Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Смартфон без "глюків" і зависань

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.02.2018, 11:29 #2720297   #1
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Смартфон без "глюків" і зависань

Треба для роботи,в основному вейбер,великі об"єми інфи,скидання та прийом фото,купа груп. Були додж,і китайці типу нього(телефон чисто робочий,шкода було дорогий брати) ,потім леново взяв А5000.Спочатку норм а потім після десь року активного юзання теж пішли глюки,скидання до заводських + перестановка всього наново проблему не вирішили.А як побив і поміняв екран стала жесть взагалі.Підкажіть що взяти без проблем і тормозів зависань? Бюджетне? Самсунг типу Samsung Galaxy J5? можна до 5 т вкластися. Чи в бік Xiaomi глянути? Кажуть вони зара найкраще з китаю?
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 12:43 #2720301   #2
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

iPhone 5S/6/6S
. зараз поза форумом  
Подякували 4:
dodge (05.02.2018), kolibryks (05.02.2018), paravozz (07.02.2018), Sem (12.02.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
6orgaH (06.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 13:02 #2720302   #3
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Meizu M3 Note (3/32)
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 13:18 #2720304   #4
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

якшо без глюків і зависан - only iPhone 5S/6/6S
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dante1 (07.02.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
6orgaH (06.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 15:37 #2720313   #5
OldFloppy
Учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Друган вже більше ніж рік має Xiaomi Redmi 4 Pro. Каже що хороша мобіла, не висне, не глючить, тягне всі нові ігри на максималках. Він брав з Алі Експресса, в 2016, за 4200 грн. Постійна пам'ять (в нього) 32 Гб, оперативна 3 Гб, ЦПУ 8 ядер по ~ 2 ГГц. Загалом, не жалується.
Одне можу сказати точно - ні в якому випадку не беріть Bravis Solo. В мами такий. Постійно глючить, тормозить, сенсор екрана спрацьовує "через раз" - фігня мобіла. Але мама ним тільки дзвонить, фоткає, і пише в Viber так що їй хватає.
P. S.: особисто в мене - Sony Ericsson K550i
OldFloppy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 16:25 #2720317   #6
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

з таким бюджетом можно і J7 взяти. лічно в мене ж5, не нарікаю, хоча телефон і не "болід".
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 17:22 #2720323   #7
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Якщо писати про самсунги j5 j7 то вказуйте точніше модель, бо це можуть бути як старі тели 2015 року з 1,5 оперативки, так і більш нові з 2, 3 і навіть 4гб, які далеко не влізуть в 5к.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 18:04 #2720327   #8
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Якщо писати про самсунги j5 j7 то вказуйте точніше модель, бо це можуть бути як старі тели 2015 року з 1,5 оперативки, так і більш нові з 2, 3 і навіть 4гб, які далеко не влізуть в 5к.
ну в мене ж5 1.5 оперативки, на скільки знаю 2016 року, а не 15 )
а чим брати всякі ксайомі та леново, зупинився б тоді вже на мейзу краще.
ксайомі сам в руках не тримав, але тримав мейзу мх3 за ті гроші дуже якісно.
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 20:59 #2720354   #9
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від kukich Переглянути допис
ну в мене ж5 1.5 оперативки, на скільки знаю 2016 року, а не 15 )
а чим брати всякі ксайомі та леново, зупинився б тоді вже на мейзу краще.
ксайомі сам в руках не тримав, але тримав мейзу мх3 за ті гроші дуже якісно.
тут можна глянути всі моделі J5
якщо півтора то це з моделів j500, і їх почали випускати ще в 2015, хоча продають до тепер, в 2016 почали ставити 2гб і моделі називалися j510, поставили чуть більший екран і чуть більшу батарею, але процесор той самий 410 snapdragon.

Meizu має більше подібний дизайн до iPhone, а вот процесори часто медіатеки, які менше енергоефективні, тому краще сяомі, але зара вибір моделів достатньо широкий у всіх виробників...
головне брати не менше 2гб оперативки, а краще 3. Саме дешевше і ефективно думаю буде Redmi note 4x на 625 snapdragon
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
---ANDRE--- (06.02.2018), Emm (07.02.2018), MoRZE (05.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 02:14 #2720379   #10
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

