Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2010, 21:48 #1464365   #61
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис

Диспутувати хочиш, давай збирай учасників форуму які підтримують ті чи інші політичні сили, і ми всі сядимо і почнем нести дискусію.
ти давно несеш брєд!

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Вот бачиш,я тобі скажу одне, якщо ти п*єш пиво, купляєш собі кальмари, чи там рибку до пива, тоді просто подивись де вона виготовлена, а де запакована. На рахунок кальмарів, я сам дивився, але це було ще осінню, Вони виготовлені в китаї, а запаковані в нас, і про яку тоді економіку можна говорити. А скільки тобі чикати коли вони подешевшають? Відповідь проста, коли буде надлишок даних продуктів в Україні, а так як наприклад в нас картопля з Єгипту, цукор з Білорусії, помідори і тд. з польщі ... а в нас в Україні цей бізнес придушений, тоді не подишевшають а наоборот будуть підніматись. А якщо, дивчячись на новий податковий кодекс, і про той таможений кодекс який хочу прийняти після податкового, і опираючись на тих людей які їх розробляють, то виходить так, що малому і середньому бізнесі буду по максимуму розв*язані руки, і ринкам в нас буде не вигідно продавати не наше, наприклад про секонд-хенд. Але для того щоб це все запрацювало, необхідно чикати, тому що по інакшому ніяк, і коли Ви говорити що ми при владі, то не ми, а тільки С.Тігіпко при владі, І коли навіть і вносяться певні закони на рахунок того чи іншого, то подивіться самі чи виконуються нашою владою ті чи інші закони, це стусується гральго бізнесу, піар компаній і тому подібне.

Я те відповів?
не те, синку,
йди спочатку закінч школу, прочитай на канікулах ту книжку Тігіпка, яку ти отримав, щоб всім роздавати, а потім шось більш-менш грамотне пиши
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
WakS (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 21:54 #1464368   #62
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Щоб в тебе не виникало питань до форм державного управління - потрібно було вчитись в школі, питати в батьків, та, зрештою, в однопартійців. якщо в тебе сумніви що до країни походження того чи іншого продукту - проси якісні посвідчення. там на 90% українські товари. (на твої улюблені кальмари-банани залишив 10%). Ти не відповів на жодне запитання. Зокрема, де ти вчишся. хочу знати хто випускає таких неуків.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ти давно несеш брєд!
не те, синку,
йди спочатку закінч школу, прочитай на канікулах ту книжку Тігіпка, яку ти отримав, щоб всім роздавати, а потім шось більш-менш грамотне пиши
Дінара, я відписуюсь від теми. Цей клоун не цікавий, я чекав від СУ когось розумного.

Востаннє редагував WakS: 04.10.2010 о 21:54. Причина: Пізніше додано
WakS зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 22:16 #1464395   #63
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Знаєте, я Вам можу тільки сказати одне, якщо ви вірите якщо прийдуть інші люди до влади і країна зразу буде жити нормально як для прикладу в ЄС, то Ви помиляєтесь. І те що Ви говорите що від СУ ви очікували когось кращого, то говорю Вам як є. Ми не гонимся за рейтингами, і не робимо нічого незаконнгого. На цих виборах ви голосуєте за нашу програму які ми подаємо. І коли Ви говорите що дискусії не буде, ну тоді її не буде. Я не буду Вам обіцяти що коли ми прийдем, то все буде добре, я Вам говорю що буде напружена робота, що ми будемо робити все щоб в нашому місті стан економічний та соціальний покращувався. І так щоб Ви знали, в Тернополі, люди получають самі менші заробітні плати, і це знають всі, і про це говорять всі. Тільки чому сь коли я бачу реклами інших наших опонентів, там пише різне, *До влади прийде - лад наведе* , *Все буде добре* , чи навіть *Ми зробимо більше*. Вот хай вони скажуть своїх 5 перших кроків вирішення проблем в місті, 5 кроків того як зробити так щоб в Тернопіль йшло більше інвесторів, (В Тернопіль зі всієї України їх йде найменше), як підняти пенсії, як надати кращу освіту. І взагалі, що саме вони будуть робити для того щоб підняти рівень населення. Вот коли вони це скажуть, тоді хай критикують нашу партію, і нашу програму. Тому що коли влада ставить пам*ятники героям, то пенсіонеру від того легше жити не стало, водіям дороги від нього не покращились, витрачені на них пам*ятники булоби краще в комунальні служби вітдати, - це моя така думка.

