Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.02.2017, 13:42 #2679738   #861
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

VIVARO з Німеччини 1ч.

Як пройти кордон. Як намахують в Німеччині..


https
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 16:44 #2679765   #862
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата VIVARO з Німеччини 1ч.

Як пройти кордон. Як намахують в Німеччині..
Як на камеру працює. Супер!
Все росказує, показує. Шо які страшні машини. А все для чого? Шоб набити собі ціну. І люди просили його за мзду, знайти машину.
БРАВО!
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 17:48 #2679774   #863
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Як на камеру працює. Супер!
Все росказує, показує. Шо які страшні машини. А все для чого? Шоб набити собі ціну. І люди просили його за мзду, знайти машину.
БРАВО!
Що за брєд? помойому внас демократія і ніхто нікого ні до чого не спонукає і не заставляє, хто хоче їде сам, хто не розбирається і боїться пригнати якогось лаха може взяти з собою якогось майстра. Я б сказав навпаки такі роліки помагають рішитися поїхати самому тим хто боявся...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 18:10 #2679776   #864
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Що за брєд? помойому внас демократія і ніхто нікого ні до чого не спонукає і не заставляє, хто хоче їде сам, хто не розбирається і боїться пригнати якогось лаха може взяти з собою якогось майстра. Я б сказав навпаки такі роліки помагають рішитися поїхати самому тим хто боявся...
Брєд? Брєд у відео. Оглядаючи авто 5-6 років, і дивуватися цірапинам, коцкам, легким ушкодженням.
То як його здивував засраний салон? То ващє... То в нас авто виведено в культ. Буржуї то рахують засобом пересування, не більше.
Порядка 60-70% авто шо до нас приганяють, мають саме такий вигляд салону. І після хімчистки, він виглядає лялечкою. І люди кажуть шо во мол яку машину мені знайшли.

Востаннє редагував Trafic: 27.02.2017 о 08:49.
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 22:33 #2680061   #865
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Брєд? Брєд у відео. Оглядаючи павто 5-6 років, і дивуватися цірапинам, коцкам, легким ушкодженням.
То як його здивував засраний салон? То ващє... То в нас авто виведено в культ. Буржуї то рахують засобом пересування, не більше.
Порядка 60-70% авто шо до нас приганяють, мають саме такий вигляд салону. І після хімчистки, він виглядає лялечкою. І люди кажуть шо во мол яку машину мені знайшли.
я також зернув увагу, шо він сплітає про сидіння затягнуті, царапинки на дверях
я при купівлі машини на таке в останню чергу дивлюсь
брати б/у машину і вимагати від неї салонного вигляду - несерйозно
Все як Ви написали - робота на камеру
канал з китайців плавно перейшов на розтаможку. Та тема зараз настільки популярна, шо певно вже малі діти знають всю процедуру)
MonoKit зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (27.02.2017), Trafic (27.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 18:41 #2680218   #866
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Віваро з німців ..частина 2

Дорога до дому


https
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 19:13 #2680223   #867
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Знов реклама Назара...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 20:01 #2680230   #868
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

А що Вам Назар так невгодив ?

Людина розказує по суті на власному прикладі. Його відео вартує десятки постів у темі про бла бла

Назар незаставляє до нього звертатися..Кожен має свій вибір. Відео є прикладом як діяти самому .
Беріть приклад ,дійте як він і все буде добре

Неподобається Назар ось вам інший блогер допомагає приганяти автівки з Нмеччини..
https
VARIATOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Desperados (10.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 20:10 #2680231   #869
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата А що Вам Назар так невгодив ?

Людина розказує по суті на власному прикладі. Його відео вартує десятки постів у темі про бла бла

Назар незаставляє до нього звертатися..Кожен має свій вибір. Відео є прикладом як діяти самому .
Беріть приклад ,дійте як він і все буде добре

Неподобається Назар ось вам інший блогер допомагає приганяти автівки з Нмеччини..
http://ukranews.com/upload/news/2016..._crop_1200.jpg
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 3:
barvik777 (28.02.2017), leyo (27.02.2017), Trafic (27.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2017, 22:25 #2681996   #870
Desperados
 
Аватар для Desperados
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Брєд? Брєд у відео. Оглядаючи авто 5-6 років, і дивуватися цірапинам, коцкам, легким ушкодженням.
То як його здивував засраний салон? То ващє... То в нас авто виведено в культ. Буржуї то рахують засобом пересування, не більше.
Порядка 60-70% авто шо до нас приганяють, мають саме такий вигляд салону. І після хімчистки, він виглядає лялечкою. І люди кажуть шо во мол яку машину мені знайшли.
А тебе як жаба давить? Ну виклав чувак відео, ну трошки розказав, ну трошки показав. Я думаю, що це несе більше корисної інформації, ніж твій пост.
Desperados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2017, 06:52 #2682007   #871
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата А тебе як жаба давить?
Чого б це? Розмитненням не займаюсь. бляхами теж. Взагалі до автобізнесу не маю відношення.
Автомобіль маю. Міняти поки що не збираюсь.