на даний час кращого як LG G5 по ціні/якості немає: 820 Snapdragon, 4Гб оперативки, дуже зручне розміщення сканера відбитків, хороший екран і не надто великі розміри. Змінна батарея і інфрачервоний порт! Підтримка microSD. Та плюсів вагон...
Купив новий за 170дол 2 міс тому. Користовані смарти в межах 100дол - тут без варіантів...
Знайомий має J5 гнусмас - кал ще той: слабеньке, кнопка назад - то треба палець зламати(як і у всіх йобнутих гнусмасів), ціна нереальна(лохи думають що гнусмас то якість - насправді ні дизайну, ні потужності і антиергономіка суцільна). Але знайомий - "простий", щоб не називати лох.
Цікаво, як можна майже 200 доларів за такий шлак віддавати(як топікстартер розраховує)...
6orgaH зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dodge (06.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 07:11 #2720384   #11
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
на даний час кращого як LG G5 по ціні/якості немає: 820 Snapdragon, 4Гб оперативки, дуже зручне розміщення сканера відбитків, хороший екран і не надто великі розміри. Змінна батарея і інфрачервоний порт! Підтримка microSD. Та плюсів вагон...
Купив новий за 170дол 2 міс тому. Користовані смарти в межах 100дол - тут без варіантів...
Знайомий має J5 гнусмас - кал ще той: слабеньке, кнопка назад - то треба палець зламати(як і у всіх йобнутих гнусмасів), ціна нереальна(лохи думають що гнусмас то якість - насправді ні дизайну, ні потужності і антиергономіка суцільна). Але знайомий - "простий", щоб не називати лох.
Цікаво, як можна майже 200 доларів за такий шлак віддавати(як топікстартер розраховує)...
Інфрачервоний порт? Навіть не знав що таке ще в телефони тулять.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 07:27 #2720389   #12
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

так, я керую трьома пристроями в кімнаті, оскільки смарт завжди біля мене. А тримати(шукати) постійно 3 пульти - то не з добром. Бачу ти недалекий. Сусід був в січні поламав пульт від зомбоящика - теж виручив його)
6orgaH зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrij18 (06.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 09:16 #2720400   #13
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
так, я керую трьома пристроями в кімнаті, оскільки смарт завжди біля мене. А тримати(шукати) постійно 3 пульти - то не з добром. Бачу ти недалекий. Сусід був в січні поламав пульт від зомбоящика - теж виручив його)
Я може і недалекий но не настільки дрочер постійно трьома пультами керувати...
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (06.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 11:50 #2720415   #14
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
iPhone 5S/6/6S
І що реально за 5 т грн його в хорошому стані взяти? З живим акумом і т д?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
на даний час кращого як LG G5 по ціні/якості немає: 820 Snapdragon, 4Гб оперативки, дуже зручне розміщення сканера відбитків, хороший екран і не надто великі розміри. Змінна батарея і інфрачервоний порт! Підтримка microSD. Та плюсів вагон...
Купив новий за 170дол 2 міс тому. Користовані смарти в межах 100дол - тут без варіантів...
Знайомий має J5 гнусмас - кал ще той: слабеньке, кнопка назад - то треба палець зламати(як і у всіх йобнутих гнусмасів), ціна нереальна(лохи думають що гнусмас то якість - насправді ні дизайну, ні потужності і антиергономіка суцільна). Але знайомий - "простий", щоб не називати лох.
Цікаво, як можна майже 200 доларів за такий шлак віддавати(як топікстартер розраховує)...
Ну мені то його суто для роботи треба ,я там на ньому всяке ашді відео в суперякості дивитись не буду.Головне щоб не підвисав бо це саме більше вбиває. LG G5 де брали?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
тут можна глянути всі моделі J5
якщо півтора то це з моделів j500, і їх почали випускати ще в 2015, хоча продають до тепер, в 2016 почали ставити 2гб і моделі називалися j510, поставили чуть більший екран і чуть більшу батарею, але процесор той самий 410 snapdragon.

Meizu має більше подібний дизайн до iPhone, а вот процесори часто медіатеки, які менше енергоефективні, тому краще сяомі, але зара вибір моделів достатньо широкий у всіх виробників...
головне брати не менше 2гб оперативки, а краще 3. Саме дешевше і ефективно думаю буде Redmi note 4x на 625 snapdragon
Зара всі j5 самсунги нові йдуть вже з двома гігами оперативки,а проц я думаю мені не дуже важливий,всі 4-х ядерні ставлять на них.Тупить смарти китайські наскільки я це собі уявляю не від тихохідних проців а від кривого андроїду і малої кількості оперативки в першу чергу.

