Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 7

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2012, 19:29 #2058522   #1421
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

йдіть звідсіля зі своїми хаками і обговоренням Він 8 у відповідну тему...
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2012, 14:24 #2068928   #1422
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Windows 7

2,5 роки вже вдома стоїть "чиста" Він 7 - ні разу ще не переставляв з тих пір, і все прекрасно оновлюється (правда в ручному режимі). Гадаю всякі фобії перед ними є надумані і необгрунтовані.

А збірки - зло. Їх хіба ставити з розрахунку, шо більше півроку вісь не протягне.

Ситуйовина з Він 8 теж доволі кумедна: народ ганяється за віссю, спецом заточену своєю новітньою графічною оболонкою (колишнє Метро - зара хз як вони го кличуть) під тачскріни (а значить, в основному орієнтована на мобільні апарати - всякі там планшети і вікнофони), з метою встановити її на десктопі, при цьому - вирубивши основну гуїшку і юзаючи замість неї якісь костилі Звиняйте - но логіки тут мало. Найкраща редмондовська ОС, не схожа на Він 8, це - Він 7. Ну а найкраща мікрософстська вісь всіх часів і народів - це ХР . Вона у мя на роботі на компі вже 5 років трудиться без всяких ... - реально мегаось!
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2012, 21:00 #2081584   #1423
AlexSKH
Учасник
 
Аватар для AlexSKH
Типово Відповідь: Windows 7

не можу змінити часовий пояс,так як у його виборі присутній лише час +2,як можна відкрити інші,підкажіть,будь-ласка)
AlexSKH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2012, 22:07 #2081636   #1424
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Windows 7

Панель Керування -> годинник мова та країна/регіон -> змінити часовий пояс

у мя появляється вікно наступного виду:



цікаво, чому у вас не так... Одначе, гугл любязно підказав альтернативу:
1, запускаєм командну стрічку (cmd)
2. тицяєм tzutil /g (нам вивалюється вибраний в данний момент часовий пояс)
3, цикаєм tzutil /l (то буква Л ангельська - нам являється список доступних поясів)
4, пишем tzutil /s "FLE Standard Time" (в лапках - назва нашого часового поясу - встановлюємо нове значення поясу)

Також є "тіпа рішення" від хлопців з редмонду тут - суть її - перевірити вашу вінду, чи бува не файли не попсуті. Ну але якшо юзаєте збірку - сей варіант - явно не для вас.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 09:31 #2089938   #1425
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Windows 7

не хотів створювати окремої теми, виіршив написати тут.
Значить так, є така ситуація, мій робочий компютер одночасно підєднаний в дві абсолютно різні мережі. Фактично весь час я користуюся першою мережею, але для роботи двох програм мені потрібно переключатись в другу. Покищо я це вирішую вимкненням і ввімкненням мережевих адаптерів, але шукаю вирішення проблеми щоб вони були увімкнені обоє одночасно. Хтось з таким стикався?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 10:05 #2089964   #1426
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

якщо коротко - то ніяк так не замутиш )
я маю ту саму мульку і роблю то саме з сітковими.

як варіант: ставиш віртуалку - віддаєш в наї якісь 1 з мережевих і там ранаєш якіс програми. але то костиль )
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 10:14 #2089973   #1427
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Значить так, є така ситуація, мій робочий компютер одночасно підєднаний в дві абсолютно різні мережі. Фактично весь час я користуюся першою мережею, але для роботи двох програм мені потрібно переключатись в другу. Покищо я це вирішую вимкненням і ввімкненням мережевих адаптерів, але шукаю вирішення проблеми щоб вони були увімкнені обоє одночасно. Хтось з таким стикався?
Помоєму із двома адаптерами одночасно вміють працювати тільки серверні версії Вінди.

Як можливий варіант: http://www.netsetman.com/
Задаєш всі настройки, а потім одним кліком між ними переключаєшся.
 
Подякував(ла):
StealZ (07.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 20:40 #2117736   #1428
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Windows 7

Щоб не створювати енну тему, то запитаю тут...
7 UL SP1 (32)...останніх два дні не йде відео онлайн, на більшості сайтах(ex.ua, fs.ua і т.д.) - чистив кеші і інший ге, обновлював флеш плеєр, джаву і кодеки, результат той самий....реклама йде, а відео постійно в роздумах....а і на ексі не відображає постерів....так ніби щось блочить....каспера вимикав, резільтат не змінний.

