Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Правий сектор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2014, 11:33 #2353315   #61
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
або злочинний наказ іти вперед, як гарматне м"ясо...
Я схиляюсь до цього. Не конкретно ПС так діяв а ВСІ. Є свідчення людини що їхній загін залишився майже беззахисний а той загін послали охороняти будинок профспілок, хоча командир загону доложив вищестоячому командуванню що вони беззахисні. Що це як не кидання людей гарматним мясом заради красивої картиники. І ні, це був не ПС, не будемо вішати на них всіх собак.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
І якщо вас вже таку дуже цікавить, то є досить загиблих з Правого сектору. І дуже багато поранених.
ладно, ви найкраще освідомлені , давайте по фактах - що конкретно зробив ПС на майдані. Дайте перелік зроблених справ, але конкретно.

Востаннє редагував erazel: 27.02.2014 о 11:33. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 11:36 #2353319   #62
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата І скількох відстрелили? І з чого стріляли?
Йдіть в них і запитайтеся.
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 11:37 #2353320   #63
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Де питаєте Авганці були? Авганці і хлопці з Правого також воювали використовуючи вогнепальну зброю. І якби не вони, то б програли ми революцію. Чи ви хотіли щоб Авганці, професійні солдати, лізли під снайперський вогонь аби просто так померти? Вони в той час снайперів відстрілювали.
Про афганців мова йшла про 18 число, коли був силовий розгін, але снайперів і вогнепальної зброї ще не було. ЗВісно людина могла просто не помітити, та й в тому хаосі важко тверезо оцінювати ситуацію, але організовані загони афганців мали б кинутися в очі , по ідеї.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 11:46 #2353322   #64
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата ладно, ви найкраще освідомлені , давайте по фактах - що конкретно зробив ПС на майдані. Дайте перелік зроблених справ, але конкретно.
Питайте в Командирів. Мене в той час там не було. Але думаю вони за такі запитання вас самі знаєте куди пошлють. І правильно зроблять.

Додано через 19 секунд
"ПРАВИЙ СЕКТОР
Друзі, не забувайте!
Крім тієї війни ,яка йшла на вулицях столиці та інших міст, а тепер переходить до Криму, йде повномасштабна війна ІНФОРМАЦІЙНА!
На нас з ще більшою силою почали лити інформаційне лайно.
Очевидно, декому дуже вигідно зараз нас всіх між собою розсварити, посіяти зневіру та страх. І це все на фоні швидкого розгортання подій на півдні України.
Зараз нам треба як ніколи стати згуртованими та сильними, на цей раз можливо вже проти зовнішньої агресії та власних сепаратистів і колабораціоністів.
Разом, і до кінця!


"

Додано через 7 хвилин
Цитата Про афганців мова йшла про 18 число, коли був силовий розгін, але снайперів і вогнепальної зброї ще не було. ЗВісно людина могла просто не помітити, та й в тому хаосі важко тверезо оцінювати ситуацію, але організовані загони афганців мали б кинутися в очі , по ідеї.
Ну це ж не студенти з палками. Це професійні солдати. Як ви собі уявляєте таких людей з бруківкою в руках? Станьте на їхнє місце і подумайте. Вони почали діяти тоді, коли в хід вступила вогнепальна зброя. І завдяки їхнім діям ворожі сили кинулися тікати. Я теж доволі критикував афганців до тієї пори. Але я був не правий.
Вони не могли застосувати зброю раніше, бо тоді б майдан в очах спільноти постав би як екстремістський. Відкривши вогонь по беззбройних людях фактично було дано мандат на використання зброї майданом. І тоді її застосували.

Востаннє редагував Nightly: 27.02.2014 о 11:46. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (27.02.2014), Human (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 12:06 #2353337   #65
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Ну це ж не студенти з палками. Це професійні солдати. Як ви собі уявляєте таких людей з бруківкою в руках? Станьте на їхнє місце і подумайте.
Во во, і вони мали як мінімум координувати дії студентів, а не чекати поки ще більше почнеться. Завдання афганців було б координувати дії і підтримувати порядок, та укріплювати оборону. З палкою, автоматом, танком - не важливо. Вони мали бути координаційними центрами в любих ситуаціях. Якщо вони були в тому хаосі - честь їм і хвала. Якщо ж не були то це викликає питання по їх активності і корисності.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Питайте в Командирів. Мене в той час там не було. Але думаю вони за такі запитання вас самі знаєте куди пошлють. І правильно зроблять.

