Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Послуги


Результати опитування: Чи бажаєте Ви щоб у вас в під'їзді був домофон?
Так 33 42.31%
Ні 12 15.38%
Я ще не визначився 5 6.41%
В мене вже є домофон 28 35.90%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Встановлення домофонів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.08.2010, 20:29 #1417820   #61
v!p
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мабуть в підїзді закінчилась гарантія, а консультанти однієї фірми (не буду робити антиреклами) проводять збори на переведення підїзду на абонплату. Так вони зараз роблять. В принципі це добровільно- захочуть мешканці підпишуть, захочуть ні.
Я розумію, але вони не вирішували платити чи ні, вони вирішували як буде дешевше
v!p зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (01.08.2010)
Старий 01.08.2010, 23:16 #1417921   #62
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата
Допис від v!p Переглянути допис
Я розумію, але вони не вирішували платити чи ні, вони вирішували як буде дешевше
Логіка серйозна в тих людей. Хоча в більшості банків комісія 2 грн. тому краще заплатити зразу за рік і все.

Востаннє редагував pberit: 03.01.2011 о 22:47.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.01.2011, 22:07 #1542909   #63
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Щось всі призабули дану тему і вже починають нові із запитаннями про домофони відкривати. Тому темі АП!
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.01.2011, 22:14 #1542915   #64
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

домофон штука дуже хороша
але блін, в нас такі люди, шо навіть свої, жителі будинку, так засруть і ліфт і всьо шо хочеш.... шо аж ригати хочеться....
бидло є всюда.... свині... сруть там де самі ж живуть....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.02.2011)
Старий 03.01.2011, 22:29 #1542931   #65
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
домофон штука дуже хороша
але блін, в нас такі люди, шо навіть свої, жителі будинку, так засруть і ліфт і всьо шо хочеш.... шо аж ригати хочеться....
бидло є всюда.... свині... сруть там де самі ж живуть....
Ну це дійсно так, але змиритися і нічого не робити в жодному разі не можна. Люди задоволені домофонами, звісно не на 100% але дуже сильно. Я коли проводжу збори мешканців стосовно домофону бачу людей які сумніваються в його доцільності. В такому випадку я проводжу експеримент - пропоную підійти до найближчого під'їзду де стоїть саме нами встановлений домофон і набрати любу квартиру, запитати чи задоволені люди цим пристоєм. Жодного разу мене такий дослід не підводив.
Повір, не всюди так погано як ти описуєш. Приходилось працювати в практично ідеальних під'їздах, де чисто та охайно. Наприклад в одному під'їздів з на Лучаківського створювалось ОСББ і з жеку прибиральники вже не приходили. Я був в шоці коли молоді дівчата 18-22р. прибирали на всіх поверхах під'їзду, бо їхня черга і їм зовсім не було встидно.
Є підїзди ідеального утримання де люди не те що домофон, відеонагляд на території встановили. А у підвалі роблять тренажерний зал для всього будинку. І це не депутати чи мільйонери в під'їзді живуть! А просто люди які дбають не лише що в них в квартирі робиться, але й у під'їзді та перед будинком.

Востаннє редагував pberit: 03.01.2011 о 22:40.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
P Ihnatevyts (23.02.2011), Sem (24.02.2011)
Старий 23.02.2011, 22:06 #1586306   #66
P Ihnatevyts
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

недавно замовляв у цієї фірми відеонагляд, встановили швидко та якісно, не залишили за собою ніяких великих дирок у стінах. все працює, дуже задоволений. весною хочу замовити домофон на приватний будинок
P Ihnatevyts зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (24.02.2011)
Старий 24.02.2011, 19:59 #1587144   #67
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
А яким чином він може змусити?
Фактично на сьогодні мої батьки стикнулися з такою ж проблемою.
Їм залишили якісь квитанції з реквізитами "СПД Зінько", де є вимога оплатити 18 грн. за 3 місяці притому вони точно не підписували ніякого договору про абонплату.
Що робити в такому випадку?
А взагалі підписували з СПД Зінько хоча б якийсь договір? Бо я з вами сперечатися не буду але людина не може нараховувати абонплату не маючи реквізитів іншої людини. Чи як ви вважаєте ця людина нараховує клієнтам абонплату шукаючи їхні фамілії у телефонному довіднику?
П.с. клянусь P Ihnatevyts не мій віртуал!

