Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Малюк скрегоче зубами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2015, 21:00 #2524720   #61
karpella
Banned
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

не думаю, що дитині потрібен спеціальний трейнер, як і спеціальна капа. капу ми робим для дорослих. Спитайте дружини, яка задача і яка дія спеціального трейнера пропонованого нею?
karpella зараз поза форумом  
Старий 24.03.2015, 09:35 #2524816   #62
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

karpella,

Дайте відповіді на наступні питання:

Яка ціна вашої індивідуальної капи?
Які, на вашу думку, є достойні стандартні капи в Україні? (Для того щоб люди могли собі придбати таку, замість боксерської.)
. зараз поза форумом  
Старий 24.03.2015, 15:47 #2524922   #63
karpella
Banned
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
karpella,

Дайте відповіді на наступні питання:

Яка ціна вашої індивідуальної капи?
Які, на вашу думку, є достойні стандартні капи в Україні? (Для того щоб люди могли собі придбати таку, замість боксерської.)
По стандартних э хороші відгуки Серед колег по цій капі, на рахунок індивідуальноі вона однозначно буде коштувати в рази дорожче.,
http://www.premier-dental.com.ua/10_8/3135/
karpella зараз поза форумом  
Старий 24.03.2015, 16:08 #2524930   #64
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
По стандартних э хороші відгуки Серед колег по цій капі, на рахунок індивідуальноі вона однозначно буде коштувати в рази дорожче.,
Так в чому тоді проблема у варіантах наведені мною раніше?

В кінцевому результаті все зводиться до ціни: хто хоче максимально зекономити (або просто не знає де і що купити) - бере боксерську; хто хоче брати кращу (і по призначенню) платить більше; хто хоче найкраще - робить собі індивідуальну. Тому завжди варто ознайомити пацієнта з різними варіантами, а вони вже нехай собі вибирають.
. зараз поза форумом  
Старий 24.03.2015, 17:09 #2524951   #65
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

глисти
zyxel зараз поза форумом  
Старий 24.03.2015, 19:20 #2524989   #66
karpella
Banned
Типово Відповідь: Малюк скрегоче зубами

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Так в чому тоді проблема у варіантах наведені мною раніше?

В кінцевому результаті все зводиться до ціни: хто хоче максимально зекономити (або просто не знає де і що купити) - бере боксерську; хто хоче брати кращу (і по призначенню) платить більше; хто хоче найкраще - робить собі індивідуальну. Тому завжди варто ознайомити пацієнта з різними варіантами, а вони вже нехай собі вибирають.
Можливо у Вас до ціни, а у декого до результату. Нажаль Вам важко зрозуміти всі труднощі лікування не розуміючи нічого в цьому. Нас цікавить прогнозованість кінцевого результату. Тому і пропонуючи ті чи інші речі ми повинні вказувати на це і на можливі ускладнення. А пацієнт звісно сам обирає своє лікування і підписується під тим що зрозумів які варіанти, які плюси і мінуси мають. Тому якщо пацієнт вибере між індивідуальною і стандартною стандартну капу, а його почнуть боліти суглоби,бо розімкнення зубних рядів непрогнозоване, які можуть бути претензії до лікаря? Я пропоную індивідуальну лише тому, що я можу контролювати всі етапи виготовлення і я закладую в її дизайн те що на мою думку є правильним.
karpella зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:38.