Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Заборона серіалу Свати

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.11.2017, 19:24 #2713401   #1
doctorloza
Учасник
 
Аватар для doctorloza
Типово Заборона серіалу Свати

Серіал Свати заборонять в Україні вже найближчим часом. Уповноважене відомство, Державне агентство України з питань кіно, має намір відкликати прокатне посвідчення через одного з головних акторів - Федора Добронравова.
Про це розповів перший заступник голови Держагентства Сергій Неретін, передає Укрінформ.
Напередодні Служба безпеки України оголосила про заборону на 3 роки в’їжджати до країни актору через підтримку ним агресивної політики Кремля щодо України. Добронравов неодноразово відвідував окупований Росією Крим та публічно підтримував незаконну анексію півострова.
Реалізувати заборону Держкіно зможе після надходження відповідних документів з Міністерства культури, яке в свою чергу чекає папери з СБУ.

http://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-uk...u-2253321.html
Звернення Володимира Зеленського
https://www.unian.ua/society/2259861...tiv-video.html
doctorloza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 21:48 #2713430   #2
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Їм просто не хватило таланту перейти на Українську, як, наприклад, "суперкопам"
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2017, 07:02 #2713447   #3
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Якось пох, від такого мила верне хто б там не знімався
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 2:
PrinceOfUkraine (26.11.2017), regman (26.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2017, 22:46 #2713592   #4
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Свати дивилася пару серій перших сезонів і то як фон. Так нічо, навіть сміялася, а це вже великий плюс. Без сватів прожити можна елементарно, але не в Сватах справа.
Ми помаленько, але невпинно скочуємося в радянське минуле і в російське теперішнє. Спочатку забороняємо російське, потім бо не ті акторив, потім, бо щось не те сказали і не так подивилися. Зараз це все ше не дуже помітно і більшості пофік, але в один момент ми усвідомимо, що за нас вже давно вирішують, що дивитися, слухати і говорити. І тоді ми вже нічого не зможемо зробити, бо ми вже розучимся самі думати і говорити.
Я не хочу жити в такій країні, де народ вважають наскільки тупим, що йому навіть не дають права самому вирішувати який серіал варто дивитися.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 7:
DidPanas (26.11.2017), Ektalion (27.11.2017), Ganabis (26.11.2017), idcomsomnom (27.01.2018), louis50 (29.11.2017), S.H.A.D.E (27.11.2017), xdima (28.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2017, 22:56 #2713593   #5
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата Їм просто не хватило таланту перейти на Українську
Там не в таланті справа. Цільовий ринок - пострадянські країни з російськомовною аудиторією чи співчуваючими. Онлі бізнес, оут оф політікс. Навіть назвати його українським продуктом важко. А в світлі останніх подій, трансляція подібного роду серіалів - нав'язування ідеї "мышебратья"

Додано через 4 хвилини
Цитата Ми помаленько, але невпинно скочуємося в радянське минуле і в російське теперішнє. Спочатку забороняємо російське, потім бо не ті акторив, потім, бо щось не те сказали і не так подивилися.
Проблема в тому, що народ пасивний. Тому і виводять з "зони комфорту".
Гляньте що транслюють інтер і тк Україна - от так треба відстоювати українське, як вони російське.

Востаннє редагував ion: 25.11.2017 о 22:56. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 11:55 #2713610   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Там не в таланті справа. Цільовий ринок - пострадянські країни з російськомовною аудиторією чи співчуваючими. Онлі бізнес, оут оф політікс. Навіть назвати його українським продуктом важко. А в світлі останніх подій, трансляція подібного роду серіалів - нав'язування ідеї "мышебратья"

Додано через 4 хвилини

Проблема в тому, що народ пасивний. Тому і виводять з "зони комфорту".
Гляньте що транслюють інтер і тк Україна - от так треба відстоювати українське, як вони російське.
вже 8 рік як я добровільно відмовився від телевізора (його у мене вже фізично немає , подарував) інколи коли приїджаю до батьків і дивлюся 10-15 хвилин розмуію як добре що у мене його немає. До серіалів завжди ставився скептично і з іронією. Тому якось байдуже який там серіал забороняють. Є нагальніші проблеми аніж витрачати свій час на обговорювання/бурення заборон серіалу.
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 5:
ion (26.11.2017), Lionso (28.11.2017), Romko_7 (29.11.2017), switch (26.11.2017), xdima (28.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 13:34 #2713622   #7
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Заборона тільки для телебачення , а торентів ніхто не відміняв xD
Свати то не Гра престолів , ніхто за них "битись" не буде.
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 19:22 #2713635   #8
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Ну і що я казав? "5 копійок" від пацієнта дурдому:
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (29.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 22:09 #2713648   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Я хоч той серіал і не дивлюсь, але пару серій бачив. Ну не найгірший варіант розслабитись на фоні решти гімна на наших каналах.
Але якщо реально актор - фуйловий жополиз - то хай міняють актора, що ще скажеш... Нада було Вові думать, з ким дружить.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ми помаленько, але невпинно скочуємося в радянське минуле і в російське теперішнє
То єсть інтернів на твою думку теж можна би і крутити далі?

