Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Що вам би хотілося покращити в роботі "Крапки"?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2003, 17:25 #385   #41
Kropiva
 
Аватар для Kropiva
Типово

ага...2м роста ...вышибала...мож мне стоит поправиться и поучаствовать в огромном конкурсе на это место????
:P
Kropiva зараз поза форумом  
Старий 15.04.2003, 07:39 #387   #42
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово

Цитата:
Допис від Kropiva
И Я ЕЩЁ ХОЧУ ЧТО БЫ РАЗРЕШИЛИ КУШАТЬ ЗА КОМПАМИ...
Обещаю быть очень акуратной!
Колись ще на початку иснування Крапки, клієнт розлив на клавиатуру Кока-колу. Як її не рмонтували, її нічого не спасло. Після того їсти і пити заборонено. І так буде, я думаю, завжди.
Islayda зараз поза форумом  
Старий 15.04.2003, 08:20 #388   #43
ads
Guest
Типово

хех... я не уявляю як можна їсти і не за компом.... це ж кайф який
 
Старий 15.04.2003, 15:42 #397   #44
Tanculka
Типово

Ага, я теж люблю їсти за компом, тіки шеф мені не дозволяє, і постійно кричить на мене
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 15.04.2003, 19:00 #407   #45
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово

Цитата
Допис від Tanculka
Ага, я теж люблю їсти за компом, тіки шеф мені не дозволяє, і постійно кричить на мене
Розумний в тебе шеф)))
Islayda зараз поза форумом  
Старий 15.04.2003, 19:54 #409   #47
ads
Guest
Типово

якщо придумали мухонеобсераємі,водонепроніцаємі.... мобілки... то невже не придумали мишок і клав таких.... адмінам було бпопріколу... зібрав клави з мишками, покупав , феном висушив і маніпулятори готові ндо наступної порції кокаколи і жирної піцци

скільки їм за компом і все ок... ну не раз проливав згущонку на клаву... навіть раз запхав сідюк з повідлом... і все ОК
 
Старий 16.04.2003, 05:28 #410   #48
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від gsv
якщо придумали мухонеобсераємі,водонепроніцаємі.... мобілки... то невже не придумали мишок і клав таких.... адмінам було бпопріколу... зібрав клави з мишками, покупав , феном висушив і маніпулятори готові ндо наступної порції кокаколи і жирної піцци

скільки їм за компом і все ок... ну не раз проливав згущонку на клаву... навіть раз запхав сідюк з повідлом... і все ОК

Тобі ще може до комплекту придумати спеціальну праску щоб клава була завжди рівною???
 
Старий 16.04.2003, 06:03 #411   #49
ads
Guest
Типово

праска - другорядне.... вот кнокпа пиво, піца, етц була б в самий раз
 
Старий 17.04.2003, 10:22 #432   #50
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово

Уявляю собі: приходжу я в інтернет-кафе, сидаю за комп, відчуваю, що сіла на щось "зайве", дивлюсь - пакет з під чіпсів. Ложу руку на мишку або клавіатуру і ... прилипаю. Монітор весь в плямах то від коли, то від пива, то ще від якогось напою...Супер!!%)
Ось тому халяви не буде Будете чемно їсти за бар-стійкою або на лавочці А за своїми компами домашніми виробляйте що хочете
Islayda зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 10:35 #433   #51
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

Це тільки в наших екс-СРСР країнах таке можливе,
в інших країнах людине такі дикі як ми...
aleksandro зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 10:35 #434   #52
ads
Guest
Типово

якщо комусь захочеться загадити клаву чи мишу то і так це зробить....
нічого не мішає зїсти піцу за стійкою і з брудними руками сісти за комп...
 
