Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Політика чи держава?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.09.2006, 14:12 #174474   #1
Катюшка
 
Аватар для Катюшка
Типово Політика чи держава?

Як Ви думаєте, що виникло швидше політика чи держава?
Поясніть чому?
Катюшка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 14:32 #174488   #2
slider_one
Типово

курка чи яйце?
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 14:48 #174507   #3
Kija
Banned
Типово

Якщо хочеш написати з цієї теми твір, для відомого викладача ТДЕУ , який вже не перший рік задає цю тему, то пиши що одночасно, бо це на його думку правильна відповідь, хоча я категорично з ним не погоджуюсь і вважаю що політика. Але все ж якщо хочеш нормальну оцінку то пиши, що одночасно бо там ніякі дискусії не допоможуть.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2006, 10:32 #174751   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

однозначно - політика.
стосунки між племенами, общинами та іншими стадами - також політика
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2006, 15:17 #174880   #5
Катюшка
 
Аватар для Катюшка
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Якщо хочеш написати з цієї теми твір, для відомого викладача ТДЕУ , який вже не перший рік задає цю тему, то пиши що одночасно, бо це на його думку правильна відповідь, хоча я категорично з ним не погоджуюсь і вважаю що політика. Але все ж якщо хочеш нормальну оцінку то пиши, що одночасно бо там ніякі дискусії не допоможуть.
Це не мені треба написати)))

Я теж схиляюсь до думки, що спочатку виникла політика, а потім вже держава. Без політики не може існувати жодна держава.
Катюшка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2006, 18:15 #177502   #6
kalisto
 
Аватар для kalisto
Типово

Політика
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to: navigation, search

1. Цілеспрямована діяльність у галузі взаємовідносин між різними суспільними групами, державами й народами, пов'язана із боротьбою за здобуття або утримання державної влади, як знаряддя регулювання і формування цих стосунків;
2. визначена частина, програма або напрямок такої діяльності;
3. Cукупність засобів (інструментів) та методів (технік) для реалізації певних інтересів, тобто, для досягнення визначених (суб’єктом політичного процесу) цілей в певному соціальному середовищі.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...B8%D0%BA%D0%B0


Держава
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to: navigation, search

Держава —

1. апарат (сукупність, система спеціальних - "владних" інституцій та відповідне законодавство) політичної влади в суспільстві;
2. країна з визначеним апаратом політичної влади - політична спільність людей, яка
* мешкає на певній території;
* має єдине управління (апарат влади);
* визнана іншими державами та міжнародними інституціями (ООН тощо) та дотримується певних міжнародних стандартів в термінах утворення офіційних символів (прапор тощо) та політичних прав, таких як громадянство.
* володіє внутрішнім та зовнішнім суверенітетом, є суб'єктом міжнародного права.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...B0%D0%B2%D0%B0


Думаю, що автор теми неправильно сформульовав питання.....
kalisto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2006, 18:43 #177549   #7
RUS
 
Аватар для RUS
Типово

А мені викладач казав, що вони виникли разом.
Хоча я більш схильний до версії, що політика перша
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2019, 10:33 #2767415   #8
SPU
Учасник
Типово Відповідь: Політика чи держава?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Якщо хочеш написати з цієї теми твір, для відомого викладача ТДЕУ , який вже не перший рік задає цю тему, то пиши що одночасно, бо це на його думку правильна відповідь, хоча я категорично з ним не погоджуюсь і вважаю що політика. Але все ж якщо хочеш нормальну оцінку то пиши, що одночасно бо там ніякі дискусії не допоможуть.
Ви про Рудакевича?
SPU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:12.