Але що я можу сказати, ті хто нічого не робить, то вони тільки критикують тих хто хоть щось пробує робити, а прості люди бачуть, що ті які ставлять пам*ятники говорять що інші погані і виступають проти тих які дійсно щось роблять. Такі випадки нормальні, так як це політика, але жаль що наші люди цього не розуміють.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Щоб в тебе не виникало питань до форм державного управління - потрібно було вчитись в школі, питати в батьків, та, зрештою, в однопартійців. якщо в тебе сумніви що до країни походження того чи іншого продукту - проси якісні посвідчення. там на 90% українські товари. (на твої улюблені кальмари-банани залишив 10%). Ти не відповів на жодне запитання. Зокрема, де ти вчишся. хочу знати хто випускає таких неуків.

Додано через 2 хвилини

Дінара, я відписуюсь від теми. Цей клоун не цікавий, я чекав від СУ когось розумного.

А те що Ви зараз почали писати, це просто Ви почали мене заганяти непонятно чим, і все. Задайте такі питання які ви мені задаєте іншим форумчанам які тут створюють теми про інші партії, і подивимся які в них будуть відповіді (на обіцянки уваги не звертайте).

Востаннє редагував Wikler: 04.10.2010 о 22:16. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 22:21 #1464403   #64
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

ЗАБАНЬТЕ ЙОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
В мене мозок кипить після тієї твердолобої маячні.
відписуюсь від теми навічно.
ПС. хоча дуже хочеться нарешті почути відповідь щодо складу партійного активу області, міста та районів
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (05.10.2010)
Старий 04.10.2010, 22:55 #1464440   #65
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
ЗАБАНЬТЕ ЙОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
В мене мозок кипить після тієї твердолобої маячні.
відписуюсь від теми навічно.
ПС. хоча дуже хочеться нарешті почути відповідь щодо складу партійного активу області, міста та районів
Вибач, але те що ти називаєш маячнею, то це не маєчня, втратимо тебе - так і буде.
А те що ти хочеш взнати що до складу активу області, міста та районів, то говорю....в місті нас більше ніж 120 осіб, в регіонах також є, а скільки саме не можу сказати, але на вибори йдем в всіх районах це точно.
Хто саме йде з нашої сторони на вибори я говорити не буду, не полінуйся будь-ласка подивитись в обласних , чи як їх там називаю виборчих комісіях, чи навіть просто прийди або хоть передзвони в штаб нашої партії.
А не буду говорити чому, тому шо важко, а тим більше зовсім не має бажання відповідати на ті питанн, на які людина сама може взнати, і взнати ту інформацію яка привселюдно відома, просто потрібно поцікавитись.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 23:00 #1464445   #66
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

О Майн Гот! Не втримався і послав сцилу в штаб Леонідовича. Може зреагують якось, бо дійсно дуже сумно виходить. Його в спадкоємці Яника готують, а місцеві хлопці з партії недалеко від Муца втекли......
Proof зараз поза форумом  
Старий 05.10.2010, 01:23 #1464492   #67
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

