Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


переустановка віндовса

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.09.2010, 15:29 #1453238   #41
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Нікого не цікавить як ти переставляєш систему, цікавило як переставити маючи просто диск з віндою.
semteacher мав на увазі, що сама краща перестановка Windows тільки начисто.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2010, 00:05 #1453563   #42
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від П'яНА_ВиШЕНьКА Переглянути допис
в мене запитання : якшо перевстановляти віндовс можливе таке шоб не форматувати дорсткий диск?? ато в мене 500гігабайт памяті і зараз то всьо стерти це буде ... моживо якось не форматувати ...
Береш acronis disk director suite або partition magic, відколюєш частину вільного простору з диска С:\, свторюєш на тій нерозміченій області що відколов з диска С:\ 2-й логічний диск, переносиш туда дані, і форматуєш з чистою совістю диск С:\ без втрати даних... Далі ставиш собі чисту ОС, ставиш софт, настртоюєшш все як потрібно, робиш резервну копію програмкою acronis true image (2-й раз коли прийдеться переставити ОС то ти потратиш ~5-10хв. для того щоб розпакувати резервну копію з всім софтом)...
П.С. якщо немає навиків у даній ланці то поклич когось із знайомих хто знає і вміє таке робити або ж в СЦ.

Цитата
Допис від П'яНА_ВиШЕНьКА Переглянути допис
і ше одне прохання .... http://torrent.in.te.ua/browse.php?search=windows&cat=0 на цьому сайті є різні віндовси я не знаю який кращий ... будь ласка скажіть який самий кращий з них
головне шоб був XP і російський ...
самий кращий чистий (MSDN).
domendh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 22:19 #1501943   #43
П'яНА_ВиШЕНьКА
Типово Відповідь: переустановка віндовса

киньте хтось будь ласка сайт де можна сказати віндовс ХР ZVER 2010 .... або сайт де є віндовси .... тільки будь ласка довіренний шоб не був з вірусами ні нічого такого і якийсь нормальний

пишіть в приват ....
П'яНА_ВиШЕНьКА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 23:05 #1501980   #44
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від П'яНА_ВиШЕНьКА Переглянути допис
киньте хтось будь ласка сайт де можна сказати віндовс ХР ZVER 2010 .... або сайт де є віндовси .... тільки будь ласка довіренний шоб не був з вірусами ні нічого такого і якийсь нормальний

пишіть в приват ....
рекомендую Сімлікс або гейм едфшн звері і факю біли фтопку
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2010, 20:46 #1502768   #45
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: переустановка віндовса

рекомендую чистий образ вінди, на нього перейшов, спробувавши різні збірки
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 09:43 #1503051   #46
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Рекомендую Windows XP Sp3 XTreme_v30.12.9

Раніше користувався старішою зборкою. Не жалію! На роботі усі компи з цим віндовсом! Нічого зайвого та прибамбасів майже не має!
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 11:04 #1503134   #47
бурік
 
Аватар для бурік
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
рекомендую чистий образ вінди, на нього перейшов, спробувавши різні збірки
Підтримую. Ставив різні збірки. Є плюси і мінуси кожної. Перейшов на чистий образ. Задоволений на всі 100%!!!

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Рекомендую Windows XP Sp3 XTreme_v30.12.9

Раніше користувався старішою зборкою. Не жалію! На роботі усі компи з цим віндовсом! Нічого зайвого та прибамбасів майже не має!
Така збірка в руки не попадала. Чим вона відрізняється від чистого образу?

Востаннє редагував бурік: 18.11.2010 о 11:04. Причина: Пізніше додано
бурік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 11:18 #1503153   #48
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від бурік Переглянути допис
Така збірка в руки не попадала. Чим вона відрізняється від чистого образу?
Неможу сказати які в порівнянні служби чи сервіси відключені!
При старті з диска можна загрузити декілька програм типу акроніс для розбиття диску
Вікторія щоб провірити залізо на помилки!

3 варіанти установки ручни напівручний автоматичний! Хоча ніколи не користувався біль нічим крім ручного!
Що подобається що встановлюються усі драйвера на компи піврічної річної давності і проблем з даними драйверами не замічав!
Стабільний на роботі на 5 компах стоїть!
Такого як сідебари чи аеровізуалізації немає.
Близько 7 тем для віндовса! Тай так я користуюсь класичною! Проблем з установкою програмного забезпечення немає! В інтенсивному режимі тобто з великою кількістю встановлених (та крякнутих програм) працює так щоб сильно не глючив. десь місяців 7. А якщо ставити на комп Офіс та нет. То напевне ще довше!

Дома де немає серйзних програм та великої нагрузки! Можу не міняти 1,2 роки!

Скажу що дуже задоволений ним!
ANRY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
бурік (18.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 11:22 #1503158   #49
serafim123
Типово Відповідь: переустановка віндовса

