Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Орнава" чи то "Родіна"? ні, то є вуйкошоп!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2006, 16:28 #169287   #61
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

не повірите

а за м"ясо взагалі стану не що плечима- грудьми. НІКОЛИ воно не буває не свіжим. А кулінарія (це так називається відділ готових страв, а не там де з боку - салати), взагалі не допускає такого. Доречі, ти ще раз зайди в м"ясний цех і попроси його зав.відділа, вона тобе обслужить за повною програмою, тебе навіть так у столиці не обслужать


user007

зауваєення слушне, спасибі, хоча і в цьому є певні нюанси.

камінь в город, щось бачу не дуже получається кидати
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:35 #169293   #62
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Про несвіже:
Це загальновідома практика.
Шо мені подобається в родині - так це те що в них потужні холодильні установки - хоч щось вдається зберегти. А от майонез львівський провансаль накиданий в металеві скрині і без охолодження - навіть підігрітий чомусь як результат - ще не зіпсований (бо народ жере ), але вже кислий (мама казала )

ще одна практика - підсовування несвіжого товару наперед, щоб швидше розбирали, а свіжий відпихають до стінок подалі... Але то їхнє право, тут нічого не скажеш... просто коли це знаєш - то можна купити свіжий йогурт, виколупавши його х.з. звідки (щоб міг ще вдома тиждень постояти....)
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:37 #169296   #63
user007
 
Аватар для user007
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
user007

камінь в город, щось бачу не дуже получається кидати
Что-то я не понял про камень. Мой предыдущий пост - камень? Поясни...
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:38 #169299   #64
Kija
Banned
Типово

Поскільки тут вже присутні представники Родини, то ще один маленький мінус у Вашу сторону недавно купляв у вас вино у бочонку, так на ньому була відірвана з однієї сторони акцизка (яка гарантія, що його хтось не відкривав до мене?), до того ж ціна яка була на ньому потім відрізнялася від ціни яку побачив на чеку (це вже випадково сталося дома, а не біля каси), правда не багато гривень так на 5, але і 5 грн. це гроші.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:42 #169303   #65
pijon[ars]
 
Аватар для pijon[ars]
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
pijon[ars]
Цукерки "Ромашка" користуються великим попитом у нас в магазині. Вони не можуть застоюватись, їх завозять до трьох разів на тиждень. Це також для прикладу
Куди мені звернутися коли мені знову всиплять половину свіжих, а половину прострочених цекурок?
Може і завозяться і до трьох разів на тиждень, але зберігаються більше тижня поки попадуть на прилавок. Це так для роздумів
На рахунок мяса: ніколи не купував мариновані кури чи шашлики, але "сире" завжди попадалося мені нормальним і свіжим, може тому шо сам показую який кусок зважувати.За мясо у вас 5 балів!
pijon[ars] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:44 #169304   #66
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

Bhagavan

уявляєш ситуацію- привозять нам йогурти, а ми беремо кожну пачечку розпаковуємо і пробуємо, потім обліпуємо скотчем і продаємо, от тоді точно він буде свіжий

user007

коментар тебе не стосується

Kija

якщо бачиш, що таке робиться, чому не скажеш консультанту про таке. бачиш мінус- прийди і скажи. Класно - бачиш лажу-береш, а потім говориш тіпа "марки акцизної нема" чи щось на зразок такого.
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:46 #169306   #67
user007
 
