Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2015, 22:48 #2541348   #141
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від Hizhina Переглянути допис
Чудовий відпочинок по доступним цінам![/B][/COLOR]
Дерев'яний будиночок Хижина Гуцула на березі річки біля лісу. Організовуємо піші екскурсії, велопробіги, поїздки на найвизначніші гірські об'єкти Чернівецької області - перевали, озера, печери, водоспади, гірські вершини, мінеральні джерела!

http://hizhina-hutsula.ucoz.com/inde...hatelnosti/0-7
Москальня блеать.. невже важко по украйонски росписати на сайті?
qwerty666 зараз поза форумом  
Старий 14.05.2015, 23:46 #2541367   #142
Hizhina
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

На довготривале проживання діють скидки! Також діє економ пропозиція!

Востаннє редагував Hizhina: 20.05.2015 о 20:58.
Hizhina зараз поза форумом  
Старий 20.05.2015, 22:46 #2543235   #143
dimmyk
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відпочивав у Татарові - приватна садиба "Зоряна". Дуже сподобалося: непордалік протікає р. Прут, класні номери, сауна, більярд, кафе, шашлики ... і близенько до Буковелю ~ 15 км
dimmyk зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 07:08 #2543276   #144
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

не знаю як далі, но Буковель вже своєю ціною жахає...
DIC зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 18:51 #2543492   #145
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

ага.... космос.... гляньте на ціни на наступний сезон катання....

а ше мене просто вбила реклама про Артек-Буковель, всього 850грн/доба

це жесть просто.... звичайна сім"я зможе послати свою дитину на 2 дня максимум в табір.... жесть кароче
Sasha зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 18:53 #2543494   #146
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата На довготривале проживання діють скидки
це якшо на рік???
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 23.05.2015, 18:49 #2543953   #147
Hizhina
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
це якшо на рік???
Більше 5 днів
Hizhina зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 08:58 #2544505   #148
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

в середньому будиночок Яремче, Микуличин, Татарів на 4-6 чоловік 250-400 грн за добу, то рахую адекватна ціна, ну а Буковель з їхніми цінами на Артек, і катанням то пішли вони на...
DIC зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 10:44 #2544542   #149
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата в середньому будиночок Яремче, Микуличин, Татарів на 4-6 чоловік 250-400 грн за добу, то рахую адекватна ціна, ну а Буковель з їхніми цінами на Артек, і катанням то пішли вони на...
ну не всі ж їздять оравами по 6 чоловік відпочивати
скільки зараз 2-місний номер в тому ж микуличині буде? ну десь 150-200 грн якщо умови хороші.
В Буковелі економ зараз 240 в будні і 300 в вихідний грубо. Не сказав би що це багато, якщо взяти до уваги ціни в регіоні. Економ - це ті ж самі стандарти і напівлюкси однокімнатні, там вони цього року все зрівняли в один клас. Нормальний цілком номер.
От в сезон - так, ціни захмарні, і каталка тепер мегадорога...

Додано через 4 хвилини
А табір - так, "веселий" - 14 днів - майже 20 штук грн.

Востаннє редагував switch: 26.05.2015 о 10:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 11:01 #2544549   #150
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата А табір - так, "веселий" - 14 днів - майже 20 штук грн.
так і Артек в Криму (ті з кращих баз) без соцстраху так і коштували...
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 12:31 #2544572   #151
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Як краще добратись 4 особам до Яремче? Цікавить дорога в обидві сторони. Які варіанти, які ціни? Є ще автобус Збараж - Буковель?
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 12:53 #2544576   #152
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Автобус є. Но їхати ним не сильно весело. зазвичай там їздить гримучий Еталон, який стає біля кожного стовпа.
Є варіант Київ-Яремче, їде трохи швидше, але це нічний автобус (з Тернополя виїзд в 5:20), ніколи не знаєш чи будуть місця, і зазвичай на час приїзду в тернопіль там вже такий штин в салоні що просто....
Чесно кажучи як на мене то певне оптимальний варіант - поїзд Київ-Рахів: З Тернополя виїжає десь біля 12, ніч поспати спокіно і вранці прибуваєте в Яремче.

Додано через 4 хвилини
Назад я би їхав згаданим Яремче-Київ. в 6 вечора десь виїжає з Яремча, і на 10-11 вечора буде в Тернополі. Квитки з місцями, бажано правда купувтаи не перед самим виїздом, бо на франківщині система дозволяє продавати квитки з місцями і в Коломиї та Городенці, а на цей рейс народу багато збирається, відповідно хоч з Яремча він виїжає порожній, але по факту можуть остатись не дуже зручні місця десь на "камчатці".
Може їздити через день - треба мати на увазі.

