Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


б"є - значить любить?

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 11.11.2012, 22:54 #2073098   #11
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

прям зробила зі всіх катів, які тільки й думають, щоб набити непослушних дітей.
тре було почати з цієї фрази
Цитата:
Допис від Alita
. Вони в мене практично не биті ( за винятком моїх нервових зривів, про які я дуже шкодую)
от з цього варто було починати. А нервові зриви - то взагалі - їх в першу чергу варто контролювати, а не дискутувати про моделі виховання.


Не катів. А лінивих людей, які йдуть найлегшим шляхом на даний момент. Бо це не засуджується суспільством.
Завжди вважала, що насилля породжує насилля. Тобто дитина теж буде застосовувати фізичні розправи над іншими. Та й справа не тільки в цьому. Це не дитина погана чи вредна, адже вона пізнає світ, вивчає його а робити вона має це і на смак і на запах і на доторк...А батьки які застосовують подібні методи демонструють свою безпорадність і недалекість - бо нічого кращого ніж вдарити зробити не можуть. Для дитини це ще й приниження і від кого, від найрідніших людей...Завжди можна знайти компроміс, просто це тяжче, але не тільки дитину потрібно вчити а і самому вчитися бути батьками.

Я ж не кажу, що я ідеальна. І я часом мала такі моменти лінивства, але переконалася, що нічого доброго вони не роблять. Після них мені складніше достукатися до дитини.

Діти мають хорошу властивість забувати. ( хоч, не факт, що таки все забувають, тільки чи це хвилює когось..) Але я ж не кажу, що з них маньяки мають вирости . Я кажу про те, що діти можуть перестати повністю довіряти бюатькам , хитрити, юлити, викручуватися. Знаю куча випадків, коли батьки б"ють за погані оцінки, прогуляні уроки, сигарети... Серйозні проступки. Але биття не помагає. Втрачається ( втрачено) щось важливіше.

Додано через 24 хвилини


культура насильства над дітьми - це комплекс переконань, які заохочують тілесну та психологічну агречію батьків проти дитини


Вдарити дитину - це нормально. Це не насильство. Це виховання.
І по другій цитаті
на дитину перекладається відповідальність за дії батьків, тому що насильство провокує сама дитина, коли неслухаєтьтся батьків

Як часто ми говоримо:
"Дитина сама напросилася на покарання?"
" Її попереджали" і тп.
Ми привчаємо дитину з самого малечку, що проявити агресію і перекласти вину на жертву - це нормально.

Востаннє редагував Alita: 11.11.2012 о 23:01. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:26.