йопеRESETе,все ще печальніше,ніж я думав.
синцю-те,що в Тернополі ОДА і ОР знаходяться в одному приміщенні - ще не означає,же це одна і та ж установа.
в приміщенні ВРУ знаходиться буфет, то чи можна вважати, що повна назва буфету - Верховна Рада України? чи, ще краще, повна назва ВРУ - БУФЕТ?
іди почитай хоч шкільний курс правознавства. з такими кадрами Тігіпко далеко зайде
nacho one зараз поза форумом  
Старий 05.10.2010, 09:38 #1464617   #68
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Ладно люди, я здаюся, якщо тема йшлась про вибори, то розумно думати що на рахунок ОДА йдеться про депутатів, а точніше на їхні місця... Ну а якщо ви вжетут приписуєте те, що виборів не стусується, то мені вам нічого сказати.... думаю сам розділ Місцеві вибори 31,10,2010 все сам говорить куда і коли йдуть вибори, і про що в тому розділі може обговорюватись. Ви мене дійсно загнали в кут з такими на мою думку не зрозумілтими та не розумними *меседжами* що я буду лише відповідати тим, хто не буде ні до чого придиратись а задаватимите чіткі питання які стусують програми нашої партії.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 05.10.2010, 09:54 #1464633   #69
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

На прощання питання, вибери правильну відповідь :
куди будуть вибирати 31.10?
1. В Верховну Раду;
2. В ОДА (ОблДержАдміністрацію);
3. В Тернопільську Обласну Раду;
4. В Тернопільську Міську Раду;
5. Голову ОДА Тернопільської області.

Напряжи силу свого мозку.
П.С. можеш з"їсти снікерс.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Monax (08.10.2010)
Старий 05.10.2010, 21:33 #1465156   #70
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
andriy.te.ua

. Почнем все з початку, а саме з того що Ви повиділяли і дали певні коментарі.

1. Криза дійсно вже пройшла і вже є такі підприємства які від неї оговтались. І в даному випадку мова йде про його СГ ТАС, і я думаю що вона вже оговталась від неї. І не потрібно тут говорити про далекоглядність, мова йде про окрему фірму, і відповіді Вам надались за окрему фірму, і зараз дути з мухи слона не потрібно, Якщо ви не згідні що ТАС оговтався з кризи, то так і скажіть що він не оговтався і надайте достовірну інформацію.



Цитата
2. І так, на рахунок читателів і телезрітелів. Про що Ви говорите, коли бізнес мен обирає банк в якому тримати свої гроші, то він не тільки дивиться на рейтинги в газеті чи ТВ, всі знають що вони фальшиві і без Вас, і в даному випадку банки порівнювались і були певні рейтинги, і від них вираховувались ціни на акції тих банків. І тут Ваше ТВ навіть з боку не стояло,а про США взагалі не потрібно тут говорити. Вам не подобається? Так і говоріть, що шведи купили банк по штучно накрученим рейтингам і що Ви в більше нічого не вірите.
Мова про ДОСТОВІРНІСТЬ РЕЙТИНГІВ, причому мова про найбільші світові рейтингові агентства.

Мені Свед банк, ТАС Комерцбанк, шведи і Тігіпко десь далеко.
А відписую у цій темі, щоб не велися необізнані люди на "молодих і перспективних".

Цитата
4. По перше ніхто малий і середній бізнес не вбиває, а просто трохи міняються податки. І нікому він не буде показувати свою успішність, вона в нього і так є. Якщо Вам і це не подобаєтсья, тоді візьміть і напишіть мені в ЛС чи тут свою систему , як би Ви витягнули нашу державу , вибачте за слово, з *ями* якщо не робити реформ, а якщо знаєте які потрібні реформи пишіть, я передам в штаб партії. А якщо Ви вірити іншим партіям крім ПР як потрібно змінювати нашу державу, тоді дайте відповідь чому вони 4 роки зовсім нічого не робили, а Тігіпко прийшов і вони зразу почали лити бруд на нього. Якщо знаєте звідки взяти гроші на пенсії, також пишіть тут, також передам. - І не потрібно тут говоритито погано і то погано, він не обіцяв що буде легко, і говорив що потрібно 2-3 роки чикати щоб побачити результат від реформ, і він говорив що в реформах є багато не популярних рішень і їх потрібно робити тому, що без них ми будимо жити через 2-3 і пізніше років ще гірше.\
Я вірю іншим партіям, крім ПР?!
Я слухаю раціональні і мудрі думки - від Тігіпки крім реклами і понтів нічого не видно.
Та якби й рипатися почав, то пахан би посадив його на місце зразу.

