Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Уневаження шлюбу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.08.2014, 15:20 #2436465   #121
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Громадянський і цивільний це ж різні речі.
http://www.justinian.com.ua/article.php?id=1411
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:00 #2436505   #122
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата У мене аналогічна проблема - в трибуналі сказали, що треба визнати шлюб недійсним - сиджу і думаю, яку причину зазначити.
--- питання, чий шлюб визнати недійсним? ваш з чоловіком (колишнім) чи теперішій вашого (колишнього) чоловіка? А також який "трибунал виніс вам такий вирок?

Додано через 7 хвилин
Цитата Ми одружились дуже рано (мені було 1 прожили півтора року разом. З 2008 розлучені (6 років) Дітей не було. Зараз у нього нова сімя і син.
--- якщо у вас при укладанні шлюбу було дотримано всіх вимог педбачених Сімейним Кодексом то шлюб ваш чинний, і якщо його не було розірвано відповідно до чинного законодавства то шлюб вдруге укладений вашим чоловіком (якщо укладений, наявність у вашого чоловіка сім'ї не завжди ознака укладеного шлюбу) є недійсним - відповідно ст. 25 1. Жінка та чоловік можуть одночасно перебувати лише в одному шлюбі.

2. Жінка та чоловік мають право на повторний шлюб лише після припинення попереднього шлюбу.

Додано через 7 хвилин
Цитата Хтось підкажіть яку причину написати в позові, я не розумію і не маю ані ідеї, ані формальних причин крім мого дитячого неусвідомлення на що я тоді підписувалась по суті.
--- 18 років важко назвати дитячим неусвідомленням, за винятком якщо для нього не було інших підстав (алкогольне\наркотичне спяніння, але час минув щоб встановити цей факт, цей факт установити можливо протягом декількох діб) .
--- лише у випадку передбаченим ч.2 ст. 24. неусвідомлення особи є підставою для розірвання

---- Стаття 24. Добровільність шлюбу

1. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка.

Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.

2. Реєстрація шлюбу з особою, яка визнана недієздатною, а також з особою, яка з інших причин не усвідомлювала значення своїх дій і (або) не могла керувати ними, має наслідки, встановлені статтями 38-40 цього Кодексу.

Востаннє редагував engar: 21.08.2014 о 17:22. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:21 #2436522   #123
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

я от не розумію двох речей:
1) навіщо ви брали шлюб в 18 років, коли можна було просто розписатись, а пізніше вже взяти шлюб?
2) навіщо вам зараз брати шлюб?
де впевненість, що цей вже усвідомлений і що через 5 років ви знову не скажете, що знов помилились?
Ви вже раз поклялись "любити в горі і в радості" - клятву дотримати невдалось, як бачите, вона не діє, смисл клястись вдруге?
я не засуджую, я просто шукаю логіку - якщо ви хочете бути чистою перед Богом, то на другий шлюб вже не маєте права і, мабуть, маєте піти в монашки. Якщо ви до цього не готові, то просто підіть в РАГС і розпишіться з новим чоловіком, любіть і бережіть одне-одного і буде вам щастя
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (22.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:24 #2436527   #124
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата якщо ви хочете бути чистою перед Богом, то на другий шлюб вже не маєте права
---- при умові якщо нема факту зради зі сторони чоловіка...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:24 #2436529   #125
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Раз можна було собі дозволити взяти шлюб з нечестивим чоловіком, так і ж можна позволити собі жити без затвердженого людьми церковною бюрократією владою шлюбу
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 20:01 #2436610   #126
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата Раз можна було собі дозволити взяти шлюб з нечестивим чоловіком, так і ж можна позволити собі жити без затвердженого людьми церковною бюрократією владою шлюбу
---- звичайно, собі дозволити можна все, але ознака наявності інтелекту це життя згідно моральних правил, та заповідей, навіть у тварин існують певні правила,але деякі люди опускаються нижче , і живуть як можна собі позволити, а не як потрібно.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 21:08 #2436645   #127
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата собі дозволити можна все, але ознака наявності інтелекту це життя згідно
Чого в кого... Жаль на українську мову не перекладається слово "рассудок" як і "нравстевнность"
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 21:24 #2436651   #128
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата громадський і на віру-то е різні речі. церковний шлюб то ше інакше.
Громадський шлюб (історично публіка, або гіньба)- це не зареєєстрований в будь-який спосіб шлюб, а громадянський шлюб- це зареєстрований в державних органах влади.
Церковний- це зареєстрований, з відповідними записами в спеціальній церковній книзі, шлюб (можливо і без записів, залежить від церковного устрою, який дещо змінився від коли установився обов'язковий устрій реєстрації в ЗАГСі, який витіснив юридично церковний).