Аватар для user007
Типово

Цитата
Допис від pijon[ars
].За мясо у вас 5 балів!
А я вот недоволен. Они или его разделывать не умеют, или самые лучшие куски на прилавок не выкладывают. Кто видел когда шею говядины на прилавке? Я ни разу.
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:47 #169307   #68
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Цитата
Допис від не повірите
pijon[ars]
точно,на рахунок ніколи непрострочених товарів то вона загнула. сам не раз купляв несвіже м"ясо. я так зрозумів, шо воно продається спочатку на вагу, а потім, коли не продалось - обмазують спеціями і запаковують в вакуумні упаковки. також несвіжим м"ясо продається в віддлі готових виробів, збоку,там де салати. недавно я став прикладом анекдотичного випадку, коли на запитання, чи свіжі шашлики, продавець пошепки сказала: беріть краще курку))
але в загальному дійсно, поки що кращого магазину аніж Родина (Орнава) немає....а жаль. бо тв4 також єдиний телеканал, але це не означає, що він найкращий
це все правда - звичайні технологічні хитрощі.
далі
недавно купляв яйця...перша категорія
питаю у менеджера - свіжі?
-так, так!
-там штампики чорнильні з датою...
розгледів тільки рік 2006-й, а далі плямка чорнильна.
поруч на полиці лежали стаусячі - 60гр. штука, зверху приклеєний папірчик, на ньму ручкою дата появи на світ.
ризикнув, купив я ту першу категорію, ...затім викинув її на сміття.
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:48 #169309   #69
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

pijon[ars]

ці конфети самі ходові, і вони НЕ застоюються за прилавком. Як можна замовити товар, якого у тебе і так до грома на прилавку

Ще раз таке буде звернись до продавця, вона знає що далі робити. Але якщо ти приходиш додому і через 5 днів пробуєш і таке говориш, то виправдань тобі нема. Покажи наочно свою правоту! Слова це просто слова. Ніхто нівяких інстанціях за таку справу братись не буде! Повір мені.
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:49 #169310   #70
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
якщо бачиш, що таке робиться, чому не скажеш консультанту про таке. бачиш мінус- прийди і скажи. Класно - бачиш лажу-береш, а потім говориш тіпа "марки акцизної нема" чи щось на зразок такого.
Проблема в тому, що та бутилка була одна, і другої я просто взяти не міг, а поскільки хотів попробувати то взяв ту.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:49 #169311   #71
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата:
Допис від user007
Оксана
Приветик, Сладкий аватар.
Догадываюсь, ты представляешь ТЦ "Родина".
Со старта, хочу внести предложение на рассмотрение Вашего коллектива. А именно, упаковка кассиром продукции в пакет. В реале все происходит так.

Подхожу к кассе,
- пакет нужен?
- да.
Кассир пробила по кассе пакет и бросила слева от себя. Далее пошло пробивание (если можна так выразиться) остальной продукции. Я разворачиваю пакет и начинаю упаковывать туда продукты.
К тому времени кассир уже закончила предыдущий процесс и обьявила о стоимости моего выбора. Но нет! Я заканчиваю упаковывать продукцию в пакет - очередь начинает нервничать, кассир тоже. А как иначе?.. я привык заканчивать начатое!
Вот я уже упаковал, достаю портмоне, переспрашиваю "скіко там платити?", ну и собсно расплачиваюсь. После, хватаю чек и убегаю от обозленной толпы.

Я же предлагаю ввести практику, которую наблюдаю в различных супермаркетах больших городов. А именно, если кассир узнала о желании покупателя приобрести пакет, то развернула его и начала собирать все покупки в данный пакет, а не просто отбрасывать в лево от себя. Данный процесс, имхо, не сильно осложнит работу названных. Но вот сколько принесет економии времени и удовлетворения покупателей, думаю, вы осознаете сполна.

Надеюсь, что задел Ваш проффесиональный интерес, и Вы воспользуетесь своим авторитетом, чтоб донести сию инфу до нужных ушей.
До речі, касові термінали в Родині мають спеціальні "разделители", але нажаль ними не користуються. Бачив в Пітерських супермаркетах як використовується ця штука. Товари одно покупця транспортером посуваються в одну сторону терміналу. З неї вони викладаються в сумку. Клієнт розраховується (до речі там клієнти чекають поки проб*ють весь товар і розрахується, аж потім викладає в пакет, бо знає, що ніхто підганяти його не буде і нікого він не затримує). Товар наступного клієнта вже рухається і просуваються в іншу сторону терміналу. Касир закінчила з цим клієнтом - пересуває "разделитель", і товар третього клієнта вже посувається в іншу сторону терміналу. А у нас, нажаль, все це робиться скопом, тому всі і нервуються.
А ще - стоять працівники супермаркету і дивляться, якщо багато товару бере покупець, то допомагають йому складати в пакет.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:50 #169314   #72
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

Цитата:
Допис від user007
Цитата
Допис від pijon[ars
].За мясо у вас 5 балів!
А я вот недоволен. Они или его разделывать не умеют, или самые лучшие куски на прилавок не выкладывают. Кто видел когда шею говядины на прилавке? Я ни разу.