Мова про державну людину, Тігіпко таким не є. ПІДКРЕСЛЮЮ: ТІГІПКО - ХОРОШИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, АЛЕ ПОГАНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЧИНОВНИК.

Тобто він ефективний, але не порядний! (я про порядність перед майбутніми поколіннями УКРАЇНЦІВ)

Метою політ.діяльності Тігіпка є з збереження власного капіталу, не більше.

До чого тут реформи?!
Коли хтось знову починає казати про "почекати 2-3 роки"... на що?! Прилетять інопланетяни?! Земля зійде з орбіти?!

Щодо писати в особисті повідомлення: складання програми діяльності по ефективній роботі державної машини - завдання тих, що йдуть у політику, або там є. Ваш кандидат цього не додумався зробити, бо це є інтелектуально складно в масштабі держави ДЛЯ НЬОГО. Та й навіщо?!
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 01:03 #1465286   #71
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис


Я вірю іншим партіям, крім ПР?!
Я слухаю раціональні і мудрі думки - від Тігіпки крім реклами і понтів нічого не видно.
Та якби й рипатися почав, то пахан би посадив його на місце зразу.

Мова про державну людину, Тігіпко таким не є. ПІДКРЕСЛЮЮ: ТІГІПКО - ХОРОШИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, АЛЕ ПОГАНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЧИНОВНИК.

Тобто він ефективний, але не порядний! (я про порядність перед майбутніми поколіннями УКРАЇНЦІВ)

Метою політ.діяльності Тігіпка є з збереження власного капіталу, не більше.

До чого тут реформи?!
Коли хтось знову починає казати про "почекати 2-3 роки"... на що?! Прилетять інопланетяни?! Земля зійде з орбіти?!

Щодо писати в особисті повідомлення: складання програми діяльності по ефективній роботі державної машини - завдання тих, що йдуть у політику, або там є. Ваш кандидат цього не додумався зробити, бо це є інтелектуально складно в масштабі держави ДЛЯ НЬОГО. Та й навіщо?!
Йшла мова про ПР.
Якщо Ви слухаєте раціональні і мудрі думки, то скажіть мені хто їх в нашому місті дає, і які саме?
Дальше, де Ви найшли рекламу нашої партії чи Тігіпка? Хотів би сам подивитись, і на рахунок понтів об*ясніть, я Вас не розумію як він понтується.

І про якогосаме пахана Ви маєте на увазі? - це вже дійсно слова необгрунковані і просто пущені на вітер.

Якщо Ви вважаєте, що людина, яка щось намагається змінити в країні на краще і впевнена в собі, тоді підтримуйте Сергія Надала який кірував податковою, і потім не говоріть що Тігіпко щось робить проти малого і середнього бізнесу.

І на рахунок порядності, якщо він посприяє тому, щоб майбутні УКРАЇНЦІ будуть мати де працювати та зможуть забезпечувати свої сім*ї, то бумаю це порядно з його сторони. І друге, опишіть мені його, як ви говорите, його непорядність.

Мета Тігіпка - це збереження його капіталу. по-перше, на мою думку про думають всі здорово-мислячі люди, а по-друге, хто з чого Ви взяли що не більше?

І на рахунок Вашіх інопланетян, таких як Ви потрібно щоб вони і забрали. Люди чикали 5 років на якісь позитивні зміни, і в результаті все ставало гірше і гірше. І по друге, Тігіпко ніколи і нікому не обіцяв і не говорив що зразу все буде добре, Він говорив що потрібно працювати і щераз працювати, і через деякий час ми побачимо результат. І те що Ви придерлись до *2-3 роки*. Якщо якась політ. сила Вам обіцяє що построїть заводи, підприємства які працюватимуть на укр. економіку, чи дадуть Вам одноразазову матеріальну допомогу за Ваш голос на виборах, тоді підтримуйте їх. І говорю знову, *Сильна Україна* розраховує на розумний електорат, який розуміє що *з гамна золота не зробиш*, який розуміє що потрібно щось в державі міняти.

