Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 16:00 #1970461   #41
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
О! Опілля! То Ратушняк чи хто?
А там фіг хто розбере - касу вроді Джоджик забирає.
Хоча я би на політиків не дуже розраховував - говорив з одним - каже, що зараз дуже багато грошей вже пішло на кампанію, яка ще навіть не стартувала

Сьогодні переговорю з одним магазином - там якась скринька ніби стоїть - ну буде ще одна
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (21.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 16:16 #1970473   #42
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
+ мої 70 грн.
Дякую! Отримала. Ввечері підіб"ю всю сумму.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 16:18 #1970474   #43
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Намалюйте хтось банер по даній акції і ми розмістимо.

Розміри
275*90
468*60
282*60
якщо хтось малюватиме в флеші - то відразу лінк на дану тему вшивайте в сам банер
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 16:35 #1970493   #44
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
А там фіг хто розбере - касу вроді Джоджик забирає.
Хоча я би на політиків не дуже розраховував - говорив з одним - каже, що зараз дуже багато грошей вже пішло на кампанію, яка ще навіть не стартувала

Сьогодні переговорю з одним магазином - там якась скринька ніби стоїть - ну буде ще одна
1.Справа в тому, що мені на підприємстві результативніше говорити з людиною, яка беспосередньо вирішує ці питання, а не з зіц-председатєлями, які кормитимуть мене порожніми обіцянками , цим самим відбираючи час.

2. Благодійних скриньки є лише дві, та вони стоять без діла, треба десь розмістити, щоб хоч по трошки збиралось. Одна нова нормальна скринька вартує 160 грн , шкода на них зараз гроші витрачати, а трилітрових банок я не прихильник, це якось так ніби баночка з під йогурту замість склянки і бляшанка з під кільки замість попільнички ( вибачте - такий вже я естет )
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 16:36 #1970494   #45
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

1. «Книгарня Є» - обіцяли запитати дозволу в Києві
2. Магазин «Євромаркет» в центрі біля Дому книги, Фольксбанку і магазину «Молоко» - говорив із завмагом Марією Іванівною – попросила принести установчі документи
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (21.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 17:04 #1970534   #46
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Магазин «Євромаркет» в центрі біля Дому книги, Фольксбанку і магазину «Молоко» - говорив із завмагом Марією Іванівною – попросила принести установчі документи
Я спробую до завтра підготувати договір на розміщення скриньки і занесу для ознайомлення в магазин разом з свідоцтвом про реєстрацію та неприбутковість організації і клопотанням лікарні про сприяння в придбанні. Якщо вдарим по рукам, то розміщу скриньку. Дякую.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 21:55 #1970692   #47
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

З одним магазином за скриньку домовився. Завтра переговорю зі ще одним.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Намалюйте хтось банер по даній акції і ми розмістимо.
Будемо сподіватися, що хтось відізветься:http://forum.te.ua/showthread.php?p=1970705#post1970705

Востаннє редагував Носоріг: 21.06.2012 о 21:55. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (21.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2012, 07:36 #1970751   #48
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Отже підсумок на кінець дня :
Невідомий, котрий 20.06 кинув 100 грн через термінал виявився загальним улюбленцем і експертом по багатьом специфічним питанням - aleko2007-мим
21.06 поповнив к\р ganstern на 100 грн
і поповнив р\р semteacher на 70 грн

Загальна сума на двох рахунках зібрана відомими і невідомими дописувачами та читачами даного форуму :
Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher + залишки по рахункам = 1 767 грн

Додано через 8 годин 52 хвилини
Сьогодні, в п"ятницю, з 11 до 14год 30хв буду крутитися по справам в районі центру, потім і до вечора - БАМ. Кому зручно передати кошти готівкою - звязуйтесь зі мною 097 38-49-602 підійду .

Хто вміє , будьте такі ласкаві банер на сайт по цій темі.
Розміри
275*90
468*60
282*60
якщо хтось малюватиме в флеші - то відразу лінк на дану тему вшивайте в сам банер

Востаннє редагував Іра: 22.06.2012 о 07:36. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2012, 08:44 #1970864   #49
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис

Хто вміє , будьте такі ласкаві банер на сайт по цій темі.
Розміри
275*90
468*60
282*60
якщо хтось малюватиме в флеші - то відразу лінк на дану тему вшивайте в сам банер
Отут
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1970705#post1970705
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (22.06.2012), Носоріг (22.06.2012), Іра (22.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2012, 19:15 #1970879   #50
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Отут
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1970705#post1970705
Підходьте в обід на пивко. Заклад обирайте самі. Для зустрічі скористайтесь телефонним контактом, бо я вже втікаю від компа.
Ще раз дуже дякую. Оперативно, ефектно, професійно.

Додано через 10 годин 15 хвилин
Відзвітую зараз, бо боюсь що кава вже нині мене не втримає з вами - засипаю.
22.06 pberit 100грн
FortYear 300 грн
Всього: Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit
2 166 грн

Розміщена одна скринька для збору благодійних пожертв на кардіотокограф. Про адресу розміщення докладніше розповість Носоріг.

Дякую всім за сьогоднішній день!

