Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як будувати та робити ремонт правильно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2016, 16:01 #2669966   #121
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Так, я розумію, але квартира не листок паперу і не шкарпетки щоб її було можна як слід висушити.
Як давно зданий ваш будинок і як давно ви робили ремонти в квартирі? Приміщення після них провітрювались?

Зрозумійте, в процесі будівництва стіни, перекриття і т.д,в основному не захищені від зовнішнього середовища, в результаті чого будинок натягує та акумулює в себе значну кількість вологи. яку в подальшому вам щедро віддає. І повинен пройти деякий час поки цей показник внормується

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Що значить хорошу вентиляцію круглий рік?
Ви не уважні. Про режим мікропровітрювання у вікні ви чули? Я про нього писав вище. Коли ви ставите вікно на цей режим, між рамою і ущільнювачем виникає зазор в розмірі 1-2 мм, якого цілком хватає щоб запустити рух та оновлення повітря в квартирі, при чому вам буде комфортно і не прийдеться ходити в шубі.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 16:15 #2669968   #122
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата Як давно зданий ваш будинок і як давно ви робили ремонти в квартирі? Приміщення після них провітрювались?
Зданий десь 2 роки назад. Ремонт закінчили робити в квітні 2016 р.
Цитата поки цей показник внормується
На це в мене і лишається надія, якщо нічого не буду робити з відкосами
Цитата Коли ви ставите вікно на цей режим, між рамою і ущільнювачем виникає зазор в розмірі 1-2 мм, якого цілком хватає щоб запустити рух та оновлення повітря в квартирі, при чому вам буде комфортно і ви не прийдеться ходити в шубі
Знаю такий момент. В мене така фурнітура на старій квартирі і на балконі тут, коли засклив весною. В кімнаті, де найбільше потіє, як я писав вікно жлобське і такого немає. Воно ніби є, але коли робиться шпара в 1-2 мм, а коли взагалі вікно розкарячується вздовж і впоперек.
Але всерівно, коли вікно в режимі провітрювання то як сидіти за столом, який зразу біля вікна, то трохи дує. Влітку не чути, а взмку чути і то так нормально. Ну і більші витрати газу будуть, звичайно.
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 16:26 #2669970   #123
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Але всерівно, коли вікно в режимі провітрювання то як сидіти за столом, який зразу біля вікна, то трохи дує. Влітку не чути, а взмку чути і то так нормально.
Це все тому що це вікно вам потрібно відрегулювати. Ну якщо вікно низької якості, тоді справді потрібно подумати про заміну.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Ну і більші витрати газу будуть, звичайно.
А тут вам вже потрібно вибирати між економією газу, і вікнами які потіють

В ідеалі поставте собі в квартирі рекуператор, який і зменшить втрати тепла через вентилювання, і зекономить вам газ.

Востаннє редагував Chefild: 24.12.2016 о 16:31. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (24.12.2016)
Старий 24.12.2016, 16:30 #2669972   #124
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата В ідеалі поставте собі в квартирі рекуператор
То що, вже відкоси не треба утепляти???
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 16:34 #2669973   #125
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

а що скажете про стіновий приточний клапан? наприклад КИВ-125?
Мановар зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 16:38 #2669974   #126
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата То що, вже відкоси не треба утепляти???
на радили, нє? сам тепер не знаєш шо до чого?
leyo зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (25.12.2016), SPO (24.12.2016)
Старий 24.12.2016, 16:48 #2669975   #127
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
То що, вже відкоси не треба утепляти???
Я вам пишу як нейтралізувати саму причину, а ви в мене питаєтесь як боротися з наслідками

Можете попробувати утеплити зовнішній відкос, наприклад двоєчкою простого пінопласта, це не помішає точно, так як зменшить місток холоду по самому відкосі.

