Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2011, 20:14 #1568441   #121
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Кого ти причисляєш до бійцьвських ? Мода на них дуже часто міняється і казати конкретно що одна порода бійцівська а інша ні. Тим більш собаки вагою 50 кг ) Сенбернарів теж будеш по дозволу видавати. Окрім того агресивною може бути люба собака не тільки бійцівська. Тому думаю треба взагалі всім власникам собак довідки з дурки приносити а також котів, домашніх свиней (ну тут взагалі клініка свиня в хату) і тд і тп )
А ще дуже кльовий пасаж в меседжі. почав з бійцівських 50 кг собак а перейшов на наркоманів в під"їзді. висновок менти казли )
Вже існує список собак які заборонені для ввезення в Україну, а з такими собаками діти гуляють! Коли я писав про ментів і наркоманів то я це і мав на увазі що вони ні на те ні на інше не реагують. Ну це я для розширення теми, а то постріляли собак, собак шкода а ковбої які це зробили заслуговують жорсткого покарання про що ще писати в тому що сталося? Обговорюємо проблему в загальному...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 21:53 #1568573   #122
spirittr
 
Аватар для spirittr
Cool Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

на тему безпритульних собак: пішов з дитиною з ранку на базар за мясом на шашлик при вході в мясник сидить 2 бугая кіло по 30, всі їх обхобять поки одног відігнав другий ало дитину не вкусив, дитина 1,8років в колясці навіть руками не махала.
ну і що, ви мені на це скажите!!!!!!
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:03 #1568589   #123
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
на тему безпритульних собак: пішов з дитиною з ранку на базар за мясом на шашлик при вході в мясник сидить 2 бугая кіло по 30, всі їх обхобять поки одног відігнав другий ало дитину не вкусив, дитина 1,8років в колясці навіть руками не махала.
ну і що, ви мені на це скажите!!!!!!
немає чого з 2 річними дітьми по базарах шастати! ще й з колясками.
бери свою двустволку і постріляй. ділов то. а потім до нобеля їзжай до 11 школи доберманів стріляти...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:14 #1568600   #124
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
немає чого з 2 річними дітьми по базарах шастати! ще й з колясками.
бери свою двустволку і постріляй. ділов то. а потім до нобеля їзжай до 11 школи доберманів стріляти...
Я мисливець а не злоченець.
вина не собак а в першу чергу тих хто на даному форумі та місті нашому в загаллом,
тільки говорити може, можливо хтось з присутніх в даній темі хоть 10грн., на притулок засть???., а в другу чергу чиновників та ППС вони повинні слідкувати за порядком.
а головне зібратись гуртом і піти до 11 школи та попередити перший раз, а другий морду розтовкти, руки-ноги поламати та собак забрати, пси ще потим дякую скажуть.

П.С. в мене східно-європейська вівчарка, і собак люблю.
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:27 #1568611   #125
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
можливо хтось з присутніх в даній темі хоть 10грн., на притулок засть???.

.
давали і їздили..

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
П.С. в мене східно-європейська вівчарка, і собак люблю
тоді навіщо їх по базарі ганяєш? вони на тебе можливо перші накинулись?
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:29 #1568614   #126
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис



тоді навіщо їх по базарі ганяєш? вони на тебе можливо перші накинулись?
в мене сука, а на базарі кобелі були підстаркуваті, тибільше я їх не провокував.
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:35 #1568619   #127
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
в мене сука, а на базарі кобелі були підстаркуваті, тибільше я їх не провокував.
то ти з собакою пішов,чи як?
навіщо їх відганяти ? вони тобі чим заважали?
кожного дня вони там крутяться,чекають,поки добрі люди кістку кинуть,а ти прийшов і ганяти їх почав.того вони і так відреагували..
не чіпайте собак і вони вас не зачіплять.
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:36 #1568623   #128
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
Я мисливець а не злоченець.
вина не собак а в першу чергу тих хто на даному форумі та місті нашому в загаллом,
тільки говорити може, можливо хтось з присутніх в даній темі хоть 10грн., на притулок засть???., а в другу чергу чиновників та ППС вони повинні слідкувати за порядком.
а головне зібратись гуртом і піти до 11 школи та попередити перший раз, а другий морду розтовкти, руки-ноги поламати та собак забрати, пси ще потим дякую скажуть.

П.С. в мене східно-європейська вівчарка, і собак люблю.
Та тут в принципі всі згідні, що бродячі тварини це не правильно і в цьому винні люди, але ті покидьки повідстрілювали собак які охороняли територію. Якщо дана територія велика то відповідно собаки просто не можуть бути припняті.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:46 #1568628   #129
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та тут в принципі всі згідні, що бродячі тварини це не правильно і в цьому винні люди, але ті покидьки повідстрілювали собак які охороняли територію. Якщо дана територія велика то відповідно собаки просто не можуть бути припняті.
перегляньте 4-3 сторінки, я описав прилизну ситуацію,


п.с. не може все стадо за "Ющенка" відповідати, в кожному стаді є сіра вівця.

Додано через 5 хвилин
я не виправдовую виродків, як тільки отримав інф. одразу поділився.
А коли вже Василяк вам всрався, підіть та скажіть що б валив з УТМР, але не варто його тут обсирати це підло і не робить вам честі.

