Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Делікатне питання про чоловіче здоров'я

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2015, 00:21 #2525459   #1
Kiramama
Учасник
 
Аватар для Kiramama
Типово Делікатне питання про чоловіче здоров'я

У нашого батька проблема. Мама випадково замітила, що з його картки зникли всі відкладені гроші, а було їх не мало, як для пенсіонера, близько 5000 грн. Почали розбиратись – вияснилось: у тата проблеми, вибачайте, з сечовипусканням, і він вирішив таємно від нас лікуватись якимось незрозумілим БАДом (приятель порадив)...в мене просто нема слів... Я стала шукати інфо про цей БАД – короче, зрозуміло реклама зробила свою справу, БАД цей нічого не лічить, та ще й до того ж батькові збували його набагато дорожче, ніж можна було знайти. В результаті даремно витрачені гроші і час. Хочу відправити його на обстеження, може хто підкаже куди краще звернутись з такою проблемою (краще в Києві)? Хотілося б до хорошого спеціаліста попасти. Тільки прямі контакти, мабуть, краще в особисті повідомлення відсилати. Дякую!
Kiramama зараз поза форумом  
Старий 26.03.2015, 14:37 #2525630   #2
Rosario
Учасник
 
Аватар для Rosario
Типово Відповідь: Делікатне питання про чоловіче здоров'я

Батько мабуть віком 50+? Така проблема може виникнукти зненацька якщо чоловік не відвідує уролога, хоча б раз на рік. Чоловікам легше якусь бурду за порадою товариша вживати ніж в лікарню сходити.
Ми свекра також не зразу розсекретили, хоча живемо разом, почав в ночі по кілька разів до туалету вставати, питання дійсно делікатне і симптомами не спішать ділитися як і лікуватися. З досвіду скажу що лікування повільне, в особисте напишу контакт нашого уролога. Свекр пив простамол і якийсь травяний препарат , тривало, кілька місяців, ще рекомендували ще якийсь Бад, але відмовились.
Консультувалися в тому числі в Києві в інституті урології, контакти напишу в приват.
Rosario зараз поза форумом  
Старий 26.03.2015, 22:05 #2525723   #3
Kiramama
Учасник
 
Аватар для Kiramama
Типово Відповідь: Делікатне питання про чоловіче здоров'я

Rosario, дуже вдячна за допомогу!
Да, за 50... Ми всі надіємось, що нічого страшного, судячи з симптомів (якщо, звичайно, нічого не приховує більше) - теж скаржиться на часті походи до туалету, нічні в тому числі. Прикро лише, що стільки часу втратили, поки він з цими БАДами "грався"(((
Kiramama зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:26.