Востаннє редагував switch: 26.11.2017 о 22:09. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (27.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 23:18 #2713651   #10
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Так, заборона такого серіалу як "Свати" це дійсно єдина глобальна проблема в нашій країні
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (27.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 08:17 #2713653   #11
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

А хто заборононив Сватів?
Здається була заборона вїзду в Україну для одного персонажа серіалу через нелегальний перетин кордону з Україною (поїздка в Крим не з території України).
Зеленський роздмухав з мухи слона. А по факту, погоджуюся з Свічом -
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Нада було Вові думать, з ким дружить.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 10:40 #2713664   #12
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я хоч той серіал і не дивлюсь, але пару серій бачив. Ну не найгірший варіант розслабитись на фоні решти гімна на наших каналах.
Але якщо реально актор - фуйловий жополиз - то хай міняють актора, що ще скажеш... Нада було Вові думать, з ким дружить.

Додано через 3 хвилини

То єсть інтернів на твою думку теж можна би і крутити далі?
Звичайно. Я б його не дивилася і ти також. А хто хоче і зараз дивиться через інтернет. Ми ж типу цивілізована країна. Ти можеш уявити ситуацію, що в Європі чи Америці заборонили комедійний серіал?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 10:51 #2713666   #13
castor
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти можеш уявити ситуацію, що в Європі чи Америці заборонили комедійний серіал?
коли в країні війна, то англіки і штати ще й не таке забороняли
не плутай "ситі і мирні" часи, в яких живуть вони і обставини, в яких живемо ми

а по темі - реально пох, колись "насильно" подивився пару серій - гамно, яле якщо відключити критичне мислення, то прям чуєш, як тупієш
castor зараз поза форумом  
Подякували 3:
ion (29.11.2017), pixel (27.11.2017), Tommygun (27.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 14:04 #2713697   #14
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

З однієї сторони Пантера права, ми самі маємо вирішувати, що дивитися. З другої сторони - Зеленський ніби каже, що він українець. Цей йобаний сват вважає нормальним те, що в Зеленського відібрали шмат країни. Питання: як Вова йому в очі дивиться?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 14:10 #2713700   #15
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

я не дивився
плакати за ним не буду
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 14:58 #2713703   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
З однієї сторони Пантера права, ми самі маємо вирішувати, що дивитися. З другої сторони - Зеленський ніби каже, що він українець. Цей йобаний сват вважає нормальним те, що в Зеленського відібрали шмат країни. Питання: як Вова йому в очі дивиться?
Там суто бізнес, ті свати нехай хоч чорта цілують йому на це байдуже. Думаю це звичайний метод хайпу - заборонили в'їзд тому москалику, а Зеленський кіпіш підняв що фільм забороняють.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 15:53 #2713706   #17
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

2:20

https

Як то кажуть "Скажий чий Крим - і я скажу хто ти."
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 20:08 #2713730   #18
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Мені по Сватах найбільше сподобався допис одного мого товариша х Харкова - дуже влучний (вибачте що іноземною):

Из ФБ-обсуждения узнал, что был такой сериал "Сваты"
Обсуждение вопроса запрещать / разрешить опять показало, что на закон продвинутое население (а у меня в ленте других нет ) облокотилось (я, естественно, о тех, кто высказывался).
Все как и в случае с высылкой иностранных граждан.
Одни пишут, что сериал - "зла пародія на українця на потіху москалям", другие - правдивое изображение украинцев и самого автора комментария
И никто не вспоминает про закон.
Вот, например, запретили показывать "Иронию судьбы", хотя сам режиссер, пока был жив и основные актеры, которые живы, поддержали Украину. Но маленькую роль там сыграла Талызина (да, еще озвучивала главную героиню), поддержавшая крымнаш. И запретили.
Вот еще запретили Ликвидацию, замечательный фильм про Одессу 1940-х. Там все чудесно было сказано и про СССР, и про героя-освободителя Жукова. Но одну из ролей (не главную) сыграл недоброй памяти Пореченков. И хотя к словам его героя в фильме лично у меня нет никаких претензий, запретили.
В Сватах играл некий Добронравов, который тоже крымихним оказался. Что надо делать в соответствии с законом?
Правильный ответ запрещать.
Еще более правильный - менять закон.
Но таких ответов я не читал.
Идут жаркие споры, хороший фильм или плохой. Патриот Зеленский или скрытый сепар.
Т.е. продвинутые граждане уверены, что каждый запрет должен решаться в ручном режиме и спрашивать как поступить надо лично у него.
Того выслать, этого не высылать.
Этот фильм запретить, тот разрешить.
Основная претензия - спрашивают не у них. Не могут понять, что если можно игнорировать закон, то решать будут чиновники на свое усмотрение, а не на Ваше.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (27.11.2017), switch (01.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2017, 16:16 #2713850   #19
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

даремно вони полізли до вконтактиків і серіальчиків. піплу вже навіть пофіг на всяку корупцію, вілли, вертольоти і тому подібне. а от серіальчики з вконтактіками то вже лишня видимість роботи яка просто трохи позлить народ. ну як муха літає і жужить - такий самий ефект від тих заборон.
до заборони навіть не знав про той серіал.

Востаннє редагував louis50: 29.11.2017 о 16:31.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 13:54 #2713960   #20
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Заборона серіалу Свати

Цитата Т.е. продвинутые граждане уверены, что каждый запрет должен решаться в ручном режиме и спрашивать как поступить надо лично у него.
Продвинуті громадяни піднімають питання бо країною рулять в ручному режимі. Про закони промовчу взагалі.
Ну і фото на пам'ять:
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:49.