Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2017, 09:08 #2687332   #5361
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, Ви не приймаєте головних вказівок Ісуса Христа, записаних в Біблії.
Якщо Ви не читаєте Біблію і не знаєте її, то я можу вказати Вам де записані ці вказівки. Зробити це для Вас?
Ось суть цих вказівок Ісуса Христа:
1. Ви не прийняли Ісуса Христа, а намагаєтеся заробити спасіння своїми справами.
2. Ви не прийняли нового народження, подарованого Єговою кожному, хто вірує в Ісуса Христа.
3. Ви, залишаючись в стані духовно невідродженої людини, очорнюєте тих, хто є дітьми Єгови, християн.
Вам цього мало?

Ви відкидаєте Слово Боже, відкидаєте Божиі дарунки, за які Ісус заплатив таку величезну ціну, а, натомість, хочете запропонувати Єгові свої справи взамін на спасіння.
Ви прийняли слово обманців, які з самого початку порушували вказівки Ісуса Христа і шукали дат (років) Його повернення (що Ісус заборонив робити), вони проголошували ці фальшиві роки і зводили людей, кажучи, ніби-то це слово від Єгови. Ви є послідовником цих людей, віддавши перевагу їх словам, а не Слову Божому.
Залишаючись духовно мертвим і відкидаючи нове народження, Ви протистаєте проти задуму Божого і очорнюєте тих, хто прийняв від Єгови це нове народження, виступаєте проти християн і всіляко їх обмовляєте.
Цього Вам мало?
--Новаку, покажіть яких слів Ісуса Христа, я не слухаю, а ви слухаєте? Новаку, не ваших слів, а слів Ісуса Христа.
Новаку, я навіть вже не читаю, що ви пишете.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 09:26 #2687343   #5362
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, покажіть яких слів Ісуса Христа, я не слухаю, а ви слухаєте? Новаку, не ваших слів, а слів Ісуса Христа.
Ну гаразд, тоді, раз Ви не читаєте Біблії самостійно, наведу Вам цитати:

1. Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

25 А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)

Тепер питання до Вас, Вітябе, по першому пункту:
Ви віруєте в Ісуса Христа? Ви маєте вічне життя, як про це написано вище, в цитатах з Божого Слова?

Після чіткої і однозначної відповіді (так/ні) можна буде перейти до наступних пунктів, до наступних вказівок Ісуса Христа, яких Ви не прийняли і не слухаєтеся.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2017, 00:37 #2687648   #5363
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. Ви не прийняли Ісуса Христа, а намагаєтеся заробити спасіння своїми справами.
Новак, я теж час-від-часу проповідую. Повір, я це роблю з любові, а не щоб щось заробити. Впевнений, що і серед СЄ теж є такі.

Цитата 2. Ви не прийняли нового народження, подарованого Єговою кожному, хто вірує в Ісуса Христа.
Новак, по цьому немає змісту щось говорити. Ні я ні Вітя не знаємо що це таке. Скільки би ти не писав про це, ми тут не можемо аргументи знайти. Народився, ну той добре.

Цитата 3. Ви, залишаючись в стані духовно невідродженої людини, очорнюєте тих, хто є дітьми Єгови, християн.
Вам цього мало?
Ну то це критика. СЄ хіба ніхто не критикує?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2017, 07:08 #2687651   #5364
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну гаразд, тоді, раз Ви не читаєте Біблії самостійно, наведу Вам цитати:

1. Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

25 А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)

Тепер питання до Вас, Вітябе, по першому пункту:
Ви віруєте в Ісуса Христа? Ви маєте вічне життя, як про це написано вище, в цитатах з Божого Слова?

Після чіткої і однозначної відповіді (так/ні) можна буде перейти до наступних пунктів, до наступних вказівок Ісуса Христа, яких Ви не прийняли і не слухаєтеся.
--Ха ха, Новаку. Маєте сумніви, що вірю в Ісуса Христа? Звичайно вірю в Ісуса Христа.
А що стосується, чи маю я спасіння, то ще не маю і ви Новаку також не маєте.
Що далі, Новаку? Яких слів Ісуса Христа, я не слухаю, а ви слухаєте?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2017, 14:40 #2687707   #5365
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ха ха, Новаку. Маєте сумніви, що вірю в Ісуса Христа? Звичайно вірю в Ісуса Христа.
А що стосується, чи маю я спасіння, то ще не маю і ви Новаку також не маєте.
У такому разі, Вітябе, Вам слід звернутися до словника і глянути значення слова "вірити".
Потім знову прочитати оті слова Ісуса Христа і чітко дати самому собі відповідь на запитання "Чи вірю я оцим словам Ісуса Христа?"

