Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: За кого вболіваєте?
Дженсон Баттон 2 3.70%
Льюис Хэмилтон 7 12.96%
Михаэль Шумахер 9 16.67%
Нико Росберг 1 1.85%
Себастьян Феттель 2 3.70%
Марк Уэббер 1 1.85%
Фелипе Масса 6 11.11%
Фернандо Алонсо 13 24.07%
Рубенс Баррикелло 1 1.85%
Нико Хюлкенберг 0 0%
Роберт Кубица 2 3.70%
Виталий Петров 2 3.70%
Адриан Сутил 0 0%
Витантонио Лиуцци 0 0%
Себастьен Буэми 0 0%
Хайме Альгерсуари 0 0%
Ярно Трулли 0 0%
Хейкки Ковалайнен 0 0%
Карун Чандхок 0 0%
Бруно Сенна 0 0%
Педро де ла Роса 0 0%
Камуи Кобаяши 0 0%
Тимо Глок 0 0%
Лукас ди Грасси 0 0%
Мені всеодно, хто виграє 5 9.26%
Не дивлюсь Формулу 3 5.56%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Формула-1

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.07.2008, 23:00 #652408   #21
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
блін. гонка в неділю афігенна була.... порадував барікелло і звісно ж хайдфельд, який зробив 2 подвійні обгони... масса вкотре довів, що дощ - це далеко не його стихія (це стало ясно ще в угорщині 2006-го, і кожна наступна дощова гонка тільки знов і знов доводить це). і взагалі, масса, як на мене не є і на разі не може бути чемпіоном...ну, хароша машина, ну іноді дає непогані гонки, ну косить собі іноді повадками під шумі....але нема того шо вирізняє дійсно чемпіонів - вміння уникати абсолютно безглуздих помилок, прораховувати тактичні ходи,викручуватися з гордістю з нестандартних і неприємних ситуацій...коли все йде гут - гонки масси - заглядєніє, і сам він сяє як новий чайник, і пафос так і пре, але як тільки шось йде не так (ну припустим, дощик) філіппе реально скисає((( так, хамі робить іноді справді безглузді речі, як ото в канаді, але за гонки в туреччині, монако і англії йому це можна, і навіть треба пробачити... а ви памятаєте цього сезону хоть одну гонку масси, про яку можна сказати - "Вав!! ото чувак давав!!!!!"????? імхо, лідирувати на найкращій машині чемпіоната коли в кімі будун - не ахті які досягнення....

