Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2019, 18:08 #2755294   #1
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?

вибори президента то звичайно дуже важливо, але президет оновлюється раз на 5 років, а істи хочеться щоденно...

карочє, вніманіє вапрос !

йа тут був надумав радікально покращити своє життє і планую купілю чавунної сковорідки

йа таки вже мам дві: одну з силуміну, другу тефлонову
на першій просто смажу яйці, а на ішшій роблю з яєць омлет

прошу поради - які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 10:24 #2755407   #2
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Чавунна сковорідка призначена для смаження(нічого не пристає)
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 12:56 #2755448   #3
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата Чавунна сковорідка призначена для смаження(нічого не пристає)
Ага, якраз не пристає

Колись купував чавунну Біола, але практично нею не користуюсь по кількох причинах:

- при смаженні їжа пристає (або хіба багато олії потрібно лити)

- важко мити бо: потрібно відразу витирати насухо, інакше починає з"являтись ржавчина, яку потім ще важче відмити. Після покупки все зробив згідно інструкцій: обсмажив купу солі (щоб вивести всю вологу) і потім змастив олією щоб не ржавіла. Всеодно, після кількох використань і миття, починає ржавіти. Знову мити/чистити, сушити, мастити олією... Короче не дуже це все практично.

- маленький, але теж недолік: дуже важка (брав більшу). Якщо ще накрити чавунною кришкою + насипати їжі, то заодно можна і руки підкачати

Думаю, найкраще використання чавунної сковорідки це на природі: смажити на відкритому вогні чи на мангалі. Носитись з такою незручно, хіба возити в машині. Для дому - непрактична.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Стечкин (20.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2019, 09:35 #2756679   #4
Tinna
Учасник
Типово Відповідь: Які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?

Чавунна сковорідка гарна і для квартири. Вона равномірно прогрівається та просмажує равномірно!
Tinna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2019, 10:02 #2756942   #5
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ага, якраз не пристає

Колись купував чавунну Біола, але практично нею не користуюсь по кількох причинах:

- при смаженні їжа пристає (або хіба багато олії потрібно лити)

- важко мити бо: потрібно відразу витирати насухо, інакше починає з"являтись ржавчина, яку потім ще важче відмити. Після покупки все зробив згідно інструкцій: обсмажив купу солі (щоб вивести всю вологу) і потім змастив олією щоб не ржавіла. Всеодно, після кількох використань і миття, починає ржавіти. Знову мити/чистити, сушити, мастити олією... Короче не дуже це все практично.

- маленький, але теж недолік: дуже важка (брав більшу). Якщо ще накрити чавунною кришкою + насипати їжі, то заодно можна і руки підкачати

Думаю, найкраще використання чавунної сковорідки це на природі: смажити на відкритому вогні чи на мангалі. Носитись з такою незручно, хіба возити в машині. Для дому - непрактична.
Ти просто мало нею користувався.
Я теж таку маю і олія вже там так в'їлась що нічого не ржавіє. І не можна в ній після приготування тримати їжу.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 13:35 #2757019   #6
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ага, якраз не пристає

Колись купував чавунну Біола, але практично нею не користуюсь по кількох причинах:

- при смаженні їжа пристає (або хіба багато олії потрібно лити)

- важко мити бо: потрібно відразу витирати насухо, інакше починає з"являтись ржавчина, яку потім ще важче відмити. Після покупки все зробив згідно інструкцій: обсмажив купу солі (щоб вивести всю вологу) і потім змастив олією щоб не ржавіла. Всеодно, після кількох використань і миття, починає ржавіти. Знову мити/чистити, сушити, мастити олією... Короче не дуже це все практично.

- маленький, але теж недолік: дуже важка (брав більшу). Якщо ще накрити чавунною кришкою + насипати їжі, то заодно можна і руки підкачати

Думаю, найкраще використання чавунної сковорідки це на природі: смажити на відкритому вогні чи на мангалі. Носитись з такою незручно, хіба возити в машині. Для дому - непрактична.
Теж мав невеликий казанок Біолу, то дуже довго залишала чорний слід на їжі (особливо , коли рис готувався). Вже і сіль, і олію, і наждачкою тер). А сліди ржавчини є надалі. Думаю, з часом пройде.

