Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Diablo III

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2008, 12:58 #647503   #21
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата:
Допис від No_Angel Переглянути допис
[b]Діабло - ЕКШН???????????????????????????????????????? Мда...
А що РПГ? РПГ це не тільки Магія, і інвентар і "прокачка". Це ще й можливість вибору, вплив твоїх дій на оточуючий світ, на ставлення НПЦ до тебе. Це і є ROLt Play(відігрування ролі)
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 13:00 #647504   #22
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
А поскільки гра одинаково розрахована як на соло гру, так і на онлайн, вона створить ВЕЛИКУ конкуренцію всяким ММОРПГ.
Ага, так само як Хелгейт Лондон
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 13:04 #647506   #23
No_Angel
 
Аватар для No_Angel
Типово Відповідь: Diablo III

Діабла - то РПГ чистої води... Зараз десь пошукаю опис РПГ гри і подивишся чи притаманно воно діаблі)))
No_Angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 13:15 #647508   #24
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

Ну давай давай. Моя клава вже готова до холівара . Клавіші відчищенні і так і рвуться постити в форум
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 13:42 #647518   #25
Regen
Типово Відповідь: Diablo III

Про який сюжет ви тут торочите ? Дьябла завжди була і мабуть залишиться простим слешером. Єдине що в ній від РПГ - інвентар+скіли+різноманітні шмотки. А сюжет з 0 варіантами вибору квестів... Це вже шось. Скільки раз за гру ви задумувались над тим, куди піти, чи чию прийняти сторону, чи кого вбити ??? Якби можна було вбити Акару і грунтовно поспілкуватися з Каїном про загально-філософські аспекти використання куба Хорадріка, або відмовитися зачищати якусь локацію по тій причині, що нема настрою, то можна було б про щось сперечатись.
Erasel я розумію, коли знущаються над святим, треба боротись, але нас банально тут закидають шапками, хоча б тому, що різницю між справжнім РПГ і екшном/слешером/РПГ мало хто бачить.
ПиСи. No_Angel зайшов на вікіпедію і загубився
Regen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 14:01 #647524   #26
No_Angel
 
Аватар для No_Angel
Типово Відповідь: Diablo III

...і я нарвався під шквал протестів геймерів що Діабло то не РПГ... Хех... тоді буду агітувати за то, що НФС - економічна стратегія)))))
No_Angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 14:08 #647528   #27
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: Diablo III

Супер Я вже і не очікував на 3 частину. Недавно ледва під Вісту другу поставив і знову проходжу.

А для спорщиків скажу, що Діабло є прикладом Hack and slash.
І сюжет, щоб там не говорили дуже класний. Я ще досі пам'ятаю більшість діалогів і назви локацій


Востаннє редагував Blind_angel: 01.07.2008 о 16:01.
Blind_angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 14:11 #647529   #28
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Diablo III

ДіаааааблооооооооооооооОООООООООо!!!!!!!!!!!
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 14:13 #647531   #29
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Diablo III

мені казали шо був такий штемп шо так рубився в діабло шо виходив потім на вулицю гуляти - підняв палочку з землі і каже *3 к силе, 2 к ловкости*......
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 15:17 #647553   #30
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата:
Допис від Blind_angel Переглянути допис
Супер Я вже і не очікував на 3 частину. Недавно ледва під Вісту 2 поставив і знову проходжу.

А для спорщиків скажу, що Діабло є прикладом Hack and slash.
І сюжет, щоб там не говорили дуже класний. Я ще досі пам'ятаю більшість діалогів і назви локацій

Насправді Діабло - це суміш H'n'S/RPG, так його позиціонували розробники.(Бліззард)
erazel
Хеллгейт - це даже не клон, це пародія на Діабло
Regen
Слешер А взагалі слешер це ось.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 15:46 #647561   #31
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

"Игрок имеет выбор из нескольких комбо, выбор которых обычно не очень велик." - Ну чим не Дьябло
"Характеризуются отсутствием комбо и тем, что на нажатие кнопки удар (атака) компьютер сам выбирает случайное комбо, на выбор которого игрок никак не может повлиять. Мало чем отличаются от Hack'n'Slash"
Та й різниця між серендньостатистичним слешером і ХакнСлеш лиш в тому що в слешері вид від 1/3 особи, а в хакнслеші - ізометрія.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 16:20 #647581   #32
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Diablo III

