Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Нові правила дорожнього руху

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2017, 14:04 #2712747   #501
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Ще раз повторю, вони ні до чого, поки внаслідок порушення цих пунктів не станеться ДТП. Коли станеться - ці пункти пригадають і нагадають. Чесно кажучи, як подивлюсь, як в нас їздять, мені інколи стає страшно ходити пішки. При тому, що я і їжджу немало, і, відповідно, на дорогу не вискакую навіть на переході зненацька, бо знаю, що навіть найбільшу і найважчу ж..у на швидкості 5 км/год зупинити в сотні разів легше, ніж найменший автомобіль масою 600 кг на швидкості 20 км год. Але, повторюсь, якщо завдяки обмеженню швидкості і посиленню відповідальності зменшиться аварійність і смертність в ДТП - то я тільки за такі обмеження.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 15:07 #2712750   #502
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Зона дії знаку 2 км. І який дебіл там повісив цю комбінацію???
ага.
тут в Березовиці в районі проліска раніше теж такий висів. зараз вроді вже нема, або я його тупо не помічаю. Тих 2 км по ідеї від того місця десь коло перехрестя мясокомбіната закінчуються
Вот навели б краще порядок зі знаками і розміткою.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 15:32 #2712751   #503
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ага.
тут в Березовиці в районі проліска раніше теж такий висів. зараз вроді вже нема, або я його тупо не помічаю. Тих 2 км по ідеї від того місця десь коло перехрестя мясокомбіната закінчуються
Вот навели б краще порядок зі знаками і розміткою.
От. А я про що? Боротьба за зменшення ДТП це перш за все наведення ладу з покриттям, розміткою, знаками і впровадження дієвого контролю за дотриманням тих норм які є. Але ж то надто складно. Простіше штрафи піднімати і нові обмеження встановлювати. Цитата Лаврова.

Ну і для розрядки

Цитата Наприкінці липня, мукачівські патрульні знову зупинили водія напідпитку, на якого з серпня 2016 року вже склали 35 адміністративних матеріалів, 16 із яких згідно статті 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння).

За 12-ма суд уже прийняв рішення та наклав на чоловіка стягнень у вигляді штрафу загальною сумою близько 300 000 гривень.

Про це повідомляє УПП в м. Ужгород та Мукачеві.

Також, виходячи з прийнятих рішень, у підсумку, чоловіка позбавили права керувати транспортними засобами на 62 роки!

Цей громадянин має й декілька кримінальних правопорушень: за зберігання наркотиків, злочини проти довкілля та крадіжку.

На жодне засідання суду чоловік не з’являвся та не клопотав про відкладення розгляду справи.

Наразі громадянин ніде не працює й штрафи не сплачує. Суд не може вилучити автомобіль, адже він не належить чоловіку.

Також на жодну з постанов суду не подано апеляції.
https://www.0312.ua/news/1747641

Востаннє редагував Petro Ford: 15.11.2017 о 15:55.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 20:42 #2712779   #504
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Таким чином ми встановили, що для водія paravozz розмір штрафу -2550 є достатнім стримуючим фактором щоб не порушувати ПДР. Правда незрозумілим залишається, як , за його ж словами, при розмірі штрафу за водіння в нетверезому стані в 10 з лишнім тис грн. він собі може часом дозволити ... ну ви вже в курсі.
Так звичайно не пойняв. Якщо на ділянці траси в, скажімо 200 км, є 20 камер і ти під кожною з них ризикуєш залишити 250грн, то сумарно ти ризикуєш не 250 грн а 5 тис. І ймовірність "проскочити" під однією камерою значно вища ніж під 20. Навіть якщо проскочеш під половиною з них - все одно поїздка буде ніфіга не дешевою
Може тебе забанити на тиждень? Ти реально кумариш мене. Чого це ти взявся мої гроші рахувати? Звідки знаєш, що мені по кишені а що ні? Може і 2550 для мене не показник.
Короче, збивайся з того і нормально спілкуйся
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 21:21 #2712785   #505
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Спитай, хто їздив на море в Болгарію через Румунію - там дійсно село за селом. І всюди 50. І всюди камери, поліція. І штрафи не такі як в нас, і навіть за 52 км/год. Але і смертність на дорогах теж не така.
І всерівно я там їхав 100-120 і жодного штрафу не заплатив, і камер там не так вже й багато, бо це дорого.

Додано через 40 секунд
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так звичайно не пойняв. Якщо на ділянці траси в, скажімо 200 км, є 20 камер і ти під кожною з них ризикуєш залишити 250грн, то сумарно ти ризикуєш не 250 грн а 5 тис. І ймовірність "проскочити" під однією камерою значно вища ніж під 20. Навіть якщо проскочеш під половиною з них - все одно поїздка буде ніфіга не дешевою
Камера-радар кожних 10км обійдеться в 100 річний бюджет України, це надзвичайно дорого, бо крім того, що зафіксувати швидкість, ту інформацію треба кудись і якось передати, потім обробити і потім ще десь зберегти. Тому якщо навіть таке буде, то до того часу, всі будуть на автопілотах їздити, без можливості ручного керування, або взагалі на літаючих апаратах

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Але, повторюсь, якщо завдяки обмеженню швидкості і посиленню відповідальності зменшиться аварійність і смертність в ДТП - то я тільки за такі обмеження.
То давайте заборонимо моторний транспорт взагалі, і пересядемо всі на ровери, а коли велосипед наїде на пішохода, то заборонимо, ще й велосипеди, бо ж рагуль який вибігає на дорогу і не подивився по сторонах, має бути в безпеці.

