Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Постпротестантські деномінації і служба в армії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2014, 21:52 #2339917   #41
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата --Новаку, а ви не задумувались, хто нашою країною керує?
це окрема, цікава тема, яка заслуговує відокремлення від даної теми.
Давайте про те, чи може християнин служити людям в правоохоронних органах, захищати людей від злочинців і носити та застосовувати зброю при виконанні цієї служби.
Це є прикладним (не теоретичним) питанням, особливо в світлі останніх подій.
Правоохоронні органи є. В кінцевому випадку все зводиться до вибору: ви хочете, щоб вас захищали чесні і порядні люди, які шанують Бога і Його заповіді, чи ви хочете, що вас "захищали" злочинці?
Якщо християнам не можна бути в правоохоронних органах, то хто там буде?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2014, 22:08 #2339926   #42
Vityab
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
це окрема, цікава тема, яка заслуговує відокремлення від даної теми.
Давайте про те, чи може християнин служити людям в правоохоронних органах, захищати людей від злочинців і носити та застосовувати зброю при виконанні цієї служби.
Це є прикладним (не теоретичним) питанням, особливо в світлі останніх подій.
Правоохоронні органи є. В кінцевому випадку все зводиться до вибору: ви хочете, щоб вас захищали чесні і порядні люди, які шанують Бога і Його заповіді, чи ви хочете, що вас "захищали" злочинці?
Якщо християнам не можна бути в правоохоронних органах, то хто там буде?
--Я ж вже сказав, що Свідки Єгови не служать у міліції, і ВВ, і не займають політизовані посади. Чому?
По тій самій причині, чому Бог дозволив правити Світом Сатані Дияволу.

Иоанна 17:
16 Они не от мира, как и Я не от мира.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2014, 22:17 #2339932   #43
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата --Я ж вже сказав, що Свідки Єгови не служать у міліції, і ВВ, і не займають політизовані посади. Чому?
По тій самій причині, чому Бог дозволив правити Світом Сатані Дияволу.
Така позиція була б послідовною, якби ви не тільки не служили, але і не викликали міліцію при потребі.

Бо інакше виглядає незрозуміло: службу в міліції ви засуджуєте, але коли вас припруть злочинці, тоді хочете, щоб міліція вас захистила і покарала злочинців, чи не так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2014, 22:41 #2339942   #44
Vityab
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Така позиція була б послідовною, якби ви не тільки не служили, але і не викликали міліцію при потребі.

Бо інакше виглядає незрозуміло: службу в міліції ви засуджуєте, але коли вас припруть злочинці, тоді хочете, щоб міліція вас захистила і покарала злочинців, чи не так?
--Новаку, ми ж Християни, а тому ми просто наслідуємо приклад Ісуса Христа і апостолів.

Иоанна 6:
15 Иисус же, узнав, что хотят придти, нечаянно взять его и сделать царем, опять удалился на гору один.

Деяния 25:
7 Когда он явился, стали кругом пришедшие из Иерусалима Иудеи, принося на Павла многие и тяжкие обвинения, которых не могли доказать.
8 Он же в оправдание свое сказал: я не сделал никакого преступления ни против закона Иудейского, ни против храма, ни против кесаря.
9 Фест, желая сделать угождение Иудеям, сказал в ответ Павлу: хочешь ли идти в Иерусалим, чтобы я там судил тебя в этом?
10 Павел сказал: я стою перед судом кесаревым, где мне и следует быть судиму. Иудеев я ничем не обидел, как и ты хорошо знаешь.
11 Ибо, если я неправ и сделал что-нибудь, достойное смерти, то не отрекаюсь умереть; а если ничего того нет, в чем сии обвиняют меня, то никто не может выдать меня им. Требую суда кесарева.
12 Тогда Фест, поговорив с советом, отвечал: ты потребовал суда кесарева, к кесарю и отправишься.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 10:18 #2340009   #45
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вчення Льва Толстого має свої особливості (як і його розуміння Біблії, яке має відмінності від християнського).

Давайте зосередимося на тому прикладі (можна в ракурсі тієї цитати, що вгорі), який я запропонував.