аааа....і саме смішне, ютуб працює на ура....нонсенс.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:52 #2118210   #1429
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

флеш плеєр онови http://get.adobe.com/ru/flashplayer/
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 17:51 #2118389   #1430
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
флеш плеєр онови http://get.adobe.com/ru/flashplayer/
оновлював...зносив і перевстановлював не помагає.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 21:45 #2118538   #1431
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

зробити відкат системи на той момент, коли все було добре, нє?
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 12:03 #2161354   #1432
OK
Типово Відповідь: Windows 7

Після перевстановлення віндовс7 не працює режим сна, тобто сама кнопка "Сон" не активна, можна тільки перевести комп"ютер в режим глибокого сну. Як це можна виправити? Дякую.
ПС: віндовс 7 ултімейт.
OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 14:49 #2161590   #1433
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата
Допис від OK Переглянути допис
Після перевстановлення віндовс7 не працює режим сна, тобто сама кнопка "Сон" не активна, можна тільки перевести комп"ютер в режим глибокого сну. Як це можна виправити? Дякую.
ПС: віндовс 7 ултімейт.
Настройки біоса не чіпав? Там має бути вкл. S3 suspend to RAM. Ще може бути що немає установлених драйверів для чіпсета - якщо мені не зраджує память.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OK (19.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2013, 22:50 #2162743   #1434
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Щоб не створювати енну тему, то запитаю тут...
7 UL SP1 (32)...останніх два дні не йде відео онлайн, на більшості сайтах(ex.ua, fs.ua і т.д.) - чистив кеші і інший ге, обновлював флеш плеєр, джаву і кодеки, результат той самий....реклама йде, а відео постійно в роздумах....а і на ексі не відображає постерів....так ніби щось блочить....каспера вимикав, резільтат не змінний.

аааа....і саме смішне, ютуб працює на ура....нонсенс.
В мене було подібне, і проблема виявилась в провайдері. Чи то телеком шось блокував на своему рівні, чи хз. Факт того, що на тому самому ПК на Київстар працювало, а на ОГО ні.
Каспер наврят чи, там нема такого. Може антибанер шалить, але наврят.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 23:06 #2164406   #1435
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 7

Сьогодні Майкрософт почне примусове оновлення до Він7 СП1. Оновлення буде ставитись автоматично, без згоди користувача (при умові що виставлене автоматичне оновлення.) Раніше на встановлення СП1 потрібна була згода користувача.

Також, 9 квітня закінчується підтримка Він7 RTM.

http://blogs.windows.com/windows/b/b...ws-update.aspx
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 16:42 #2171454   #1436
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Windows 7

Незнаю може не сюди. Хлопці дайте ссилку (звичайно в пп) на windows 7 professional x64. якщо маєте на більш менш пристойну, шоб недуже глючна була. Дякую
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 13:15 #2224999   #1437
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Windows 7

Така ось ситуація.
Пробував ставити коліжанці сімку на новий ноут (asus x501u) все би нічого, починається процес, вибираю регіональні налаштування і коли починаєть встановлення, видає помилку "не знайдено драйвера оптичних пристроїв"...і мене б це не здивувало, якби по своїй природі в ноуті його не передбачено було.
п.с. встановлював з флешки(що і логічно)

може хтось знає, як з цим боротись?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 14:22 #2225046   #1438
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Windows 7

1. Який дистрибутив 7-ки ставите?
2. Як саме його на флешку заливали? (Ultraiso, grub4dos, просто копіювання, інші варіанти)
3. Як в біосі виставлення Boot device priority?

В мене схожа проблема була, вирішилася зміною дистрибутива на монкрусовську зборку, хоча бачив і інші рішення. Постараюся знайти і викласти.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 14:54 #2225059   #1439
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Windows 7

та я вже трохи погуглив і по статистиці три проблеми 1. і головна, втикнута була в юсб 3.0. 2. записана не гуд(записував віндосівською прогою на флешку). 3. в біосі танці з бубном робити.

(в біосі першим поставив флешку, другим там без варіантів чогось було....ріелтек і блаблабла шось там)

п.с. я не сильний "спец" в тих справах, тому навіть половини слів не зрозумів з останнього посту
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 16:10 #2225090   #1440
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата 2. Як саме його на флешку заливали? (Ultraiso, grub4dos, просто копіювання, інші варіанти)
Офіційною пограмою від Майкрософт Windows 7 USB DVD Download Tool Проблем ні разу незамічав.

Цитата 1. Який дистрибутив 7-ки ставите?
x64 Ultimate
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
beta, milkosoft, rtm, windows 7



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:12.