Востаннє редагував pberit: 24.02.2011 о 20:11.
pberit зараз поза форумом  
Старий 24.02.2011, 20:32 #1587170   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Був договір лише на встановлення дверей і грантії їх на 1 рік, вона вже закінчилась.

Десь в кінці минулого року - ходили по квартирах того будинку, і роздавали бланки договорів "Про обслуговування системи контролю та обмеження доступу (СКД)",
на що зразу тій людині, яка його принесла - відповіли, що "точно НЕ будемо підписувати договір",
та жіночка відповіла: "як хочете, ваша справа, я лише принесла можливо вас зацікавить".
От і вся розмова і все, що було зроблено.

А тепер принесли ту квитанцію на 18 грн.

Як на вашу думку це потрібно розуміти?
Хіба можна комусь давати квитанцію, якщо немає укладеного договору?

Цікавить ваша думка.

ПЕ.СЕ.
Не підписували подібного договору, тому що наперед вирішили, що при проблемах знайдемо фірму, чи майстра, який у разі потреби - ремонтуватиме домофон.
Гм, цікаво! А у квитанції яку Вам принесли вписана якась фамілія чи це скоріше якась рекламка типу заплаті гроші і буде вам добро? Я досить часто бачу в інтернеті такі скарги, але сумнівався в їхній правдивості але тепер... Ну можу підозрювати що ваш під'їзд більшістю мешканців таки підписали договір на сервісне обслуговування, бо по іншому квитанцій би не розносили по під'їзду, а вам принесли так заодно, можливо передумаєте. Завтра можливо щось взнаю детальніше.

Додано через 5 хвилин
UlachKo
Реєстрація: 28.06.2010
Дописи: 12
Подякував(ла): 31
Подяк 132 за 36 постів
Сказав(ла) Фууу!: 4
Я щось не зрозумів як таке можливо

Востаннє редагував pberit: 24.02.2011 о 20:32. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Старий 24.02.2011, 21:04 #1587212   #69
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
В квитанції пише справжні фамілія, адреса, №квартири (в декого з підїзду є помилки в прізвищах, ініціалах, або взагалі щось незрозуміле написано)

Так я ж писав, що дану у "СПД Зінько" є - так як він має примірник договору про встановлення дверей з даними жильців підїзду і їх підписами.

На рахунок того, що більшість мешканців підписали, думаю що не повинно такого бути, тому що домовлялись наперед - не ставати на абонплату.
Хоча знаю що точно три чоловіки підписали, це з тих що не читають того, що підписують (є така категорія людей).
Хоча такий варіант і виключаю, але все-рівно цікаво, чи коли більшість погодились на такий договір - то чи МУШУ я також оплачувати ті послуги, так як договір зі мною не підписаний, то на основі чого платити? Це так, про запас хотілося б знати.
А коли підписували договір на встановлення домофону то це був окремий договір на кожну квартиру в під'їзді чи один загальний? Від цього і залежить те чи ви мусите (ви нікому нічого не винні і нічого не мусите, але домофон від цього працювати може перестати). В під'їзді повинен бути 100% у когось одного Акт виконаних робіт у якому вказано чи обладнання яке встановлено у під'їзді передано у власність підїзду чи частина його залишається у власності підприємця а ви його берете в оренду, бо траплялися і такі випадки. Якщо обладнання повністю у власності підїзду то вимикати вашу квартиру ніхто не має права бо обладнання ваше. А якщо воно передано у користування то вас відключать як тільки назбирається потрібна кількість людей а ви заборгуєте абонплати більше 1 кварталу. Людей які не читають умов договору набагато більше ніж ви думаєте!
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
UlachKo (24.02.2011)
Старий 24.02.2011, 21:50 #1587263   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Договір на встановлення був колективний, і мав предмет: встановлення дверей.
Тобто договір + список кватрир з підписами.
Логічно що на обслуговування - має бути інший договір + також з підписами, або окремі на кожну квартиру, адже попередній договір - виконаний, і закритий актом.

Дякую за пораду, звернути увагу на умову щодо власності на обладнання.
Завтра зніму скан того договора і вичитаю його.

Поки що дам нагоду тому активісту від підїзду, розібратися з ситуацією, якщо він не зможе - буду сам вирішувати.

