Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Туреччині

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.08.2016, 14:07 #2648326   #81
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Ти в нас медіум який вміє бачити альтернативний хід історії? Чи те твоє якби це глибокий аналіз ситуації який тільки ти здатна провести і побачити?
Дівчинко не бери на себе так багато, бо слово "якби" це пусте слово і поки не винайдена машина часу воно нічого не варте.
а от світч теж знає,що було би якби і ванко ,але ж ти їм зауваження не робиш
не пишеш по-батьківськи,хлопчики,не беріть на себе так багато)
може просто тому що моє якби тобі так не подобається,як їхнє?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:14 #2648329   #82
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а ти, баран (нічого особистого - просто в вас багато спільного), ніяк не врубишся, які перспективи в України були б, якби Майдану не було?
Ану просвіти,о великий Гуру.
Бо я пвевнений що все було б як було. Плюс мінус.
Янукович би привів Україну до безвізу,так як і планувалось,разом з Молдовою. (бачу як ти впав зі стільця і качаєшся по підлозі .Типу який януковіч,який безвіз.Але Янукович це один єдиний президент,який обіцяв безвіз,і таки зробив його . З Туречиною, Ізраілем. 2011 роках. ) І отримала б його Україна на таких же умовах як Молдова. А не отак як зараз -а ви нам станцюйте,а ви газ в 12 разів підійміть,поскачіть на лівій нозі,так само але руку в гору,а тепер комуналку підіймаємо,в раз,два,пять,а ще з даху стрибніть. Короче стєбуться як з лоха. Дивляться ну на скільки ж їх вистачить,щоб самі сказали "ну все,не потрібен нам ваш безвіз". А ті -"Ну не треба то не треба"

п.с.
Баран принаймі голову на плечах має,а ти наче відро.Якого гівна у нього наляли,те і плюскається
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:16 #2648330   #83
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Хлопці, ану без вяких якби!!! Ви ж бачите що мені її якби не так подобається як ваше, так шо без всяких якби.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:17 #2648331   #84
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата Янукович би привів Україну до безвізу
Аякже! Тебе не цікавить з якою метою Овощ дозволив розміщення російського військового флоту в Криму, понапризначав на ключові посади силових відомств росіян, а наприкінці саботував євроінтеграцію(хоча країна готувалась на повних парах ще з 90-их)?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:36 #2648334   #85
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Хлопці, ану без вяких якби!!! Ви ж бачите що мені її якби не так подобається як ваше, так шо без всяких якби.
шо ти зїжджаєш з" юморком"коли було б доречніше визнати свою необєктивність
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:36 #2648335   #86
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Аякже! Тебе не цікавить з якою метою Овощ дозволив розміщення російського військового флоту в Криму, понапризначав на ключові посади силових відомств росіян, а наприкінці саботував євроінтеграцію(хоча країна готувалась на повних парах ще з 90-их)?
А ти знаєш з якою метою він це зробив? він тобі особисто казав чи як?
І повторюю вже 1004 раз,не євроїнтеграцію,а економічна асоціація з ЄС. Яка не мала нічого спільного ні з без візом (це просто окремі не взаємоповязані теми були) ні тим паче зі вступом в ЄС.ПРоста економічна угода.ви нам вікриваєте свої ринки,а ми вам свої.Але для того щоб вам торгувати на наших,ви повинні відповідати вимогам ЄС,а не продавати молоко зібране по селах у бабців.Має бути спеціальна ферма,спеціальна корова,спеціальне обладнання,спеціальний холодильник ,спеціальний молоковоз. Все по стандартам ЄС. Два роки Україна має підписану асоціацію.Рік з якої могла продавати свої товари в єс. Сильно заробили?
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.08.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:50 #2648337   #87
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата А ти знаєш з якою метою він це зробив? він тобі особисто казав чи як?
Чи як. Якщо ти не бачиш того очевидного, що відбувається останні 2,5 роки, то не знаю, хто тобі поможе.

Додано через 2 хвилини

Востаннє редагував ion: 13.08.2016 о 14:50. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 14:53 #2648339   #88
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А ти знаєш з якою метою він це зробив? він тобі особисто казав чи як?
І повторюю вже 1004 раз,не євроїнтеграцію,а економічна асоціація з ЄС. Яка не мала нічого спільного ні з без візом (це просто окремі не взаємоповязані теми були) ні тим паче зі вступом в ЄС.ПРоста економічна угода.ви нам вікриваєте свої ринки,а ми вам свої.Але для того щоб вам торгувати на наших,ви повинні відповідати вимогам ЄС,а не продавати молоко зібране по селах у бабців.Має бути спеціальна ферма,спеціальна корова,спеціальне обладнання,спеціальний холодильник ,спеціальний молоковоз. Все по стандартам ЄС. Два роки Україна має підписану асоціацію.Рік з якої могла продавати свої товари в єс. Сильно заробили?
А ще цікаво що після всього цього спеціального,ви забудете смак справжнього огірка,помідора,перцю,картоплини,кукурудзи,абрикос а,персика,кавуна,дині,мяса.
Не знаю де то всьо тут поділось,але короче нема,одна пластмаса.