Читайте їх ще раз, уважно:
Цитата 1. Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

25 А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Що далі, Новаку?
Якщо Ви дійно(!_) вірите Ісусу Христу, то повинні і цим Його словам вірити.
А якщо Ви кажете, що Ісус сказав неправду в цих словах, то це не віра, а невірство.

Почніть з оцих двох:
Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)
13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)

Там написано "має" і "маєте"?
Чи там написано так, як Ви це зрозуміли - "не маю" (не маєте)?
Погодьтеся, що то зовсім різні речі, сказані Ісусом і Вами про вічне життя.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2017, 00:09 #2689216   #5366
MniyMniy
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Бог єдиний, а його рвуть на тисячі частин і вбивають один одного славлячи ім'я його. Щось є в цьому ненормальне.
MniyMniy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2017, 08:22 #2689221   #5367
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від MniyMniy Переглянути допис
Бог єдиний, а його рвуть на тисячі частин і вбивають один одного славлячи ім'я його. Щось є в цьому ненормальне.
Згоден.
Думаю, що причина такої ситуації в тому, що Богом просто прикриваються ті, які мають цілком корисливі земні мотиви: влада, гроші і т.п. Тобто ті, хто насправді до Бога не мають стосунку, не знають Його.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 14:46 #2689606   #5368
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від MniyMniy Переглянути допис
Бог єдиний, а його рвуть на тисячі частин і вбивають один одного славлячи ім'я його. Щось є в цьому ненормальне.
Бог сам створив таку ситуацію, посилаючи на Землю пророків з різними поглядами. Наприклад Магомета і Ісуса.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 15:17 #2689612   #5369
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бог сам створив таку ситуацію, посилаючи на Землю пророків з різними поглядами. Наприклад Магомета і Ісуса.
аргументуйте, що Магомеда послав Бог?
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 15:35 #2689615   #5370
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
аргументуйте, що Магомеда послав Бог?
А як інакше він міг творити чудеса?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 16:01 #2689618   #5371
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А як інакше він міг творити чудеса?
які чудеса? хіба чудеса це аргумент?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А як інакше він міг творити чудеса?
у нас в верховній раді, наприклад, всі показують чудеса. получається що всіх цих "чудотворців" послав Бог?