Цитата Ну виклав чувак відео, ну трошки розказав, ну трошки показав. Я думаю, що це несе більше корисної інформації, ніж твій пост.
Ти не вловив суті мого поста. Чувік з відео, починає авто-бізнесс.
Той чувак, буде скуповувати дешеві авта з смітниками в салоні. Робити їм предпродажну пудготовку, а потім, типу по проханню знайти нормальне авто, буде парити Українцям їх як ідеальні.
І це все в кращому випадку.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2017, 13:05 #2682030   #872
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Там так само як і в нас дуже багато трупів які продають під виглядом нормальних і мало дійсно
ідеальних, саме тому я просидів в Німеччині два тижні, проїхав всю країну, їхав за VW а купив SEAT.
Зате стан такий що я не мав до чого дої*** щоб спустили ціну хоч на євро))
airgunner зараз поза форумом  
Подякували 3:
roma22101987 (12.03.2017), Romko_7 (12.03.2017), Trafic (11.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2017, 17:52 #2682047   #873
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис
Там так само як і в нас дуже багато трупів які продають під виглядом нормальних і мало дійсно
ідеальних, саме тому я просидів в Німеччині два тижні, проїхав всю країну, їхав за VW а купив SEAT.
Зате стан такий що я не мав до чого дої*** щоб спустили ціну хоч на євро))
Яка модель ціна , де знайшов ?
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2017, 18:38 #2682182   #874
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Як пригнати і розмитнити авто з Німеччини.

https
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2017, 21:54 #2682206   #875
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Доречі, мене хотіли на***ти на гроші чесні європейці ще до того як я збирався виїжджати, нє виходя із дома так сказать)) Знаходив на мобіле "гарні і недорогі ауді або бмв" (як тут пишуть порадники з пригону), починав переписку з продавцем через імейл і тут починалося саме цікаве, продавець пише тіпа машина завжди була в Німеччині але недавно мене переводили на роботу в Англію а потім повернули але машина залишилась там і потрібно заплатити стільки то щоб її привезти...

Ось гугл переклад одного з таких листів


Я поясню вам всі деталі, тому що ми можемо зробити справу!

1) По-перше, ми повинні мати своє повне ім'я та адреса + номер телефону (домашній телефон і мобільний телефон) .Ми потрібна їм для судноплавства.
2) Я йду з моїм чоловіком в судноплавної компанії, щоб організувати всі деталі для угоди.
3) Компанія буде керувати всі необхідні документи, реєстраційні документи та договору купівлі-продажу.
4) Коли автомобіль буде готовий до транспортування, компанія направить вам повідомлення про доставку, щоб ви знаєте всі подробиці про оплату і доставку.
5) Ви будете платити компанії в двох родовищах, перший внесок (50% від загальної суми автомобіля), оскільки вони можуть почати перевезення на вашу адресу і другу оплату готівкою на випадок delivery.In, що ви не ' т як автомобіль, компанія буде перераховувати гроші (перший платіж) назад на свій банківський рахунок.
6) Ви будете мати від 1 дня до 5-7 днів максимум, щоб оглянути автомобіль, (ми не знаємо точно, але компанія зв'яжеться з вами з усіма подробицями, коли автомобіль буде готовий до транспортування).

Коротше, якщо машина дуже гарна і дуже дешева то завжди є якийсь на**б, не сумнівайтесь.
airgunner зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (12.03.2017), ZTVR (13.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 08:12 #2682232   #876
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Потратив деякий час на пошуки авто і теж не все там не так радужно як здається. Для іноземців авто не свято яке відбувається раз на пару років, машини там товчуть страшно, масла можуть не міняти взагалі, часто їздять по 20-30 тисяч на маслі. більшість машин навіть з їх дорогами покоцані наче від нас приїхали.
Пробіги в них набагато більші, бо вони можуть собі дозволити їздити щодня на роботу 150 км в одну сторону.
Пробіг 300 тисяч на машині 3-4 роки це буденність.
Треба їхати і тратити час на пошуки. І ще дійсно, авто які дешевші за ринкові і в хорошому стані знайти важко, якщо щось і дешевше то завжди з якимись траблами.
А ще лиють всяку ге солярку для СГ техніки, ту кольорову яка не добавляє життя дуже дорогій в ремонті паливній дизеля.
Все що до нас везуть на продаж в більшості випадків або бите, або дуже страшне і обов'язково з космічними пробігами які потім скручені вмілими руками.

Додано через 45 секунд
Ще хочу запитати наскільки реальна вартість розмитнення відрізняється від калькуляторів?

Востаннє редагував ZTVR: 13.03.2017 о 08:12. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (13.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 14:54 #2682346   #877
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Приблизну реальну вартість розмитнення можна взнати у митних брокерів які сидять на митниці на 4 здається поверсі і допомагають з розмитненням таким як я
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 16:44 #2682384   #878
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Можна до брокерів навіть не їхати, а зателефонувати і вони приблизно скажуть. В основному на скільки я знаю все впирається в то, як оцінять експерти
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 17:39 #2682408   #879
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Кароче парень. Мені здається що ти є банальний гонщик-барига, який просто напросто хоче спихнути свого ідеального Сеата
Капітан Очевидність, ти його розкусив він вроді і не приховував що займається пригоном авто
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (13.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2017, 16:22 #2682902   #880
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Народ, я такого не писав що я гонщик їздив перший раз але цього достатньо щоб уяснити що не все так просто. Я автомайстер більше... Саме тому мені тяжко вибрати, якби менше розбирався то купив би перший попавшийся фольц з таксі...
Порадник з пригону- нічого тобі доказувати не збираюсь, хто хотів той почув...
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:02.