Не погоджуся з тобою на рахунок Масси. Невже Кімі, врізавшись в суперника, не зробив безглуздої помилки, чи Хемілтон всі чітко робить??? Просто в кожного пілота є нефартові дні, ото в МАсси такий і відбувся. правда гаряча бразильська кров дається чути...
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 02:28 #652517   #22
Dimex
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
блін. гонка в неділю афігенна була.... порадував барікелло і звісно ж хайдфельд, який зробив 2 подвійні обгони... масса вкотре довів, що дощ - це далеко не його стихія (це стало ясно ще в угорщині 2006-го, і кожна наступна дощова гонка тільки знов і знов доводить це). і взагалі, масса, як на мене не є і на разі не може бути чемпіоном...ну, хароша машина, ну іноді дає непогані гонки, ну косить собі іноді повадками під шумі....але нема того шо вирізняє дійсно чемпіонів - вміння уникати абсолютно безглуздих помилок, прораховувати тактичні ходи,викручуватися з гордістю з нестандартних і неприємних ситуацій...коли все йде гут - гонки масси - заглядєніє, і сам він сяє як новий чайник, і пафос так і пре, але як тільки шось йде не так (ну припустим, дощик) філіппе реально скисає((( так, хамі робить іноді справді безглузді речі, як ото в канаді, але за гонки в туреччині, монако і англії йому це можна, і навіть треба пробачити... а ви памятаєте цього сезону хоть одну гонку масси, про яку можна сказати - "Вав!! ото чувак давав!!!!!"????? імхо, лідирувати на найкращій машині чемпіоната коли в кімі будун - не ахті які досягнення....
О, здоров! Коли приїхав?
Тепер по темі...Масса недосвідчений пацан. Пасофом з нього не більше пре ніж з Хамільтона. А той вже в свої паршивенькі 15 встиг наробити справ. Но! Феліпе крутий гонщик. Тим більше що має толк бо мав можливість довший час повтикати мастра того діла! Далі...Формула це не той вид спорту де взагалі сидиш і викрикаєш : "Вав! Ото чувак дає!" Далі. Ніхто нікому не мішає зробити собі найкращу машину чемпіоната(хоч я і не зрозумів що ти маєш на увазі ) Кімі початково в цьому сезоні запланований як тактичний гонщик. Навіть такі приколи як з Хамільтоном інколи бувать вимучені спеціально, повірте. Від себе замічу, що Ферарі лохів не беруть. Як і гонщика на "один сезон". Масса на перспективі. При чому їм вдався суперрозклад. Бо навіть коли Феліпе особо не рулить то Досвідчена натренована рука фіна майже ніколи не підведе. З приводу минулої гонки...Хайфілд порадував. Здивували механіки Хонди зірвали джекпот А вот що за шини поставили Райконену? Нафіга було то робити....
Dimex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 02:35 #652518   #23
Dimex
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Не погоджуся з тобою на рахунок Масси. Невже Кімі, врізавшись в суперника, не зробив безглуздої помилки, чи Хемілтон всі чітко робить??? Просто в кожного пілота є нефартові дні, ото в МАсси такий і відбувся. правда гаряча бразильська кров дається чути...
"Гаряча бразильська кров" це щось на зразок супермегагіперколд мексиканський айскрім Як казав Моуріньйо - Фізична форма? Нема такого! ІМХО. Це в Шеви можуть бути нефартові дні. В такому спорті 90 процентів залежить від енджіна і команди МТ групи. А гонщик шо, вони приходять і уходять, їх діло маленьке
Dimex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 08:25 #652570   #24
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Dimex Переглянути допис
О, здоров! Коли приїхав?
Тепер по темі...Масса недосвідчений пацан. Пасофом з нього не більше пре ніж з Хамільтона. А той вже в свої паршивенькі 15 встиг наробити справ. Но! Феліпе крутий гонщик. Тим більше що має толк бо мав можливість довший час повтикати мастра того діла! Далі...Формула це не той вид спорту де взагалі сидиш і викрикаєш : "Вав! Ото чувак дає!" Далі. Ніхто нікому не мішає зробити собі найкращу машину чемпіоната(хоч я і не зрозумів що ти маєш на увазі ) Кімі початково в цьому сезоні запланований як тактичний гонщик. Навіть такі приколи як з Хамільтоном інколи бувать вимучені спеціально, повірте. Від себе замічу, що Ферарі лохів не беруть. Як і гонщика на "один сезон". Масса на перспективі. При чому їм вдався суперрозклад. Бо навіть коли Феліпе особо не рулить то Досвідчена натренована рука фіна майже ніколи не підведе.
Звісно це все специфіка старих формульних часів, але коли я дивився ше гонки в 90-тих, тоді я сидів і акуївав - во Сенна дає!!! я полюбив цей вид спорту за то шо можно було сидіти і акуївати з обгонів, швидкостей, ризику і самого духу конкуренції.... в неділю Хемільтону вдалося зробити дещо схоже на донінгтон 93-го, коли в умовах жахливого дощу Сенна взув і всрав всіх підряд мінімум на круг, включаючи Проста на мега-вільямсі... і ця гонка дійсно сама краща в його карєрі... я не вмправдовую і не возвеличую Хемільтона, але він (при всьому його дібілізмі) і Кімі (при всьому його алкоголізмі і пофігізмі) - зара найбліьш талановиті і харизматичні гонщики, просто до Хемільтона надто рано прийшов успіх, але, хто бачив, що Хемільтон витворяв в молодших формулах (зокрема в GP-2, за рік до Ф-1), підтвердить, що успіх цілком заслужений...