Отже: християнин може служити в правоохоронних органах, чи нехай там служать тільки безбожники?
Ви б віддали перевагу, якби від злочинців вас захищали злочинці?
Які варіанти в реаліях цього світу ви можете ще запропонувати? (Самозахист відпадає як мінімум з двох причин).
Думаю пиатння не в тому можна ,чи не можна служити християнам в міліції,а в тому мають ,чи не маюь вони таке бажання.
Християнин ні в нашій міліції ,ні в ДАІ ,ні в пркуратурі і дня не витримає.
Бо добрі справи ,наведення порядку чесними методами ,захист невинних там насправді на енному місці.
Тобто ні міліція ні політика -не місце для християн за визначенням.Так само ,як не місце для християн будинок розпусти ,чи наркопритон.
Так,я хотіла б ,щоб мене захищали чесні та порядні ,а ще більше мені б хотілось ,аби не було від кого.Але ,як перше так і друге-на цій землі міф.

Додано через 51 хвилину
Цитата Така позиція була б послідовною, якби ви не тільки не служили, але і не викликали міліцію при потребі.

Бо інакше виглядає незрозуміло: службу в міліції ви засуджуєте, але коли вас припруть злочинці, тоді хочете, щоб міліція вас захистила і покарала злочинців, чи не так?
Якщо злочинці породжені цим суспільсвом,сисемою,то нехай вона з ними і розбирається.
Християни мали б розбиратись самі між собою ,не вдаючись за допомогою світських судів та міліцій.

Востаннє редагував Ingenue: 02.02.2014 о 10:18. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 15:08 #2340197   #46
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Думаю пиатння не в тому можна ,чи не можна служити християнам в міліції,а в тому мають ,чи не маюь вони таке бажання.
Бажання з"явиться, коли людина вважатиме справу доброю і гідною,
І, навпаки: якщо людині говорити, що оця спава є негідною, то в неї може і не виникнути бажання нею займатися.

Чи є якісь біблійні підстави вважати, що охорона порядку і дотримання законності в суспільстві є ПОГАНОЮ справою? Чи захищати слабких і беззбройних від сильних і озброєних є поганою справою?

Можете навести біблійні цитати, які б вказали, що таке заняття Бог засуджує?
(я можу навести десятки у підтвердження того, що це є добра справа).

Якщо питання лише у застосуванні зброї і, конкретно, у застоснні на вбивство злочинців - то це окрема тема для обговорення.



Цитата ні міліція ні політика -не місце для християн за визначенням.Так само ,як не місце для християн будинок розпусти ,чи наркопритон.
Наведіть мені визначення міліції та політики, яке ви маєте на увазі.

Так, ідеальної міліції, як і ідеальних людей нема, але є певні правила, які суспільство заклало в законах.
Відкидання закону приводить до росту беззаконня і злочинів.
Хто і як буде тоді слідкувати за дотриманням законів?
У вас є якась реальна альтернатива?


Бо, повторюю: коли в дім заходить сильний грабіжник, то чомусь нам хочетьсящоб прибіг хтось сильніший і захистив, чи не так?
Ви ж не хочете, щоб злочинці залишалися непокараними і щоб навколо панував розгул злочинності?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 15:30 #2340201   #47
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Якщо питання лише у застосуванні зброї і, конкретно, у застоснні на вбивство злочинців - то це окрема тема для обговорення.
Отримує службовець наказ стріляти і що далі?
Каже,вибачте ,я сьогодні не буду мені треба подумати ,бо це окрема тема?
Якщо ти взяв до рук зброю,то маєш бути готовим нею скористатись.

Додано через 7 хвилин
Цитата Бо, повторюю: коли в дім заходить сильний грабіжник, то чомусь нам хочетьсящоб прибіг хтось сильніший і захистив, чи не так?
Ви ж не хочете, щоб злочинці залишалися непокараними і щоб навколо панував розгул злочинності?
Справа християнина покладатись на Бога .Тобто найперше він має сподіваись на Його захист,сильнішого від Нього нікого нема.

Додано через 3 хвилини
Є два способи зупинити зло та насилля.
Перший помстою та страхом перед покаранням-це Старий Заповіт.
Другий-любовю це Новий Заповіт.
Ви який обираєте?

Додано через 2 хвилини
Цитата Так, ідеальної міліції, як і ідеальних людей нема, але є певні правила, які суспільство заклало в законах.
Відкидання закону приводить до росту беззаконня і злочинів.
Хто і як буде тоді слідкувати за дотриманням законів?
У вас є якась реальна альтернатива?
не християни ,що вони й робили у всі часи

Додано через 47 секунд
Цитата Наведіть мені визначення міліції та політики, яке ви маєте на увазі.
Болото ,де чистим нема нікого .