Востаннє редагував Ingenue: 13.08.2016 о 18:02.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 15:04 #2648341   #89
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
шо ти зїжджаєш з" юморком"коли було б доречніше визнати свою необєктивність
я на відміну від тебе не претиндую на обєктивність в мене моя суто субєктивна точка зору і як на мене то все просувається в правильному напрямк, і підняття тарифів я підтримую, і болісну перебудову економіки під стандарти ЄС я підтримую, і всі копняки під зад нашим можновладцям зі сторони ЄС я підтримую, і відродження армії я підтримую, жаль звичайно що це ціною людських життів, але тут нас поставили перед фактом агресії і не дали шансів вибирати. От тільки темпи боротьби з корупцією і бюрократією мене засмучують, але думаю що після стількох років це трошки важко викорінювати.
 
Подякував(ла):
ion (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 15:09 #2648344   #90
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Хто може переіменуйте тему на "Майданівські розборки", чи якось так)
А про Туреччину інша тема є.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 15:30 #2648347   #91
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Чи як. Якщо ти не бачиш того очевидного, що відбувається останні 2,5 роки, то не знаю, хто тобі поможе.
О так,я бачу що сталось за останні 2,5 роки. Повне ніхуя - бам!
Крадуть ще більше чим крали.
Народ озлобили до краю,і що саме страшне між собою.Полярність тільки збільшилась.
Країну кинули у вирій хаосу та безправя. Де тітушки активісти правлять бал,а до безпредєльщиків приїздить на суд навіть сам генпрокурор.І під "чесне слово офіцера" людина яка мала б сидіти в США 154879 років йде во своясі під браві вигуки таких же тітушок вибачте активістів та борців за світле майбутнє.Уявляю собі який би вой піднявся,вчуди таке Пшонка
Свободи слова нема. Янукович виявляється був ще великим демократом. Поливали гівном його і на ток шоу,і на кварталах95,і всякі там блогери-журналісти та коментатори різних мастей. На шустері опозиція плела що в голову взбреде,і все ок. Бо демократія. Зараз в новинах показують вчительку,яка лайкнула карикатуру на презента в ОК Сєпарка.
Економіка в повній жопі.Точніше її нема. Вже навіть транші не дають.
Та можна ще багато чого написати. І пишу я речі очевидні,а не якісь міфічні як от Пивний чоловік,що армія відродилась. Звучить гарно.але нова форма це не відродження.це лиш нова форма.Відродження це сучасні літаки.сучасні танки.протиракетні системи і песонал який це може використати.А солдат у новій синтетичній формі якій вистрілює старі запаси сссрівських снарядів,це не відродження армії. Це імітація ІМІТАЦІЯ. я собі приміром не можу уявити ситуацію,щоб у Польщі була війна,і парламет Польщі розїхався на відпочинок по осторвам. Вони б жили у тому парламенті,спали там.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (13.08.2016), Ingenue (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 21:22 #2648423   #92
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Янукович би привів Україну до безвізу,так як і планувалось,разом з Молдовою. (бачу як ти впав зі стільця і качаєшся по підлозі .Типу який януковіч,який безвіз.Але Янукович це один єдиний президент,який обіцяв безвіз,і таки зробив його .
та не... не качаюсь.
мені з вас обох вже давно не смішно...
безвіз
я тобі скажу, що би ти мав з януковичем - мінірашку з офігєнними правами та зарплатами в беркутівців і таким же бідовим населенням як і зараз. І нуль перспектив не зміни в кращу сторону в найблищі хз скільки років.
це просто діагноз вірити в те, що це тупе бидло, яке два слова звязати не могло, насправді щось могло зробити для України.
Україною би тупо керували з Москви, а ху*лу нафіг надо безвіз для хохлів.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Яка не мала нічого спільного ні з без візом (це просто окремі не взаємоповязані теми були) ні тим паче зі вступом в ЄС.ПРоста економічна угода.в
угу
"проста економічна угода", сказало відро...