Але в вашому випадку потрібно подумати над тим як зменшити саму відносну вологість в приміщеннях, і що її спричиняє. Зараз на осінньо-зимовий період, коли на вулицях сиро, вентилювання не дасть вам бажаного ефекту, хоча це не відміняє того факту що вентиляція в любому випадку повинна бути. Можете на цей період купити собі гіроскоп і поглинач-абсорбент вологи, і контролювати щоб відносна вологість в приміщенні не піднімалась вище 60%.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (24.12.2016)
Старий 24.12.2016, 17:04 #2669977   #128
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата В ідеалі поставте собі в квартирі рекуператор
Чув про таке одним вухом, але наскільки знаю такі штуки ставлять в приватних будинках утеплених пінопластом, а в багатоповерхівках, таке не практикується.
Цитата а що скажете про стіновий приточний клапан? наприклад КИВ-125?
Нічого не скажу, тому що для мене це "кібернетика"
Цитата Можете на цей період купити собі гіроскоп і поглинач-абсорбент вологи, і контролювати щоб відносна вологість в приміщенні не піднімалась вище 60%.
Дякую за пораду, але краще вложу ці гроші в пінопласт і полюцке вікно трьохкамерне. Хоча х.з. як знати скільки в тому вікні тих камер. Розпилювати його вопререк не будеш!!??
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 17:27 #2669983   #129
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Чув про таке одним вухом, але наскільки знаю такі штуки ставлять в приватних будинках утеплених пінопластом, а в багатоповерхівках, таке не практикується.
В нас не практикується багато чого, що в Європі є наприклад звичним явищем.

Поглинач вологи коштує 350 грн. Нове вікно 2 камерне з встановленням і супутніми після цього ремонтами потягне на набагато більші суми. І навіть якщо ви встановите нове вікно, не факт що проблему вирішите, так як саме по собі вікно вологість в приміщенні вам не зменшить.

Але справа ваша.

Поглинач вологи:
https

http://prom.ua/search?search_scope=p...esit+Stop+Aero

Востаннє редагував Chefild: 24.12.2016 о 17:34.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 17:41 #2669984   #130
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата Поглинач вологи коштує
Щойно нагадав, що цієї осені мені знайомий віддав зволожувач повітря. Бери, каже, може пригодиться. Краще б він мені поглинач вологи подарував.
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 20:02 #2670008   #131
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

просто охренеть товаріщі українці.... уроки фізики прогуляли строєм... а заодно біології і тд....
1. відкоси зовні утепляти це дурна трата коштів... тому що рама вікна (це така штука замурова в стіну) все одно буде промерзати, томущо її оточує сотні кубічних метрів цегли/бетону/пінобетону. Утепляти потрібно відкоси тільки з середини, щоб не утворювалась точка роси на відкосах, в стіні за утеплювачем це не має значення.
2. кавалок біології - спори грибка зиготують коли є волого і тепло. все пат. Потрібно виводити вологу.
3. Волога в шпаківні беретьсі від людей і готування їжі, саме люди плодять вологу, коло 4 л (в газоподібному стані). Самий дешевий спосіб це постійна вентиляція, це оті відсотки вологі (гугліть шо за херня) повині бути на рівні 45-60% і буде вам щасття...
4. батарея КОНВЕКТОРНОГО типу до великої сраки коли її закрити зверху, повітря перестає циркулювати, грієм кубічний метр середовища навколо батареї всі щасливі особливо котел...
5. відкрийте підручкик фізики і почитайте замість фейсбука, форума і контактів...
відсутність сусідів це просто перевитрати енергії, навіть якщо сусіди будуть то грибок в стоячому, повітрі нікуди не дінеться...
dango зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 20:11 #2670011   #132
DidPanas
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
І в ніякому разі не екструдованим пінопластом!!!
Утепляти фасади екструдованим пінопластом - це взагалі фатальна помилка!
Оскільки у екструдованого пінопласту низька паропроникність і відповідно слабка адгезія з цементно-піщаними та гіпсовими сумішами, в наслідок чого при перепадах температур (осінню та весною) штукатурка просто відвалиться з тих відкосів та стін. Крім того стін перестануть "дихати"
Екструдований пінопласт був рекомендований в конкретному випадку, оскільки для малої ширини відкосів це оптимально через високу щільність. Ніхто не каже утепляти цілу стіну. Про дихання взагалі перемудрили (ну не буде дихати 10 см відкосів і що?). Не критично. Я хотів конкретно допомогти даному випадку даній людині, а Ви взагалі його запутуєте незрозумілою термінологією. Про те, що щось може відстати, то це залежить від того як кріпиться пінопласт + наявність сітки, тобто просто від технології і від майстра. Міняти вікно чи ні вирішите самі весною, зараз найдешевший спосіб просто утеплити відкоси, якщо ширина дозволяє. Такшо чекайте плюсової температури. Ну і звичайно регулярне провітрювання є обов'язковим, без цього не допоможе ні утеплення ні заміна вікна.
DidPanas зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 21:04 #2670020   #133
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Свердліть стіни та утеплюйтесь ззовні.
Domino зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 21:13 #2670030   #134
DidPanas
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
відкоси зовні утепляти це дурна трата коштів... тому що рама вікна (це така штука замурова в стіну) все одно буде промерзати, томущо її оточує сотні кубічних метрів цегли/бетону/пінобетону. Утепляти потрібно відкоси тільки з середини, щоб не утворювалась точка роси на відкосах, в стіні за утеплювачем це не має значення
Віконна рама не повинна промерзати апріорі. Виготовлення вікна робиться таким чином, щоб вивести точку роси з кімнати. Якщо ж вікно промерзає, то воно неякісне, відповідно тільки заміна. Утеплювати можна і з середини, але якщо точка роси буде за утеплювачем, то рано чи пізно цвіль вилізе назовні. Тому хіба в комплексі і зовнішнє і внутрішнє утеплення відкосів. Про конвекторні батареї - не актуально для даного випадку.
DidPanas зараз поза форумом  
Подякував(ла):
noname1 (01.01.2017)
Старий 25.12.2016, 07:22 #2670060   #135
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
відкоси зовні утепляти це дурна трата коштів... тому що рама вікна (це така штука замурова в стіну) все одно буде промерзати, томущо її оточує сотні кубічних метрів цегли/бетону/пінобетону. Утепляти потрібно відкоси тільки з середини, щоб не утворювалась точка роси на відкосах, в стіні за утеплювачем це не має значення.
А утеплення відкосів з середини це ще більша дурня, як і утеплення стін з середини, оскільки ви в такому випадку точку роси з приміщення не заберете, а сховаєте її під пінопластом.

