Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.11.2010, 22:57 #1491668   #181
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
зустрічав інфу, що теперішні партії цих амінок йдуть без барвників
2 варіанта.
синя просто сама хімоза (складники)
2. іх просто стали малювати синім металіком (нітроемаль ТІііікуріііілллааа ))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 06.11.2010, 22:49 #1493305   #182
Quviller
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

хочу схуднути)
раніше займався в тренажерному залі, потім закинув на півтора роки і набрав жиру.
зараз відновив тренування, хотів би "перекачати" жир в мязи.
можливо порадите якісь добавки для пришвидшення процесу?
Quviller зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 00:49 #1493342   #183
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Quviller Переглянути допис
хочу схуднути)
раніше займався в тренажерному залі, потім закинув на півтора роки і набрав жиру.
зараз відновив тренування, хотів би "перекачати" жир в мязи.
можливо порадите якісь добавки для пришвидшення процесу?
треба виключити з раціону жирну їжу ( або складники жиру ) ну і жмяка ти гантельки , тільки не по 1,5 кг
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 00:57 #1493344   #184
Zvir
 
Аватар для Zvir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
не пробував але читав трохи відгуків що не дуже. окрім того пишуть що ця синя оболонка це просто 3.14здец якийсь. окршує язик в синій кольор і дуже тяжко сходить. будеш як шарпей ходити вроді непогані відгуки про юніверсал нутрішен аміно 1900
Купив собі такі амінокислоти - ніякі вони не сині, звичайного кольору, як всі.
На рахунок ефективності не скажу поки нічого, п'ю їх другий день тільки.
Пруф:
Zvir зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 09:16 #1493407   #185
Quviller
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
треба виключити з раціону жирну їжу ( або складники жиру ) ну і жмяка ти гантельки , тільки не по 1,5 кг
я мав на увазі. щось більше ніж просто зміна раціону
протеїн, або спалювачі жиру. читав що є такі.
Quviller зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 11:55 #1493487   #186
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Zvir Переглянути допис
Купив собі такі амінокислоти - ніякі вони не сині, звичайного кольору, як всі.
На рахунок ефективності не скажу поки нічого, п'ю їх другий день тільки.
Пруф:
ну і що ? раніше вони були такі як були на фотці олексія. можливо вони змінили форму випуска. я не відслідковую іх продукцію. хоча потім роскажеш як ефект.

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
треба виключити з раціону жирну їжу ( або складники жиру ) ну і жмяка ти гантельки , тільки не по 1,5 кг
до чого ти це пишеш ? ти дієтолог ?
нічого не потрібно виключати.
любий ресуср (в тч і тут вже багато раз розжевували) в інеті скаже.
потрібно виключити вживання (або дуже мало вживати) вуглеводи після 6-7 вечора і розбити прийоми їжі на 5-6 раз на день для запуска метаболізма.
окрім того потрібні кардіонавантаження. біг, ровер що завгодно.
але при кардіо вага втрачаеться рівномірно і мязи і сало. відповідно потрібні фізичні нагрузки щоб зберегти мязи.