Востаннє редагував switch: 13.08.2016 о 21:22. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 21:51 #2648431   #93
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я тобі скажу, що би ти мав з януковичем - мінірашку з офігєнними правами та зарплатами в беркутівців і таким же бідовим населенням як і зараз. І нуль перспектив не зміни в кращу сторону в найблищі хз скільки років

сказало відро...
Ти сплутав з 2004 роком. Коли стояло питання хто буде,янукович чи ющенко. Тоді б ця страшилка пройшла,бо янукович не став президентом,а ним став ющенко. А станом на зиму 2014 янукович вже був четвертий рік президентом,тому розповідати що я б збіднів,жив без перспектив а всі гроші носив беркуту в заплату,ну це тупізм. Янукович як кажуть такі як ти,чотири роки доляр тримав по 8, доплачував видно різницю між 25. Крав безбожно,та так що і на долар вистачало,і на ріст зарплат,пенсій,соцвиплат. А ще безвіз зробив,з турками та ізраілем. Справжній,діє по зараз. Памятаю бо ще маю паспорт з турецькими візами) І з ЄС ти б мав безвізовий,як казав янукович,ми були в одному пакеті з Молдовою,і мали отримати в 2014 році осінню вроді. Це зараз водять козу,бо який безвіз,ти що
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 21:58 #2648432   #94
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата А ще безвіз зробив,з турками та ізраілем. Справжній,діє по зараз.
Ще б трохи і може б також мали б, як "старший брат" безвіз з Монголією..
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 22:25 #2648436   #95
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ще б трохи і може б також мали б, як "старший брат" безвіз з Монголією..
І не мрій,скоро з СНГ ще візи введуть. Україна живе у свому ілюзорному світі,з насмішливою зверхністю поглядаючи на якусь Монголію. Тільки ввп у нас на рівні тієї ж Монголії.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 22:46 #2648444   #96
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата Крав безбожно,та так що і на долар вистачало,і на ріст зарплат,пенсій,соцвиплат.
Ти себе чуєш??? Вже забув за "рускі марші", за "другу державну", за реорганізацію областей, за ЄЕП і іншу євразійську єресь?
Забув донєцкого шамана, що ще з 2000-их років готувався воювати з тобою, грабувати твій дім і гвалтувати твоїх жінок?
Можливо, тобі бракує російських військових баз в Україні? Головне, щоб "долар по 8" і "віза в Турцію"?
Може, поглянеш на маріонеткові Вірменію чи Придністров'я і тепершній Крим?
Того ви з Інженею хочете? Жити в неорадянській диктатурі з ковбасою за рубдвадцять і "мирним контингентом" по всій планеті?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 22:50 #2648445   #97
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата Того ви з Інженею хочете? Жити в неорадянській диктатурі з ковбасою за рубдвадцять і "мирним контингентом" по всій планеті?
Дурниці. Все, чого вони хочуть - це любіть расєйскіє бєрьозкі, живучи в Європі. Особисто знаю такого чувачка, який з піною біля писка доказує, які москалі хороші, але при цьому тихенько зробив собі карту поляка і здриснув жити в ненавистну гейропу. Ватніки вони такі...
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 22:50 #2648446   #98
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата І не мрій,скоро з СНГ ще візи введуть.
Ти відстав від життя. Про який союз...незалежних??? ти шепочеш)))) Я думаю, чого це всі стали так дерти з України.)))).. а то скоро візи будуть . Правда, кажуть не всім вдається https://ukraine.dirty.ru/pridet-rossiia-1152055/
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 23:36 #2648451   #99
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ти сплутав з 2004 роком. Коли стояло питання хто буде,янукович чи ющенко. Тоді б ця страшилка пройшла,бо янукович не став президентом,а ним став ющенко. А станом на зиму 2014 янукович вже був четвертий рік президентом (і бла-бла-бла)
так якого хріна твій успішний проєвропейський Янукович дав задню, коли вже всі готові були підписати з ним асоціацію? нахріна студентів в автозаки пакував і дубинками молотив,які вийшли підтримати його проєвропейські устремління? Зрештою нахріна було майдан розстрілювати цьому "європейцю"? І чого ховається він тепер в Росії, яка з нами воює,а не десь в Туреччині чи Ізраілі, з яким так успішно домовлявся про безвіз?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 00:49 #2648456   #100
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Складна ситуація в Туреччині

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
так якого хріна твій успішний проєвропейський Янукович дав задню, коли вже всі готові були підписати з ним асоціацію? нахріна студентів в автозаки пакував і дубинками молотив,які вийшли підтримати його проєвропейські устремління? Зрештою нахріна було майдан розстрілювати цьому "європейцю"? І чого ховається він тепер в Росії, яка з нами воює,а не десь в Туреччині чи Ізраілі, з яким так успішно домовлявся про безвіз?
Шо ти доказуєш - це марна справа, чувачкі дуууже скучають за доларом по 8, і навіть уявити не хочть шо саме зек є другою причиною (після того що українці не здатні виготовити товару і послуг які експрортуються на рівні імпорту), бо саме цей хрон розбазарив ВСІ золотовалютні запаси щоб безпідставно тримати ціну гривні до виборів. А коли гроші закінчились почав торгувати задом - тобіш пішов спочатку до еуропейців і попросив грошей - на шо вони прогнозовано послали його ***, зато путя відразу виписав 3 ярди і ше пообіцяв - но з умовами. Вот тобі і всі причини.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:42.