Цитата 2. кавалок біології - спори грибка зиготують коли є волого і тепло. все пат. Потрібно виводити вологу.
3. Волога в шпаківні беретьсі від людей і готування їжі, саме люди плодять вологу, коло 4 л (в газоподібному стані). Самий дешевий спосіб це постійна вентиляція, це оті відсотки вологі (гугліть шо за херня) повині бути на рівні 45-60% і буде вам щасття...
Абсолютно нічого не написаного такого чого не було написано раніше, крім того що люди є також джерелом вологи, це правда.

Цитата 4. батарея КОНВЕКТОРНОГО типу до великої сраки коли її закрити зверху, повітря перестає циркулювати, грієм кубічний метр середовища навколо батареї всі щасливі особливо котел..
Тут я цілком підтримую. Якщо підвіконня закриває поверхню вікна від конвекції повітря, відповідно воно також може охолоджуватись нижче точки роси, від чого вікно і плаче. По правилам підвіконня може закривати радіатор не більше як на третину. Якщо радіатор монтують в ніші, то в підвіконні потрібно влаштовувати спеціальні вікна які б не заважали конвекції повітря.

Цитата відсутність сусідів це просто перевитрати енергії, навіть якщо сусіди будуть то грибок в стоячому, повітрі нікуди не дінеться...
В даному випадку це не просто перевитрати енергії, якщо стіна від сусіда буде охолоджена нижче за температуру точки роси.

Цитата відкрийте підручкик фізики і почитайте замість фейсбука, форума і контактів...
Мене особливо веселить коли хтось починає думати що він розумніший та начитаніший від решти

Цитата
Допис від DidPanas Переглянути допис
Екструдований пінопласт був рекомендований в конкретному випадку, оскільки для малої ширини відкосів це оптимально через високу щільність. Ніхто не каже утепляти цілу стіну. Про дихання взагалі перемудрили (ну не буде дихати 10 см відкосів і що?). Не критично. Я хотів конкретно допомогти даному випадку даній людині, а Ви взагалі його запутуєте незрозумілою термінологією. Про те, що щось може відстати, то це залежить від того як кріпиться пінопласт + наявність сітки, тобто просто від технології і від майстра.
Ви розумієте що означає слово адгезія? Ні? То може погугліть, перш ніж радити людині дурню? В екструдованому пінопласті - адгезія нульова, відповідно використання на ній будь-яких цементно-піщаних та гіпсових сумішей не просто не рекомендована, а й заборонена, хоч сітку ліпіть, хоч грунтуйте, хоч дотримуйтесь всіх технологій, а воно рано чи пізно відстане. Крапка.