Додано через 19 секунд
"ПРАВИЙ СЕКТОР
Друзі, не забувайте!
Крім тієї війни ,яка йшла на вулицях столиці та інших міст, а тепер переходить до Криму, йде повномасштабна війна ІНФОРМАЦІЙНА!
На нас з ще більшою силою почали лити інформаційне лайно.
Очевидно, декому дуже вигідно зараз нас всіх між собою розсварити, посіяти зневіру та страх. І це все на фоні швидкого розгортання подій на півдні України.
Зараз нам треба як ніколи стати згуртованими та сильними, на цей раз можливо вже проти зовнішньої агресії та власних сепаратистів і колабораціоністів.
Разом, і до кінця!
І знову ГАСЛА ГАСЛА ГАСЛА. Я ж питаю про реальні дії. Бо дійсно я багато чув про ПС, але щось не можу пригадати жодного заходу активного який би можна було приписати ПС. Зазвичай все було в загальному натовпі де були ВСІ. То чим ж тоді ПС особливий. Навіть отой ультиматум Янику виголосив простий сотник "ПОЗАПАРТІЙНИЙ", хоча в теорії таке мало пролунати від ПС. Так що все ж попросив би перелічити факти дій саме від ПС. Ні, я не СБУшник який пробує розкрутивши "на слабо" витянути інформацію і компромат, мені дійсно цікаво чим саме ПС відрізнився від інших активістів майдану.

Востаннє редагував erazel: 27.02.2014 о 12:06. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 12:17 #2353352   #66
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата чим саме ПС відрізнився від інших активістів майдану.
1. Організованістю.
2. Тим. що він перший довів, що можна діяти не лише вигукуючи гасла і співаючи гімн. Чи ви вже так швидко забули з чого почалося Грушевського і чиї бійці тоді загинули.
3. 90% всього що зробив Правий сектор ви ніколи не дізнаєтеся. Хіба від хлопців особисто, бо це не люди які піаряться. Вони діють і дії свої переважно ніяк не афішують. Хлопці з Правого зробили дуже багато. І більшість того що вони зробили і знаю я особисто, я вам не скажу.
Скажу так. Навіть в часи перемиря, коли не велося ніяких бойових дій Правий сектор кожен день активно діяв.
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 12:35 #2353355   #67
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Правий сектор

процитуйте мені будь-ласка чим саме я "ображаю форумчан" . Можливо тим , що закликаю думати своє головою , а не говорити чужими фразами і посилатись на чужі думки . То хіба це образа ?
І ще одне я не прес-секретар Дмитра Яроша і він не делегував мені таких повноважень розказувати його біографію . На цьому ресурсі я не раз давала лінки на інтернет-ресурси , де ті , що цікавляться , могли б отримати більше інформації про ПС .

Додано через 5 хвилин
Цитата Женя, давай заспокоїмося і подумаєм.
Я розумію чого ти нервуєшся, бо тріщать устої. В мене те ж саме. Ще позавчора я хотіла, що б Ярош був президентом, а зараз почуваю себе так, ніби мені плюнули межи очі.
Я дуже хочу почути від тебе, хоч одну вагому причину ЧОМУ ВІН НЕ СКАЗАВ ПРО ЗУСТРІЧ МАЙДАНУ?
Добре, він не знав чи повернеться і не хотів казати на перед (хоч це верх тупості, бо кожна нормальна людина поступила б навпаки: сказала всім - йду до Яника, як не повернусь, то мене пристрелили), але коли, о чудо, залишився живий, чому не вийшов на сцену і не сказав, про що була розмова?
Ти ж була в політиці, а ну переконай мене, що він був чесний і не ховав туза в рукаві.
хто сказав , що я нервуюсь , зовсім ні . Я завжди трохи різко висловлююсь , зате однозначно . Я вже трохи раніше написала , що я не прес-секретар лідера ПС і нікому доводити нічого не буду . Кожен має свою думку . Єдине , що хочу додати , Ярош не публічна людина , він ніколи не пояснював причин своїх поступків і нікому крім своїх підлеглих не зобов"язаний за щось виправдовуватись . Хоча і тут велике питання - в Збройних Силах будь-якої держави командир не зобов"язаний пояснювати свої рішення підлеглим . Це лише його право .

Додано через 7 хвилин
Цитата Навіть отой ультиматум Янику виголосив простий сотник "ПОЗАПАРТІЙНИЙ", хоча в теорії таке мало пролунати від ПС. Так що все ж попросив би перелічити факти дій саме від ПС. Ні, я не СБУшник який пробує розкрутивши "на слабо" витянути інформацію і компромат, мені дійсно цікаво чим саме ПС відрізнився від інших активістів майдану.
а ви вважаєте ПС політичною силою ??? тоді ми насправді говоримо на різних мовах... Якщо ви так багато маєте інформаціїї щодо ПС ,яка так їх компроментує , то мали б знати , що ПС ніколи не був політичною силою і писати , що сотник позапартійний - це якось несерйозно

Востаннє редагував eugenia: 27.02.2014 о 12:35. Причина: Пізніше додано
eugenia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 13:17 #2353374   #68
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата:
Допис від romatrader Переглянути допис
А Правий сектор це не силова структура?
Вони мужні хлопці. Але не більше.


