Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2013, 22:29 #2223440   #1
valdemaruk
 
Аватар для valdemaruk
Exclamation Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Доброго всім вечора. Порекомендуйте будь ласка, хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, поклейка обоїв, декоративна штукатурка.... Не хочеться брати аби кого і потім шкодувати. Якшо можна провірені варіанти, що робили в вас або в ваших друзів. Цікавить люди які мають толк і в яких не потрібно буде стояти над головою. Які зможуть шось порадити з дизайнерської точки зору.

Дякую дуже
valdemaruk зараз поза форумом  
Старий 13.06.2013, 16:57 #2224550   #2
valdemaruk
 
Аватар для valdemaruk
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Перевелися в Тернополі "добрі майстри", всі напевно до Києва поїхали... чи на заробітки

Думав шо як почнеться, то буде важко вибрати, а тут навіть одного ніхто не породить

чи добрих майстрів для себе тримаєте?...
valdemaruk зараз поза форумом  
Старий 13.06.2013, 17:25 #2224564   #3
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Відкрию тобі страшну таємницю: над усіма майстрами треба стояти і пильнувати. А тепер ще страшнішу: всі майстри і хороші і погані ненавидять коли в них стоять над головою. Як людина, якій часто доводиться виконувати роботу на замовлення можу пояснити чому. Тому , що існує золоте правило: " Напівзроблену роботу не можна показувати дураку і замовнику."
Можу проконсультувати по дизайну, плануванню і матеріалам, а далі вже можна вирішувати кого запрошувати.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (01.08.2014)
Старий 13.06.2013, 17:28 #2224567   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Іра, відкрию ще одну таємницю)).Кожен попередній майстер -"криворукиа скотина, хтож так робить , це треба було робити не так, нахіра він так ото приліпив".))) зі слів теперішнього майстра
Це відноситься до перукарів, автомайстрів і усіх будівелиників меблярів і т.д.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 4:
dango (01.08.2014), Freeboy (15.08.2014), Natasikkk (09.03.2015), Іра (13.06.2013)
Старий 01.08.2014, 09:40 #2427813   #5
evromaistru
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Цитата:
Допис від valdemaruk Переглянути допис
Доброго всім вечора. Порекомендуйте будь ласка, хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, поклейка обоїв, декоративна штукатурка.... Не хочеться брати аби кого і потім шкодувати. Якшо можна провірені варіанти, що робили в вас або в ваших друзів. Цікавить люди які мають толк і в яких не потрібно буде стояти над головою. Які зможуть шось порадити з дизайнерської точки зору.

Дякую дуже
Добрий день я можу запропонувати свої послуги ремонту, є великий досвід ремонтів закордоном великий асортемент пропозицій і послуг
evromaistru зараз поза форумом  
Старий 15.08.2014, 20:45 #2433957   #6
Oliver81
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Цитата
Допис від evromaistru Переглянути допис
Добрий день я можу запропонувати свої послуги ремонту, є великий досвід ремонтів закордоном великий асортемент пропозицій і послуг
Цікавлять ціни на кладку плитки за м2 об'єм роботи 75м2
Oliver81 зараз поза форумом  
Старий 15.08.2014, 23:03 #2434026   #7
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

За плитку не знаю, а от, шо до декоративних штукатурок дзвоніть 0979045801- Руслан. великий вибір, гарні ціни, і майстрів має гарних.
ars13 зараз поза форумом  
Старий 03.09.2014, 09:25 #2441189   #8
Domostroy
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Доброго дня. Якщо тема ще актуальна то можу запропонувати свої послуги. - Гіпсокартонні стелі чи інші конструкції на любий дизайн..-Декоративка-візантійка, мароканка. Можу показати роботу як готову такі вживу, (в клієнта). Ціни помірні, Якість досить висока.!!! тел. 0688466381
Domostroy зараз поза форумом  
Старий 02.12.2014, 08:55 #2480134   #9
5577
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Нічого подібного не перевелися хороші майстри в нашому Тернополі. Знаю хороших хлопців які роблять гарний, просто дуже гарний ремонт і ціну можуть сказати практично при першій зустрічі на квартирі. Робиш ремонт з задоволенням. Телефон одного з них 097 732 83 15 Олег. Думаю комусь ця інформація допоможе )
5577 зараз поза форумом  
Старий 30.01.2015, 22:09 #2504503   #10
monahtr
 
Аватар для monahtr
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

067-493-90-31
monahtr зараз поза форумом  
Старий 05.02.2015, 00:44 #2506447   #11
Deni
Banned
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Ми нещодавно закінчили ремонт. Нам дуже пощастило. найняли хлопців і вони зробили так, як ми хотіли. На самому процесі ми не були присутні. Купили путівку в Єгипет і поїхали. А коли повернулися , то все вже було зроблено. Особливо дружина була в захваті, але це зрозуміло, виїхали з однієї квартири, а повернулися в зовсім іншу.