Старий 17.04.2003, 13:09 #438   #53
Tanculka
Типово

Цитата:
Допис від gsv
якщо комусь захочеться загадити клаву чи мишу то і так це зробить....
нічого не мішає зїсти піцу за стійкою і з брудними руками сісти за комп...
Тут я з тобою не згідна. По-перше, якщо людина поїсть піцу і внеї жирні руки, то їй самій буде не приємно з ними ходити, вона обов"язково їх помиє, або витре серветкю. По-друге, крихти і ковбаса падає на клаву, жирними руками ти її витягаєш, і після цього в якому стані буде клава? По-третє, уяви ситуацію, в нет кафе всі сидять за компом і їдять піцу, жирними руками по клаві, а потім ту клаву всі починають чистити. І тибільше, вона так вже і не почиститься, і не буде мати нового вигляду. Навіщо це робити, якщо можна і поїсти за барною стойкою. Якщо люди граються в іграшки, то там піца ну ніяк не вписується. Я вважаю, що добре зробили правило, щоб не їсти за клавою.
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 14:59 #447   #54
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Tanculka
Цитата:
Допис від gsv
якщо комусь захочеться загадити клаву чи мишу то і так це зробить....
нічого не мішає зїсти піцу за стійкою і з брудними руками сісти за комп...
Тут я з тобою не згідна. По-перше, якщо людина поїсть піцу і внеї жирні руки, то їй самій буде не приємно з ними ходити, вона обов"язково їх помиє, або витре серветкю. По-друге, крихти і ковбаса падає на клаву, жирними руками ти її витягаєш, і після цього в якому стані буде клава? По-третє, уяви ситуацію, в нет кафе всі сидять за компом і їдять піцу, жирними руками по клаві, а потім ту клаву всі починають чистити. І тибільше, вона так вже і не почиститься, і не буде мати нового вигляду. Навіщо це робити, якщо можна і поїсти за барною стойкою. Якщо люди граються в іграшки, то там піца ну ніяк не вписується. Я вважаю, що добре зробили правило, щоб не їсти за клавою.
Вот на рахунок жирних рук ти не права, бо я бачив багато людей які ходять з жирними руками і жир їм зовсім не заважає.
Тому я думаю, що взагалі не варто після всяких піц і т.д. пускати за комп поки не помиють руки!!!
 
Старий 17.04.2003, 16:27 #450   #55
Tanculka
Типово

Згідна з тобою на 100%
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 16:36 #452   #56
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

Поступово переходимо до теми обговорення особистої гігієни
aleksandro зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 17:00 #455   #57
ads
Guest
Типово

А мені було б приємно наступне:
Прихожу я в Крапку, сідаю за своє "улюблене" місце, а тут приходить баришня і саме вона а не хтось інший ( сама баришня мабуть в курсі справ ) і приносить пиво і чіпси ( можна звичайно і за гроші і без знижок).
Приємно то як!
 
Старий 17.04.2003, 18:25 #460   #58
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

Цитата
Допис від Apache
А мені було б приємно наступне:
Прихожу я в Крапку, сідаю за своє "улюблене" місце, а тут приходить баришня і саме вона а не хтось інший ( сама баришня мабуть в курсі справ ) і приносить пиво і чіпси ( можна звичайно і за гроші і без знижок).
Приємно то як!
Ну ось станеш ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ тоді щось придумаєм
aleksandro зараз поза форумом  
Старий 17.04.2003, 18:33 #461   #59
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Alesandro
Ну ось станеш ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ тоді щось придумаєм
Та вже був "постійним" клієнтом. І знову починаю.
Але:
1. баришня працює через день.
2. Їй за це ніхто додатково не доплачує (за нерви і т.п.)
3. Легше мені на пряму з нею домовитись (жарт)
 
Старий 18.04.2003, 18:23 #487   #60
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата
Допис від Apache
Цитата
Допис від Alesandro
Ну ось станеш ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ тоді щось придумаєм
Та вже був "постійним" клієнтом. І знову починаю.
Але:
1. баришня працює через день.
2. Їй за це ніхто додатково не доплачує (за нерви і т.п.)
3. Легше мені на пряму з нею домовитись (жарт)
То ти приходь через день!!! А тощось тебе нема і нема.... Баришня вже скучати починає... І за це їй теж не доплачують (нерви і т.д)
Nata зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:25.