Притягнуть до відповідальності?
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 13:26 #2353376   #69
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Правий сектор

www.pravda.com.ua/news/2014/02/27/7016507/
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 15:08 #2353440   #70
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Правий сектор

цікаво , а де був шановний кулявлоб в той час як виносили трупи молодих хлопців ? Чи м"яко йому в кріслі сидиться ? ІМХО Якщо куля в лоб ( за язик ніхто його не тягнув ) , то треба було вдягати каску , бронік і на передову .
eugenia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 15:12 #2353442   #71
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

""Буквально зараз на Криворіжжі, а точніше на Інгульці громлять ГОК під виглядом ПС.
Правий сектор не має до цього ніякого відношення.""
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 15:16 #2353447   #72
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Правий сектор

взагалі, не розумію суть дискусії - хто такий Ярош і ПС можна знайти в неті, що вони робили під час революції - знають ті, хто там був (на Майдані їх дуже поважають, а хом*ячки, які відсиділись дома, шукають як підкопатись).
вимагати від нього пояснень - глупо, він не балатується нікуди, щоб щось комусь пояснювати
посаду в уряді ПС заслужив
якщо Ярош її займе, то з моменту обіймання посади він буде зобов*язаний пояснювати свої дії, все, що було до того - це вже за його бажанням
чому ви думаєте, що його хвилює, що ви про нього думаєте і як сумніваєтесь?
його розкрутили медіа (мимовільно), і тільки тоді ви звернули увагу - це звичайний вплив поп-культури
ПС став трендом, ви підпали під вплив моди, потім мода пройде і вас він перестане цікавити (так само як раніше не цікавили дії Тризубу) - це несерйозно, Ярош це розуміє, тому і не вважає за потрібне такій публіці щось пояснювати
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 15:59 #2353476   #73
saymon
Guest
Типово Відповідь: Правий сектор

Нема Яроша в списках уряду.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 16:35 #2353495   #74
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Загрози і підступи для Революції (аналітична заява)
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2014, 20:49 #2353610   #75
samtuivodurniy
Banned
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Вони почали діяти тоді, коли в хід вступила вогнепальна зброя. І завдяки їхнім діям ворожі сили кинулися тікати. Я теж доволі критикував афганців до тієї пори. Але я був не правий.
не треба срати мені в уха. зробити команду, яка працює з калашами і вміє вбивати - це не один рік.
хто ці люди???
samtuivodurniy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 10:16 #2353854   #76
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата не треба срати мені в уха. зробити команду, яка працює з калашами і вміє вбивати - це не один рік.
хто ці люди???
А з калаша вміють стріляти лише спец. агенти з секретних підрозділів?
Люди, що вміють стріляти з калаша. У нас є така штука як армія. Там навчають. Коли в Києві ви записуєтеся в ряди Правого сектору у вас питають чи служили ви в армії і так далі. Там і люди були, що служили і в спец. підрозділах раніше.
Ніяких команд до початку революції не існувало. Команди, що могли дати збройний опір почали формуватися вже після Грушевського.
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (28.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 10:55 #2353877   #77
vsarana
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата взагалі, не розумію суть дискусії - хто такий Ярош і ПС можна знайти в неті
і що є в неті?
vsarana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 21:54 #2353952   #78
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

"Як стало відомо в м.Запоріжжі під виглядом Правого сектору о 17.00 год. запланована акція під проводом пана Терещенка. Офіційно заявляємо, що до проведення запланованої акції Правий сектор ніякого відношення немає.
Центральний штаб Правого сектора"

Додано через 20 хвилин

Правий сектор


Додано через 4 години 21 хвилину
Заява Дмитра Яроша щодо ситуації в Україні

Війна закінчилась і ми маємо діяти в правому руслі.
Майдан очолив рух за справедливість і не підтримує будь-які несанкціоновані координаційною радою Майдану агресивні дії проти державних, комунальних, приватних підприємств та організацій, іх власності, а також проявів вандалізму, погромів, знищення матеріальних, культурних та духовних цінностей. Ми не підтримуємо провокаційні, ворожі та злочинні дії, що дестабілізують процеси в житті нашої країни.
Зараз непростий період. За останні три місяці сталося більше подій, ніж за останні три роки. Ми втратили рідних і близьких, потерпіли від насилля та беззаконня з боку скинутої влади. Ситуація потребує стабільності та швидкого налагодження миру і спокою громадян. Ми маємо бути толерантні та стримані, не давати можливості нашим недругам скористатися нашими емоціями задля дискредитації руху за справедливість, знищення корупції та збереження миру.
Кожен, хто буде порушувати ці принципи: представники влади, самооборони, “Правого сектору” - повинні діяти за законами України та відповідати на Майдані перед людьми.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош

Додано через 2 хвилини
Дмитро Ярош проти анархії

Ми країна, в якій триває Національна революція. Історія показує, що найважливішими і найскладнішими є перші кроки до здобуття тієї мети, яку перед революціонерами поставили Бог, Доля, Народ! Ми зреклися від гніту корумпованої, аморальної і протизаконної системи. І не маємо права починати створювати нову національну країну, нове суспільство з протизаконних дій!
Ми правова країна! У нас є конституція, у нас є закон! У нас є сформований народом Уряд! І якщо ми дозволимо собі з перших кроків розбудови країни діяти злочинними методами, ми знову отримаємо злочинну владу, яка воює із своїм народом. Нам потрібна прозора, чесна влада. Нам — людям, які живуть в Україні необхідно довіряти один одному з першого дня і жити по Закону! Закону України, а не джунглів.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош

Додано через 11 секунд
Заява Дмитра Яроша з приводу ситуації в Криму

Ситуація, яка склалася в Криму викликає занепокоєння всіх громадян України. Правий сектор висловлює сподівання, що вихід з цього скрутного становища буде знайдений виключно в політичній площині без застосування силових методів. Правий сектор вважає, що всі партії та громадські організації України повинні забути про чвари та, об'єднатися в питаннях збереження цілісності України. Ми маємо допомогти політикам мирному розв'язанні цього конфлікту.
У зв'язку із цим хочу зазначити, що будь-яка інформація, що звучить від імені Правого сектору, про те, що ми збираємо збройні загони на Крим є чутками і провокацією.
Захоплення збройними силами об'єктів в на території АР Крим розцінюємо як військову інтервенцію.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош

Додано через 3 години 28 хвилин
Проти ПС розгорнута серйозна інформаційна війна. Публікуються якісь фейкові інтерв'ю, начебто підслухані розмови, нібито взломані почтові акаунти керівництва ПС.
Також почастішали випадки, коли всі кому не лінь будь-які дурниці прикривають Правим сектором. Відбуваються якісь незрозумілі силові дії, експропріація майна, покарання якихось людей. І все це начебто від нашого імені.
Також в мережі з'являються все нові і нові сторінки нібито Правого сектору, Дмитра Яроша або інших очільників нашого об'єднання.
Тому перш ніж повірити у чергову "сенсаційну" новину, вмикайте логіку, критично аналізуйте інформацію. Довіряйте ЛИШЕ офіційним нашим джерелам, тим ЗМІ, які довели свою об'єктивність та незаангажованість. Також ми регулярно публікуємо оновлений список людей, які офіційно діють в регіонах від імені ПС.
Не забувайте, ЙДЕ ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА!

Востаннє редагував Nightly: 28.02.2014 о 21:54. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Подякували 3:
eugenia (28.02.2014), Jane Doe (28.02.2014), romatrader (28.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.03.2014, 18:36 #2355977   #79
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Правий сектор

expres.ua/news/2014/03/03/102854-pravyy-sektor-stane-partiyeyu
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2014, 10:44 #2356311   #80
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Розпорядження Центрального штабу «Правого сектору» щодо остаточної легалізації підконтрольних йому структур

«Правий сектор» увійшов в українські реалії як виразно революційна структура, котра ставить собі за мету переможне здійснення Національної революції, усунення режиму внутрішньої окупації, здобуття національної держави. Зі зрозумілих причин, а саме через тиск з боку репресивних структур режиму Януковича, бійці та командири «Правого сектору» були змушені вдаватися до необхідних заходів безпеки – конспірації, носіння масок тощо. Одначе зараз Національна революція увійшла в нову стадію, а це потребує легалізації структур «Правого сектору».

У зв’язку з цим Центральний штаб «Правого сектору» повідомляє, що бійці підконтрольних йому структур не будуть носити маски (окрім випадків виконання особливих завдань), отримають посвідчення, увійдуть до реєстру. Це рішення було прийняте не лише з огляду на вступ Національної революції у нову фазу, але й через потребу боротьби із самозванцями, котрі вдають до бандитських дій, прикриваючись іміджем «Правого сектору».

Національна революція триває, набирає нових форм, очищується від будь-яких проявів діяльності деструктивних сил.

Центральний штаб «Правого сектору»
Nightly зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (05.03.2014), romatrader (04.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:28.