Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 10:24 #802362   #1
Viaa
Типово Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Трапився Ваш форум - вирішила зареєструватися. Дивлюся, у ват тут Пора в пошані - окремий розділ навіть є? А яке ставлення до Свободи - цікаво дізнатися, бо я киянка і підтримую Тягнибока безліч років - моторний він українець.


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі


Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 10:36 #802376   #2
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Трапився Ваш форум - вирішила зареєструватися. Дивлюся, у ват тут Пора в пошані - окремий розділ навіть є? А яке ставлення до Свободи - цікаво дізнатися, бо я киянка і підтримую Тягнибока безліч років - моторний він українець.
Тобі дійсно цікава моя думка????
Бєлий руский зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 10:44 #802386   #3
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Дісно Поціновувач різкої правди
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 10:50 #802395   #4
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А ще що думаєте?
Я думаю, що користувачам, які не написали 50 чи 100 дописів - не варто дозволяти створювати власні теми
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
12 oz. mouse (30.01.2009), @NYKey (23.01.2009), saymon (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 10:58 #802404   #5
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

А чом так, не заслужила? Маю написати сто дописів типо "Ой, гарно каже Андрійко-Іванко, погоджуюся"?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:31 #802439   #6
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А чом так, не заслужила? Маю написати сто дописів типо "Ой, гарно каже Андрійко-Іванко, погоджуюся"?
А ти зайди в пошук і задай в пошуку по темах слово "свобода", тоді зрозумієш мою вимогу таких обмежень...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:31 #802442   #7
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

А чим твої дописи про Свободу кращі оцих
Цитата "Ой, гарно каже Андрійко-Іванко, погоджуюся
Свобода, да хто це? У нас на форумі люди поділяються на 2 частини: хто в свободі і кому пох.
Мені пох. А черговий срач на політичну тему вже нікого не заводить.
Дістали.
Краще в Інтим чи у Флейм перебирайся.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:35 #802445   #8
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
У нас на форумі люди поділяються на 2 частини: хто в свободі і кому пох.
.
О, трошки прояснилося. І що, яке співвідношення частин за/пох - приблизно рівне?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:37 #802450   #9
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
тоді зрозумієш мою вимогу таких обмежень...
Не зрозумію. Я зайшла у політичний підфорум і поставила питання про політичну партію - тому ваше невдоволення мене дивує.
Якщо моя гілка не цікава - не заходьте, та й годі.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:44 #802457   #10
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
О, трошки прояснилося. І що, яке співвідношення частин за/пох - приблизно рівне?
Думаю 10 до 90. Хоча можу помилятись. Зараз людям все менше і менше стає цікавою НАША політика. Люди нарешті почали розуміти, що усі ці Юлі, Янеки, Віті і Олежики - одного поля ягоди. Вкрасти і втікти - головний принцип.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:49 #802464   #11
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Думаю 10 до 90. Хоча можу помилятись. Зараз людям все менше і менше стає цікавою НАША політика.
Тобто ви апріорі погоджуєтеся з тим, аби у політиці і у владі й надалі залишалися окупанті?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:55 #802472   #12
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Тобто ви апріорі погоджуєтеся з тим, аби у політиці і у владі й надалі залишалися окупанті?
Не потрібно втягувати мене в політичні дискусії. Вони мені реально не цікаві. Відписав у цій темі лише тому, щоб новачку не здалось, що тут сидять неввічливі хами.
Я погоджуюсь з тим , що ніякі майдани, акції протесту і т.д. і т.п. не змінять нічого. Вам легше? І я знаю, що розстріляй всіх хто є, і посадити зовсім нових - через півроку вони будуть такі самі я к і попередні: жадібні, нахабні, безсовісні і апатріотичні. Це система поглядів і цінностей така у нас.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 3:
лось Бульвінкль (22.01.2009), Ingenue (05.03.2013), Natali (21.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 12:06 #802483   #13
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
.
Я погоджуюсь з тим , що ніякі майдани, акції протесту і т.д. і т.п. не змінять нічого. Вам легше?
Важче. Бо я впевнена, що загорнутися у простирадло і повзти у сторону кладовища - простіше всього. І тому і майданила, і організовувала безліч акцій у Києві - спостерігаючи реальні зміни у самосвідомості. Це вкрай важливо для кожного - повірити у самого себе.