Востаннє редагував Ingenue: 02.02.2014 о 15:30. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 15:46 #2340223   #48
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Отримує службовець наказ стріляти і що далі?
Каже,вибачте ,я сьогодні не буду мені треба подумати ,бо це окрема тема?
Якщо ти взяв до рук зброю,то маєш бути готовим нею скористатись.
Правила застосування зброї описані в спеціальних інструкціях. Якщо ти згоден із записаним - можеш погоджуватися, а не згоден - тоді не бери до рук зброї.
Ми не говоримо про незаконне застосування зброї, а законне, для захисту людей від злочинних посягань.



Цитата Є два способи зупинити зло та насилля.
Перший помстою та страхом перед покаранням-це Старий Заповіт.
Другий-любовю це Новий Заповіт.
Ви який обираєте?
Тут ви дещо сплутали теми.
Любов"ю ви можете спиняти зло у своїй душі і зло, яке спрямоване проти вашої душі.
Якщо ж вас на вулиці перестріває грабіжник і ножем і прикладає його до горла, то як має виявитися до нього ваша любов? Чи моя любов, якщо я бачу як це відбувається?
Чи любов міліціонера зі зброєю, який може запросто зупинити злочинця?
Як має діяти кожен із цих трьох?

Я можу дат відповідь, але мене цікавить ваша.


П. С. (до речі, просто для інформації: вчення Льва Толстого таки суттєво відрізняється від християнського. Скажімо, в його варіанті біблійних оповідань для дітей Ісус є просто людиною, яка показала нам як потрібно жити і поводитися. Таке враження, що великий письменник якимось чином оминає смисл жертви Ісуса Христа, викуплення, дарування праведності і нове народження.)

Додано через 5 хвилин
Цитата не християни ,що вони й робили у всі часи
Не впевнений у вашій поінформованості про всі часи. В мене такої інформації нема.

У вашому варіанті повна безвихідь: якщо за дотриманням закону будуть слідкувати злочинці і беззаконники, то толку не може бути ніяк.
Тоді беззаконня буде тільки зростати, а становище звичайних людей тільки погіршуватися.

Востаннє редагував Новак: 02.02.2014 о 15:46. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 15:51 #2340229   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Тут ви дещо сплутали теми.
Любов"ю ви можете спиняти зло у своїй душі і зло, яке спрямоване проти вашої душі.
Якщо ж вас на вулиці перестріває грабіжник і ножем і прикладає його до горла, то як має виявитися до нього ваша любов? Чи моя любов, якщо я бачу як це відбувається?
Чи любов міліціонера зі зброєю, який може запросто зупинити злочинця?
Як має діяти кожен із цих трьох?
Християнин,який потерпає має тікати і рятуватись наскільки це можливо , намагатись обеззброїти ,ізолювати ,померти ,але не вподобтись злочинцю і не вбити .
Християнин ,який свідок -має допомогти рятуватись ,якщо буде необхідність -покласти душу за брата ,намагатись обеззброїти ,ізолюваи ,але не вбити і не вподобитись злодієві.
Правоохоронець живе по інших законах,серед них,як я вже говорила християн нема і не може бути.Тому він виконує свій обовязок ,на ,що давав згоду,коли поступав на службу.
Чим більше буде послідовних християн ,тим меньше злочинців і відповідно й менше потреби когось від когось захищати.
Іншого виходу я не бачу.
Інакше цьому ніколи не буде кінця краю.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 16:13 #2340235   #50
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Християнин,який потерпає має тікати і рятуватись наскільки це можливо , намагатись обеззброїти ,ізолювати ,померти ,але не вподобтись злочинцю і не вбити .
Є закон про межі самооборони. Саме про це там і говориться.


Цитата Правоохоронець живе по інших законах,серед них,як я вже говорила християн нема і не може бути.
Закони суспільства написані на основі Божих заповідей.
Якщо правоохоронець не виходить за межі законів то він є справжнім правоохоронцем, грозою для злочинців:
Цитата 4 бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!
(Рим.13:4)
Ви погоджуєтеся з цими словами апостола?

А з цими:
Цитата 5 Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління.
6 Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.
(Рим.13:5-6)
Апостол говорить про правоохоронців, як про Божих служителей, які завжди зайняті тим, щоб слідкувати за порядком, стримувати злочинців.