На рахунок же ж Масси - він попросту не вміє їздити в дощ, а для мене це критерій відчуття пілотом автомобіля... Коли я вперше побачив виступ Масси ше на Заубері, я тоді подумав - оооо!!!1 бразилець цей ше всім покаже!!! І він в перших таки показував, були в нього хороші гонки, і не випадково його взяли в феррарі, але, як на мене, він порівняно з Кімі - як свого часу був Фіззі порівняно з Алонсо, чи Култхард коло Хаккінена чи Райкоенена - "вечно подающий надежды"....
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 12:01 #652702   #25
Dimex
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
Звісно це все специфіка старих формульних часів, але коли я дивився ше гонки в 90-тих, тоді я сидів і акуївав - во Сенна дає!!! я полюбив цей вид спорту за то шо можно було сидіти і акуївати з обгонів, швидкостей, ризику і самого духу конкуренції.... в неділю Хемільтону вдалося зробити дещо схоже на донінгтон 93-го, коли в умовах жахливого дощу Сенна взув і всрав всіх підряд мінімум на круг, включаючи Проста на мега-вільямсі... і ця гонка дійсно сама краща в його карєрі... я не вмправдовую і не возвеличую Хемільтона, але він (при всьому його дібілізмі) і Кімі (при всьому його алкоголізмі і пофігізмі) - зара найбліьш талановиті і харизматичні гонщики, просто до Хемільтона надто рано прийшов успіх, але, хто бачив, що Хемільтон витворяв в молодших формулах (зокрема в GP-2, за рік до Ф-1), підтвердить, що успіх цілком заслужений...
На рахунок же ж Масси - він попросту не вміє їздити в дощ, а для мене це критерій відчуття пілотом автомобіля... Коли я вперше побачив виступ Масси ше на Заубері, я тоді подумав - оооо!!!1 бразилець цей ше всім покаже!!! І він в перших таки показував, були в нього хороші гонки, і не випадково його взяли в феррарі, але, як на мене, він порівняно з Кімі - як свого часу був Фіззі порівняно з Алонсо, чи Култхард коло Хаккінена чи Райкоенена - "вечно подающий надежды"....
Дивився в записі кілька гонок за участю Хамілтона...Точніше дві...Ну мене взагалі шось на сон тягне коли дивлюсь цю серію..При всьому свому принциповому положенні відстоювати точку зору не можу робити гучні заяви бо відчуваю що в нього є мегапотенціал... Не розумію чого ти не любиш Массу. Його стиль(я думаю в даному випадку вже можна про це говорити) повінстю можна назвати одіозним! А це дико притягує і тішить! Шумі пішов...Лишились тільки ті хто буде доказувати хто забере хоча б 3 титула за наступні 5 років не рахуючи сьогоднішнього. Розумієш що я хочу сказати? І ще...щодо кругових на бріджстоуні...Ця траса маленька, в смислі коротка. Тому Ріспект йому тільки за те, що він це зробив на мокрому асфальті. А більше ніц там грандіозного нема.
Dimex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 12:10 #652710   #26
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Dimex Переглянути допис
Дивився в записі кілька гонок за участю Хамілтона...Точніше дві...Ну мене взагалі шось на сон тягне коли дивлюсь цю серію..При всьому свому принциповому положенні відстоювати точку зору не можу робити гучні заяви бо відчуваю що в нього є мегапотенціал... Не розумію чого ти не любиш Массу. Його стиль(я думаю в даному випадку вже можна про це говорити) повінстю можна назвати одіозним! А це дико притягує і тішить! Шумі пішов...Лишились тільки ті хто буде доказувати хто забере хоча б 3 титула за наступні 5 років не рахуючи сьогоднішнього. Розумієш що я хочу сказати? І ще...щодо кругових на бріджстоуні...Ця траса маленька, в смислі коротка. Тому Ріспект йому тільки за те, що він це зробив на мокрому асфальті. А більше ніц там грандіозного нема.
а хзн, чого я не люблю Масси... я просто не бачу в ньому харизми((( для мене він пілот. але не гонщик, розумієш про шо я?
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 14:23 #652800   #27
Dimex
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
а хзн, чого я не люблю Масси... я просто не бачу в ньому харизми((( для мене він пілот. але не гонщик, розумієш про шо я?
Так, звичайно розумію! Адже саме на цьому в нас зав*язалась дискусія. Я іншої думки.
___
До речі, в Тернополі крім як вдома більше ніде не мона подивитися Формулу? Ну так як футбол в якомусь пабі наприклад?
Dimex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2008, 15:02 #652817   #28
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Dimex Переглянути допис
До речі, в Тернополі крім як вдома більше ніде не мона подивитися Формулу? Ну так як футбол в якомусь пабі наприклад?
єдине про шо я чув - шо на формулу збираються в місці збору Тюнінг клубу та Хонди мафії - десь коло псіхушки((((((
не розумію чо в Феррарі не показуть трансляції формули...
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2008, 08:58 #658574   #29
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Формула-1