Востаннє редагував Kosyacello: 06.02.2018 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 12:45 #2720420   #15
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата І що реально за 5 т грн його в хорошому стані взяти? З живим акумом і т д?
https://expofree.com.ua/iphone_5s_16_black.html
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 12:49 #2720421   #16
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Тупить смарти китайські наскільки я це собі уявляю не від тихохідних проців а від кривого андроїду і малої кількості оперативки в першу чергу.
Ну оперативки зара ставлять якраз багато, мало хіба в дуже бюджетних варіантах. 2 зараз мінімум, які будуть постійно зайняті, тому краще брати з запасом.
Туплять переважно сирі прошивки які недавно вийшли, потім все стає гуд, а ті що мають вже глобалку то працюють на ура.

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Треба для роботи,в основному вейбер,великі об"єми інфи,скидання та прийом фото,купа груп.
Це все впринципі фігня і про ніякі великі об'єми інфи тут не може йтися, тому тут любе справиться...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 15:59 #2720446   #17
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата Я може і недалекий но не настільки дрочер постійно трьома пультами керувати...
ти дуже недалекий - мова йде про дуже прикольну добавку до бомбезного смарта, а за таку ціну - то без компромісів. Ти вперто демонструєш ту недалекість і далі.
Я не мав жодного глюка ніколи, але то таке - лох переплатить за гнусмас чи єблофон слабенький, і заставлятиме себе вірити, що виграв. Єблофоном безкоштовно б не користувався(бо то зашквар), а за гнусмас би 50дол не дав(J5) - тупо не вартує того - будь-яка Моторола за 30дол його взує(той же RAZR M).
До речі, віддав свою DROID TURBO Ballistic Nylon за 70ДОЛ в чудовому стані. Оце також бомба і дизайн супер. Але лох візьме мильничку і заплатить 200дол.
6orgaH зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
dodge (06.02.2018), pharaon (06.02.2018), Tommygun (07.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 19:11 #2720498   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Треба для роботи,в основному вейбер,великі об"єми інфи,скидання та прийом фото,купа груп. Були додж,і китайці типу нього(телефон чисто робочий,шкода було дорогий брати) ,потім леново взяв А5000.Спочатку норм а потім після десь року активного юзання теж пішли глюки,скидання до заводських + перестановка всього наново проблему не вирішили.А як побив і поміняв екран стала жесть взагалі.Підкажіть що взяти без проблем і тормозів зависань? Бюджетне? Самсунг типу Samsung Galaxy J5? можна до 5 т вкластися. Чи в бік Xiaomi глянути? Кажуть вони зара найкраще з китаю?
В моємо j5 2015 десь ділась вся пам'ять... Все що можна було повидаляв/переніс на флешку, на самому телефоні може штук 3-5 програм і вже немає пам'яті. Жодної картинки/пісні, проганяю клінером все одно немає памяті...
Глючить просто капець.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 19:55 #2720510   #19
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
на даний час кращого як LG G5 по ціні/якості немає: 820 Snapdragon, 4Гб оперативки, дуже зручне розміщення сканера відбитків, хороший екран і не надто великі розміри. Змінна батарея і інфрачервоний порт! Підтримка microSD. Та плюсів вагон...
Купив новий за 170дол 2 міс тому. Користовані смарти в межах 100дол - тут без варіантів...
Знайомий має J5 гнусмас - кал ще той: слабеньке, кнопка назад - то треба палець зламати(як і у всіх йобнутих гнусмасів), ціна нереальна(лохи думають що гнусмас то якість - насправді ні дизайну, ні потужності і антиергономіка суцільна). Але знайомий - "простий", щоб не називати лох.
Цікаво, як можна майже 200 доларів за такий шлак віддавати(як топікстартер розраховує)...
мав рік назад ЛаЖу (правда це був g2). не спорю що там екран хороший, виділений аудіочіп, камера добре знімає, залізо потужне та ще й змінна батарея (у моделі f320s змінна батарея), но він мене розчарував. він дуже слабенький при триманні звязку (gps, таке враження що взагалі не було, звязок - там де мій атрікс хд стабільно тримав 3 поділки, то цей взагалі нічого не знаходив, ві фі також показував на 1-2 поділки менше ніж усі решта). зараз користуюсь редмі 4 прайм, звязок стабільний, тримає відмінно, не лагає. після досвіду користування ніколи б не брав лажу (не дурно ціни такі))))

Додано через 1 хвилину
гнусмасів j серії не рекомендував би. какахи ше ті)

Востаннє редагував pharaon: 06.02.2018 о 19:55. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 21:39 #2720525   #20
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Глючить просто капець.
зроби wipe.
не поможе то перешити.
знов не поможе - купити інший (не самсунг).
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:52.