https

Востаннє редагував Chefild: 25.12.2016 о 08:22.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (25.12.2016)
Старий 25.12.2016, 08:57 #2670069   #136
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Я в принципі десь передбачав, що таке може бути з порадами. Але все рівно, дякую за консультації. Щось таки, але я з цього зрозумів.
1. Попробую зараз утеплити зовн. відкос. Тільки не знаю чи клеяти його клей-цементом, чи просверлювати в відкосі дирки і ставити на парашути???
2. Якщо не поможе, то попробую утеплити ще тоді внутр. відкос.
3. Якщо і то не поможе, тоді вже буду міняти вікно весною і знов щось утепляти. Може до того часу товариство визначиться і напише, чи зовн. чи внутр. відкоси.
P.S. А можливо і я сам напишу, якщо проблема зникне.
SPO зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 10:00 #2670072   #137
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Я в принципі десь передбачав, що таке може бути з порадами. Але все рівно, дякую за консультації. Щось таки, але я з цього зрозумів.
1. Попробую зараз утеплити зовн. відкос. Тільки не знаю чи клеяти його клей-цементом, чи просверлювати в відкосі дирки і ставити на парашути???
2. Якщо не поможе, то попробую утеплити ще тоді внутр. відкос.
3. Якщо і то не поможе, тоді вже буду міняти вікно весною і знов щось утепляти. Може до того часу товариство визначиться і напише, чи зовн. чи внутр. відкоси.
P.S. А можливо і я сам напишу, якщо проблема зникне.
Для вас можна зробити наступні висновки:
- потрібно зменшити відносну вологість в приміщенні, організувавши в ньому правильну вентиляцію, при якій повітрообмін буде не менше за 4 дм3 в секунду (оптимальне значення 7 дм3/с).
- мінімізувати в квартирі місця температура в яких буде нижча за точку роси. При середній температурі в приміщенні 21 градус і відносній вологості повітря 50% - температура поверхні на якій почнеться конденсуватись волога буде складати - 10.17 °С. Ось вам і потрібно подбати щоб місць з такою температурою в квартирі не було.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 10:37 #2670076   #138
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата чи клеяти його клей-цементом,
зауважу, що клейцемент довго тримає вологу в собі. і якщо зранку приліпити, то до вечора він не схватиться, а просто замерзне з всім потім витікаючими.

upd/
я би то всьо робив би літом. за один захід відкоси ззовні, вікно нормальне (я так розумію те вікно ставив забудовник, що ясне діло вказує на його ніщебродність) ну і внутрянку обновити. а зараз тільки травити цвіль яка певно є і все. забув за підвіконник, подумаєте мо вкоротити чи ще шось.
а і екструдований пінопласт можна ще на піну-клей садити. а ззовні піде шпатен, ітд.

Востаннє редагував leyo: 25.12.2016 о 13:41.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (25.12.2016)
Старий 25.12.2016, 13:53 #2670111   #139
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
У випадку коли в квартирі всі вікна наглухо закриті - вентиляції не буде. На даному етапі рекомендую попробувати на осінньо-зимовий період взагалі не закривати наглухо вікно в приміщені де ця проблема проявляється найбільше, а перевести його в режим мікропровітрення, якщо він звісно передбачений конструкцією вікна
Тоді для чого люди ставлять пластикові вікна,і викидають деревяні?Причому якшо ті деревяні зроблені були нормально..Щоб потім то пластикове вікно тримати з шпаркою?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 14:50 #2670118   #140
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Тоді для чого люди ставлять пластикові вікна,і викидають деревяні?Причому якшо ті деревяні зроблені були нормально..Щоб потім то пластикове вікно тримати з шпаркою?
Ну тому що нормальні металопластикові вікна енергоефективніші ніж старі дерев'яні. І їхня енергоефективність якраз і полягає в тому що завдяки ущільнювачам їх можна герметично закрити, а опір теплопередачі самих склопакетів на порядок вищий, від чого тепловтрати будуть меншими.
Але ця енергоефективність в повному обсязі буде працювати тільки тоді коли присутня притічно-витяжна система вентиляції з відповідною рекуперацією тепла. В іншому випадку, закривши наглухо всі вікна ви зробите з квартири парну, припинивши повітрообмін. В наслідок чого в квартирі буде постійно підвищений рівень вологи та CO2, звідси поганий мікроклімат для людей і чудовий для грибків і плісняви. Якщо не хочете шпарки, ставте собі окрему притічну вентиляцію.
Зрозумійте, щоб в квартирі працювала вентиляція і відбувся повітрообмін, перш ніж вийти, повітря мусить кудоюсь зайти.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
а і екструдований пінопласт можна ще на піну-клей садити. а ззовні піде шпатен, ітд.
Дальше екструдований пінопласт? Це просто капець

Востаннє редагував Chefild: 25.12.2016 о 14:50. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
архітектура, будівництво, ремонт, проектування, дизайн



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:05.