Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2012, 21:31 #2090971   #81
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
це стосується тільки нерозважливих
хочеш сказати,що ніколи не подобалися козли?навіть в пубертатному періоді?)
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 22:01 #2090982   #82
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

хіба я казала що завжди була розважливою ?

зустрічалась з казлами коли було скучно,але не влюблялась,влюблясь в хороших

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Але ти можеш бути найрозважливіша і найрозумніша і по вуха влюбитися в ідіота.
не знаю ,хіба якщо до цього жінка була обділена увагою і їй ні з чого обирати.
Або хлопець володіє яскраво-вираженою чеснотою чи речами до яких дівчина має слабкість і любить в першу чергу за це .Потім звісно прийдуть розчарування ,але то таке ,то буде потім...

Востаннє редагував Ingenue: 08.12.2012 о 22:01. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 22:22 #2090996   #83
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата
Допис від Edwardo Переглянути допис
не потрібно писати щось на кшталт, що кожен себе вважає нормальним, хто для тебе ідіоти, а хто нормальні...
Питання для всіх зрозуміле і актуальне.
можна точне визначення , що таке "нормальний хлопець" у твому розумінні ? ато єталонного поняття "нормальності" просто не інснує.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 10:29 #2091155   #84
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Helenlife Переглянути допис
Згодна) але в наш час чоловіків поменшало, все більше одиноких жінок, а це трагедія.
Жінок все більше одиноких стає не тому,що чоловіків поменшало,а тому,що жінки в наш час стали більш перебірливі(не всі звичайно).А чоловіків,повірте,теж є багато одиноких,і не тому,що вони не хочуть шукати собі пару(хоча є й такі),а тому,що не змогли потрапити під критерії вибору жодної жінки.

Цитата:
Допис від Helenlife Переглянути допис
...з цим трохи не погоджусь, тому що кожному чоловікові хотілось би мати жінку-красуню.
Я з цим теж трохи не погоджуся тому,що не для кожного чоловіка головне в жінці краса....

І ще - знаю багатьох дівчат,які по-молодості вийшли заміж за так званих "ідіотів",а тепер сидять вдома самі,розлучені,з дитиною на руках і шукають "нормальних" хлопців..А чому це відбулося - то написано дещо ось в цьому пості:
Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
і от саме "ідіоти" вміють себе показати з найкращої сторни,маючи "підвішаний язик".Нормальні хлопці , зазвичай ,скромні або замкнуті в собі і зробити вибір на їхню користь може хіба дівчина з великим життєвим досвідом.)

Востаннє редагував Prodigy: 09.12.2012 о 10:42.
Prodigy зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (24.01.2013), Sviatiko (23.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 22:11 #2092556   #85
dolya
Учасник
 
Аватар для dolya
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
можна точне визначення , що таке "нормальний хлопець" у твому розумінні ? ато єталонного поняття "нормальності" просто не інснує.
Питання не до мене ,але напишу.
Нормальний хлопець це - свідома особстість з добрим почуттям гумору.Вірність,надійність,мудрість, мужність-обов"язкові атрибути)))
dolya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 22:27 #2092567   #86
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
Питання не до мене ,але напишу.
Нормальний хлопець це - свідома особстість з добрим почуттям гумору.Вірність,надійність,мудрість, мужність-обов"язкові атрибути)))
І знову ж таки ці обов'язкові атрибути - обов'язкові лише для вас.А "свідома особстість з добрим почуттям гумору"- це не завжди нормальний хлопець.Комусь нормальний той,що мужній,а комусь - просто з добрим почуттям гумору.

Я думаю,як і писав Distemper:
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
єталонного поняття "нормальності" просто не інснує.

Востаннє редагував Prodigy: 10.12.2012 о 22:28. Причина: Пізніше додано
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 22:33 #2092581   #87
dolya
Учасник
 
Аватар для dolya
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Prodigy Переглянути допис
І знову ж таки ці обов'язкові атрибути - обов'язкові лише для вас.А "свідома особстість з добрим почуттям гумору"- це не завжди нормальний хлопець.Комусь нормальний той,що мужній,а комусь - просто з добрим почуттям гумору.

Я думаю,як і писав Distemper:
Так,навіть вікепедія визначення не дає, отже,для кожної жінки є свої критерії
dolya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 10:55 #2092838   #88
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
зустрічалась з казлами коли було скучно
тобто ти їх тупо використовувала?
По яким критеріям визначаєш, шо казел?
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 15:21 #2140215   #89
Hoar
Учасник
 
Аватар для Hoar
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від kosichkina Переглянути допис
окай, чекаю
— А ты знаешь, как обычно заканчиваются сказки?
— Конечно. Все Принцессы остаются с Драконами. Живут долго и счастливо. Очень долго, разумеется, ты ведь представляешь, сколько может прожить нормальный, здоровый, счастливый Дракон?
— Хм, … почему это с Драконами? А как же порядочные Принцы?
— Принцы? Принцы имеют ужасное свойство опаздывать. Понимаешь, пока Принцесса ждет Принца, всё свободное время она проводит с Драконом. Ну, и влюбляется потихоньку. Сначала вроде просто болтать начинает, как бы от скуки, мол, с кем еще в пещере и в плену поговоришь, а потом и увлекается – Драконы ведь потрясающие собеседники – начинает дружить. Дружит, дружит, дружит – и вдруг не может без своего дракона жить. То есть вообще.
— И в этот момент, как я понимаю, и появляется Принц.
— Да. Но, как ты понимаешь, уже поздно.
— А ты? Как же твой Принц?
— А что я? Я уже влюбилась. В своего Дракона.
— О, …а Принцу что скажем?
— Не знаю. Скажем, что дома никого нет...