Востаннє редагував spirittr: 03.02.2011 о 22:46. Причина: Пізніше додано
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 08:49 #1568779   #130
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бійцівські породи собак потрібно або заборонити взагалі або дозвіл на них вимагати як дозвіл на зброю. Собака вагою 50кг. і більше мабуть не менше небезпечна за травмат. Міліція поки немає відповідного закону безсила, а навіть коли буде закон то наврят чи щось захочуть робити. Недавно мав розмову зі слідчими з міліції і один мене запитує- а ти знаєш що у тебе в під'їзді живуть наркомани? І в сусідньому також живуть. Я запитую, ви знаєте то чому нічого не робите? А що ми їм зробимо? От така розмова...
Бійцівські собаки (пітбуль, бультерєр, стафорд...) стільки не важать, їх вага 20-35 кг. Взагалі вага пса не значить, що він є небезпечним,безобідний пудель наприклад також може файно покусати.Доречі сенбернар заввишки може бути до метра,(70-90см) а вага 80-100кг. Но добродушнішого пса годі шукати...А щодо заборони, чи дозволу я повністю згідна.Мало хто розуміє цих собак, а заводять хто попало,не займаються собакою,заводять як іграшку, чи модну забаганку, поблатувати...Собаки чудові, в самої були ,но в дурних руках - це некерована небезпека.

Востаннє редагував Niusa: 04.02.2011 о 09:15.
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (04.02.2011), Sten1 (04.02.2011), ШТЕУД (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 09:59 #1568843   #131
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Niusa
Як покусали ? - Та дуже просто і це мабуть треба пояснити лише для тих хто логічно немислить. Якщо на дворі ніч, і хтось пробує щось в тебе вкрасти з 100% впевненістю. що господар дома - то в господаря 99% ймовірність отримати по голові, якщо піде сам поближче дивитись що там робиться. От в такому випадку спускаєш собак з привязі, кажеж "фас" а через 5 хв треба свиснути щоб вони прибігли і їх знову привязати.

pberit
Можуть бути припняті, для охорони є сторож, який в випадку небезпеки має викликати міліцію. А справа собаки - попередити що хтось наближається. Навіть в випадку якщо невикликати міліцію - то собак можна спустити лише при необхідності.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nemesis-T (04.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 10:14 #1568865   #132
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Колись в дитинстві бачила як зарізали свиню...плакала і з батьками не говорила довго Не люблю я насильство...
І тим не менше, їсти щось треба. І якщо ті люди вважали собак своїми, то треба було їм іменні ремінці повісити, мол моя собака. Тоді би з "мисливців" ше й бабло збили. Але як робити щеплення і прививки, то ніц не знаю, пес не мій, а як постріляли, то йойойой.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 10:53 #1568908   #133
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Зменшувати кількість бродячих собак безумовно потрібно.

І методи для цього є різні: усипляння чи навіть відстріл. Але одне діло вистрелити збоку у голову, щоб собака навіть нічого не встигла зрозуміти, а інше - вистрелити декілька разів куди попало, потім ще добивати, отримувати задоволення і прикривати це гострою необхідністю. У першому випадку ми маємо справу із адекватною людиною, яка дійсно знає, що таке зброя, вміє стріляти і знає, коли це потрібно робити. У іншому - із моральним неадекватом, який прикриває свою психічну неповноцінність чи нереалізацію у житті суспільною потребою і постійно незрозуміло що та кому прагне довести. Не думаю, що такому "мисливцю" вистачить сміливості одному вполювати старого дикого вепра, який вже відбився і живе один(хто в курсі, той знає про що йдеться). А от стадом на нетренованих собак - це запросто. Хоча за вартість усіх тих пострілів можна б було безболісно усипити удвічі більше бездомних собак.

Востаннє редагував kolibryks: 04.02.2011 о 11:11.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
AMILO (04.02.2011), pberit (04.02.2011), Romko_7 (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 11:27 #1568940   #134
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

[QUOTE=AHgpyxa;1568843]Niusa
Як покусали ? - Та дуже просто і це мабуть треба пояснити лише для тих хто логічно немислить. Якщо на дворі ніч, і хтось пробує щось в тебе вкрасти з 100% впевненістю. що господар дома - то в господаря 99% ймовірність отримати по голові, якщо піде сам поближче дивитись що там робиться. От в такому випадку спускаєш собак з привязі, кажеж "фас" а через 5 хв треба свиснути щоб вони прибігли і їх знову привязати.

AHgpyxa, у мене з логікою все ок Якраз 99% отримати по голові ,коли собака на прив"язі,злодії шуршать на подвір"ї, а ти тільки ідеш її спускати...Взагалі то собаку не варто тримати на прив"язі ,тупіє-це раз і перетискається шийний м"яз-два.Собаці також потрібно рухатись, бігати...Краще вольєр і то в день(бажано не цілий).Це тільки моя думка ,тому для свого собаки робитиму вольєр А щоб не кидався на людей без вагомої на то причини, і не було казусів треба вчити, вчити ... Дуже шкода собак котрі все життя просиджують на ланцюгу

Востаннє редагував Niusa: 04.02.2011 о 13:47.
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 3:
barvik777 (04.02.2011), Пантера (04.02.2011), Nobel (05.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 20:53 #1569328   #135
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
та що роблять: сидить 2-4 "пацанчики" років по 16-20, і біля себе 1-2 пса...то район гуртожитків

коли біля них проходиш - чуєш "а ну візьми..." і "ти чо такий дьорганий"...ну і далі по списку...
сидять на на зупинці мудаки з псами і травлять їх::: отримав конс. від спецназу - витаскуєш спецзасіб , флобер чи газовий та застовуєш., спецзасіб самий дієвий та от дозвіл отримати на нього не можливо пересічному громадянину
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 21:34 #1569358   #136
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Exclamation Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Зменшувати чисельність агресивних, бездомних собак потрібно. Але як стверджували хлопці, шо при них нагло почали їх відстрілювати, причому хлопці кричали, що собаки їхні - це наглість зі сторони мисливців (захотіли потратити пару патронів).
На мою думку мисливці повинні вибачитись і заплатити штраф. А тема - просто жестяк, прочитав повністю, був в шоці.
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:06.