Востаннє редагував pharaon: 23.04.2017 о 16:01. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 16:30 #2689621   #5372
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
які чудеса? хіба чудеса це аргумент?
у нас в верховній раді, наприклад, всі показують чудеса. получається що всіх цих "чудотворців" послав Бог?
Тобто всі в верховній раді можуть, наприклад, розділити місяць на дві частини?
А що тоді аргумент?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 17:31 #2689623   #5373
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто всі в верховній раді можуть, наприклад, розділити місяць на дві частини?
А що тоді аргумент?
ви стверджуєте що він посланий Богом. і аргументуєте це тим що він розділив місяць на двоє???))))
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 22:03 #2689645   #5374
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
ви стверджуєте що він посланий Богом. і аргументуєте це тим що він розділив місяць на двоє?
Чому я маю вірити, що Ісус наказував вітру і хвилям і не вірити, що Магомет наказував місяцю? В чому різниця?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2017, 08:16 #2689840   #5375
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бог сам створив таку ситуацію, посилаючи на Землю пророків з різними поглядами. Наприклад Магомета і Ісуса.
frhfnthy, існує проста людська логіка, яка говорить, що з двох взаємно протилежних тверджень одне обов"язково є неправильним.
Ісус та Магомет вчили про одне і те саме, чи про різні (протилежні) речі?
То що, Бог розділився всередині Себе і почав суперечити Сам Собі? Чи, все-таки, правильним є щось одне?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2017, 17:07 #2689894   #5376
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
існує проста людська логіка, яка говорить, що з двох взаємно протилежних тверджень одне обов"язково є неправильним. Ісус та Магомет вчили про одне і те саме, чи про різні (протилежні) речі? То що, Бог розділився всередині Себе і почав суперечити Сам Собі? Чи, все-таки, правильним є щось одне?
Ну тоді перевага на боці Магомета. В головному з його чудес, Корані, я можу переконатися сам. А чудеса Ісуса мені відомі тільки з слів людей, які з ним ходили і чомусь постійно в ньому сумнівалися. Після воскресіння він явився тільки своїм учням, що викликає велику підозру.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2017, 08:14 #2689947   #5377
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ну тоді перевага на боці Магомета. В головному з його чудес, Корані, я можу переконатися сам.
Коран є чудом, я Вас правильно зрозумів?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А чудеса Ісуса мені відомі тільки з слів людей, які з ним ходили і чомусь постійно в ньому сумнівалися.
Сумнівалися, бо їм важко було повірити в Бога, Який з"явився в тілі і виглядав як звичайна людина. Коли бачили чудеса, то вірили і кидалися Йому до ніг, присувалися поближче на обідах і вечерях і просилися посадити їх по праву руку в Царстві (як вони його уявляли), яке мало б настати, коли Ісус вижене окупантів (римлян), спаливши їх вогнем з неба (як варіант), а Сам засяде царювати над Ізраїлем.
А потім, коли бачили як Він разом із ними страждає від голоду, спраги, ходить кам"янистими дорогами пішки, а не на білому верблюді їздить, то їх віра падала. Остаточним ударом було те, що Ісус дозволив Себе схопити, побити і видати на смерть, причому смерть жахливу. Побачивши це все, вони просто розбіглися. Природня реакція людей. Я довіряю таким людям і таким свідченням. А свідченням екзальтованих фанатиків не довіряю.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Після воскресіння він явився тільки своїм учням, що викликає велику підозру.
Після воскресіння (а Магомет і далі в могилі) Ісус з"явився багатьом учням, написано, що їх було близько пятисот.
Але і цього було мало. Бо Церква, спільнота людей, які народилися заново, почалася з моменту приходу Утішителя, Духа Святого, Який прийшов на місце Ісуса Христа і будує Церкву та приводить людей до покаяння і нового народження.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2017, 11:53 #2689968   #5378
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата існує проста людська логіка, яка говорить, що з двох взаємно протилежних тверджень одне обов"язково є неправильним.
Новак як завжди в свому репертуарі. Або лише чорне, або лише біле. А про сірий колір з його тисячами відтінків не чув?
Якщо є два протилежні твердження, то можливі варіанти:
1. Одни правильний, інший хибний.
2. Обидва правильні, просто використані різні слова. А частину тверджень заховали в неопублікованих коментарях.
3. Обидва частково правильні, бо їх автори не все побачили/зрозуміли/хотіли прийняти.
4. Обидва неправильні, а насправді правильне щось інше, до якого автори обох тверджень ще не доперли.
5. Правильна відповідь узагалі недосяжна для людей на їхньому рівні буття.
6. Правильної відповіді банально не може бути.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2017, 08:40 #2690093   #5379
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Новак як завжди в свому репертуарі. Або лише чорне, або лише біле. А про сірий колір з його тисячами відтінків не чув?
Чув про вигадника Силенка, якому з"явилися духи предків і розповіли про нову релігію, перелицьоване язичництво.

Щодо логіки, про яку я згадав, то тут нема тисяч відтінків, як би Вам цього не хотілося. "Із двох взаємно протилежних тверджень одне обов"язково є хибним" - от і все.
Тому, якщо Ісус Христос та Магомет (Силенко і т.д.) говорять протилежні речі про Бога, то як мінімум одна сторона з двох говорить неправду.

А те, що пишете Ви, оті пункти - це вже спроба навести побільше туману, щоб взагалі не було ясності що є правдою, а що брехнею.
Те, що говорив Ісус і те, що Він зробив - це однозначна дорога до спасіння. Що таке спасіння, у чому воно полягає - теж пояснено. Кому вигідний туман у цих питаннях?
Хто тільки тим і займається, що намагається спотворити постать Ісуса або Його вчення? "Ісус був, але Він не такий, вчення було, але там трохи не про те" - такі і подібні їм твердження розповсюджуються з однією метою і вона зрозуміла.
Ярко, Ви себе вже остаточно заплутали, як вважаєте? Спасіння Вам же не потрібне, я правильно зрозумів? Вічне життя з Богом у майбутньому віці, віці нематеріальних тіл і єдності з Богом - це не для Вас, так? У Вас є краща надія, аніж та, яку приніс Ісус?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2017, 19:39 #2690215   #5380
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
якщо Ісус Христос та Магомет говорять протилежні речі про Бога, то як мінімум одна сторона з двох говорить неправду.
Ну і як визначити, хто з них говорить правду? Магомет є автором Корану, який звичайна людина без допомоги Бога не могла б написати. Це вагомий аргумент. Про чудеса Ісуса ми знаєм тільки з слів небагатьох людей з його оточення, які, як ви писали, постійно чекали від нього набагато більшого. Чому я їм, що дуже сильно бажали його возвеличення, маю довіряти? Не хочеться все життя вірити в не те, що треба. Мають бути беззаперечні докази.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:01.