Цитата
Допис від Quviller Переглянути допис
я мав на увазі. щось більше ніж просто зміна раціону
протеїн, або спалювачі жиру. читав що є такі.
щодо харч добавок. дива немає. вони мало що дають і те що дають відчувається не зразу. можна спробувати пити перед кардіо л карнітін (він пришвидшує спалення жиру і знижує руйнування мязів під час кардіо) а також пити протеїн щоб збільшити ріст мязів (сухої масси) чи більше мязева маса тим швидше буде спалюватися жир.
різні спалювачі жиру імхо мало ефективні. щось звісно дають але не дуже сутево.
швидко схуднути можна хіба що за рахунок хім препаратів. але чи варто воно того...
і ще ніяк відказувань від їжі чи виключення з раціону якихось продуктів. просто потрібно змінити р ежим харчування і кількість їжі що приймаєш за раз.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Quviller (07.11.2010)
Старий 07.11.2010, 19:56 #1493872   #187
Quviller
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
щодо харч добавок. дива немає. вони мало що дають і те що дають відчувається не зразу. можна спробувати пити перед кардіо л карнітін (він пришвидшує спалення жиру і знижує руйнування мязів під час кардіо) а також пити протеїн щоб збільшити ріст мязів (сухої масси) чи більше мязева маса тим швидше буде спалюватися жир.
різні спалювачі жиру імхо мало ефективні. щось звісно дають але не дуже сутево.
швидко схуднути можна хіба що за рахунок хім препаратів. але чи варто воно того...
і ще ніяк відказувань від їжі чи виключення з раціону якихось продуктів. просто потрібно змінити р ежим харчування і кількість їжі що приймаєш за раз.
1. Л-карнітін тільки перед кардіо чи перед тренуванням в залі теж?
2. Яку фірму-виробника порадите? ціна-якість.... чи є ефект від дешевої продукції типу Вансітон?
Quviller зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 20:05 #1493876   #188
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
можна спробувати пити перед кардіо л карнітін (він пришвидшує спалення жиру і знижує руйнування мязів під час кардіо)
стосовно л-карнітіна: багато визнає його хорошим препаратом для покращення серцевої діяльности, але не як жароспалювач. але то таке. к статі, в аптеці цей препарат дешевенький порівняно з канторками
scorpik зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 22:53 #1494012   #189
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Quviller Переглянути допис
хочу схуднути)
раніше займався в тренажерному залі, потім закинув на півтора роки і набрав жиру.
зараз відновив тренування, хотів би "перекачати" жир в мязи.
можливо порадите якісь добавки для пришвидшення процесу?
Жир в мязи не можливо перекачати - це раз. Харчування дуже важлива річ не лише в плані схуднути\набрати вагу, але і в плані перш за все ЗДОРОВЯ! І є ціла наука - дієтологія, і є люди які прочитали не одну книжку і захистили не одну дисертацію, і ні один з них вам так просто не дасть поради. Для того шоб шось розумне порадити потрібно зробити купу обстежень, дослідити ВАШ організм, зробити правильні висновки і т.п....
Багатьом людям допомагає зміщення калорій в деному раціоні в стороні білків, Але радити це вам я не можу, бо це буде по меньшій мірі не серйозно.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Zvir Переглянути допис
Купив собі такі амінокислоти - ніякі вони не сині, звичайного кольору, як всі.
На рахунок ефективності не скажу поки нічого, п'ю їх другий день тільки.
Тільки справа в тому шо це не амінокислоти, а пресований в таблетки протеїн ізолят з концентратом. Там на банці так і написано.

Востаннє редагував Mexico: 07.11.2010 о 22:53. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 07.11.2010, 23:29 #1494050   #190
agent bobrovski
 
Аватар для agent bobrovski
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Спробуйте L-карнітин.Це природній фермент,який синтезується в печінці тільки в малій кількості.впливає на поселення гліконеогенезу(чи то гліколізу).....короче в неті почитайте..
Без побічних ефектів,після зупинки його приймання немає зворотньої дії.
Хіба ви кидаєте спорт взагалі )))
Хоча,коли нічого не приймав і кинув спорт,живіт почав рости,а значить справа якраз в самому спорті,точніше в його відсутності
П.С. В здоровому тілі-здоровий дух!))
Читайте книжки,займайтесь спортом і все буде гаразд :р
agent bobrovski зараз поза форумом  
Старий 08.11.2010, 01:10 #1494082   #191
Zvir
 
Аватар для Zvir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico
Тільки справа в тому шо це не амінокислоти, а пресований в таблетки протеїн ізолят з концентратом. Там на банці так і написано.
На банці якраз таки написано "AMINO ACID CAPLETS" - амінокислотні таблетки.
Складається з:
- сироваткового протеїну ізоляту
- сироваткового протеїну концентрату
- суміші вільних амінокислот
- пшеничного протеїну

Звичайно, це не повністю чисті амінокислоти, але що хотіти за таку ціну (200 грн за 325 таблеток).
А протеїн в шлунку під дією ферментів розкладеться на ті самі амінокислоти, просто на це піде трохи більше часу + трохи енергії, тому різниця невелика.
Єдиний мінус - не вказано співвідношення складників, бо концентрат засвоюється гірше ніж ізолят, пшеничний теж гірший.
Zvir зараз поза форумом  
Старий 08.11.2010, 13:09 #1494388   #192
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Zvir Переглянути допис
На банці якраз таки написано "AMINO ACID CAPLETS" - амінокислотні таблетки.
Складається з:
- сироваткового протеїну ізоляту
- сироваткового протеїну концентрату
- суміші вільних амінокислот
- пшеничного протеїну