П.С. Якби що перед пішоходками завжди скидаю швидкість, але впершу чергу не тому, що шкода ідіота який може кинутись під колеса, а тому, що шкода свого транспорту, який він може пошкодити своєю тушкою.

Востаннє редагував D@nZeL: 15.11.2017 о 21:23. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
kurtq (15.11.2017), Nobel (16.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 22:40 #2712798   #506
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата І всерівно я там їхав 100-120 і жодного штрафу не заплатив, і камер там не так вже й багато, бо це дорого.
Плюсую, там 50 мало хто їздить ))))) А система "оповіщення" про "засаду" між водіями така, шо нам тільки мріяти. За 5км до поста блимати починають
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 08:04 #2712802   #507
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Повністю підтримую нововведення в обмеженні швидкості до 50 км. З врахуванням "надбавки" в 20 км, то до 70 км/год -нормальна швидкість щоб проїзжати села по трасах і тд..Бо зараз те, що робиться, то реальна жопа. Протестують в основному ті, що є "невиїзними" в ЄС, де ці обмеження і навіть більші діють і постсовки, які "ложили" на цивілізовані закони.
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 08:27 #2712803   #508
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від Trump Переглянути допис
Повністю підтримую нововведення в обмеженні швидкості до 50 км. З врахуванням "надбавки" в 20 км, то до 70 км/год -нормальна швидкість щоб проїзжати села по трасах і тд..Бо зараз те, що робиться, то реальна жопа. Протестують в основному ті, що є "невиїзними" в ЄС, де ці обмеження і навіть більші діють і постсовки, які "ложили" на цивілізовані закони.
Добавки +20 не має бути вроді.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 08:39 #2712804   #509
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
не тому, що шкода ідіота який може кинутись під колеса, а тому, що шкода свого транспорту, який він може пошкодити своєю тушкою
От через таких неадекватів за кермом я люто підтримую обмеження, посилення покарання, я за камери відеоспостереження на кожному переході, перехресті і в інших небезпечних місцях, за відеофіксацію порушень і "листи щастя". Ще б обов'язковий ідіотен-тест запровадити, як в Німеччині, для тих, хто надто часто порушує.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Добавки +20 не має бути вроді
в законопроекті +20 пропонують замінити на +10

Востаннє редагував Hurricane: 16.11.2017 о 08:39. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 09:03 #2712807   #510
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Може тебе забанити на тиждень? Ти реально кумариш мене. Чого це ти взявся мої гроші рахувати? Звідки знаєш, що мені по кишені а що ні? Може і 2550 для мене не показник.
Короче, збивайся з того і нормально спілкуйся
В пості 484 ти написав, що якби штраф за перевищення був 2550 - ти б добряче думав чи порушувати. Це не я вигадав. Це твої слова.

А стосовно банити - та піхуй. Можеш банити хоч назавжди. Навіть по ІР. Якщо ти думаєш що спілкування з абстрактним набором буковок на моніторі доставляє мені неймовірне задоволення - глибоко помиляєшся. Немаєш аргументів і мужності визнати, що неправий - стіляй бань.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від D@nZeL;2712785
[size="1"
Додано через 40 секунд[/size]
Камера-радар кожних 10км обійдеться в 100 річний бюджет України, це надзвичайно дорого, бо крім того, що зафіксувати швидкість, ту інформацію треба кудись і якось передати, потім обробити і потім ще десь зберегти. Тому якщо навіть таке буде, то до того часу, всі будуть на автопілотах їздити, без можливості ручного керування, або взагалі на літаючих апаратах.
Ми ж зараз не про наповнення бюджету переживаємо, а про забезпечення безпеки дорожнього руху, вибач за тавтологію. В приватні руки на 10 років віддати розстановку камер з умовою, що вся виручка власнику камер. Тобто фотоматеріал в суд чи поліцію, вони виносять постанову - штраф не в бюджет, а на рахунок приватника. Камеру поставлять навіть тобі в туалет

Востаннє редагував Petro Ford: 16.11.2017 о 09:03. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 09:29 #2712811   #511
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від Trump Переглянути допис
Протестують в основному ті, що є "невиїзними" в ЄС, де ці обмеження і навіть більші діють і постсовки, які "ложили" на цивілізовані закони.
Слухай "невиїзний" ти сам хоч раз був в великому європейському місті? з 9 європейських столиць в яких я був, менше 50 трафік рухався лише в Празі, і то тільки через пробки.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
От через таких неадекватів за кермом я люто підтримую обмеження, посилення покарання, я за камери відеоспостереження на кожному переході, перехресті і в інших небезпечних місцях, за відеофіксацію порушень і "листи щастя". Ще б обов'язковий ідіотен-тест запровадити
Не боїшся, що права заберуть? Я також за камери на кожному переході і перехресті, це значно полегшить життя водіям, щоб не платити компенсації різного роду самогубцям, які лізуть під колеса.