Востаннє редагував Vadimko: 18.02.2015 о 00:15. Причина: Видалено рекламу
Deni зараз поза форумом  
Старий 16.02.2015, 20:14 #2510859   #12
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Цитата:
Допис від Deni Переглянути допис
Ми нещодавно закінчили ремонт. Нам дуже пощастило. найняли хлопців і вони зробили так, як ми хотіли. На самому процесі ми не були присутні. Купили путівку в Єгипет і поїхали. А коли повернулися , то все вже було зроблено. Особливо дружина була в захваті, але це зрозуміло, виїхали з однієї квартири, а повернулися в зовсім іншу.
ти забув сказати і дати посилання в якій ви фірмі посилку в Єгипет брали

Востаннє редагував Vadimko: 18.02.2015 о 00:17. Причина: Видалеон рекламу
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 09.03.2015, 19:49 #2519415   #13
Malakina
Banned
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Цитата:
Допис від valdemaruk Переглянути допис
Доброго всім вечора. Порекомендуйте будь ласка, хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, поклейка обоїв, декоративна штукатурка.... Не хочеться брати аби кого і потім шкодувати. Якшо можна провірені варіанти, що робили в вас або в ваших друзів. Цікавить люди які мають толк і в яких не потрібно буде стояти над головою. Які зможуть шось порадити з дизайнерської точки зору.

Дякую дуже
А який саме ремонт ви хочете робити? капітальній чи косметичний?
Бо справа в тому в залежності від виду ремонту майстри різні бувают потрібні. Ми с чоловіком декілька місяців тому робили ремонт у квартирі, але виключно по зміні дизайну, звертались до подібної http://vip-remont.kiev.ua/uslugi/dizayn-kvartir/ компанії де нам все чітко пояснили і якісно та швидко зробили. В загалом ми задоволені їхньою роботою. Можливо вам вони теж сможуть допомогти.
Malakina зараз поза форумом  
Старий 25.10.2016, 19:13 #2660116   #14
Natacha
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Є ще в тернополі хороші майстри...Вони робили у мене ремонт і досить добре і беруть недорого.
Natacha зараз поза форумом  
Старий 17.01.2017, 21:44 #2673611   #15
lalakalo
Учасник
 
Аватар для lalakalo
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Нам робив майстер ,гарно,акуратно,за собою все чистоту залишав,дуже задоволені роботою.можу дати контакти якщо ще актуально
lalakalo зараз поза форумом  
Старий 13.04.2017, 11:43 #2688218   #16
Yori
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Знайомі зверталися до прораба з бригадою будівників. Якістю і цінами були задоволені. Контакти є на сайті: http://aleksandrsemenenko.com/. Там же можна подивитися приклади його робіт і детальний прайс з цінами на всі види робіт.
Yori зараз поза форумом  
Старий 13.04.2017, 14:40 #2688251   #17
monahtr
 
Аватар для monahtr
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

http://pomogator.at.ua/forum/2
Це у Тернополі
monahtr зараз поза форумом  
Старий 22.05.2017, 18:45 #2693571   #18
Martyn
Учасник
 
Аватар для Martyn
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Цитата:
Допис від lalakalo Переглянути допис
Нам робив майстер ,гарно,акуратно,за собою все чистоту залишав,дуже задоволені роботою.можу дати контакти якщо ще актуально
доброго дня,якщо можна -скиньте будь-ласка контакт майстра
Martyn зараз поза форумом  
Старий 22.09.2017, 09:00 #2707161   #19
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Добро дня, потрібен майстер штукатур. Поділіться контактами.
berry зараз поза форумом  
Старий 04.10.2017, 09:10 #2708146   #20
ProrabViktor
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хороших майстрів для ремонту квартири(шпаклівка, декоративна штукатурка

Якщо ще актуально...
Майстер Віктор
096 734 46 81
Ремонт квартири під ключ ��
ProrabViktor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:22.