Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2017, 21:13 #2678364   #21
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
особливо в питаннях теології і секса...
І бізнесу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 21:28 #2678369   #22
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кого ти хочеш обдурити? Ти хіба обкладинку цієї книги бачив, та й то мабуть лише на картинці в інтернетах.
А Ви її читаєте наніч замість казок?
Ну то перевірте чи є там така фраза: «Я допускаю такую эволюцию, когда они в процессе естественного отбора становятся все более и более водоплавающими животными по своему строению и привычкам, их рот увеличивается до тех пор, пока не родится экземпляр величиной с кита».
Щоправда, я бачу, що таки переплутав, бо у Дарвіна не кити у ведмедів перетворюються, а ведмеді в китів. )))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 21:39 #2678372   #23
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А Ви її читаєте наніч замість казок?
Ну то перевірте чи є там така фраза: «Я допускаю такую эволюцию, когда они в процессе естественного отбора становятся все более и более водоплавающими животными по своему строению и привычкам, их рот увеличивается до тех пор, пока не родится экземпляр величиной с кита».
Щоправда, я бачу, що таки переплутав, бо у Дарвіна не кити у ведмедів перетворюються, а ведмеді в китів. )))
In nomine patris et filii et spiritus sancti.
Amen.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 22:40 #2678384   #24
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

В таких питаннях один одного не переборе. Ніхто нічого не докаже. Новак не злий, і то вже добре. Я бачила дуже лютих свідків Ієгови, ховайся, хто може! Я не розумію, як можна дорослу людину в чомусь переконати, особливо в теологічних спорах, де логіка не присутня. Але гірші за всіх сайєнтологи - я їх боюся...
А от пастафаріанцям в дуршлагах дозволено фотографуватися на документи - оце, я розумію, толерантність!
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 07:53 #2678403   #25
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Я не розумію, як можна дорослу людину в чомусь переконати, особливо в теологічних спорах, де логіка не присутня.
От дивина! А я от бачу, що Бог логічний, вчення Ісуса ЇХриста логічне і навіть до існування Бога цілком можна підвести, користуючись логічними аргументами.
Та й у спробах розібратися між різними уявленнями про Бога цілком можна користуватися логікою.
Інакше величезна ймовірність, що просто страпиш в якусь релігійну організацію, де тоді навішають лапші на вуха чи розкажуть, що "земля от-от налетить на небесну вісь" і тому потрібно негайно спасатися разом із іншими членами секти віруючих в близький (в 1914 році, точно-точно!, попередні дати просто були пристрілочними) кінець світу.
Ну чи нічого не чекати, просто займаючись тантричним сексом0богопізнання під мудрим керівництвом Ошо і уявляти себе при цьому маленькою невинною дитиною (бо ж він так сказав, а він Ого, яка велика людина і в нього купа послідовників та 96 Ролс-Ройсів!)
Хто хоче бути обманутим - той буде обманутим.
Хто хоче шукати Бога і Правду Його, тому Бог допоможе і проведе. Розмірковування, логіка - обов"язкові елементи на цьому шляху.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 15:21 #2679462   #26
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Пастафаріанство-церква Летючого макароного Монстра

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
От дивина! А я от бачу, що Бог логічний, вчення Ісуса ЇХриста логічне і навіть до існування Бога цілком можна підвести, користуючись логічними аргументами.
Та й у спробах розібратися між різними уявленнями про Бога цілком можна користуватися логікою.
Інакше величезна ймовірність, що просто страпиш в якусь релігійну організацію, де тоді навішають лапші на вуха чи розкажуть, що "земля от-от налетить на небесну вісь" і тому потрібно негайно спасатися разом із іншими членами секти віруючих в близький (в 1914 році, точно-точно!, попередні дати просто були пристрілочними) кінець світу.
Ну чи нічого не чекати, просто займаючись тантричним сексом0богопізнання під мудрим керівництвом Ошо і уявляти себе при цьому маленькою невинною дитиною (бо ж він так сказав, а він Ого, яка велика людина і в нього купа послідовників та 96 Ролс-Ройсів!)
Хто хоче бути обманутим - той буде обманутим.
Хто хоче шукати Бога і Правду Його, тому Бог допоможе і проведе. Розмірковування, логіка - обов"язкові елементи на цьому шляху.
Такі роздуми бувають тільки від нестачі святих макарон у крові та тюфтелек у шлунку. Правильно сказано Зняти лапшу із вух, та прийнявши пастафаріанський обряд опастення внести її у рота!
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:54.