По-перше, Ві вроді і розумна людина, якщо Ви говорите про те що наш кандитат не має програми, тоді Ви просто не уважно дивитесь новини. На виборах президента біьше 13% українців проголосувало за його програму, і в даному випадку, люди голосуватимуть за ту програму.

І Ви ще питаєтесь навіщо йому та програма? Та для того щоб зробити так, щоб Ви мали де працювати, і полегшити Вам життя.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 07:42 #1465320   #72
yge0607
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цікаво що робить у лавах Вашої партії пан Мариновський ? Також ну дуже чесна людина.
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 06.10.2010, 10:15 #1465414   #73
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Шановний Сергію Леонідовичу!
За смішні для вас гроші, я готовий представляти інтереси Вашої партії на ФФМ.
Мої переваги над попередніми працівниками:
- грамотніть
- загальна ерудованість

Пишіть в ПП
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякували 2:
Monax (08.10.2010), Samyel_Fox (11.10.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Wikler (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 11:15 #1465465   #74
Ivanovuch
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
Шановний Сергію Леонідовичу!
За смішні для вас гроші, я готовий представляти інтереси Вашої партії на ФФМ.
Мої переваги над попередніми працівниками:
- грамотніть
- загальна ерудованість

Пишіть в ПП
Я візьму менше!
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 11:25 #1465474   #75
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Я візьму менше!
Не демпінгуй!
Proof зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 12:00 #1465497   #76
Ivanovuch
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 13:43 #1465585   #77
Mark V
Guest
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Не демпінгуй!
Демпінгуй, не демпінгуй
Все одно получиш ...хліб
 
Старий 06.10.2010, 14:00 #1465593   #78
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

"Тігібко, ну дуже непорядна людина - для нього прості люди тільки сміття, і він до них ставиться зневажливо" Це слова тих хто працював під керівництвом Тігібка в банку. Його програма - вижати максимум з низів, для себе любімого. І "реформи" які він продвігає - це перенесення податкового тягаря на малий та середній бізнес і водночас преференції для великого бізнесу його кола і кола ПР (а той великий бізнес виводить гроші в обшор, під видом "інвестицій за кордон" які неоподатковуються по закону, прийнятим кілька місяців тому "кааліцією тушок" ПР).
Avalon зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 14:43 #1465632   #79
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
"Тігібко, ну дуже непорядна людина - для нього прості люди тільки сміття, і він до них ставиться зневажливо" Це слова тих хто працював під керівництвом Тігібка в банку. Його програма - вижати максимум з низів, для себе любімого. І "реформи" які він продвігає - це перенесення податкового тягаря на малий та середній бізнес і водночас преференції для великого бізнесу його кола і кола ПР (а той великий бізнес виводить гроші в обшор, під видом "інвестицій за кордон" які неоподатковуються по закону, прийнятим кілька місяців тому "кааліцією тушок" ПР).
Cкиньте сюди відео де ті люди про яких ти говориш говорили про Тігіпка щось погане, чомусь на виборах президента цих людей не було, і ніде їх не має... а вот від Вас я це чую першим, певно і Тігіпко цього не знає. Скиньте відео де вони це говорять, силки на нібито чесний сайт новин не потрібно, відео і все. Пора відповідати за свої слова.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Цікаво що робить у лавах Вашої партії пан Мариновський ? Також ну дуже чесна людина.
Не чесна? Розкажіть нам чим вона не чесна. І скажіть будь-ласка П.І.П про кого Ви говорите.

Востаннє редагував Wikler: 06.10.2010 о 14:43. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 15:37 #1465686   #80
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Скинути відео не можу, інформація з розмов з працівниками банку де керував сабж. Чи ти зможеш захистити тих працівників, якщо вони відверто таке скажуть на камеру, від братків?
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (06.10.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:18.