Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


мистецтво реклами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2007, 16:02 #461752   #61
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
як правило, рекламіст не винен "как уміє, так і танцює"...

1. клієнт рідко знає шо він хоче (тобто зробіть мені рекламу, шоб в очі кидалася, це зморозити ума ненада.. а вот шо він конкретно чекає від реклами рідко почуєш)
2. бюджети смішні (ілюстрації етс на 90% крадені в неті, про залучення спеців - фотографів, художників, письменніиків й мови ніхто не веде)
3. - 98. купа ше всього, лінь писати
99. признайтеся з присутніх тут, хто по освіті рекламіст?.. чи всі ваші (наші) знання набуті (набиті шишками)... ну вот...
Ага і ще впіхніть мені в цей блок невпіхуєме)) Я була рекомендована в аспірантуру на рекламу -відмовилась, заради практичної роботи- директором рекламного агентства, ну це ше було в 2002 році І захистила магістерсь ку по рекламному бізнесу Тернополя і ше багато чого

Востаннє редагував Tita: 01.11.2007 о 16:05.
Tita зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:04 #461753   #62
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

пропозиція формувала попит.. хочу зауважити, що тепер самі прибуткові бізнеси самі формують попит для свого товару.. іноді навіть неіснуючого (йаМобілко, ака айФон)
freeman зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:05 #461754   #63
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

...в 2002 в нас вже могли навчити когось рекламі?.. хіба так як мене проектувати верстати
freeman зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:08 #461755   #64
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
...в 2002 в нас вже могли навчити когось рекламі?.. хіба так як мене проектувати верстати
Нєт конєшно, то був старт, для того шоб вивчати слово РЕКЛАМА, мені тоді було цікаво.....Зараз моя діяльність на 50 % повязана з рекламою
Tita зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:10 #461756   #65
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Доречі, просто суперовий сайт: www.adme.ru
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:11 #461757   #66
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

так виходить, що зара з рекламою пов"язані всі.. навіть сторож на м"ясокомбінаті %)

хоча... здається мені, що цьому не навчишся... ні, розумні слова можна занести в конспект, щоб потім зачаровувати ними клієнтів, в умі прикидаючи яку ж суму таки назвати, шоб і побільше, і заплатив... але щоб воно працювало - вот тут єдина схожість з мистецтвом

Востаннє редагував freeman: 01.11.2007 о 16:14.
freeman зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:17 #461762   #67
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Доречі, просто суперовий сайт: www.adme.ru
Спасибо, давно знаем. ua.adme.ru тоже ничего
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:18 #461763   #68
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
так виходить, що зара з рекламою пов"язані всі.. навіть сторож на м"ясокомбінаті %)

хоча... здається мені, що цьому не навчишся... ні, розумні слова можна занести в конспект, щоб потім зачаровувати ними клієнтів, в умі прикидаючи яку ж суму таки назвати, шоб і побільше, і заплатив... але щоб воно працювало - вот тут єдина схожість з мистецтвом
Ти якось мислиш на рівні рекламного агента:ні слова можна занести в конспект, щоб потім зачаровувати ними клієнтів, в умі прикидаючи яку ж суму таки назвати, шоб і побільше, і заплатив.. . Без теорії великих успіхів і швидких зростань в практиці не буде - то моя думка. І я схильна вважати, що освіта зажди давала і буде давати хороше підгрунтя для подальшого розвитку
Tita зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:23 #461767   #69
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Ці питання, що ми тут підняли є дуже спірні та багатогранні. Якшо б на форум посадили б доцента, чи професора з маркетингу і реклами, який ніколи не практикував і завернутого рекламіста, вони ніколи не знайдуть спільну мову
Tita зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:24 #461768   #70
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
продати товар таргет-групі - це ж просто, тут і реклами ненада.. вот в тому й заслуга саме рекламістів, якщо вони продадуть пісок в пустині і сніг на чукотці.. чи інтернет в тернополі (тіпа юмор)
Раскрою секрет Полишенеля - товар всегда продаётся целевой аудитории. Трудно представить рекламу SonyPlaystation для украинских пенсионеров, а пива Гинесс для беременных мам. И реклама нужна, ведь суть её не просто продать, а выделить и продать (кажется, я уже где-то об этом говорил??)
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:36 #461770   #71
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Ні, я розкручувала від відкриття і назви магзин кафе кави та чаю "Бомонд" на Листопадовій
соррі .. не наю правда... але розкрутки не бачив...
там хороша атмосфера, нормальний чай, тістечка...
класне місце !
як такої рекламної кампанії не бачив...
п.с. насінг персонал
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:42 #461776   #72
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
соррі .. не наю правда... але розкрутки не бачив...
там хороша атмосфера, нормальний чай, тістечка...
класне місце !
як такої рекламної кампанії не бачив...
п.с. насінг персонал
Але ж ти туди із задоволенням ходиш А на все про все, як вивіску повішали(тобто день відкриття умовно) так я за місяць підняла доходи в три рази тільки рекламою (похвалилась), попрошу до теми Бомонду на форумі не повертатись, пліз
Tita зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 16:56 #461790   #73
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Ти якось мислиш на рівні рекламного агента...
а де ти бачила, щоб агенти суму видумували?.. це лише фріленсер може...