Цитата І я знаю, що розстріляй всіх хто є, і посадити зовсім нових - через півроку вони будуть такі самі я к і попередні: жадібні, нахабні, безсовісні і апатріотичні. Це система поглядів і цінностей така у нас.
Знаю таке саме, але це не система у нас, це система у них - у окупантів. Набридло мені жити у країні з окупаційною владою.
А якщо вам нецікава політична дискусія, то трансформуємо її просто у людську дискусію - як вижити у країні, де влада належить комунякам-чужинцям та їх онучкам? Мені особисто не віриться, що совісна влада впаде з неба. Окрім того, самі засади влади української є взагалі туманними - і саме їх варто формувати бодай на форумах.

Але у Києві то досить складно - хватає гарчальників. Думала, тут у вас проукраїнське середовище - цікаво стало, що думаєте про українську партію. І раптом на мене всі накинулися Добре, хоч Ви готові спілкуватися, а не клювати новачка
Viaa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko4 (22.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 12:30 #802496   #14
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Коли до мене звонитья кийсь давній знайомий, чи "тіпадруг" і йому треба "срочно зустрітись в центрі", в мене одразу виникає підозра про емвей (не безпідставно в більшості випадків)

Коли мене починають розпитувати "а ти політично активний?" "А за кого голосуватимеш?" в мене зразу виникає підозра, що наступними фразами будуть агітувати: "нуй дурак, а вот свобода!!!" Теж не безпідставно... Якесь нездорове явище.

Моя думка: іди краще на форум для мамів, (в тебе ж є діти поідеї), чи приготуй щось смачне, чи наталі почитай накрайняк, ні свобода ні інша партія неварта мого і твого часу.
Dao зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alex (22.01.2009), Учаснег (09.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 12:36 #802501   #15
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Коли мене починають розпитувати "а ти політично активний?" "А за кого голосуватимеш?" в мене зразу виникає підозра, що наступними фразами будуть агітувати: "нуй дурак, а вот свобода!!!" Теж не безпідставно... Якесь нездорове явище.

Моя думка: іди краще на форум для мамів, (в тебе ж є діти поідеї), чи приготуй щось смачне, чи наталі почитай накрайняк, ні свобода ні інша партія неварта мого і твого часу.
Явище якраз здорове - чому, розповім згодом, бо зараз біжу на Софійську площу у Києві, де о 14-й годині почнуться заходи до Дня Злуки УНР та ЗУНР.
А куди мені йти чи не йти, розповісте після того, як переглянете мій ЖЖ туточки:
http://viaaaa.livejournal.com

Почитайте - а тоді й кажіть, чи варто мені кинути все й читати Наталі?

Востаннє редагував Viaa: 22.01.2009 о 12:42.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 12:48 #802514   #16
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Не потрібно втягувати мене в політичні дискусії. Вони мені реально не цікаві. Відписав у цій темі лише тому, щоб новачку не здалось, що тут сидять неввічливі хами.
Я погоджуюсь з тим , що ніякі майдани, акції протесту і т.д. і т.п. не змінять нічого. Вам легше? І я знаю, що розстріляй всіх хто є, і посадити зовсім нових - через півроку вони будуть такі самі я к і попередні: жадібні, нахабні, безсовісні і апатріотичні. Це система поглядів і цінностей така у нас.
Здайотся мені, що то проплачений піар-клон якоїсь партії / руху / обєднання або взагалі якоїсь думки, спрямованої проти чогось (когось).

ТО Via А незадоволення моє в тому, що якщо тебе цікавить якась конкретна думка, спочатку поцікався, чи щось говорилось про це раніше, а не тупо викидай питання на загал. Доречі, про таке і говорять правила форуму...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 13:05 #802525   #17
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Здайотся мені, що то проплачений піар-клон якоїсь партії / руху / обєднання або взагалі якоїсь думки, спрямованої проти чогось (когось).
Хз, може й не пропроплачений. Але настільки вже зневірився у лозунгах і обіцянках, що просто стараюсь жити і працювати не звертаючи увагу на цей паноптікум, і той що нагорі, і той, що копирсається біля підніжжя і намагається на вершину залізти.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alex (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 13:05 #802526   #18
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

кхм тут тем про свободу як гною ... ще одна нічого не змінить ні в кращий ні в гірнший бік )
а так схоже на очердний віток "пиару" ... як казав еріксон з проплатою за пост в 1 уё ))).
2 віа. збийся ти з того не думаю що нових вдасться навернути. тут вже піарщики є від свободи. резалти думаю скоро сама побачиш )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 13:20 #802541   #19
castor
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

угу, щаз мєсні ельфи від во-яке-не-можна-називати-по-імені підтягнуться і тут почнеться.....
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 13:53 #802578   #20
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Тобто ви апріорі погоджуєтеся з тим, аби у політиці і у владі й надалі залишалися окупанті?
нє ми не погоджуємося шо у свободи рано чи пізно все зводиться до жидів і москалів
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:20.