Як вам вчорашня гонка?
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2008, 11:42 #658671   #30
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

це було круто!
При тому шо до аварії Тімо Глока я встиг 2 рази задрімати, але то, шо творилося після того - це було дууууууууууже цікаво!!!
порадував Хемільтон, молодці маки шо ризикнули і обрали таку дику на перший погляд погляд тактику, але болід був швидкий, і Хемільтон подарував нам і нтригу і обгони в боротьбі за лідерство (чого давненько не було, на жаль, лідери віддають перевагу вирішувати питання про верхню сходинку подіуму за рахунок піт стопів). до речі помітиили, як Хемільтон нагло, на грані фолу, обганяє суперників? Феррарі провалили ше одну гонку, абсолютно беззубим був Алонсо, його не обідив обгонами хіба шо лінивий... Піке ж молодець, збіг обставин і тактика 1 стопу - і молдий бразилецт на подіумі (але шота мені здається шо виросте з нього якесь самодовольне чмо. кароче хзн).
Ну і звісно порадував бородатий, тобто Хайдфельд)
Кароч гонка виявилася суперською)
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2008, 12:38 #658702   #31
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1

гонака супер ! Піке молодець радий за нього !!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2008, 15:31 #663735   #32
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Команду - Ферарі.
Пілота - Райконена.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2008, 16:40 #663778   #33
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Формула-1

Рубенс Барріккело
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2008, 17:11 #666037   #34
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Формула-1

Гран-прі Угорщини.

Кваліфікація


1. Хемілтон 1:20.899
2. Коваляйнен 1:21.140
3. Масса 1:21.191
4. Кубіца 1:21.281
5. Глок 1:21.326
6. Ряйконен 1:21.516
7. Алонсо 1:21.698
8. Уеббер 1:21.732
9. Труллі 1:21.767
10. Піке 1:22.371
11. Феттель 1:20.144
12. Баттон 1:20.332
13. Култхард 1:20.502
14. Бурде 1:20.963
15. Росберг -
16. Хайдфельд 1:21.045
17. Накаджима 1:21.085
18. Барікелло 1:21.332
19. Фізікелла 1:21.670
20. Сутіл 1:22.113
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2008, 18:17 #666052   #35
Dimex
Типово Відповідь: Формула-1

ггг 5-а позиція дуже цікава
Dimex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2008, 22:56 #666202   #36
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Ферарі щось не дуже... Після виграної 1-ої прктики на другій і тепер на кваліфікації підсіли...Райконен взагалі 6-ий - жах...
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2008, 02:28 #666282   #37
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1

а чого так мало Голосів ЗА Хемільтона - Малий вопше катає всіх !!!!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2008, 10:17 #666330   #38
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
а чого так мало Голосів ЗА Хемільтона - Малий вопше катає всіх !!!!
Та не сипатизує він людям.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2008, 15:08 #667120   #39
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Формула-1

Як вам гонка?

Жаль Массу, зійшов за 3 круги до фінішу, і Хемільтону не щастило, якась фігня з підвіскою.

перший раз бачив, щоб за гонку, стільки разів, виникала пожежа, при заправці.
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2008, 15:22 #667130   #40
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від DEAD2008 Переглянути допис
Як вам гонка?
Массу дійсно жаль. Добре що хоч Райконен взяв 6 поінтів. Хемі аж 5 - то є добре!
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
автоперегони, формула 1



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:07.