та й серед тих моїх знайомих, які добилися серйозних успіхів, таки більше практиків, чим теоретиків

і я не проти освіти, як би це пояснити... вот давінчі университетів не закінчував, а малювати вмів... тобто я до того що освіта то хорошо, але.. але...
freeman зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 17:02 #461798   #74
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
Трудно представить рекламу SonyPlaystation для украинских пенсионеров, а пива Гинесс для беременных мам. И реклама нужна, ведь суть её не просто продать, а выделить и продать (кажется, я уже где-то об этом говорил??)
ну да, а пенсіонери в курсі, що на ПС є гра "поле чудес", купа кросвордів, вона завжди показує останні новини, погоду, фільми про сталіна, і взагалі - кожен російський пенсіонер має ПС, невже ми українці гірші?!..

да, а хімічний склад пива гінесс (при помірному споживанні) сприяє кращому розвитку дитинки до народження, зменшує ризик викидиша і підвищує імунітет дитини в майбутньому...

freeman зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 20:58 #461941   #75
saymon
Guest
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Оскільки я не спеціаліст в рекламі, то можливо моя думка хибна, але вважаю що реклама (будь-яка) призначена для створення навязливої асоціації з товаром, що продається. Наприклад при слові "пральний порошок" в мене виникає асоціація "Тайд" або "Аріель" а не "Лотос". І в супермаркеті я зверну увагу саме на ці марки, адже вони виглядають "старими знайомими" завдяки постійній рекламі. Те ж саме з "шоколадний батончик", ну звичайно ж "Снікерс". Таких прикладів багато.

Тут є звичайно одне але. Це фінансова спроможність покупців. Якщо я не маю грошей, то буду купувати "Лотос" і шоколадку "Три ведмеді". І ніяка реклама мої дії не змінить. Аналогічно з гелем в селі. Продати його можливо буде і без реклами. Скинути ціну (але ставити не дуже низьку бо стане "дешевим фуфлом") і можна продавати майже без реклами.
Але то так. Думка споживача.

to freeman: PlayStation не показує останні новини та погоду. Обман швидко розкриється і продаж впаде.

Щодо пива: Міністерство охорони здоров'я за таку рекламу піддасть анафемі агенство.

Ще хотів сказати про рекламу яка мені сподобалась.
1) По радіо чув: "Це вам не тицьки-пицьки, а металопластикові вікна та двері від фірми "Вітраж"". Зроблена, як я зрозумів, у Тернополі. Крутилася вона вже досить давно, проте назву товару та виробника пам'ятаю досі.
2) Соціальна реклама (тобто не для заробітку): Описати словами досить важко але спробую.
Чорний фон. Великі білі літери в два ряди:
"В 2007 году 25,000 человек
перестали принимать наркотики"
далі темний екран, пауза 3 сек. і напис змінюється:
"По причине смерти".
Реклама російського виробництва. Зачепила сильно.
 
Старий 01.11.2007, 21:56 #462064   #76
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

saymon, всё так, всё так.