якось так сталося шо на діску С дві системи,одна вже не робоча,тобто кожен раз як загружаєш,питає яку загружати! сам комп постійно підвисає! переставив віндовс,відформатував діск С,але всерівно лишилося дві системи! як таке може бути і як з цим боротися.... ато вже достає помаленьку...
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 11:54 #1503187   #50
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
якось так сталося шо на діску С дві системи,одна вже не робоча,тобто кожен раз як загружаєш,питає яку загружати! сам комп постійно підвисає! переставив віндовс,відформатував діск С,але всерівно лишилося дві системи! як таке може бути і як з цим боротися.... ато вже достає помаленьку...
Якщо відформатував диск С то навряд чи там залишиласб вінда! Може бути що десь на другому дискові наприклад Д або Е стоїть той віндовс! Точно знаєш що на других вінди немає?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 11:58 #1503192   #51
serafim123
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Якщо відформатував диск С то навряд чи там залишиласб вінда! Може бути що десь на другому дискові наприклад Д або Е стоїть той віндовс! Точно знаєш що на других вінди немає?
на іншому диску є лише одна така лєваа папка 1c6f4bed2df30c52fd6ce7b8c3
і такий файл mrtstub.exe
і вони не видаляються тобто відказує в доступі... може це шось з тим повязано! взагалі як саме ліпше форматувати при переустановці?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 12:16 #1503210   #52
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
рекомендую чистий образ вінди, на нього перейшов, спробувавши різні збірки
я тоже за , але його довго налаштовувати.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 12:29 #1503223   #53
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
на іншому диску є лише одна така лєваа папка 1c6f4bed2df30c52fd6ce7b8c3
і такий файл mrtstub.exe
і вони не видаляються тобто відказує в доступі... може це шось з тим повязано! взагалі як саме ліпше форматувати при переустановці?
Глянь що в тебе в файлі C:\boot.ini.
там може бути прописано вибір загрузки систем. Можна відредагувати щоб зразу загружалась одна автоматом.
Для прикладу викладу свій файл boot.ini.

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional RU" /execute /fastdetect

на рахунок 1c6f4bed2df30c52fd6ce7b8c3 та mrtstub.exe сказати нічого не можу але навряд чи це залишки якогось віндовса (повинно бути значно більше файлів щоб показувало другу систему) є програми які дозволяють видалити будьякий файл! пошукай в неті.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 12:50 #1503241   #54
serafim123
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Глянь що в тебе в файлі C:\boot.ini.
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional RU" /execute /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional RU" /execute /fastdetect

явно прописано дві системи! але якшо навіть я зітру її звідси,то це не означає,шо витнру всі файли тої системи! і чого тоді тут прописано дві,якшо я форматував диск..? може я шось фігово форматую....
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 13:40 #1503285   #55
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
... і чого тоді тут прописано дві,якшо я форматував диск..? може я шось фігово форматую....
Здається не від форматування це залежить! Просто зітри другу тобто нижню! Звичайно це не означає що ти витриш всі файли цієї системи! Файли залишуться! Незнаю як можна погано відформатувати. Скажу як роблю я
Маю сд з віндовсом на якому є програма акроніс. При запску з СД вибираю програму Акроніс і нею форматую диск С. (це швидше ніж форматування під час установки віндовса П,С, коли бачиш жовту полосу форматування.)

А коли встановлюю віндовс то вибираю на диск С і Залишити диск без змін тобто не форматувати! і воно зразуж починає копіювати файли. Якщо ти правильно відформатував диск С то там другого віндовсу точно немає! Просто на других дисках постарайся витерти папки непонятного походження. але спочаку в неті глянь що вони за одні
Щоб щось потрібне не витер!
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 16:29 #1503417   #56
semteacher
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
[boot loader] timeout=30 default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S [operating systems] multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional RU" /execute /fastdetect multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional RU" /execute /fastdetect
Колись на компі було 2 системи: одна на першій партіції (зазвичай, диск С), інша - на другій партіції (найчастіше D, але, не обовязково).
Диск С форматувався, але файл boot.ini. містить посилання на 2 системи - маю підозру, що він не прімарі а логікал партітіон. Але тоді boot.ini мав би бути на диску D. А разом з ним і ntloader ntdetect.com. Де ці файлики?
Влесне, можна як і сказав попередній дописувач, просто видалити посилання на другу систему в файлі boot.ini.
Можна також перевірити, чи немає на диску D папок від старої операційної системи: windows, document&settings....
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 15:28 #1504147   #57
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Я за чистий вінд!
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 00:33 #1505229   #58
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Зтикнувся з таким чудом. Усьо на одному вінту за архіви готові віддати душу (бугалтерія і т. д.) система лежить на мертво. Спасався тим шо під рукою було. Флешка з лінухом спасае повністю. Грузимось з флешки і робим усьо шо хочем. Ріжем на кавалки вінт де пусто, зносимо архіви, ставимо на вибір систему і прочі прибамбаси. усім раджу ставити на чистий вінт розбивати вінчестер як мінімум на 2 шматки.
Питання вартості встановлення то питання совісті. Я взяв один раз і то не грошима а картоплею. Сам користуюсь ліцензійним ХР одразу скажу чесно що не купляв.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 02:10 #1505248   #59
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Зтикнувся з таким чудом. Усьо на одному вінту за архіви готові віддати душу (бугалтерія і т. д.) система лежить на мертво. Спасався тим шо під рукою було. Флешка з лінухом спасае повністю. Грузимось з флешки і робим усьо шо хочем. Ріжем на кавалки вінт де пусто, зносимо архіви, ставимо на вибір систему і прочі прибамбаси. усім раджу ставити на чистий вінт розбивати вінчестер як мінімум на 2 шматки.
Питання вартості встановлення то питання совісті. Я взяв один раз і то не грошима а картоплею. Сам користуюсь ліцензійним ХР одразу скажу чесно що не купляв.
стоп стоп я шось наніч дивлячись туплю. якшо за архіви готові відати душу нашо їх зносити , якщо ти переслідував мету врятувати ситуацію?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 10:29 #1505372   #60
opera
Типово Відповідь: переустановка віндовса

я ставлю все чисте софт в тому числі за 60 грн
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:16.