо вперше в Затоці. поїзд Чернівці-Білгород-Дністровський. знаю що електрички з Одеси на станції "Лиманська" зупиняються. А мій поїзд пише в маршруті - кароліно бугаз , Бугаз,Білгород-Дністровський. тепер от думаю де ми маємо сходити))
а куда саме на Лиманській будете посилятись???
є Тернопілська база Надзбруччя, правда недавно чутка підгоріла
але сам там буваю щороку
dodge зараз поза форумом  
Старий 06.05.2019, 16:42 #2757582   #419
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Доречи, для тих хто цим літом відпочиватиме на Лиманській - днями відкрився новий продуктовий магазин мережі «Таврія В», що буде зручно для відпочиваючих.
OURBAY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KAPOSNA (16.05.2019)
Старий 06.05.2019, 16:44 #2757583   #420
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
є Тернопілська база Надзбруччя, правда недавно чутка підгоріла
але сам там буваю щороку
Є десь в інеті актуальні ціни на проживання?
[Romanio] зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:47.