Дякую Вам за поради!
Завжди радий допомогти! Знаю що кожна з фірм складає окремий договір якщо повинна бути абонплата, в якому вказуються повністю ПІП та ідентифікаційний код, без них я ще не чув і не бачив щоб хтось нараховував комусь абонплату.
Дуже заважають такі випадки нормальному діалогу з людьми вони починають панічно боятися що нізвідки з'явиться абонплата і переконати інколи їх практично не можливо. Інколи навіть після монтажу телефонують та питають куди платити гроші. Тепер розумію чого люди так бояться! Якщо ви не підписували індивідуального договору то ви не тільки не мусите а й здається не можете сплачувати абонплати. Якщо зможете закиньте завтра якісь документи чи квитанції та пошукайте Акт, думаю обладнання таки ваше!
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.02.2011, 19:02 #1587941   #71
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Дякую вам за допомогу і пояснення.

Я видалив свої повідомлення і в цій темі, так як не можу звинувачувати в моїй конкретній ситуації ту фірму,
що прислала квитанцію...
так як виявилося.... що без нічийого відома одна людина з нашого помешкання таки підписала той договір...
Ви були таки дуже праві щодо того, що багато людей не читає того, що підписує...
Отаке буває
Буває! Тепер головне вчасно оплачуйте бо відключать вам трубку! Та й з теперішніми цінами 72 грн. за рік це не так вже і багато!
pberit зараз поза форумом  
Старий 01.03.2011, 19:59 #1591318   #72
Bilinskuj
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

добрий вечір.
У нас в підїзді встановили домофон років десь 4 тому. замок вже старий (не магніт) дуже гримає і погано працює. чи можна поміняти замок на магнітний, і скільки то буде коштувати?
Bilinskuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (01.03.2011)
Старий 01.03.2011, 20:20 #1591341   #73
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата
Допис від Bilinskuj Переглянути допис
добрий вечір.
У нас в підїзді встановили домофон років десь 4 тому. замок вже старий (не магніт) дуже гримає і погано працює. чи можна поміняти замок на магнітний, і скільки то буде коштувати?
Можна звичайно! Відписав подробиці в ПП.
pberit зараз поза форумом  
Старий 19.03.2011, 13:22 #1605319   #74
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

хочу подякувати компанії "Безпечний дім" і особисто менеджеру Петру за оперативну реакцію і гарантійну заміну доводчика...
Приємно вражений і вкотре дуже всім рекомендую їхні послуги і товари
Igor_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (22.03.2011)
Старий 28.03.2011, 23:08 #1613537   #75
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

До речі під'їзними дверима з кодовими замками ми також займаємось. Звичайно за надійністю та ефективністю вони дуже сильно відстають дверям з домофоном але якщо хтось бажає... Також раді будемо Вам запропонувати двері у підвал та тамбурні двері.
pberit зараз поза форумом  
Старий 28.06.2011, 01:06 #1686301   #76
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Ех, щось припала порохами дана тема! Нагадаю наші ціни на домофони:



Переговорні пристрої аудіо: 27, 57, 75грн. відео від 1000грн.

Востаннє редагував pberit: 17.09.2011 о 21:35.
pberit зараз поза форумом  
Старий 04.10.2011, 20:52 #1759410   #77
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Щось тихо... Ще раз все по порядку:
Встановлення домофонів з абонплатою та без неї, з новими металевими дверима або на вже існуючі. Ремонт та сервісне обслуговування домофонів. В Тернополі а тепер ще й в Івано-Франківську.
Встановлення систем відеоспостереження для офісів, квартир, будинків і т.д.
Металеві двері з кодовим замком, двері в підвал.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.11.2011, 19:14 #1788780   #78
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

на Просвіти 6 (дружба) ваша фірма працює?
andzhej зараз поза форумом  
Старий 03.11.2011, 19:30 #1788800   #79
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
на Просвіти 6 (дружба) ваша фірма працює?
Так, а що там?
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.11.2011, 19:52 #1788839   #80
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Встановлення домофонів

та поки що помаленьку робота йде - ще багато кому не встановили переговорний пристрій
Двері з домофоном - життя як за кордоном! - для тих під*їздів, що бачив - не актуально...є бидло-люди, які розуміють тільки силу (розмова на високих тонах без кулаків - не допомагає)

Востаннє редагував andzhej: 03.11.2011 о 19:58.
andzhej зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:13.