Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2018, 11:51 #2730918   #561
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Ми минулого року були в Золотих пісках. Я був вперше на відпочинку і за кордоном і повинен сказати, що мені сподобалось все. Нема з чим порівняти, бо як такого досвіду мінімум, проте емоції були круті і це головне.
Pawelko зараз поза форумом  
Старий 15.06.2018, 11:58 #2730919   #562
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Pawelko Переглянути допис
Ми минулого року були в Золотих пісках. Я був вперше на відпочинку і за кордоном і повинен сказати, що мені сподобалось все. Нема з чим порівняти, бо як такого досвіду мінімум, проте емоції були круті і це головне.
Повірте тим, хто може порівняти з українськими "курортами", що не варто вам отримувати досвід морського відпочинку в Україні, принаймі поки що. І таких людей багато. За ті ж кошти ви отримаєте більше в тій же Болгарії. І нічого страшного немає (абсолютно) в поїздці за кордон, багато людей бояться, хто перший раз.

P.S. Власникам українських готельчиків почали снитися надприбутки після "втрати" Криму, та вони ж забули, що морів багато, люди розумнішають, а безвіз на руку
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 16.06.2018, 11:21 #2730956   #563
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Значить був правильний вибір, тепер тільки так. Тепер аналогічно хочу вирвати якусь дешеву гарячу путівку, щоб ще більше зекономити. Деякі експерти порадили так робити, адже різниця в ціні там колосальна. Єдина проблема це те, що може треба виїжджати "прямо завтра". Того я кожного дня тут на олх дивлюсь що нового і за скільки. Хоча в ідеалі це звичайно кінець серпня.

Востаннє редагував Pawelko: 18.06.2018 о 13:21.
Pawelko зараз поза форумом  
Старий 18.08.2018, 19:35 #2734413   #564
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Видалили тему, в якій я викладав відео про свою подорож до Болгаріїї на авто цього року
Кому буде цікаво як я перетинав кордони, що цікаво бачив в цій чудовій країні, прошу до перегляду на мій канал. Також розказую корисну інформацію для подорожуючих. На каналі знайдете 5 відео з подорожі https://www.youtube.com/channel/UCam...FG5mTMQ/videos
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 08:31 #2734423   #565
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Приїхав з Болгарії, їхав перший раз, машиною, по Румунії тільки за місцевими з Сі-Бішками: 140 траса, сотня в населених, пару раз сам пролітав біля поліцаїв - їм похер, тільки сонно глянули, але люблять стояти перед населенними пунктами. У Болгарії по магістралях теж швидко. Ціни, в середньому, на третину вищі наших. Поселився в Равді, готель прямо на пляжі, море - супер, але усе цікаво, тому об'їздив практично усе побережжя, від Золотих пісків до Дюн. Як вибирати готель - обов_язково дивитись фото пляжу і моря, бо може бути земля/каміння і вода з водорослями, причому навіть в величезному крутезному готелі. із Херсоном-Одесою навіть нема що рівняти(по чистоті та сервісу, окрім Лазурного, там природа і море бомбезні плюс тишина), не сподобався хіба Сонячний берег(шумно і брудно).