Вообщем, тема себя изжила, дальше будут пустопорожние полудилетантские разговоры. Рад был познакомиться с hunter07 и Elizabeth. Всем привет.
Fibre зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 00:28 #462155   #77
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

2 сеймон... ну як би тобі пояснити.. не сприймай всі букви, слова і фрази буквально (це й до реклами відноситься)

якби люди поводилися як песики павлова, то й реклама призначалася б для створення навязливої асоціації... нажаль, все чомусь складніше, тому твоя думка дійсно хибна

а так... получається що тема "мистецтво реклами" себе вижила.. тому дійсно не будемо заважати один - одному думати те що думали... на добраніч, веселих снів (без реклами.. поки що)
freeman зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 08:12 #462187   #78
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
))))))))))))) я розкручувала від відкриття і назви магзин кафе кави та чаю "Бомонд" на Листопадовій
Прохання: опиши свою рекламну та PR кампанію стосовно "Бомонду". Я не прошу розкривати комерційні таємниці - просто цікаво за допомогою яким кроків ти зуміла підняти доходи втричі? Я думаю тут є люди, які зможуть оцінити, дати компетентні поради стосовно твоєї кампанії - істина народжується в суперечці.
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 09:59 #462231   #79
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
Во многом с тобой согласен, но замечу, что задача современной рекламы - выделить товар или бренд среди конкурентов с целью его продажи. Для этого применяют все виды рекламы: имиджевую, вирусную, скрытую, партизанскую. В целом, такие действия называют рекламной компанией - компанией по позиционированию товара (бренда) в головах потребителя.
так блін, будь-яка реклама має на меті виділити товар серед конкурентів. просто це виділення може бути різзним. одні виділяють тим, що вводять вдвічі більше гарантію чи безшумний мотор в пралку, а інші виділяють плаваючими трусами. мова іде про те, що таке виділення серед конкурентів ще не означає, що товар буде продаватись. хорошим прикладом для цього можуть бути шикарні "видільні" рекламні слогани чи ролики, котрі пережили самі компанії і товари, вони дотепер живуть в народі, а самі фірми вже давно збанкрутували. згадайте "Херші-колу - вкус побєди!" . і таких прикладі дофіга. так до чого я веду - одним виділенням товару продати його неможливо. приміром, морозиво "Хєр" - безсумнівно, його можна виділити серед конкуренттів. але чи продасть це його?


Цитата Отличными примерами служат:
http://www.youtube.com/watch?v=6s5lCLGjFDs
http://www.youtube.com/watch?v=kIbs5wh8zIY
Эти ролики ничего не продают и не призывают даже совершить какое-то действие
по зсилкам на адме. Компанія "Адідас" яскравий приклад того, що я говорив раніше. їхній спортивний костюм за 300 баксів нічим принциповим не відрізняється від такого ж за 100, але новнеймівського. і тому 200 доларів іде на бренд.
ти спробуй уявити собі цей самий ролик, але в кінці шоб не казали Адідас - а Шумська трикотажна фабрика . - як би його сприймали - цей ролик?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 10:20 #462236   #80
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
Если вы полистаете ваши конспекты ещё немного, то возможно встретите такие понятие как "целевая аудитория", "нужды", "потребности", "запросы" и разницу между ними (если в вашем конспекте этого нет, то можно прочитать у Филиппа Котлера)
хі. давай по твоїм картам грати будем.
хто в Україні основна цільова аудиторія для пральних машинок? жінки у віці від 25 до 55 років. на неї і повинні орієнтуватись розробники реклами Аквалтіса. скажи мені, чи вважливо їм красочні фантазії на морську тему? це більше зацікавитть їх дітей, віку того хлопчика, який є головним героєм ролика. але діти не купляють пральні машинки і звертатися до них в цій рекламі заворожуючим морським світом одягу - недоцільно. а їхніх мам більше цікавить чи гуде вона сильно, яка гарантія і чи економна вона до електрики і водоспоживання. і це ОСНОВНЕ. а решту - лірика. на цей осноснвий кістяк і повинна опиратись реклама, якшо фірма Арістн хоче продавати свої машинки, а не розважати дітей.
піраміду Маслоу ще ніхто не відміняв.
сім самураїв зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:44.