Ви ж пропонуєте віддати це місце (Божого слуги) злочинцям, щоб вони самі себе стримували і слідкували за порядком і дотриманням закону?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 16:28 #2340237   #51
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата П. С. (до речі, просто для інформації: вчення Льва Толстого таки суттєво відрізняється від християнського. Скажімо, в його варіанті біблійних оповідань для дітей Ісус є просто людиною, яка показала нам як потрібно жити і поводитися. Таке враження, що великий письменник якимось чином оминає смисл жертви Ісуса Христа, викуплення, дарування праведності і нове народження.)
Я читала книжку про Толстого написану православним архиєпископомhttp://www.vtoraya-literatura.com/publ_66.html ,було цікаво відділяти зерно від кукіля ).
Погоджуюсь- там були перекоси .
Але для мене важливо ,що я згідна з ним власне у цьому питанні.
Ну до прикладу ,якщо я переважно розділяю Ваші погляди на християнство ,а от знайшлась тема в якій не згідна -це ж не є приводом тепер вам не довіряти?

Додано через 1 хвилину
Цитата Є закон про межі самооборони. Саме про це там і говориться.
де?

Додано через 3 хвилини
Цитата Закони суспільства написані на основі Божих заповідей.
Якщо правоохоронець не виходить за межі законів то він є справжнім правоохоронцем, грозою для злочинців:
Ну ті ,що зараз на грушевського виходять за межі ,чи ні ?
Багато хто з них зізнаєься,що не хоче цього робити ,але чомусь мусить.Бо наказ-є наказ.
І кожен хто йде в силові структури ,має розуміти ,що рано чи пізно він отримає наказ ,який суперечить законам Божим.
До речі вони теж по -своєму праві ,теж когось захищають .

Додано через 3 хвилини
Цитата Ви погоджуєтеся з цими словами апостола?
Так погоджуюсь -мова йде про невіруючих.

Додано через 3 хвилини
Цитата Апостол говорить про правоохоронців, як про Божих служителей, які завжди зайняті тим, щоб слідкувати за порядком, стримувати злочинців.

Ви ж пропонуєте віддати це місце (Божого слуги) злочинцям, щоб вони самі себе стримували і слідкували за порядком і дотриманням закону?
Ні ,я не пропоную ,інакше просто неможливо.
Ідеальний варіант ,коли дещо порядніші невіруючі конролююь залякуюь геть непорядних,власне вони досі живуь по законах Старого Заповіту,до якого християни нічого не мають.

Востаннє редагував Ingenue: 02.02.2014 о 16:31. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 16:45 #2340254   #52
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Погоджуюсь- там були перекоси .
Але для мене важливо ,що я згідна з ним власне у цьому питанні.
Тобто вам не важливо, чи відповідає вчення Толстого біблійному вченню "у цьому питанні"?


Цитата Ну ті ,що зараз на грушевського виходять за межі ,чи ні ?
Це наслідок того, що серед них мало християн, а більшість - це безбожники.


Цитата І кожен хто йде в силові структури ,має розуміти ,що рано чи пізно він отримає наказ ,який суперечить законам Божим.
Це наслідок того, що серед начальства мало християн, а багато безбожників.


Цитата Так погоджуюсь -мова йде про невіруючих.
По контексту - так, невіруючі.
Якщо невіруючий може, як виявляється, бути Божим служителем, якщо він слідкує за порядком і зупиняє злочинців, то чому віруючий не може бути Божим слугою в цій сфері?


Цитата Ні ,я не пропоную ,інакше просто неможливо.
Якщо визнати (чи повірити в) неможливість для християн служити в правоохоронних органах, чи в політиці, то далі потягнуться всі інші важливі сфери (державне керівництво та місцеве самоврядування, судова система, і всі більш-менш важливі сфери будуть віддані беззаконникам. Християнам залишиться ... навіть не знаю що... Хіба тільки коритися тій системі, яку вони добровільно самі для себе прийняли.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 16:56 #2340257   #53
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Тобто вам не важливо, чи відповідає вчення Толстого біблійному вченню "у цьому питанні"?
Важливо ,відповідає-це Ваша позиція не відповідає.
Багато протестантів і з ним і зі мною погоджуються,я знаю навіть одного ,Вашого ровесника,якого за радянської влади запруторили в психлікарню,бо він відмовлявся приймати присягу.
Це власне позиція християнина без всяких" але ".

Додано через 2 хвилини
Цитата Це наслідок того, що серед них мало християн, а більшість - це безбожники.
християнам там нічого робити ,в жодній країні не можна бути порядним політиком,бо постійно потрібно йти на компроміси з совістю .
Можна бути хіба більш чесним ,чи менш чесним.