А от купував узбецький казан для плову, то зробв як пише: спочатку на відкритому вогні прожарив так, щоб посвітлів чугун. Тоді добре вимив і змастивши олією і в духовку. Можна сильно припікати (швидше), а можіна і на невеликому вогні ( довше) , бо ж димить, І так кілька разів.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 18:03 #2757028   #7
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ага, якраз не пристає

Колись купував чавунну Біола, але практично нею не користуюсь по кількох причинах:

- при смаженні їжа пристає (або хіба багато олії потрібно лити)

- важко мити бо: потрібно відразу витирати насухо, інакше починає з"являтись ржавчина, яку потім ще важче відмити. Після покупки все зробив згідно інструкцій: обсмажив купу солі (щоб вивести всю вологу) і потім змастив олією щоб не ржавіла. Всеодно, після кількох використань і миття, починає ржавіти. Знову мити/чистити, сушити, мастити олією... Короче не дуже це все практично.

- маленький, але теж недолік: дуже важка (брав більшу). Якщо ще накрити чавунною кришкою + насипати їжі, то заодно можна і руки підкачати

Думаю, найкраще використання чавунної сковорідки це на природі: смажити на відкритому вогні чи на мангалі. Носитись з такою незручно, хіба возити в машині. Для дому - непрактична.
поганому танцюристу все мішає...
Чугунна сковородка це песня...
Купила собі велику з кришкою, то єдиний її мінус -це надтого важка. На ній чудово смажити, причому все. Котлети, відбивні, тушити тефтельки і т.д. Відкручую в ній ручку і запікаю в ній в духовці (замість бляшки) наприклад скумбрію, м"яско... Заплатила 300 грн на базарі, чи 400, (разом з кришкою) вже не памятаю, тобто брала не дорогу, так нічо вона не ржавіє, прекрасно миється. Спочатку смерділа технічним маслом, то я просмажила на ній сіль пів години і все пройшло.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vuyiko (30.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 20:45 #2757051   #8
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
поганому танцюристу все мішає...
Чугунна сковородка це песня...
Купила собі велику з кришкою, то єдиний її мінус -це надтого важка. На ній чудово смажити, причому все. Котлети, відбивні, тушити тефтельки і т.д. Відкручую в ній ручку і запікаю в ній в духовці (замість бляшки) наприклад скумбрію, м"яско... Заплатила 300 грн на базарі, чи 400, (разом з кришкою) вже не памятаю, тобто брала не дорогу, так нічо вона не ржавіє, прекрасно миється. Спочатку смерділа технічним маслом, то я просмажила на ній сіль пів години і все пройшло.
читаю таке і гірко плачу...
ну як ти могла зрадити наше кохання?

а могли створити взірцеву первинну ячейку суспільства - йа тебе тапком по сраці, ти мене сковорідкою поміж роги...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2019, 05:32 #2757222   #9
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: чавунна сковорідка

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
читаю таке і гірко плачу...
ну як ти могла зрадити наше кохання?

а могли створити взірцеву первинну ячейку суспільства - йа тебе тапком по сраці, ти мене сковорідкою поміж роги...
Пізно, тепер я другому компасірую мозги)))
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2023, 21:56 #2805841   #10
levert
Учасник
Типово Відповідь: Які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?

Як мені казав повар який працює у https://artofrest.com.ua/ що потрібно готувати плов.
levert зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (28.08.2023)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2023, 14:15 #2806251   #11
dikocase
Учасник
 
Аватар для dikocase
Типово Відповідь: Які страви найкраще готувати на чавунній сковородці?

на чувунній краще смажити сіль))) напевно не всі зрозуміють =))
dikocase зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.09.2023)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:51.