Востаннє редагував switch: 26.05.2015 о 12:54. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (26.05.2015)
Старий 26.05.2015, 12:54 #2544582   #153
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Як краще добратись 4 особам до Яремче? Цікавить дорога в обидві сторони. Які варіанти, які ціни? Є ще автобус Збараж - Буковель?
Дружина постійно на Франківськ їздить бусіками, які з ЖД перевозять (нелегально чи напівлегально). З Франківська вони теж без проблем. Ціна там - від 80 до 130. Ну а з Франківська - думаю, маршруторк в Яремче купа.
Також, не знаю як влітку, але зимою на Буковель Вікі-туром їздили. Там теж проблем не було. Дорожче, але без пересадок.
В любому випадку - краще, ніж з Автовокзалу Еталонами
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (26.05.2015)
Старий 26.05.2015, 12:57 #2544583   #154
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

По цінам зараз певне не скажу. На поїзд можна глянути на укрзалізниці. На автоюус - можна на бас-ком-юа. Можу сказати, що недавно їхав з Коломиї - то квиток був 80 з чимось грн. Ну з Яремча то певне ще +15-20 грн, тобто десь коло сотки.
switch зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 12:58 #2544584   #155
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Еталон?
Казали що там великий автобус, типу такого

+хочеться мати білети на руках, поїздом варіант но ніби трохи довго
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 13:06 #2544585   #156
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата З Франківська вони теж без проблем.
а можна про це детальніше? а то там такий маразм наробили з транспортом, рознісши приміську і міжміську автостанції на пів міста, що це начисто відбило бажання планувтаи подорожі через Франик.
цікавить власне до якої десь години можна виїхати тими бусиками з франика, і звідки відправляються (я так розумію десь в районі ЖД і приміської автостанції мали б тусуватись?).

Додано через 7 хвилин
Цитата Еталон?
Казали що там великий автобус, типу такого
хто саме казав?
я цього року ще на нього не попадав, лиш один раз розминувся з ним на трасі - то їхав невеличкий Івеко типу такого:

Приблизно такий їздив, коли цей маршрут тільки з"явився, він був на 30-35 місць десь з великим багажником. Кілька раз ним їхав - то це доволі зручний і шустрий автобус був.
Але після того як власники маршрут прикатали, а народу стало їздити в міжсезоння менше - то вони почали випускати Еталон, Івеко їздив спершу по вихідних, коли людей більше, а потім взагалі їздити практично перестав.
Потому варто інфу перевірити.

Востаннє редагував switch: 26.05.2015 о 13:13. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 13:07 #2544587   #157
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а можна про це детальніше? а то там такий маразм наробили з транспортом, рознісши приміську і міжміську автостанції на пів міста, що це начисто відбило бажання планувтаи подорожі через Франик.
цікавить власне до якої десь години можна виїхати тими бусиками з франика, і звідки відправляються (я так розумію десь в районі ЖД і приміської автостанції мали б тусуватись?).
Да , там бардак трохи. Наскільки мені сказали, що там якось поділилось. Міжобласні автобусні маршрути перенесли в інший район (Пасічну), а маршрути в межах області - залишились біля старої автостанції на ЖД. Але приватники всі тусуються на ЖД.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 13:09 #2544588   #158
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата поїздом варіант но ніби трохи довго
ну так то вночі - ліг та спиш. на ранок встав, кави попив, і на вихід поїзд хоч їде довше, але сил вимотує дорога меньше. Якщо вночі. Днем звичайно краще автобус.
switch зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 13:13 #2544591   #159
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
хто саме казав?
я цього року ще на нього не попадав, лиш один раз розминувся з ним на трасі - то їхав невеличкий Івеко типу такого:

Приблизно такий їздив, коли цей маршрут тільки з"явився, він був на 30-35 місць десь з великим багажником. Кілька раз ним їхав - то це доволі зручний і шустрий автобус був.
Але після того як власники маршрут прикатали, а народу стало їздити в міжсезоння менше - то вони почали випускати Еталон, Івеко їздив спершу по вихідних, коли людей більше, а потім взагалі їздити практично перестав.
Потому варто інфу перевірити.
Батьки на травневі свята їздили в Буковель то там і бачили.
Їхати на франківськ з пересадками, трохи хз, не зручно, готовий переплатити але добатися з комфортом.
Дякую за варіант автобуса на Київ, якраз його постараюсь і організувати коли назад будем їхати.
Ще пошукаю на блаблакар, може найдуться якісь перевізники
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 13:29 #2544597   #160
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Батьки на травневі свята їздили в Буковель то там і бачили.
ну я так розумію в контори є кілька маршрутів і деякий автобусний парк, відповідно можуть перекидати автобуси з одного на інший, тому не знаю чи можна 100% розраховувати, що буде дійсно саме такий, який був на травневі. Особливо якщо поїздка намічається на будній день наприклад.
сьогодні наприклад, якщо вірити бас-ком-юа, їхав Еталон:
Цитата 07:00
26.05.15 ЗБАРАЖ - БУКОВЕЛЬ# 13:00 145.05 грн. (97%) БАЗ 29 ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ Вiдправлено
07:00 26.05.15
а на завтра стоїть 34-місний Івеко, мабуть той, за який я розповідав:
Цитата 07:00
27.05.15 ЗБАРАЖ - БУКОВЕЛЬ# 13:00 145.05 грн. (97%) ІВЕКО 34 ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
Хоча і тут ще питання відкрите, чи дійсно буде той, який поставили в розклад.
switch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:25.