Додано через 1 хвилину
Цитата Якщо невіруючий може, як виявляється, бути Божим служителем, якщо він слідкує за порядком і зупиняє злочинців, то чому віруючий не може бути Божим слугою в цій сфері?
Я вже писала чому ,не можна мати відношення до брудної системи і залишатись чистим.

Додано через 1 хвилину
Цитата Якщо визнати (чи повірити в) неможливість для християн служити в правоохоронних органах, чи в політиці, то далі потягнуться всі інші важливі сфери (державне керівництво та місцеве самоврядування, судова система, і всі більш-менш важливі сфери будуть віддані беззаконникам. Християнам залишиться ... навіть не знаю що... Хіба тільки коритися тій системі, яку вони добровільно самі для себе прийняли.
так і є

Востаннє редагував Ingenue: 02.02.2014 о 16:56. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 17:08 #2340266   #54
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Важливо ,відповідає-це Ваша позиція не відповідає.
Багато протестантів і з ним і зі мною погоджуються,я знаю навіть одного ,Вашого ровесника,якого за радянської влади запруторили в психлікарню,бо він відмовлявся приймати присягу.
Нагадаю, що я не говорю про службу в Збройних Силах (бо там є свої особливості), а лише про службу в правоохоронних органах.
Саме з цім уточненням я викладав свою позицію і вважаю, що Біблія не засуджує служіння суспільству з метою дотримання законності і порядку.

Так само і керівництво державою не є табу для християн. Маємо приклад із Біблії, коли побожна людина керувала урядом язичницької країни - це не нонсенс? А що ж говорити про християнську країну? ну, хіба що якщо ми впевнені, що число християн буде з кожним роком меншати і згодом зійде до нуля, то тоді можна і наперед "зливати воду" віддаючи всі сфери безбожникам, щоб той кінець християнства був пришвидшений.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 17:14 #2340267   #55
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Я не говорила ,що це табу ,але в тому вигляді ,в якому воно сьогодні існує ,не тільки в нашій державі -це має бути противно єству християнина.Бо чинити раз чесно ,а раз ні,йому не годиться.
Новак хто буде боятись озброєного міліцонера -християнина ,якщо знатиме ,що він ніколи не вбє,бо це суперечить його переконанням ?Такий міліціонер безтолковий.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 18:13 #2340288   #56
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Новак, я від вас у шоці. Так є інструкції , щодо застосування зброї. АЛе удья ка зброя, навіть та, яка є нелетальною може вбити людину. Напрклад , у людин иалергія на червоний перець, а проти неї використовують газовий балончик з капсиаціном.
Згідно парвил стріляти гумовими кулями з гладкоствольних рушниць,які стоять на озброенні в міліції, можна лише по нижніх кінцівках. В реальності точність цієї зброї така, що пасти ви можете куди завгодно, і потенційновбити людину.

Уявіть собі , що ви працюєте серед асенізаторів, які чистять кналізацію. Звісно, що вони будуть смердіти. Якщо ви будете працювати з ними, то й смердтітимете і ви, що бви при цьомуне робили. Вся система армії налаштован , що б роити з людини слухняного виконавця наказів, який не думає. В солдата немає вибору, немає свободи - якщо він захочезалишитись хрситяинином, то йому доведеться порушити присягу. Який жевін солат після цього?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Нагадаю, що я не говорю про службу в Збройних Силах (бо там є свої особливості), а лише про службу в правоохоронних органах.
Саме з цім уточненням я викладав свою позицію і вважаю, що Біблія не засуджує служіння суспільству з метою дотримання законності і порядку.

Так само і керівництво державою не є табу для християн. Маємо приклад із Біблії, коли побожна людина керувала урядом язичницької країни - це не нонсенс? А що ж говорити про християнську країну? ну, хіба що якщо ми впевнені, що число християн буде з кожним роком меншати і згодом зійде до нуля, то тоді можна і наперед "зливати воду" віддаючи всі сфери безбожникам, щоб той кінець християнства був пришвидшений.
Новак, не спекулюйте. Хоч один приклад того, щоб християнин прагнув політичног остановища, і еерував державю в Новому Завіті описаний? Чудово знаете , що ні. Християни цього не прганули, юо знали, щовесьсвіт лежить у владі лукавого. А ви хочете сидіти на двох кріслах.

