Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Перелік електронних сервісів, якими можуть скористатися мешканці Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2018, 08:40 #2718503   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Перелік електронних сервісів, якими можуть скористатися мешканці Тернополя

Сьогодні у Тернополі функціонує 14 електронних сервісів та порталів, які допомагають мешканцям міста записатися на прийом до лікаря он-лайн, повідомляти про міські проблеми, слідкувати за рухом міського громадського транспорту та навіть оплачувати комунальні послуги




Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 10:16 #2718508   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Перелік електронних сервісів, якими можуть скористатися мешканці Тернополя

Блядь, єбучий Тернопіль з єбучими нововведеннями.
Господи, чому у нас все через жопу?
Детранспорт практично похерений. 60% маршруток немає.
Тільки що спробував записатись на прийом до лікаря. http://www.medical.te.ua
Реєструюсь, каже все гут, но ні СМС, ні емейла немає. Думаю, фіг з ним - зайду погляжу. Авотхер. Каже неправильний логін чи пароль... Хм, відновлюю. На пошту падає лист - перехожу за ссилкою- вбухую той самий пароль, ок, поміняло.
Пробую ще раз зайти- авотхуй. Та сама картина...
Думаю, спробую ще раз зареєструватись. На автоматі вбиваю той самий телефон і пошту- відказ, пошта чи телефон зареєстровані. Це важливо, адже логін - номер телефону!
Роблю фейка - той самий телефон(який же і мій логін, що вже зареєстровано) і взагалі лєві дані. В тому числі англ букви в прізвище імя, вулиця - взагалі 1 буква. РЕЄСТРУЄ!
Пробую зайти - авотхуй!
Тобто, обмудки, які писали це дєрьмо, не удосужились зробити перевірку пошти чи телефона, проєбали можливість однакових телефонів з різними емейлами, не удосужились завантажити список вулиць м.Тернополя щоб єресь не писали..
Бля, Надал і Ко, убийте свого головного ІТ шніка, чи хто у вас там за ці всі ініціативи відповідає. Чи найміть нарешті тестера нормального.
Горить, горить бл...
Забув... КАПЧА. ГОРИ В АДУ, ДОЛБОЙОБ

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 17.01.2018 о 10:22.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 2:
atwinny (17.01.2018), dodge (17.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 15:12 #2718531   #3
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Перелік електронних сервісів, якими можуть скористатися мешканці Тернополя

Ти так написав, наче ці "сервіси" роблять для того, щоб ними хтось користувався.

Як писав ще у 90-сті, начальник однієї невеликої ІТ контори під назвою "Майкрософт", автоматизація ефективна тільки у ефективних процесів. Якщо процес сам по собі неефективний то автоматизація лише додає зайвих труднощів.
Тому довідку з ЖЕК-у про склад сімї треба мати про запас. І не забувати коли і ким виданий паспорт. Ну і прописка. Прописка то святе.

Зате тепер можна дізнаватися онлайн про графік відключення теплої води. Технологічно же.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (18.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:16.