Востаннє редагував D@nZeL: 16.11.2017 о 09:29. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 3:
kurtq (16.11.2017), Nobel (16.11.2017), Petro Ford (16.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 11:56 #2712824   #512
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Добавки +20 не має бути вроді.
Я чув що буде +10, але то на рівні чуток інфа

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
П.С. Якби що перед пішоходками завжди скидаю швидкість, але впершу чергу не тому, що шкода ідіота який може кинутись під колеса, а тому, що шкода свого транспорту, який він може пошкодити своєю тушкою.
Скоро перший сніг, самі почнуть на капот вискакувати. Є така категорія, шо вилітають на пішоходний перед носом і йдуть собі. Вони не розуміють, шо я навіть коли 30 їду то не зможу зупинити машину, навіть як сам під неї ляжу

Востаннє редагував kurtq: 16.11.2017 о 11:58. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 12:58 #2712832   #513
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Слухай "невиїзний" ти сам хоч раз був в великому європейському місті? з 9 європейських столиць в яких я був
І не раз, і не тільки в 9-ти столицях
Такого бардаку як в нас нема ніде майже. Тим більше з нашими "широкими" дорогами, кількістю смуг, стихійними парковками і тд.
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2017, 18:13 #2712850   #514
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від Trump Переглянути допис
Такого бардаку як в нас нема ніде майже. Тим більше з нашими "широкими" дорогами, кількістю смуг, стихійними парковками і тд.
про бардак не заперечую, але яке відношення обмеження швидкості має до бардаку на дорозі? через подвійну сплошну розвертаються як правило зі значно нижчою швидкістю ніж 50км\год
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2017, 21:43 #2712906   #515
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Кажуть Кабмін вніс зміни в пдр на рахунок кілець:
http://mmr.net.ua/autoworld/news/59018
Тобто тепер все офіційно.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
BBV (19.11.2017), Minato (17.11.2017), Petro Ford (17.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2017, 15:10 #2712993   #516
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Кажуть Кабмін вніс зміни в пдр на рахунок кілець:
http://mmr.net.ua/autoworld/news/59018
Тобто тепер все офіційно.
А як зі знаками?? Чи їх таки поміняють найближчими днями?
Коли поміняють на "рогатці" - то краще найближчий місяць дуже й дуже обережно бути в тому місці )))
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.11.2017, 18:36 #2713007   #517
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
А як зі знаками?? Чи їх таки поміняють найближчими днями?
Коли поміняють на "рогатці" - то краще найближчий місяць дуже й дуже обережно бути в тому місці )))
нічого небудуть міняти, це не стосується рогатки...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2017, 15:56 #2713063   #518
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Ще раз повторю, вони ні до чого, поки внаслідок порушення цих пунктів не станеться ДТП. Коли станеться - ці пункти пригадають і нагадають. Чесно кажучи, як подивлюсь, як в нас їздять, мені інколи стає страшно ходити пішки. При тому, що я і їжджу немало, і, відповідно, на дорогу не вискакую навіть на переході зненацька, бо знаю, що навіть найбільшу і найважчу ж..у на швидкості 5 км/год зупинити в сотні разів легше, ніж найменший автомобіль масою 600 кг на швидкості 20 км год..
Якось я прогавив цей пост.
Абсолютно вірно. Просто неможливо розробити універсальні правила поведінки до абсолютно різних умов. Тому прописали: 60 км/год. і обов'язок стежити за дорожньою обстановкою і відповідно до неї обирати безпечні швидкість руху, інтервал. І кожен +/- адекватний водій це має розуміти. Якщо ж починати виходити з того, що потрібно чітко прописати в ПДР якусь циферку, то все сумно. І 50 не врятує. Тому, моє ІМХО, варто залишити 60 без змін, а в крайньому випадку, в місцях де є особлива потреба - відрегулювати ситуацію установкою відповідних дорожніх знаків
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (20.11.2017), switch (20.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2017, 19:43 #2713094   #519
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
нічого небудуть міняти, це не стосується рогатки...
Ну доля істини таки є: по знаках - кільця там немає, головна - від автовокзалу... Але по факту - кільце є! Ну і як правильно? Мені здається просто змістити і збільшити кільце буде правильніше...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2017, 23:24 #2713118   #520
castor
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Ну доля істини таки є: по знаках - кільця там немає, головна - від автовокзалу... Але по факту - кільце є! Ну і як правильно? Мені здається просто змістити і збільшити кільце буде правильніше...
бгг... дурна ідея - переробити кільце на квадрат чи прямокутник
наприклад, нікому ж в голову не прийде стверджувати, що біля філармонії кільце? і з пріоритетами там зразу все зрозуміло
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:54.