Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2011, 18:00 #1688307   #1
DIMOZAVR
Exclamation Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

Шановні форумчани! Справа така: купляв я копійку ( ВАЗ 2101)на ній стояв пятьорочний мотор,але довелось його поміняти так як наша міліція завжди доставала що не співпадає кубатура мотора. Скажу до слова,що мотор був в ідеальному стані,масла не брав,компресія хороша,одним словом жалко було його міняти. От простояв той мотор в мене в гаражі десь пів року і передвчора хтось з нашого форума його купив. (продавав я його за 1200 грн,так як просто мішав мені в гаражі) От сьогодні дзвонить той хлопець і каже що мол дзвонив до мене майстер і каже що поставив мотор,але він не заводиться і компресія на 2. Каже віддавай 700 грн за заміну кольц. От я думаю чи могло таке статися з ним в гаражі за пів року? Чи мене просто хочуть розвести? Доречі в того хлопця також був його старий пятий мотор,але він шось не робив.

Допоможіть будь ласка порадою! Буду дуже вдячний ...
DIMOZAVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2011, 19:08 #1688359   #2
Garko
Типово Відповідь: Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

А чому в розділі "мото"? Але менше з тим. Я не моторист, але моя думка така: максимум що могло статися від того, що мотор довго стояв, то могли позалягати кільця. Але щось мене беруть сумніви, щоб аж так сильно від того впала компресія, що мотор навіть заводитися не хоче. Тут щось не так, пахне розводом.
Garko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2011, 19:47 #1688388   #3
DIMOZAVR
Exclamation Відповідь: Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

Цитата
Допис від Garko Переглянути допис
А чому в розділі "мото"? Але менше з тим. Я не моторист, але моя думка така: максимум що могло статися від того, що мотор довго стояв, то могли позалягати кільця. Але щось мене беруть сумніви, щоб аж так сильно від того впала компресія, що мотор навіть заводитися не хоче. Тут щось не так, пахне розводом.
Сорі! Помилився розділом. Прохання модератора перенести тему.
Мені також здається що це розвод,але вирішив порадитись з форумчанами.... ну не вірю я що за пів року компресія щезла... я ж їздив на тому моторі.. хз..
DIMOZAVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2011, 21:04 #1688457   #4
Garko
Типово Відповідь: Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

Одна думка цікава прийшла в голову. В ВАЗ-2105 якщо не помиляюся привід ГРМ йде через зубчатий ремінь, якщо він проскочив на пару зубів, то двигун не заведеться, бо зібється запалення, а компресію також буде показувати низьку, бо клапана "не вчасно" закриваються. Якщо це так, то тоді звичайно виникають питання до майстра, що ставив двигун на машину і не догадався провірити мітки на шківах.
Garko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2011, 17:31 #1689152   #5
DIMOZAVR
Exclamation Відповідь: Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

Цитата
Допис від Garko Переглянути допис
Одна думка цікава прийшла в голову. В ВАЗ-2105 якщо не помиляюся привід ГРМ йде через зубчатий ремінь, якщо він проскочив на пару зубів, то двигун не заведеться, бо зібється запалення, а компресію також буде показувати низьку, бо клапана "не вчасно" закриваються. Якщо це так, то тоді звичайно виникають питання до майстра, що ставив двигун на машину і не догадався провірити мітки на шківах.
Досить розумна думка.. думаю що саме так і було.
Дзвонив до нього вчора ввечері,а він вибив. Сьогодні цілий день не дзвонить(мабуть моторист прочитав форум і зрозумів свою помилку) доречі мотористу не більше 21 року.
DIMOZAVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2011, 17:42 #1689157   #6
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть будь ласка. Питання на рахунок мотора ВАЗ 2105

раз така тєма то віддай йому всі гроші і забери назад мотор.... купить хтось інший

p.s. 1200 хороша ціна!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:34.