завжди є і ошийок і вуздечка. ГАРАНТУЮ!
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:58 #169318   #73
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Поскільки тут вже присутні представники Родини, то ще один маленький мінус у Вашу сторону недавно купляв у вас вино у бочонку, так на ньому була відірвана з однієї сторони акцизка (яка гарантія, що його хтось не відкривав до мене?), до того ж ціна яка була на ньому потім відрізнялася від ціни яку побачив на чеку (це вже випадково сталося дома, а не біля каси), правда не багато гривень так на 5, але і 5 грн. це гроші.
Акцизка це не пломба не для того ставили. Вона не мусить бути приклеєна з двох боків - досить того що вона є - це означає шо це валідний підакцизний товар... та і шо я пояснюю - сам знаєш певно

А про ціну - не факт Сам часом вівся на дисконтну ціну а платив повну....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 16:59 #169319   #74
user007
 
Аватар для user007
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
Цитата:
Допис від user007
Цитата
Допис від pijon[ars
].За мясо у вас 5 балів!
А я вот недоволен. Они или его разделывать не умеют, или самые лучшие куски на прилавок не выкладывают. Кто видел когда шею говядины на прилавке? Я ни разу.

завжди є і ошийок і вуздечка. ГАРАНТУЮ!
Вот что тут можна сказать? - Ловлю на слове!
Осталось только убедиться в обратном и требовать фант.
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 17:01 #169321   #75
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Мені особисто подобається купувати в родині, правда, грошей іде ...
Був один випадок. Купив там керамічну каструльку. Прийшов додому, і виявилось, що вона тріснута. Виявив це на наступний день ввечорі. Зранку пішов в Родину і приніс її назад. Як ви думаєте, що мені сказали і що зробили ... ?
Вибачились і поміняли, хоча мали повне право мене відправити, бо я чека не мав.
Я не хочу сказати, що Родина ідеальна - їй ще далеко до ідеалу, але я не розумію, навіщо тут починати обсирати і казати, що там багато несвіжого і т.д. ... Якщо побачив це, виявив, то не тре іти і писати на форумі, а краще піти і подати заяву у відділ в справах захисту прав споживача - от тоді буде результат.
Якщо аж до істерики не подобається Родина, то не ходіть - ходіть туди, де вам подобається.
А якщо вам нахамили працівники, то викликайте старшого менеджера, або адміністратора, беріть книгу скарг - і пишіть туди.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 17:01 #169322   #76
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
Акцизка це не пломба не для того ставили. Вона не мусить бути приклеєна з двох боків - досить того що вона є - це означає шо це валідний підакцизний товар... та і шо я пояснюю - сам знаєш певно
Так в цьому і весь прикол, що вона сама бутилка дерев"яна і закрита зверху дерев"яною пробкою, і ніяких захисних плівок і пломб на ній нема, тільки акцизна марка.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 17:35 #169338   #77
LEva.
 
Аватар для LEva.
Типово

ось фото тієї Родини яка будується..
LEva. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 17:43 #169343   #78
Regen
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
А дарма Взуття - супер.
А, доречі, де саме в родині САТ ?
На другому поверсі, як вийти з екскалатора, прямо до кінця і наліво, другий чи третій відділ знов ж таки наліво, спортивний магазин, ну я прозрів коли побачив, до того, як купив там приходилося за ботами до -30 їздити до столиці.
Regen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 17:52 #169349   #79
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Оксана
Булочка з журавлиною 100гр.Родина - це мабуть по ваших накладних
а я читав на ціннику... написано - булочка з клюквою
зробив зауваження продавцю
у відповідь- ВЕЛИКІ КРУГЛІ ОЧІ
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:01 #169350   #80
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

Конзерва
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:59.