Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.09.2015, 08:35 #2572439   #21
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата Думаю стати хірургом! Порадьте, будь ласка, скальпелі якої фірми краще брати для початку, і по чому можна взяти весь комплект апаратури б/к з кабінетом?
Це просто жесть. Ти справді думаєш,що цей баян зробив твій пост оригінальним?

Звичайно,порівнювати фотографа з хірургом,це дуже доречно. Співвідношення відповідальності,точності в роботі і кількості необхідних знань і навиків ідентичне. Я б навіть сказав,що фотографу набагато ваще.

Хочу таксувати. Порадьте яку ліпше машину для такого купити.
Хочу зайнятись клінінгом,яку краще хімію і пилосос купити.
Ну і на кінець,хочу стати валютчиком. Яку барсєтку порадите.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 09:55 #2572474   #22
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Ваще, ваще )

Як бачимо, навіть, щоб писати на форумі, потрібні деякі знання і навики.

Співчуваю людям, які планують заробляти гроші, розраховуючи на власне вміння в будь-якій справі, в якій не мають тями.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 16:34 #2572623   #23
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Да ладно позбирались тут гуру мистецтва, так ніби не знаєте які екземпляри взагалі по школах і садках фоткають.

Для автора, бюджетний варіант для старту, в ваш бюджет(500$) може бути, щось в стилі цього:
Nikon D90+18-105 (150$) + Nikon 50mm 1.8G (150$) + спалах Nikon SB700 (195$) або Meike MK430 (65$), з останнім на здачу буде ще стойка з зонтом.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 17:10 #2572638   #24
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Але яке це має відношення до того,що попросила людина?
Бо людина неправильно просить.
Спочатку питають де навчитися, а не який інструмент потрібен.
Бо коли навчаться, то вже знатимуть що їм треба самі.

Я думаю краще людину зразу навернути на путь істинний, ніж потім її будуть навертати незадоволені клієнти. А потакаючи - ми робим ведмежу послугу. Хай воно виглядає грубо і некультурно, але це не зі зла робиться.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 21:15 #2615751   #25
sigillum
Учасник
 
Аватар для sigillum
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Бо людина неправильно просить.
Спочатку питають де навчитися, а не який інструмент потрібен.
Бо коли навчаться, то вже знатимуть що їм треба самі.
Навчитися, не маючи інструмента, неможливо. Можна прочитати безліч книжок з фотографії, але без практики все це нічого не варто. Навчитися можна й самостійно, було б бажання і вільний час. Особисто я починав з Нікон Д3100.
sigillum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 22:07 #2615774   #26
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Це просто жесть. Ти справді думаєш,що цей баян зробив твій пост оригінальним?

Звичайно,порівнювати фотографа з хірургом,це дуже доречно. Співвідношення відповідальності,точності в роботі і кількості необхідних знань і навиків ідентичне. Я б навіть сказав,що фотографу набагато ваще.

Хочу таксувати. Порадьте яку ліпше машину для такого купити.
Хочу зайнятись клінінгом,яку краще хімію і пилосос купити.
Ну і на кінець,хочу стати валютчиком. Яку барсєтку порадите.
я давненько вже читав і тому не можу згадати як звали дійових осіб -

відома письменниця каже відомому фотопортретисту:
- Які в Вас чудові фото! мабуть Ви маєте дуже дороге обладнання?
- А Ви пишете такі чудові твори! мабуть в Вас дуже дорога авторучка?

десь так о 2000 році іздив с знайомим в Татри. тоді цифрові камери тіко зявлялися і той мене переконував, шо той мій олімпус 310 хєрня, а вот Зєніт то є вєсщь
але після тої подорожі мен зацінив, за цифровим фото таки майбутнє і купив собі якусь напівпрофесійну камеру десь за 600 уо - мій олімпус 200 коштував.
таки виявилося, шо наявність дорожчої камери не компенсує відсутнвсть мозгів - при наступній поїзці в Татри той даун вмикнув макрорежим і так все і фоткав. звичайно шо на тих фото себе було важко впізнати
але чувак не заспокоївся, продав того фотіка за півціни і вкупив вже собі панасонік за 800 баків
я один раз бачив як він тим панасоніком фотав клумбу під хатою, але в поїздки з собом той панасонік не бере, і завжди питає чи я взяв фотокамеру - а я все життя юзам самі дешеві цифрові мильниці

є такий Андрійко Каганович - погоняло "ПЄРДЄЙ" - то воно дуже любить всім вихвалятися який він нєвєбєнний фотомайстер. в нього реально є кілька дорогих камер, але я не бачив жодного хорошого фото, шо воне зробило...