Щодо служби в правооронних органах, то вона спавді не завди повязана зі зброею і насиллям, так в Англіх до недавнього часу поліція не носила овгнепальну зброю. аналогіняа ситуаціяв Норвегії.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 02.02.2014 о 18:13. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 18:15 #2340291   #57
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Новак хто буде боятись озброєного міліцонера -християнина ,якщо знатиме ,що він ніколи не вбє,бо це суперечить його переконанням ?Такий міліціонер безтолковий.
Міліціонер не повинен вбивати!
Міліціонер повинен діяти згідно закону, де чітко описано те, як в яких обставинах він повинен діяти. Його завдання попередити злочин або вчинити протидію злочинцям, зупинивши злочин (захопити, обеззброїти, доставити в КПЗ, і т.п.) Вбивати - це крайній захід, при безвиході, коли дії злочинця можуть позбавити життя інших людей, чи його самого. Міліціонери не так часто стріляють, як ми думаємо (судячи із серіалів). Багато хто за весь час служби жодного разу не застосовували вогнепальну зброю проти людей.

Щодо політики - то виборча представницька система дозволяє різним прошаркам суспільства делегувати своїх представників до органів законодавчої влади країни та до органів місцевого самоврядування. Тобто, коли (для прикладу) християн біля третини населення, то цілком логічно, коли в цих органах влади їх теж буде приблизно стільки ж.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 18:21 #2340292   #58
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Новак, традиційні українські та россійські пятедесятники біли пртивнками служби в армії, так само як і баптисти. В роки раяднської влади частина керівництва пятедесятників виявлилась проажною і пішла накомпроміс із владою. ПІсля цього пятедесятники погодлились служити в радянській армії. В армії США, де пятетсятники є всіх кольорів шкіри, богослосвької і сексальної оріентації, вони без проблем служать в армії. мають своїх капелланів. І якщо буде наказ вбивати, їх не буде ціекавити. що на другому боці фронту, їх брат так само які вони , вірить в те. що він вже спасся і видає якісь дивні звуки в церкві

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Міліціонер не повинен вбивати!
Міліціонер повинен діяти згідно закону, де чітко описано те, як в яких обставинах він повинен діяти. Його завдання попередити злочин або вчинити протидію злочинцям, зупинивши злочин (захопити, обеззброїти, доставити в КПЗ, і т.п.) Вбивати - це крайній захід, при безвиході, коли дії злочинця можуть позбавити життя інших людей, чи його самого. Міліціонери не так часто стріляють, як ми думаємо (судячи із серіалів). Багато хто за весь час служби жодного разу не застосовували вогнепальну зброю проти людей.

Щодо політики - то виборча представницька система дозволяє різним прошаркам суспільства делегувати своїх представників до органів законодавчої влади країни та до органів місцевого самоврядування. Тобто, коли (для прикладу) християн біля третини населення, то цілком логічно, коли в цих органах влади їх теж буде приблизно стільки ж.
Не стріляють, бо через це треба багато потім писати-))).
Новак, у нас всі президенти, депутати і урядовці християни. Турчинов, один із лідерів заколоту, фаткично ваш брат - баптист.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 02.02.2014 о 18:21. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 18:38 #2340295   #59
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата Новак, у нас всі президенти, депутати і урядовці християни.
Якщо ви не помітили, то зауважу: я говорю про реальних християн, а не про теперішнього президента-безбожника.



Цитата Турчинов, один із лідерів заколоту, фаткично ваш брат - баптист.
Дякую за вашу думку. Я зрозумів, що протест проти теперішньої злочинно-олігархічної влади ви вважаєте заколотом. Це ваша позиція, а щодо мене, то я маю іншу думку.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 18:43 #2340298   #60
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Постпротестантські деномінації і служба в армії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо ви не помітили, то зауважу: я говорю про реальних християн, а не про теперішнього президента-безбожника.





Дякую за вашу думку. Я зрозумів, що протест проти теперішньої злочинно-олігархічної влади ви вважаєте заколотом. Це ваша позиція, а щодо мене, то я маю іншу думку.
Це не я так вважаю, а так виходить з точки зору закону.
А вам раджу нагадати Рим. 13 розділ.

Додано через 3 хвилини
Новак, пятедесятники, які зараз на Майдані, своєю політичною активністю наражають своїх братів в россії на переслідування, і зовсім про це не думають.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 02.02.2014 о 18:43. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:51.