Востаннє редагував Іра: 22.06.2012 о 21:42. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (22.06.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.06.2012, 23:11 #1971497   #51
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Якщо маєте скриньку, то спитаю в подружки, чи в її магазині можна одну поставити.
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (22.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 15:32 #1971796   #52
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Розміщена одна скринька для збору благодійних пожертв на кардіотокограф. Про адресу розміщення докладніше розповість Носоріг.
Магазин "Візит". Село Великі Гаї, вул. Галицька, 43 (10 метрів не доїжджаючи до школи).
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 15:54 #1971800   #53
zanac
Учасник
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

чому вирішили брати за 20тис ?
може краще 5шт по 4тис ?
і де гарантія що потім не "розпиляють" половину суми для себе ?
zanac зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 22:02 #1971994   #54
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата
Допис від zanac Переглянути допис
чому вирішили брати за 20тис ?
може краще 5шт по 4тис ?
А де є за 4 тисячі? Як на мене то навпаки щось дешево як за такий пристрій адже апарат УЗД б/у на форумі продають за понад 100000грн. а тут 20000, прилад звісно не такий самий але схожий...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 22:06 #1971998   #55
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис

Залишок коштів 138 грн буде передано в фонд теми Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!
щоб приємне з корисним якось обєднати, я позвоню))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 23:28 #1972102   #56
zanac
Учасник
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А де є за 4 тисячі?
в україні. Зробіть пошук гуглом, є і дешевші пропозиції

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Як на мене то навпаки щось дешево як за такий пристрій
а там нема нічого супер-складного - підсилювач ЕКГ і термо-прінтер. В наворочених дорогих апаратах є купа зайвих функцій типу автоматичної діагностики, заповнення/друку картки пацієнта, "електронного диску", які в нас в лікарнях ніколи не використовуються - для діагностики вистачає надрукованої стрічки.
Друге діло якщо потрібен кардіомонітор для цілодобового контролю лежачих пацієнтів - так там і ціни на порядок вищі.
zanac зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 23:56 #1972119   #57
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата
Допис від zanac Переглянути допис
чому вирішили брати за 20тис ?
Скоріш за 21 тис. й то тільки тому, що для мене, а так він коштує 24 тис. Фетальний монітор (токограф) ВТ-300 LCD відповідає всім вимогам сучасного рівня діагностики, новий ( не морально застаріле списане б\у), з усіма необхідними аксесуарами і додатковими опціями ( наприклад такими, як акустичний стимулятор, який розбудить дитину тому , що запис і оцінка серцевого ритму повинна проводитись в дитини, яка не спить) також неменш важливим є те, що апарат сертифікований на території України і має необхідні гігієнічні висновки. В ціну входять розхідні матеріали, доставка, встановлення і наладка, інструктаж персоналу.
Цитата може краще 5шт по 4тис ?
про що йде мова?
Цитата і де гарантія що потім не "розпиляють" половину суми для себе ?
Я засновник і голова правління фонду, який збирає кошти і закуповуватиме токограф а потім передасть його на баланс лікарні. Без мого дозволу і підпису не вирішується жодне питання фонду і не рухається жодна копійка. Якщо ви вважаєте, що маєте підстави стверджувати, що : " потім "розпиляють" половину суми для себе", то прошу оголосити їх для ознайомлення всьому загалу, бо так ви ставите під сумнів мою честь та ім"я, яке я не приховую.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від zanac Переглянути допис
а там нема нічого супер-складного - підсилювач ЕКГ і термо-прінтер. В наворочених дорогих апаратах є купа зайвих функцій типу автоматичної діагностики, заповнення/друку картки пацієнта, "електронного диску", які в нас в лікарнях ніколи не використовуються - для діагностики вистачає надрукованої стрічки.
Модель апарату обиралась спільно головним лікарем, замом по дітям і пологам, завідуючем жіночої консультації та денного стаціонару - спеціалістами, які щодня мають справу з пацієнтами які потребують такого діагностування і в мене нема причин сумніватися в їхній компетенції.

Повірте, якби необхідний мінімум коштував 4 тис. я б не зверталась за допомогою до громади, такі кошти я зібрала б з допомогою декількох телефонних дзвінків та електронних листів.

Востаннє редагував Іра: 23.06.2012 о 23:56. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 18:41 #1972506   #58
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

На кошти, що залишились після акції : Автопробіг - дітям. пропоную купити 5 акрилових ящиків для збору пожертв. В мене є два своїх і вони в понеділок вже обидва будуть розміщені, та думаю, що надійдуть ще пропозиції на розміщення благодійних скриньок, а трилітрові банки не хочеться ставити. Якщо оганізатори Бережанської акції не будуть проти, то я завтра їх замовлю. При потребі передам їх вам, або приєднаюсь до запропонованої, чергової акції і допоможу їх розмістити під документами фонду.

http://klv-cennik.com.ua/catalog/raz...aja-100h170h70
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1945-15-002-acr-18-clear_m_new2.jpg (47.3 КБ, 0 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 18:56 #1972511   #59
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
На кошти, що залишились після акції : Автопробіг - дітям. пропоную купити 5 акрилових ящиків для збору пожертв. В мене є два своїх і вони в понеділок вже обидва будуть розміщені, та думаю, що надійдуть ще пропозиції на розміщення благодійних скриньок, а трилітрові банки не хочеться ставити. Якщо оганізатори Бережанської акції не будуть проти, то я завтра їх замовлю. При потребі передам їх вам, або приєднаюсь до запропонованої, чергової акції і допоможу їх розмістити під документами фонду.
Рішай сама, Я округлив сумму до 200грн.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 19:17 #1972529   #60
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
http://klv-cennik.com.ua/catalog/raz...aja-100h170h70
А розмір скриньок по цьому посиланню буде добрий, чи це просто посилання на продавця? Бо, як на мене, то малуваті скриньки за розміром.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:57.