десь так : )
Hoar зараз поза форумом  
Подякували 4:
kookla (14.02.2013), Pirjinka (21.02.2013), regman (27.02.2013), Джалка (14.02.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 21:27 #2145058   #90
Ragdai2
Учасник
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Интересно, как определить уровень обеспеченности/богатства?! Сегодня есть деньги или точка на рынке , завтра - нет... и что тогда? Новый принц?!

Кроме того, частенько девушки забывают, что принцу то надо соответствовать...и запросы у него могут оказаться королевские!

P.s. серая ауди может заменить белый мерседес???
Ragdai2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 10:59 #2146634   #91
Усмішка
 
Аватар для Усмішка
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата
Допис від Ragdai2 Переглянути допис
Кроме того, частенько девушки забывают, что принцу то надо соответствовать...и запросы у него могут оказаться королевские!
повірте, такі дівчата вже добре "навчені". Якщо вона шукає таких принців, то вона знає, як його біля себе втримати

Цитата
Допис від Ragdai2 Переглянути допис
P.s. серая ауди может заменить белый мерседес???
інколи і прості вело прогулянки можуть утворити союз на все життя; люди бувають різних типів, з досвідом ці розмежування видно все чіткіше. Комусь одне, а інший не згодиться на подібне ніколи.
Усмішка зараз поза форумом  
Подякували 3:
kookla (23.02.2013), Ragdai2 (25.02.2013), Sviatiko (14.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 20:10 #2148329   #92
Ragdai2
Учасник
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Можливо, але краще, коли це не "навчене", а з народження!
Є багато гарних "ляльок" та не усе золото, що сяє....
А щодо велопрогулянок - де б таку знайти!?
Ragdai2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 11:58 #2149373   #93
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

і ще з файним пузом))
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ragdai2 (27.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 12:57 #2149420   #94
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Ідіоти з обмеженим світоглядом ніколи не подобалися, з ними не цікаво.
Цитата
Допис від Ragdai2 Переглянути допис
Интересно, как определить уровень обеспеченности/богатства?! Сегодня есть деньги или точка на рынке , завтра - нет... и что тогда? Новый принц?!
Американці провели дослідження, що "ботани" мають вищі шанси стати мільйонерами, ніж ті, хто вчилися погано. Так що при знайомстві одразу перевіряю додаток до диплому.
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 13:00 #2149421   #95
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

це тільки в америці так,у нас все навпаки
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (23.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 13:16 #2149436   #96
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
це тільки в америці так,у нас все навпаки
Знаю, тому то й існує таке явище як відплив мізків. Але план дій не міняється: вирахувати ботана, виїхати з ним закордон, стати дружиною мільйонера
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 13:30 #2149440   #97
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

яка ж ти меркантильна ,нє шоб вийти заміж за чесного інтелігентного хлопця ,для якого матеріальне на останньому місці,на першому духовне ,служіння народу ,їздили б собі все життя на четвірці ,зате колись,через 80 років , все місто провело б вас в останню дорогу .

Ну і батьківщину треба любити попри все ,а не шукати де тепло, хіба це все не твої слова?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 19:17 #2149750   #98
Ragdai2
Учасник
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Знаю, тому то й існує таке явище як відплив мізків. Але план дій не міняється: вирахувати ботана, виїхати з ним закордон, стати дружиною мільйонера
Нащо тобі той закордон?!))) Що ти там гарного знайшла?
"Оставайся, мальчик, с нами - будешь нашим королем!")))
А якщо мозок є, то байдуже, де жити
Ragdai2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 20:21 #2149800   #99
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

В тему запрошується почуття гумору для Ingenue ))

Якщо ж серйозно, то я все таки вірю в кохання без розрахунків. І погоджуюся, що якщо є любов і мозок, то байдуже, де жити
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 22:25 #2150687   #100
GELIY
Активний учасник
Типово Відповідь: дівчата, чому вам подобаються ідіоти, в той час як нормальні хлопці зовсім поруч?

От вам відповідь:
Приходить Петро до мамки і жаліється:
-Мене Галя обіжає, гуляти зі мною не хоче.
-Ану вдягайся, пішли до її батьків.
Приходять.
Мати: Ваша дочка не хоче гуляти із моїм Петрусем.
Батьки: Той що з того.
Мати: Петрику, знімай штани!
Петро: Мамо, та не треба.
Мати: знімай, кажу!
Петро: та може не треба?!
Мати: та знімай вже, гадська ти дитина!
Петро слухняно знімає штани.
Батьки: Ого!!!
Мати: От і я кажу “ого”, а Галя ваша - балувана.
GELIY зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
karamel856 (01.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:13.