Востаннє редагував kolibryks: 19.08.2018 о 10:16.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 08:43 #2734424   #566
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Приїхав з Болгарії, об'їздив практично усе побережжя, від Золотих пісків до Дюн. Їхав перший раз, машиною, із Херсоном-Одесою-Кримом навіть нема що рівняти(по чистоті та сервісу), не сподобався хіба Сонячний берег(шумно і брудно). Ціни, в середньому, на третину вищі наших. Їхати по Румунії тільки за місцевими з Сі-Бішками: 140 траса, сотня в населених, пару раз сам пролітав біля поліцаїв - їм похер, тільки сонно глянули. У Болгарії по магістралях теж швидко.
Це даремно, про швидкість. Не потрібно наш менталітет та пофігізм переносити в Європу, вдома відривайтесь. Я так зрозумів, що ви їхали через Одеса-Рені-Галац... Так там дійсно як і в нас. Спробуйте поїхати так центральною Румунією, чи західною, там буде цікавіше з поліцією, і по грошах також. Там їдуть 50 в місті, хоч на БМВ, хоч на Порше. А ще "пролітав біля поліцаїв - їм похер", так там діють по закону, довести потрібно, вони вас не зафіксували з перевищенням швидкості от і не зупинили. Це у нас "глаз как у орла", поліцай побачив на глаз і взяв на лапу.
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 09:54 #2734428   #567
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Я так зрозумів, що ви їхали через Одеса-Рені-Галац... Так там дійсно як і в нас. Спробуйте поїхати так центральною Румунією
Для чого мені з Тернополя їхати через Одесу? Їхав Сучава - Фокшани - Бухарест - Русе, центріше не буває. А по місту само собою до 60, більше нема змісту, бо купа світлофорів та перехресть. Назад взагалі через Трансфагараш вертався(а це вже західна), то теж навіть на розмітку мало хто дивиться(суцільна? ні, не бачив ).

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Не потрібно наш менталітет та пофігізм переносити в Європу
Скажем так: то була швидкість потоку, тому не будем про менталітет. Румунія з Болгарією - то далеко не Європа(у культурному розумінні) і ніколи нею не будуть. Там нормальні тільки основні дороги, мені довелось поїздити їхніми розбитими сільськими дорогами, отам пригоди крутіше наших: ширина 3 метри і покриття гірше нема куди, краще вже б грунтовка. Один раз навіть 30 км вертався до траси, бо не знав, чи взагалі доїду тим напрямком.

Востаннє редагував kolibryks: 19.08.2018 о 10:05.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 09:58 #2734429   #568
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Для чого мені з Тернополя їхати через Одесу? Їхав Сучава - Фокшани -
Бухарест - Русе, центріше не буває. А по місту само собою 50, більше нема змісту, бо купа світлофорів та перехресть.
Дійсно, то я щось недогледів, Херсон то ви порівнювали курорти, а не їхали через Херсон
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 17:07 #2734451   #569
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Це даремно, про швидкість. Не потрібно наш менталітет та пофігізм переносити в Європу, вдома відривайтесь..
Тут вже настільки глухо, що можна вихвалятись швидкістю 100 км/год в населених пунктах і ніхто не заперечить.
Ще й підбадьорять, відриватись не «там», а «тут».

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Приїхав з Болгарії, їхав перший раз, машиною, по Румунії тільки за місцевими з Сі-Бішками: 140 траса, сотня в населених, пару раз сам пролітав біля поліцаїв - їм похер, тільки сонно глянули, але люблять стояти перед населенними пунктами. У Болгарії по магістралях теж швидко.
Не страшно ще когось збити на смерть, або покалічити?

Востаннє редагував Ingenue: 19.08.2018 о 17:08. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 17:21 #2734453   #570
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата Назад взагалі через Трансфагараш вертався
Є фото чи відео (можна з реєстатора)?
І маршрут руху Равда - Тернопіль ч/з Трансфагараш.
Klisan зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 17:25 #2734454   #571
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тут вже настільки глухо, що можна вихвалятись швидкістю 100 км/год в населених пунктах і ніхто не заперечить.
Ще й підбадьорять, відриватись не «там», а «тут».

Додано через 1 хвилину

Не страшно ще когось збити на смерть, або покалічити?
Так я теж проти і в дома, і там. То звучало не як підбадьорювання, а розуміння того, що людина вдома собі таке дозволяє, і ніхто її не зупинить...
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 19.08.2018, 19:42 #2734459   #572
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не страшно ще когось збити на смерть, або покалічити?
Ні, не страшно, вже мав і одне і друге, так що вважай це діагнозом, кому що судилось, тому взагалі не парюсь. Хоча вже казав, що я не унікальний, там дуже багато так їздять, чимало місцевих значно швидше.

