Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Minecraft

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 19:17 #1469399   #1
mr.psiho
Thumbs up Minecraft

Minecraft - це інді-гра. Це гра, що на стадії альфа-релізу вже була продана на суму понад 350 тис. дол.

Примітивна, "кубова" графіка, але неймовірно аддиктивна по суті! Затягує не по дитячому. Ось оф. сайт: http://www.minecraft.net/ Раджу ознайомитись з відео. Особисто мені вистачило двох відео-роликів, щоб втягнутись)) Також раджу спробувати усім, хто полюбляє чисту творчість і вважає що у нього багато вільного часу (було, ага ).
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Paradoxx (12.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2010, 09:28 #1469746   #2
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: Minecraft

Круто, paint 3D! lol
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2011, 07:27 #1678512   #3
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

Хтось грає на серверах, наприклад http://minecraft-game.ru/
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2011, 13:24 #1678718   #4
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Minecraft

подивився роліки.... какаха яксь повна ))))
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2011, 15:15 #1678758   #5
iKrevedko
 
Аватар для iKrevedko
Типово Відповідь: Minecraft

Гра виглядає цікавою, але мало інфи про неї наведено. Хоча б написав чи треба платити, в чому полягає мультиплеєр, якщо є піратські сервера, то які і чи варто там грати взагалі. Ну і яка ціль в грі.
iKrevedko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2011, 16:36 #1679410   #6
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

кхм, на відео дійсно виглядає какашкою, кумедна доісторична гафіка та ще на яві наипсана. Але якщо скачати і поставити то прощай любимий WoW (чи лінійка) як мінімум на місяць.

Суть гри полягає в тому що світ складається з кубиків десь 1м х 1м і не постійний, кожен кубік можна розлмати і підібрати його що потім десь поставити чи використати. Світ насиляють різні моби (тварини і монстри), є зміна дня і ночі, погоди, кліматичні зони. Є можливість збирати різні механізми, десь навіть зібрали прототип процесора =). Світ доречі безкінечний, хоча в мультиплеєрі його обмежують щоб сервак не лагав.

Все розказати не зможу, бо не одна сторінка піде, рекомендую скачати і подивитись хоча б в синглі, звісно попередньо підковавшись рецептами крафтингу і деякими прийомами з інтернету
http://lurkmore.ru/Minecraft і http://minecraftwiki.net/

Гра дуже атмосферна і в мультиплеєрі (без плагінів) дуже жорстка.

Доречі коли писав перший пост в цьому топіку то в той самий день грохнули сервер http://minecraft-game.ru/, а на його місце поставили тимчасовий, без плагінів і фактично без обмежень (правил), і назвали його екстримальним виживанням .
Перший день на ньому думав що зробили якусь клоаку, якщо встигав добігати до своєї берлоги щоб мене не коцнули бандюки по дорозі, то власне берлоги вже не було, за 10-20 хв встигали розбомбити, спалити і пограбувати все моє добро.
Але потім коли засвоїв пару уроків то гра пішла легше і цікавіше. Виживають лише ті гравці що можуть обєднатися в стійкі адекватні групи і здатні відстояти свої укріплені замки від несподівних гостей. Більшість гравців які будують хатинку на два-три чоловіка приречені. Також більшість спонтаних груп швидко розпадаються, справа в тому що на цьому сервері нема whitelist, тобто дозволено заходити всім, практично без реєстрації. Як наслідок, туча неадекватів і чітерів. Якщо таких взяти в групу, добра не чекай, будуть крадіжки, вбивства, розборки, помсти і т.п.
Кому такі страсті не по зубам (слаба психіка) то багато серверів включають плагіни для захисту приватної власності. Список серверів можна подивитась на http://mctop.su/?a=rating

P.S. гра платна, ліцензійка коштує десь 20 євро (точно не памятаю). Але в нас як завжди поширені піратки. З піратки можна грати на більшості серверах.
P.P.S гра по можливостях і свободі дій взуває більшіть ігрушок з офігеною графою і няшним геймплеєм.

Востаннє редагував ados: 19.06.2011 о 22:22.
ados зараз поза форумом  
Подякував(ла):
iKrevedko (20.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2011, 22:21 #1680703   #7
iKrevedko
 
Аватар для iKrevedko
Типово Відповідь: Minecraft

Цитата Итак, как же можно устраивать грифинг?
1.Прокопать в месте, где часто бегает народ, дырку, ведущую в лаву или просто в глубокую яму, где игроки разбиваются от падения.
...
Треба спробувати

http://minecraft-game.ru/ - кращий халявний сервер?
iKrevedko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2011, 01:30 #1680803   #8
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

Цитата:
Допис від iKrevedko Переглянути допис
Треба спробувати

http://minecraft-game.ru/ - кращий халявний сервер?
гріфінг на більшості серверах заборонений, дозволено тільки на деяких PvP серверах

http://minecraft-game.ru/ - був один з кращих, зараз не робочий, там іде перебудова,
тимчасово поставили minecraft-game.ru:27000 і зробили його без правил, вбивай, грабуй, руйнуй
короче роби що хочеш, будуватись нема смислу, хіба в купі з овер 10 провірених чоловік і цілодобовою охороною.