Додано через 6 хвилин
Цитата Якщо чесно, то те що ти описав називають фактичним шлюбом.
А громадянський або цивільний - це шлюб юридично оформлений, але без участі церкви.
Прошу вибачення, бо я не мав на увазі громадянський шлюб, я написав громадський, а не громадянський.

Востаннє редагував Ychen: 21.08.2014 о 21:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.11.2014, 12:48 #2474958   #129
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Громадський шлюб (історично публіка, або гіньба)- це не зареєєстрований в будь-який спосіб шлюб, а громадянський шлюб- це зареєстрований в державних органах влади.
Тут ти не зовсім правий - гроамадянський шлюб - за реестрований в органах влади шлюб.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я от не розумію двох речей:
1) навіщо ви брали шлюб в 18 років, коли можна було просто розписатись, а пізніше вже взяти шлюб?
2) навіщо вам зараз брати шлюб?
де впевненість, що цей вже усвідомлений і що через 5 років ви знову не скажете, що знов помилились?
Ви вже раз поклялись "любити в горі і в радості" - клятву дотримати невдалось, як бачите, вона не діє, смисл клястись вдруге?
я не засуджую, я просто шукаю логіку - якщо ви хочете бути чистою перед Богом, то на другий шлюб вже не маєте права і, мабуть, маєте піти в монашки. Якщо ви до цього не готові, то просто підіть в РАГС і розпишіться з новим чоловіком, любіть і бережіть одне-одного і буде вам щастя
Зазвичай церкви, прианймі православні та більшість протестантських громад, визнають цивільний шлюб.

Востаннє редагував badach: 18.11.2014 о 12:48. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2014, 17:45 #2475063   #130
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата Тут ти не зовсім правий - гроамадянський шлюб - за реестрований в органах влади шлюб.
Прикметник громадський, що походить від іменника громада, означає «належний до певного колективу людей»: «Громадських людей кликали цінувати» (Марко Вовчок); «Тут кінчалося місто і далі лежав уже громадський вигін, на якому стояли гамазеї з хлібом» (П. Панч). Прикметник громадянський вказує на суспільство або людність цілої країни, на все громадянство, що підлягає законам країни й виконує пов’язані з цим обов’язки. http://slovopedia.org.ua/34/53395/33200.html
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 19:07 #2680599   #131
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата Папа реформував процес визнання церковного шлюбу недійсним. Досі процес уневажнення шлюбу міг тривати роками. Сьогодні ж справу вирішуватимуть до року. А в особливих випадках – до 30 днів.
via

Цитата Лише в Західній Україні близько 40% вірян Греко-Католицької Церкви щороку уневажнюють шлюби. Найкраща ситуація на Закарпатті — там визнати шлюб недійсним просять 35% греко-католиків. На Тернопільщині, Львівщині, Івано-Франківщині – 40%. Буковина та Волинь – 50%. У Центральній та Східній Україні ситуація набагато гірша.
Побожні церковні віруючі ЛОЛ.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 19:13 #2680602   #132
Freeboy
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Саймон, ти хоч сказати, шо Греко-Католицька церква щороку уневажнює 40% шлюбів? Щось мені в це важко повірити. Поже там малося на увазі, шо серед вірян греко-католиків щороку розлучається 40% пар?
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 10:01 #2680682   #133
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Не малося на увазі, а так прямо і написано.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (02.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 13:14 #2680749   #134
Freeboy
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не малося на увазі, а так прямо і написано.
ну там було слово "уневажнюють" , тому я подумав шо може то церква дає добро на розірвання шлюбу.
Короче в будь -якому разі ситуація явно не християнська))) А якщо врахувати скільки пар офіційно не розлучаються, але при цьому живуть хто собі як хоче)), то картина стає ще сумніша)
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:47.