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Є фото чи відео (можна з реєстатора)?
І маршрут руху Равда - Тернопіль ч/з Трансфагараш.
Тут дуже довго, дивись на Драйві, скоро викладу: https://www.drive2.ru/r/daewoo/1013202/

Востаннє редагував kolibryks: 20.08.2018 о 07:24.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 20.08.2018, 16:21 #2734495   #573
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ні, не страшно, вже мав і одне і друге, так що вважай це діагнозом, кому що судилось, тому взагалі не парюсь.
Може тому і гинуть під твоїми колесами люди, шо взагалі не паришся?
Я колись була дуже здивована, як можна двічі збити на смерть, а тепер зрозуміло що це закономірність.
Хто шкодує, взагалі за кермо не сяде вже, навіть, якщо невинний . А 100 км по населеному пункту, тим більше після такого печального досвіду- це сюрреалізм.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 20.08.2018, 18:55 #2734497   #574
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я колись була дуже здивована, як можна двічі збити на смерть, а тепер зрозуміло що це закономірність.
Найсмішніше те, що якраз тоді швидкість була реально 50, є експертиза. Наше життя цікаве тим, що закономірності можуть не відбутись часом в очевидних речах і, по великому рахунку, нічого не вартує. А не сідати за кермо - не варіант, поцікався скільки гине людей під колесами профессіоналів(машиністів, дальнобійників) у тій же Німеччині, декількамісячна реабілітація(при потребі, звичайно), де їм роз'яснюють, що таке буває, це випадок, їх вини у тому немає - і далі в дорогу.

До речі, в тій же Польщі, смертність на дорогах майже в 4 рази менша, ніж в Україні, Румунії чи тій же Болгарії(там трохи менше). А знаєте чого? Бо в поляків дороги нормально зроблені, а не як у румунів: 4 швидкісних смуги через населений пункт і решта у такому ж стилі.

Короч по темі: на другий рік хочу спробувати "все включено" в Золотих пісках, але бронюватиму наперед, зимою.

Востаннє редагував kolibryks: 22.08.2018 о 08:00.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 25.06.2019, 10:39 #2762042   #575
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Нікому не потрібна карточка Болгарського опратора? там же є і інтернет (залишилось 3-5 Гбт).
Купував 16.06. Вона місячна.
Зручно для навігації по країні та й у місцях, де немає інтернету.

П.С. Бесплатно ))
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (26.06.2019)
Старий 25.06.2019, 13:12 #2762048   #576
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Би взяв, але їду туди в 20-х числах липня.
Скажіть яка дорога до румунського кордону?
SPO зараз поза форумом  
Старий 26.06.2019, 10:13 #2762142   #577
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Би взяв, але їду туди в 20-х числах липня.
Скажіть яка дорога до румунського кордону?
не дуже. Чортків, Заліщики, Чернівці - трохи ями, напливи і т.д. Краще вдень їхати.
То Вам не Тернопіль-Львів
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (01.07.2019), SPO (26.06.2019)
Старий 15.07.2019, 21:20 #2763143   #578
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

цікавить питання по маршруту, в кого не питав всі їхали на Бухарест, гугл маршрути каже круг в 100 км і каже після Бузеу їхати на Падіну. Хтось так пробував?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 15.07.2019, 21:45 #2763144   #579
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
цікавить питання по маршруту, в кого не питав всі їхали на Бухарест, гугл маршрути каже круг в 100 км і каже після Бузеу їхати на Падіну. Хтось так пробував?
Не дуже розумію суть питання... Ви на море?
На Падіну це я так розумію веде через Селістру, Добрич? Якщо так, то через Бухарест - то перетинати кордон річкою по мосту, а інший варіант - паромом. Обидва варіанти платні, міст дешевший але не суттєво. У першому випадку дорога типу "головніша", та другий варіант не гірший, дороги більшість в нормальному стані.
Окружна Бухаресту буває дуже завантажена, бувають ремонти.
Дивіться на час руху, який показує Гугл і вибирайте кудою показує швидше.
VetZhash зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (15.07.2019)
Старий 15.07.2019, 22:31 #2763145   #580
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Дякую. Це те що хотів почути, в мене просто знайомі на паром через Бухарест їздили ))) І вони типу другий раз, а я перший, тому слухаю їх, аде бачу по карті, що вроді щось не то.
Andrik84 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:07.