так що насмілюся надати тс пораду - для початку навчиться добре фоткати дешевою фотокамерою, а там вже самі будете знати що Вам потрібно. просто тому шо представлені у темі радники фотографувати вміють хіба шо пьяні рила на корпоративі)
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (15.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 22:16 #2615776   #27
wisper
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата я давненько вже читав і тому не можу згадати як звали дійових осіб -

відома письменниця каже відомому фотопортретисту:
- Які в Вас чудові фото! мабуть Ви маєте дуже дороге обладнання?
- А Ви пишете такі чудові твори! мабуть в Вас дуже дорога авторучка?

десь так о 2000 році іздив с знайомим в Татри. тоді цифрові камери тіко зявлялися і той мене переконував, шо той мій олімпус 310 хєрня, а вот Зєніт то є вєсщь
але після тої подорожі мен зацінив, за цифровим фото таки майбутнє і купив собі якусь напівпрофесійну камеру десь за 600 уо - мій олімпус 200 коштував.
таки виявилося, шо наявність дорожчої камери не компенсує відсутнвсть мозгів - при наступній поїзці в Татри той даун вмикнув макрорежим і так все і фоткав. звичайно шо на тих фото себе було важко впізнати
але чувак не заспокоївся, продав того фотіка за півціни і вкупив вже собі панасонік за 800 баків
я один раз бачив як він тим панасоніком фотав клумбу під хатою, але в поїздки з собом той панасонік не бере, і завжди питає чи я взяв фотокамеру - а я все життя юзам самі дешеві цифрові мильниці

є такий Андрійко Каганович - погоняло "ПЄРДЄЙ" - то воно дуже любить всім вихвалятися який він нєвєбєнний фотомайстер. в нього реально є кілька дорогих камер, але я не бачив жодного хорошого фото, шо воне зробило...



так що насмілюся надати тс пораду - для початку навчиться добре фоткати дешевою фотокамерою, а там вже самі будете знати що Вам потрібно. просто тому шо представлені у темі радники фотографувати вміють хіба шо пьяні рила на корпоративі)
Просто тут істина десь посередині. В крайнощі не треба кидатись Хороший фот при відсутності логіки і уяви не поможе і суперські здібності не допоможуть,якшо підрукою 1.3мп.

Ось приклад,профі зробив всьо шо міг,а фото гімно.

https
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 22:56 #2615782   #28
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Просто тут істина десь посередині. В крайнощі не треба кидатись Хороший фот при відсутності логіки і уяви не поможе і суперські здібності не допоможуть,якшо підрукою 1.3мп.
воть йа папрашу показати магазин, де на нинышній день продають фотіки 1,3 мегапікселя )))