Є ще туча серверів з різними модами, але після minecraft-game.ru:27000 вони всі скучні якісь

Якби ще недопускали чітаків тоді би був самий няшний сервер, а так то треба мати стальні нерви

Додано через 4 хвилини
Може б підняти тернопільський сервер, але там залізо треба для сервера круте
8 гектарів оперативки для початку, щоб на пару чоловік було .

Востаннє редагував ados: 21.06.2011 о 01:31. Причина: Пізніше додано
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2011, 08:02 #1680852   #9
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Minecraft

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
Суть гри полягає в тому що світ складається з кубиків десь 1м х 1м і не постійний, кожен кубік можна розлмати і підібрати його що потім десь поставити чи використати. Світ насиляють різні моби (тварини і монстри), є зміна дня і ночі, погоди, кліматичні зони. Є можливість збирати різні механізми, десь навіть зібрали прототип процесора =)
Це не суть гри, це можливості гри. А от в чому її суть я так і не зрозумів. Конструктор з кубиків?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2011, 11:27 #1681024   #10
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Це не суть гри, це можливості гри. А от в чому її суть я так і не зрозумів. Конструктор з кубиків?
цитую з лурка:
Цитата Суть такова — предположим, вы очутились на необитаемом острове и у вас ничего нет с собой. Что вы станете делать?

Любоваться природой, копать песочек голыми руками, собирать цветочки, бегать наперегонки с овечками… Ой, а что это вдруг так потемнело? Ничего не видно! Что это в меня прилетело? ОМГ, больно же! Я, пожалуй, спрячусь в той уютной пещер… PSSSSSSSSSHT BOOM!

Game over. Respawn?
Цитата Другие не понимают его из-за отсутствия конкретной цели. На любые восторги по поводу Копрокубиков они отвечают «и чё потом?». Типа, когда финальный босс? Это печально. Хотя и для них есть моды, и скоро будет целый официальный режим.
новий режим обіцяють в версії 1.7 над якою зараз працюють
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2011, 15:43 #1681257   #11
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Minecraft

ados

Я особисто не люблю ігри типу "розвесели себе сам". Я хочу сюжету. І фінального боса. Якщо я буду сам собі придумувати гру, то краще взяти простий інструментарій і дійсно придумати і зробити гру. Ще й дохід можна отримати.

Але не буду більше тролити любителів гри, подобається, знач подобається. Про смаки не сперечаються
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 13:28 #1682916   #12
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: Minecraft

ппц а в мене не йде( пише шо погані драйвера відео карточки...
а інакші неможу поставити бо інтегрована =\
хто може допомогти якось?
creepy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 13:48 #1682928   #13
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

якщо в тебе драйвера від некрософта, то там немає в комплекті підтримки OpenGL
вихід, шукати драйвера від виробника
а яка в тебе відяха ?
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:42 #1684326   #14
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: Minecraft

intel(r) 82945G Express Cnhipset family
creepy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2011, 12:43 #1685304   #15
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Minecraft

обнови драйвера з офіційного сайту інтела, там автоматом визначить твою відеокарнту, і встановить все потрібне ( кнопочка "Check your system for the latest updates" )

http://www.intel.com/p/en_US/support/detect/graphics
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2011, 13:15 #1685310   #16
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: Minecraft

зробив..але шось вмене лагає той майнкрафт.ппц вроді графіка не ахті але не тяне...1 гб озу, 128 відео..
creepy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2011, 22:01 #1687699   #17
iKrevedko
 
Аватар для iKrevedko
Типово Відповідь: Minecraft

Багато чого в грі не вистачає. Приватного чату, наприклад. От вчора набирали в клан новачків і довго пояснювали де знаходиться їхнє місто в загальному чаті. Поки гріфери не прийшли і не ізнасілували їх
Сам шукав місце де б залягти, довго бродив і попав в чиєсь місто. В місті не було нікого, тільки на околиці чувак бігав і щось полював. Ну я роззявивши рот лазив по місту поки не надибав алмазні меча, лопату і кирку і ше багато всяких класних речей. Тепер рити нори стало набагато швидше.
Хоча мій стиль гри мабудь більше мирний, я б хотів щоб основний сервер запустили, де б можна було не паритися за свої статки і будувати класні речі, брати участь в будівництві міст і тп.
iKrevedko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2011, 21:12 #1739255   #18
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: Minecraft

Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 23:26 #1743150   #19
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: Minecraft

Народ діліться серверами, бо хочеться десь пошпілити.
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 19:06 #1844137   #20
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Minecraft

десь місяць вже товчемо з одногрупниками як дурні)
створили сервак щоб подивитись шо то таке і пішло-поїхало..)
одна з найкращих ігор за всю історію людства. однозначно)
якшо кому цікаво, то наш світ на 194.187.231.18 висить
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:01.