Важным показателем, свидетельствующим о «ролевой» сущности игры, приближающим её к «настоящим» ролевым играм, является соблюдение так называемого принципа трёх «У»: «убить, украсть, уговорить». Название происходит от английского three «S» — «slay, steal, speak». Вкратце его можно сформулировать следующим образом: бо́льшую часть важных с точки зрения сюжета проблем игрок может решить как минимум тремя разными способами. Первый — «убить» — связан с силовым решением проблемы, уничтожением препятствий. Второй — «украсть» — подразумевает уход от прямого решения проблемы, воровство, попытка проскольнуть незаметно. Третий — «уговорить» — связан с решением проблемы через заключение того или иного договора или действие убеждением. Данная классификация достаточно условна, но в целом отображает все возможные варианты.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 17:40 #647610   #33
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Diablo III

"Діабло" підняла жанр РПГ на якісно новий рівень свого часу, Діабло 2 вдосконалила його. А третя частина - гармонійно доповнить.

Тому, хто вважає, що в Діабло немає сюжету: зайди на офіційний сайт гри і глянь у розділ "Історія" - задовбешся читати.

І немає чого обсирати вічні цінності!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 17:55 #647621   #34
saymon
Guest
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата Та якщо третя частина порве Фоллаут, Плентскейп Тормент, Балдурс Гейтс, Візардрі то я налисо пострижусь .
І нєхєр Дяблу РПГ називати. Це екшн/РПГ.
Ні і що що екшн? Але ж і РПГ також. Я розумію, що зараз скажу богохульство, але особисто мене зовсім не пре ні Фалаут ні Балдурс Гейт. Не моє, і все... Багато хто вважає, що той хто не преться від Балдур Гейт ніфіга не шарить в РПГ. Нехай і так, я не претендую на фаната, але екшн мені більше до вподоби.

Цитата Попросив би другу і третю викреслити зцього списку. Бо це дійсно РПГ, а не екшини. І нефіг їх ставити в цей ряд, не треба ображати цих старічків.
Та я ж нікого не ображаю Те, що НевеВінте Найтс побудовано по правилах D&D не може автоматично робити із неї "класичну" РПГ. Всетаки там достатньо екшену. А Дівайн і Сакред досить схожі, як на мене. Я ще раз хочу наголосити - я не хочу образити жодну із перелічених ігр. Всі три я проходив неодноразово, і всі вони мені дуже подобаються. Але я не фанат, і тому не прив'язуюсь до тієї чи іншої гри. Для мене це просто розвага.
Цитата Ага, так само як Хелгейт Лондон
Хелгейт була випущена конторою, засновники якої пішли із Блізарду. Це був перший проект контори, і фінансів у них було не так багато, як у того ж Блізарда.

І в загальному. Я, як я вже говорив, не фанат і не рольовик, в повній мірі. І мене, фактично, мало цікавлять ньюанси типу екшн-рпг чи хак-енд-слеш, чи просто рпг. Для мене важлива швидше іграбельність, аніж занурення у світ. По іграбельності Діабло випереджає всіх, кого я бачив.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 23:00 #647829   #35
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хелгейт була випущена конторою, засновники якої пішли із Блізарду. Це був перший проект контори, і фінансів у них було не так багато, як у того ж Блізарда.
Не нагадуй навіть

Хелгейт - це класна ідея з мертвячою реалізацією. Я це зрозумів, коли рівні після першого почали просто напросто повторюватися величезними шматками. Побачити б таких розробників...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 23:44 #647859   #36
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Diablo III

Чесно кажучи більшість ігор з розряду РПГ після 50% проходження перетворюються в екшн, де вже мало читаєш ті квести, більше бігаєш і рубаєш все шо рубається і дивишся чи то часом не квестове .
Мені сподобалося ігри, які мали елементи РПГ: Sacred, Dungeon Siege, Diablo 2.
На Тітан Квест і решту не хватило часу. Хелгейт Лондон сподобався специфектами всякими, але все решта невдале - тому перейшовши на другу станцію, витер гру .
Подивившись мувік з гейплеєм, якщо моя машина потягне, то можливо потрачу трохи часу на Діабло 3))
Діабло 2 дійсно екшн РПГ, причому екшеніше не буває, хоча і сюжет там є, просто не всі за ним слідкують.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2008, 08:32 #647925   #37
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
"Діабло" підняла жанр РПГ на якісно новий рівень свого часу, Діабло 2 вдосконалила його. А третя частина - гармонійно доповнить.

