Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


Lineage 2 meganet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2009, 18:53 #1135339   #1
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Lineage 2 meganet

Привіт... памятаю хтось писав колись, що грає на цьому сервері http://la2.meganet.org.ua
Відпишіть якшо там ше хтось є з Тернополя
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 15:54 #1164903   #2
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

ап.
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2010, 15:30 #1178571   #3
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

я на х10 ник "Samuro"
Divx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2010, 18:48 #1180149   #4
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Цитата:
Допис від Divx Переглянути допис
я на х10 ник "Samuro"
Фак а я на 4х)
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 07:48 #1200080   #5
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

йдіть краще на нормальні хроніки Грації +, тобто на руооф)) Там хоч все робоче. Не знаю як на вашій фрішці, але з власного досвіду фрішок скажу таке - яка б вилизана фрішка не була, всеодно є відхилення від оригіналу. Місцями може і не значні, але все ж таки впливають на баланс.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2010, 22:22 #1211437   #6
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
йдіть краще на нормальні хроніки Грації +, тобто на руооф)) Там хоч все робоче. Не знаю як на вашій фрішці, але з власного досвіду фрішок скажу таке - яка б вилизана фрішка не була, всеодно є відхилення від оригіналу. Місцями може і не значні, але все ж таки впливають на баланс.
Неспорю... сам зараз повернувся грати на руоф ( рамсхарт ) Але чи так має бути чи то мені здається там ніби нема Заріча та Акаманахи. Просто ніразу незамічав шоб земля тряслась )
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2010, 12:53 #1211978   #7
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Цитата:
Допис від Fredi Переглянути допис
Неспорю... сам зараз повернувся грати на руоф ( рамсхарт ) Але чи так має бути чи то мені здається там ніби нема Заріча та Акаманахи. Просто ніразу незамічав шоб земля тряслась )
Незнаю як на Рамсхарті, а на Васпері дуже часто трясется (а меч з'явзяється щодня помойму)
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2010, 13:33 #1213017   #8
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
йдіть краще на нормальні хроніки Грації +, тобто на руооф)) Там хоч все робоче. Не знаю як на вашій фрішці, але з власного досвіду фрішок скажу таке - яка б вилизана фрішка не була, всеодно є відхилення від оригіналу. Місцями може і не значні, але все ж таки впливають на баланс.
Граючи на фрішках і руофі, я зробив для себе висновок, що баги є як там так і там.
А значне відхилення на баланс як ти кажеш, це - донат, заради якого створено серв-руоф. На донаті там все тримається і на донаті гра і закінчується. Гра перетворилася в змагання "в кого грошей більше". І коли 60%+ гравців донатили, щоб не так сильно відчувати дисбаланс у грі, при тому шо серви так само багнуті як фрішки, можна зробити висновок шо людей просто кинули.
ПС. Доречі руоф це теж велике відхилення від оригіналу, ібо оригінал на корейській мові, а не на російській чи англійській, а переклад здійснено за словами самих корейців з купою помилок.)))
Але нічого страшного, піпл хаває і не думає, а нцсофт гребе бобло лопатою...
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2010, 19:28 #1213419   #9
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Хіба на руофі продають шмот? Там в магазині тільки всякі еліксіри і томуподібне.... недумаю що вони так сильно впливають на гру...
І мені здається просто на офі ти більше захощений від того що сервер не закриється через 3-и може менше може більше років.
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2010, 11:29 #1356916   #10
belka
Guest
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

на васпере кто играет ?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2010, 17:02 #1357111   #11
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Lineage 2 meganet

Я граю.!!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:38.