Звичайно, це не повністю чисті амінокислоти, але що хотіти за таку ціну (200 грн за 325 таблеток).
А протеїн в шлунку під дією ферментів розкладеться на ті самі амінокислоти, просто на це піде трохи більше часу + трохи енергії, тому різниця невелика.
Єдиний мінус - не вказано співвідношення складників, бо концентрат засвоюється гірше ніж ізолят, пшеничний теж гірший.
Називати продукт виробник може як хоче, треба читати склад. На першому місці йде ізолят, на другому концентрат - це означає, шо на 80-90% - це протеїн, і мізерна добавка "вільних амінокислот" на ефект ніяк не вплине. Краще купити за ті гроші Голд стандарту - получиться в 2 рази дешевше. Не розумію для чого переплачувати за один і той самий протеїн...
Або якшо хочете якийсь чистий ізолят із гідролізатом - "нектар", або шось схоже...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 09.11.2010, 14:03 #1495389   #193
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Та, нє шойно пошукав Гаспарі амінки 330 гривень коштують 350 штук, в одній порції 8 грам амінокислот, напевне візьму таки їх
взяв такі ж, порахував пропорції - виходить один в один з порошковим протеїном по ціні.
одна проблема: прийняти нараз 12 таблеток (щоб вийшло хоча би 24 г протеїна) амінок + 6 таблеток інших добавок майже нереально - розміри великі, рідини треба дофіга. Хоч і амінки позбавлені баластних речовин як у випадку з протеїном, але надалі мабуть буду віддавати перевагу останнім
Хотів ще запитати про Олімп. Багато його хвалить - дешевший продукт ніж американські аналоги, можливо чуть більше лишніх компонентів. Хто пробував?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 09.11.2010, 20:03 #1495768   #194
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
взяв такі ж, порахував пропорції - виходить один в один з порошковим протеїном по ціні.
одна проблема: прийняти нараз 12 таблеток (щоб вийшло хоча би 24 г протеїна) амінок + 6 таблеток інших добавок майже нереально - розміри великі, рідини треба дофіга. Хоч і амінки позбавлені баластних речовин як у випадку з протеїном, але надалі мабуть буду віддавати перевагу останнім
Хотів ще запитати про Олімп. Багато його хвалить - дешевший продукт ніж американські аналоги, можливо чуть більше лишніх компонентів. Хто пробував?
Амінки 330 грн 700грам, протеїн Голд Стандарт - 250грн - 1кг. Виходить 1кг амінок - 471грн, протик - 250грн, різниця майже в 2рази. Справжні амінки практично не містять жиру\вуглеводів, але таких амінок дуже мало і коштують вони досить дорого. Подивись на своїй банці там має писати скільки вуглеводів\жирів.
Був час я їздив в Польшу, то там купляв(в супермаркеті) Олімп по ціні в 2 рази дишевшій ніж в нас. То було вигідно 4кг гейнеру(гейн болік) виходило порядка 150грн! Гейнерів цієї фірми перепробував всі 3шт по 4кг кожна банка, протики їхні теж пив. Якість нормальна, помоєму не гірша американців. Але от єдине мене цікавить: де це ціни на Олімп дешевші ніж на штатівські добавки? Хіба в Польші...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 09.11.2010, 20:17 #1495798   #195
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

амінки:
4 табли - 8 г протеїну
325 таб - 650 г протеїну

голд:
упаковка 910 г - 700 г протеїну

Кількість корисної речовини майже однакова, тепер порівнюємо ціну: амінки -312 грн, голд 300-320 грн

То як?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 09.11.2010, 21:09 #1495887   #196
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
амінки:
4 табли - 8 г протеїну
325 таб - 650 г протеїну

голд:
упаковка 910 г - 700 г протеїну

Кількість корисної речовини майже однакова, тепер порівнюємо ціну: амінки -312 грн, голд 300-320 грн

То як?
Я Голд Стандарт купляв по 250грн\кг В тих амінках вміст жиру\вуглеводів = 0 ?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 10.11.2010, 19:05 #1496739   #197
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Я Голд Стандарт купляв по 250грн\кг
брав мішок?
коли наступна закупка?
Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
В тих амінках вміст жиру\вуглеводів = 0 ?
ні. я порівнював вартість грама білка
scorpik зараз поза форумом  
Старий 11.11.2010, 21:22 #1497916   #198
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
брав мішок?
коли наступна закупка?

ні. я порівнював вартість грама білка
А, ну тоді, дійсно, різниця не така вже і велика десь 20%
Там хороші люди розважують мішок 4,7кг по 1кг, от я і взяв 1кг Я взагалі зараз постійно беру "розважене" спорт.харч - і по ціні вигідно і гроші не стоять пів року! Єдине банки нема Але в мене дома тих банок цілий склад.
Доречі, протик від алтімейта виходить десь 225-230грн, наступний раз напевне буду брати його... Ну і ше Сінзу6 якшо розважуть, то 1кг точно візьму!
Mexico зараз поза форумом  
Старий 12.11.2010, 15:06 #1498435   #199
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Там хороші люди розважують мішок 4,7кг по 1кг, от я і взяв 1кг
спортплюс?
Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Доречі, протик від алтімейта виходить десь 225-230грн, наступний раз напевне буду брати його...
шо за альтімейт? сирватка?)
scorpik зараз поза форумом  
Старий 13.11.2010, 11:40 #1498981   #200
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
спортплюс?

шо за альтімейт? сирватка?)
Да, в СпортПлюсі. Сироватка, тіпа Голд Стандарта, тільки від алтімейт нутрішн.
Mexico зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:42.