Тому, хто вважає, що в Діабло немає сюжету: зайди на офіційний сайт гри і глянь у розділ "Історія" - задовбешся читати.

І немає чого обсирати вічні цінності!
Я не обсираю, я просто флужу . Я здебільшого про сюжет внутрішньоігровий. Адже можна ж написати сюжет де буде типу історія про одинокого боксера, який пропиває своє життя, але якось йому пропонують вийти на ринг у виді "груші" для якоїсь нової "зірки". (тут починається сама гра) Відбувається бій(у грі ми бьємось на рингу). Після бою(кінець гри) він вирішую все таки завязати з алкоголем, і почати наново тренуватися і т.д. всяка така мура.
Замітьте в самій грі сюжету ноль, зате є сюжет який притянутий за вуха під гру. Щось схоже і в дяблі. В Дяблі сюжет куций, а те все що раджиться почитиати на сайті то це ЛІТЕРАТУРА написана під гру. Так само як література по Воркрафту. Просто блізарди вміють потім розширювати світ своїх ігор в додатковій літературі.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2008, 08:40 #647930   #38
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Diablo III

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні і що що екшн? Але ж і РПГ також. Я розумію, що зараз скажу богохульство, але особисто мене зовсім не пре ні Фалаут ні Балдурс Гейт. Не моє, і все... Багато хто вважає, що той хто не преться від Балдур Гейт ніфіга не шарить в РПГ. Нехай і так, я не претендую на фаната, але екшн мені більше до вподоби.
А хто каже що воно всім має подобатися. Я сам Балдура не зразу "прочувствував". Фоллаут мене мало запер спочатку, да й щас несказав щоб від нього фанатію. Кожному своє, і тупо чекати що гра буде всім подобатися. Скільки людей стільки й смаків. Але якщо людина претендує на те щоб вважати що вона розбирається в РПГ то мусить хоч би ознайомитися з цими іграми, бо так і буде вважати що ДЯбло це вершина РПГ
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та я ж нікого не ображаю Те, що НевеВінте Найтс побудовано по правилах D&D не може автоматично робити із неї "класичну" РПГ. Всетаки там достатньо екшену. А Дівайн і Сакред досить схожі, як на мене. Я ще раз хочу наголосити - я не хочу образити жодну із перелічених ігр. Всі три я проходив неодноразово, і всі вони мені дуже подобаються. Але я не фанат, і тому не прив'язуюсь до тієї чи іншої гри. Для мене це просто розвага.
ТРішки екшену в НВН є, але ДнД наклало свій відбиток, і хоч це не БГ, але далеко й не Дябла.Що до ДівайнДівініті то розробнгики взагалі молодці, в містах вони зробили квестовий і рольвоий геймплей типу класичних РПГшок, а поза населеними пунктами екшн типу рогаликів і Дьябли, "і вашим і нашим".
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Для мене важлива швидше іграбельність, аніж занурення у світ. По іграбельності Діабло випереджає всіх, кого я бачив.
Ну ось. В цьому і є різниця між чистим РПГ і ХакнСлешем. В РПГ в першу чергу йде історія і занурення в світ, сам ігровий процес досить затянутий і повільний. В ХнС навпаки історію ніхто читати небуде, там головне геймплей(так як на консолях). Тому там все спрямовано не екшн.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2008, 08:56 #647939   #39
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Diablo III

буду чекати з нетерпінням!
що мене радує, так це те , що бліззард ще ніколи не заганявся з продовженням ігор це означає шо 3-тє діабло буде бомбою!
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2008, 12:30 #648043   #40
Mastiq
 
Аватар для Mastiq
Типово Відповідь: Diablo III

Хцу дйаблу по підсів колись на другу частину...я по натурі естет,а графіка там гарна,ефекти потужні,а усюдисущий розвал локацій добиває моск...
П.С. помоєму,ви говорите не про сюжет,а про геймплей...це я так...
Mastiq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:34.