не знаю шо на поточний момент є найдешевшим, а я свій Samsung DV150 з 16 мп, 5-крат.опт.зумом, Wi-Fi(півночі розбирався для чого і вирішив шо мені не треба) і додатковим фронтальним дісплеєм для селфі купив півтора роки тому просто тому, що не знайшов нічого дешевше. але то був третій фотік за рік, бо один вкрали, другий втопив...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 23:18 #2615786   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Є деякі нюанси, які залежать не від крутості фота а від його банальних конструктивних особливостей, як то розмір матриці, її динамічний діапазон, світосила об'єктива. Якщо людина буде знімати пейзажі чи макро - їй вистачить і більш-менш нормальної "мильниці". Якщо ж є плани рухатись в напрямку художнього фото, портрету, фотозйомки при складному освітленні, нічної зйомки - то треба таки брати дзеркалку хоч би й простенький Д3100. Ну бо просто "мильниця" вже технічно не "потяне" зйомку в таких умовах - не дасть красиве розмиття фону, зашумить нічне фото і т.д.
І РАВ формат конче мусить бути.
Я довший час знімав стареньким ультразумом. Нічого такого особливого в принципі. На профі не претендую. Але в якийсь момент вирішили з дружиною зробити собі подарунок і взяли Д5100, тому що в деяких нюансах старого Фуджика стало невистачати вже. Результат - гарних фото в колекції стало значно більше. В основному знімаєм в подорожах. Барви гір, вечірнього неба новий фот передає куди краще, ніж попередник. Хоча фудж часто використовуєм і зараз.
І до речі анітрохи не шкодую, що взяв саме любительську камеру. Так, трохи менше кнопочок і більше треба по меню "клацати" в той час як в "напівпро" все робиться одним-двома натисненнями, але зате сам фот менший і легший, що немаловажно, коли рюкзачка пакуєш, да і автоматичні програми не соромлюсь юзати - чесно зізнався собі, що я далеко не профі, тому де знаю як знімати - знімаю на ручних, де не знаю - віддаю ініціативу камері - головне ж щоб фото потім нагадало настрій миті, а не те, який ти молодець, що сам все вірно налаштував

Востаннє редагував switch: 15.02.2016 о 23:31.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 23:35 #2615791   #30
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Є деякі нюанси, які залежать не від крутості фота а від його банальних конструктивних особливостей, як то розмір матриці, її динамічний діапазон, світосила об'єктива. Якщо людина буде знімати пейзажі чи макро - їй вистачить і більш-менш нормальної "мильниці". Якщо ж є плани рухатись в напрямку художнього фото, портрету, фотозйомки при складному освітленні, нічної зйомки - то треба таки брати дзеркалку хоч би й простенький Д3100. Ну бо просто "мильниця" вже технічно не "потяне" зйомку в таких умовах - не дасть красиве розмиття фону, зашумить нічне фото і т.д.
І РАВ формат конче мусить бути.
Я довший час знімав стареньким ультразумом. Нічого такого особливого в принципі. На профі не претендую. Але в якийсь момент вирішили з дружиною зробити собі подарунок і взяли Д5100, тому що в деяких нюансах старого Фуджика стало невистачати вже. Результат - гарних фото в колекції стало значно більше. В основному знімаєм в подорожах. Барви гір, вечірнього неба новий фот передає куди краще, ніж попередник. Хоча фудж часто використовуєм і зараз .
нє, ну ти таки згоден чи ні - для початку треба навчитися добре знімати простим фотіком і почати розуміти що до чого ?

а не купувати с ходу професійну камеру не вміючи в ній макрорежим відключити )
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 00:04 #2615796   #31
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
нє, ну ти таки згоден чи ні - для початку треба навчитися добре знімати простим фотіком і почати розуміти що до чого ?
скажем так - якщо людина точно знає, що вона буде займатись тим серйозно, ну не профі там, але бачила припустимо чиїсь якісні фото і готова вчитись і розбиратись, щоб отримати такий же результат - то варто зразу брати щось серйозніше. Сенс витрачати гроші на простеньке щось, якщо все рівно через рік вернешся до того ж питання?
А якщо людина ніколи тим не займалась і не впевнена чи то її дійсно зачепить - то звичайно краще гроші зекономити. Що точно скажу - то дійсно не бачу сенсу платити 300-400 баксів за наворочені ультразуми в яких все рівно будуть маленькі матриці і вузький динамічний діапазон. Якщо вже витрачати такі гроші - то на зеркалку, або беззеркалку (системну камеру) з великою (відносно) матрицею.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2019, 09:31 #2746085   #32
Kseniya087
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, яким фотоапаратом можна стартанути!

Я теж за canon 60d. Дуже навіть непоганий апарат для початку кар'єри фотографа. Головне - навчитись розбиратись із функціоналом, як налаштовувати матрицю, як виставляти фокус.
Kseniya087 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ektalion (12.02.2019), S.H.A.D.E (24.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:48.