Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Найшвидший гол у світі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2008, 13:31 #687672   #1
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Найшвидший гол у світі?

Цитата Найшвидший гол в історії професійного футболу забитий у матчі 7-го туру першого дивізіону чемпіонату України з футболу. Тільки-но пролунав свисток, як форвард "Кримтеплиці" з Молодіжного Роман Войнаровський з центру поля пустив м'яч під перекладину воріт досвідченого воротаря клубу "Фенікс-Іллічівець" (Калініно) Капінуса, тим самим встановивши рекорд не тільки вітчизняного футболу, але і, здається, світового. Матч завершився з рахунком 2:2.
Клуб з Молодіжного є лідером першої ліги з 16 очками і всерйоз претендує на вихід до елітної ліги українського футболу.
Відео можна переглянути тут:

http://tsn.ua/sport/v-ukrayini-zabit...chu-video.html
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 13:35 #687676   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

Колись по тєліку теж бачив найшвидший гол з центра поля після свистка. От тільки точно не памятаю скільки секунд на це пішло.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 13:38 #687679   #3
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Колись по тєліку теж бачив найшвидший гол з центра поля після свистка. От тільки точно не памятаю скільки секунд на це пішло.
Таке бувало. Але цікаво чи у нас найшвидший. Якщо так, то другий український футболіст стане світовим рекордсменом.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 14:02 #687696   #4
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

найшвидший гол в світі, забитий на 2 секунді.

Цитата Забит самый быстрый гол в истории
футбола
Футболист, выступающий в аматорской футбольной лиге Англии, забил самый быстрый гол за всю историю этого вида спорта.

Для того чтобы отличится в воротах соперника Марку Барроузу, выступающему за резерв команды Cowes в чемпионате графства Вессекс, понадобилось ровно две секунды.

Форвард решил попытать счастья и нанес сильный удар с центра поля, а мощный порыв ветра помог мячу быстрее приземлится в воротах за спиной у опешившего голкипера.

Хет-трик 25-летнего Барроуза помог его команде одолеть соперников из резерва команды Eastleigh со счетом 5-3, однако самым запоминающимся моментом игры, по словам самого футболиста, стал именно быстрый гол.

"Этот гол удивил всех. Я думаю, что мне очень помог ветер", - говорит счастливый Марк. "Я был настолько удивлен, увидев, что мяч опускается "за шиворот" голкиперу, что даже не праздновал забитый гол. Я просто начал дико хохотать", - добавляет он.

Рефери матча, Джон Соррел поделился своими впечатлениями от этого маленького футбольного шедевра: "Это был фантастический удар, лучше, чем удар Бэкхема с центра поля, когда он забил Уимбелдону. Я засек – ровно две секунды". "Я не думаю, что возможно забить гол быстрее", - отметил Соррел.

Напомним, что согласно Книге рекордов Гиннеса самый быстрый гол был забит за 2,8 секунды. Ее представители сейчас уже рассматривают заявку Марка и, скорее всего, предыдущий рекорд будет побит.

По материалам Ananova
Torres зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bbgon (03.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 14:40 #687719   #5
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

Ех... Не судилось...
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 14:21 #693203   #6
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

Всьо ж то було забито в аматорській лізі, а це найшидший у професійній!
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2008, 15:05 #712973   #7
shev@
 
Аватар для shev@
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

Я памятаю найшвидший гол був забитий на 3 секунді,на ЧС98.
shev@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 11:07 #980507   #8
shev@
 
Аватар для shev@
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

http://vkontakte.ru/video-3310266_114607530
shev@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 17:08 #1042134   #9
camodo
Типово Відповідь: Найшвидший гол у світі?

я бачив на ЧС 2002 хакан шюкур!

camodo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:12.